Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

HOP HOP jest ktoś na tej polance wszystkie kicie uciekly Mnie znowu dopadło smarkanie , kaszlanie a musze kwietki posadzić do doniczek Opowiem wam jaki mój M był wczoraj zadrosny o mnie Miałam niespodziewanego gościa z którym sie nie widziałam 2 lata a mieszka w tychach a ze był niedaleko i przyjechał na kawusie A mój jak zobaczył (ja mu wczesnie nic nie mówiłam) to az sie zapienił Dopiero jak pojechal to sie mnie zapytal skąd sie znam odpowiedzialam ze z dzieciństwa bo tak jest razem kiedyś sie bawilismy DO2DO myśle ze od poniedzialku bedziesz sie wiecej udzielać Duze buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki👄 ,że tak żadko zaglądam ,ale jakoś tak wychodzi ze nie ciągnie mnie do komputera ,a poza tym zaczeły sie prace ogródkowe i większosc czasu właśnie jemu poświęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 hej, duzo to sie wczoraj wieczorem nie napisałyście:P, ja dziś wpadałam tylko na chwilkę aby się przywitac mam duzo pracy , ale obiecuje że jeszcze zajrze przed urlopem , bo dzis ostatni dzień wiec urwanie glowy:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim bez wyjątku :) Ale Wy dziewczyny macie zapał do ogródków :) Mnie coś kurnia przeszło jakiś czas temu i jakos wrocić za bardzo nie chce :P Niby rano sobie obiecuję , ze coś pogrzebie w ziemi i moze jakiegoś nowego zielska dosadzę, ale potem mi to skutecznie mija:P Ale mam w pracy troche pracy:) bo w przyszłym tygodniu wypadły mi 2 imprezy, więc i tam wiecej czasu spędzam. Dziewuszki-ogrodniczki :) macie jakieś sprawdzone roślinki do cienia lub półcienia? Porozrastały mi sie drzew(nie mogę ich niestety wyciąć, a 3 dęby mają przeszło 100 lat) i moje pięknie kiedyś ukwiecone grządki w sporej części smutne sie zrobiły. Moze znacie jakieś rośliny kolorowo-liściaste? Bo takie chyba miałyby najwieksza u mnie szansę, a te kwitnące to za wiele kwitnąć tam nie chcą niestety i muszę je gdzieś przesadzić. Do2do :) ten Wasz ksiadz to chyba przesadza ...... po kilka godzin dziennie trzymac w kościele dzieci i rodziców ????? :O Myszko :) a widzisz? moze ten Twój chłopina wreszcie przestanie ci ciśnienie podnosić, a zacznie się bardziej starać :) A odrobina zdrowej zazdrości na pewno nie zaszkodzi :) Serum :) Mam nadzieję, ze w domku wszystko dobrze i to znudzenie komputerem spowodowane jest zapałem ogrodniczym i piękną wiosną wreszcie :) Abs :) szybkiego przekładania papiórków życzę :) Mafinko :) poprzeklinałaś wczoraj troche i Cię wcięło !!!!!! Lola :) przestań już wreszcie rozjeżdzać wszystko w okolicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO...............w domku jest jak najbardziej OK i wszystko na swoim miejscu ,a moze aż za bardzo ,bo mój mąż spędza ze mną tyle czasu że zaczynam myśleć ,że chce nadrobić \"jakieś zaległości\" chociaż od 12 lat razem pracujemy i przebywamy 24/h no cóż czasem mi to nie na rękę ,ale na razie sie poddaje i staram sie poświęcać dla dobra sprawy. A druga sprawa to TO ,że mój syn postanowił zamieszkać z \"moja przyszłą synową\" i to jak by na naszym podwórku....tzn. zanim wybudowaliśmy dom mieszkaliśmy nad biurem takie tam 60 m2 i oni postanowili tam zamieszkać 20 kroków od mojego domu......wiec niestety wszystko na mojej głowie......musiałam uporządkować pozostałości po naszym zamieszkiwaniu tam i teraz jeszcze jeżdżę z Ewką za farbami ,tapetami i meblami ,bo mój syn zupełnie sie do tego nienadaje😭......tak że w skrócie dziewczynki zostaje tak jak by TEŚCIOWĄ!!!!!!!!!!!!! może jeszcze nie do końca ,ale PRAWIE!!!!!!! pocieszam sie tylko tym że prawie robi dużą różnicę...!!! Tak ze mam huk roboty.....no i jeszcze ogródeczek ...słusza,słusza i podlewanie,podlewanie😭 Całuje was mocno wszystkie bez wyjątku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, melduję tylko, ze u nas z małym wszystko ok. Niestety sprawa z m wciąż się ciągnie i z dnia na dzień jest gorzej. Myślę, ze dzis nastapi wyprowadzka, której tak strasznie sie boję, ze nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Mam nadzieję, ze nie zabraknie mi sił. Aktualnie jest na \\\"szkoleniu\\\" w W-wie i dziwnym trafem jego koleżanka tez. Obraził się, ze moja mama powiedziała jego rodzicom, więc nawet nie zadzwonił ani nie napisał, jak mały. Jest mi strasznie przykro. Wybaczcie, ze tak sie wcinam. