Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

O hak KICIA o co chodzi kochana ??????????????bo ja tez juz chyba sie zamotałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do mysle ze wkrotce bedziecie mieli drugie śliczne dziecko:D to za ciebie tez trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- to trzymamy :D kochana działaj, szalej tylko z dymem chałupy tesciom nie puście hihiihi:D My liczymy na chciana wpatke jak to mój M mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- 👄 To ja tez trzymam i ty wierz za kogo ;) i nie mam tu na mysli ani siebie ani DONI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa jak ja mam pisać polskie litery jak wciskam alta z l to nie zawsze wychodzi ł... Mozna to jakos ustawić na klawiaturze< bo Wy to mam nadzieję że mnie rozumiecie ale wkrótce zaczynam pisac prace i muszę uzywać ł ą ę ń i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA - ja nie magister ;) i dla mnie może być l a nie Ł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do👄 Donia da sie ustawić....ale ci nie powiem jak, bo nie wiem:D Kicia..... czekam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- ja nie wiem bo mnie całe 6 dni nie było :o KICIA halo?????halo?????śpisz juz po tym browarku ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ostatnio w Tesco kupiłam super ekstra bomba sól do kapieli jabłko i carmel zajebiste polecam, pachnie nieziemsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tesco w tym oddzielnym stoisku które stoi w przejsciu - na korytarzu tesco -jak ja to nazywam, taka mała mini mydlarnia, a słoik jest super ozdobą łazienki zamykany jak kiedys babcine słoiki na taki haczyk biały z krową cały w łatki super - 28 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to muszę luknąc :) A nie pamietasz jakiej firmy ta sół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2Do tak, wlaśnie wyleczyłam zęby i dbam jako przyszła młoda mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- bo oni w tych stoiskach maja właśnie rzezcy z starej mydlarni :) bo to te stoiska firmy TOPA chyba czyjakos tam one się nazywają super to jutro sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któras z was ma mozliwośc kupienia serum estee lauder idealist w jakiejs rozsadnej cenie i mogłaby mi pomóc? w sephorze kosztuje 300 zł a to dla mnie za drogo, szczególnie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA to powinnas sie jeszcze myć płynami dla dzieci bo one poprawiają sluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia carmel + jabłko polecam i zal mi cholernie że nie mają balsamu o tym zapachu, ale na pewno mają czekolade bo ostatnio wąchałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladke juz kupiłam :) wklejałam tu nawet linka do mydlarni bo mozna przez net zamawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×