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach❤️ nie masz za co przepraszać (w nawiasie mówic takie przepraszanie za wszystko to żły nawyk) człowiek musi z siebie czasem wyrzucic i my właśnie po to tu jesteśmy, dlugo sie nie odzywałaś, pisz do nas częściej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach❤️ Bardzo mi przykro, że tak wszystko się potoczyło, ale najważniejsze że już niedługo będziesz miała swojego synusia przy sobie. Być może stary jeszcze zmądrzeje i na kolanach przyjdzie, pytanie tylko brzmi czy Ty go będziesz wtedy jeszcze chciała!!! Faceci to jednak świnie i trudno mi będzie zmienić to zdanie na ich temat. Serduchem jestem z Tobą i trzymam kciuki żebyś jeszcze w życiu była tak szczęśliwa jak na to zasługujesz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach skarbie ja tez jestem z Toba całym sercem nie przejmuj sie on kurde bedzie jeszcze Cie blagał Jak Ci napisala TIJA faceci to świnie i sie z tym zgadzam oni nas wogóle nie doceniają Ja kiedyś mojej teściowej tez wszystko wygarnełam i powedzielam jedno ze jak sie nie zmieni to tylko sąd ona biedna nie wiedziala co powiedziec Bo ilez my mozemy przez nich cierpieć nam tez od zycia sie cos nalezy nie tylko dzieci gary i 4 ściany Trzymaj sie kochana Pimach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z wami durne baby???????????? przyjaciolce sie swiat na glowe wali a my chcemy to puscic bokiem.......o nie.........pimach dawaj na nk nr. telefonu do tego idioty....jakkazda z nas zadzwoni i mu powie pare cieplych slow to sobie szybko przypomni gdzie jest jego kuurwa miejsce!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemu to mozna powiedziec do słuchu, ale tej kolezance to doope przydało by sie skopac... Pimach a gdzie to szkolenie?? hmmm napisz słonko...!!!! bo wiesz w wawie to my mamy bliskie znajome, ktore czasami potrafia byc bardzo "mile".... kurwa ogoliłabym ta pizde na łyso!!!!!!!!!... razem z brwiami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie chciała by ona w wasze ręce trafic:D, ale najwieksze lanie to sie jemu należy, a z drugiej strony wylazło szydlo z worka lepiej wcześniej , PIMACH❤️jesteś młoda , mądra i zostaniesz niedługo mamusią najśliczniejszego babasa pod słońcem co sie bedziesz przejmować padalcem , napewno sobie poradzisz i wszystko się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wariatki:P?? mowisz i masz.... chcesz to mu utniemy i przyszyjemy jej do czola:P co tylko chcesz!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliza sie godzina zero. Zaraz wróci i czeka nas rozmowa.... Jeszcze godzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 Słonko !!!! Trzymaj sie !!!!! I nie pozwól sobą pomiatać!!!! Facet, który oczekuje ze swoją żoną upragnionego dziecka i jednocześnie romansuje z innymi kobietami to śmieć !!!!!!!! Jak nie przyjdzie Cię przeprosić wywal jego rzeczy przez okno i zatrzaśnij drzwi !!!!! Jeśli przyjdzie przepraszać to potrzymaj go trochę na dystans .... Jeśli teraz odejdzie nie zostaw na nim suchej nitki !!!! Zmień zamki w mieszkaniu. Poradź sie dobrego prawnika jak zabezpieczyć swój dorobek, a jego puścić w samych gaciach. Oby ta lafirynda jego też jak najszybciej wypierdzieliła ze swojego życia !!!!!!! Niech on tez zobaczy jak to jest !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach mam nadzieje.....ze sie godzicie i dlatego nie piszesz.............. jesli jednak jest inaczej......uwiez mi jestem z wami calym sercem......a wy nie jestescie sami.......poboli i przejdzie......kocham......odezwij sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE LACHONY 😘 Pimach❤️ mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok. Gdybym mogła to powiesiłabym twojego starego za jaja na krzywej wierzy w Toruniu. Zapraszam na kawkę (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, ze jestescie wariatki, to i tak Was kocham. Rozmowa była spokojna. Zero łez, krzyku czy czegos w tym stylu. Powiedziałam, ze chcę, zeby sie wyprowadził na jakis czas i zastanowił nad tym, czego oczekuje od zycia, bo mnie takie zycie z nim nie odpowiada. Był zaskoczony. Powiedział, ze zrobi to dzis lub jutro. Oczywiście ledwo sie pojawił, już nie spałam w nocy, więc czekam az sie wyniesie. Naprawdę uspokajam sie, jak go nie ma. Wyrzygałam mu wszystko. A mówiłam Wam, ze chodze do psychologa? Bardzo Wam dziękuję za troskę i ciepłe słowa. Tija, przeczytałam, ze chcesz go powiesić za krzywe jaja i troche nie za bardzo zrozumialam poczatkowo. Lola, kochana, wszystko dobrze. Antek kopie. Ide do sklepu po bułeczki na sniadanie. W końcu chyba trzeba zacząć jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH👄❤️ Łatwo jest doradzać ,ale trudniej przechodzić przez piekło zycia samemu.......ja osobiście nie wywaliła bym \"pana życia\"bo oni w takich momentach tylko czekają na taką chwilę \"wolności\" i delektują sie swoją władzą,a panna sie cieszy że \"coś \"jej wyszło ,a dla mnei to zwykła SZMATA która wtrynia sie w cudze małżeństwo....wiedząc że facet jest już zajęty...........nie odpuszczaj tak łatwo WALCZ.......dla siebie ,a przede wszystkim dla ANTKA ,bo to ON jest w tej chwili najważniejszy.......nie daj satysfakcji jakiejś kurwie że jej sie udało rozbić małżeństwo .......!!!!!!daj nam jej gg to my jej uprzykszymy życie i pokarzemy gdzie miejsce takich SZMAT.....!!!!! Nie ważne co zrobisz ....na pewno twoja i tylko twoja decyzja będzie najważniejsza i najlepsza......my tylko możemy GDYBAĆ,ale to jest twoje życie i twoje decyzje👄 Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, próbowalam dwa tygodnie, ale nie mogłam znieść jego wycia do księzyca za nią, siedzenia z tym p***ym telefonem i cierpienia. Tyle tylko, ze ja cierpie za niewinność, a oni na własne zyczenie. Tym bardziej, ze wiadziala o mojej ciąży. Stwierdziłam, ze taka sytuacja jest dla niego zbyt komfortowa, tu ma ciepełko, obiadek i wyprasowaną koszulę, a tam uniesienia i dziki sex. Postanowiłam pozbawic siebie jego zbolalej miny, a jego owego ciepelka. Niech zobaczy jak to jest. Moze doceni. A jak postanowi wybrac 8 m-cy związku nad 16 lat i dziecko, trudno. Nie był wart. Wylalam juz moze lez. I ostatnio, kiedy Antek się nie ruszal i jechalam ubeczana na ktg i czekałam na bicie jego serca, to zrozumialam kto tu jest najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE .....ANTEK JEST TU NAJWAŻNIEJSZY i tego sie trzymaj👄 Masz racje ,że panom i ich kochanicą jest na ręke takie życie ......żona opierze ,a ona ma podane wszystko na tacy.......ale juz nie jest tak miło jak będzie musiała robić to sama i tu zaczynają się schody,które czasem są za wysokie dla takich SZMAT ,bo lubią już wygodnictwo. Jestem z tobą całym serduchem ,że wszystko sie dobrze ułoży i w twoim M rozsądek weźmie górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ANTEK jest na pierwszym miejscu a cała reszta to o kant d u p y potłuc:o trzymam kciukasy że może jeszcze wszystko sie ułozy :) Bo faktycznie jak Pineda bedzie musiała sie w kure domowa zmienic to juz różowo nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×