Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

mafinko🌼 do kraju jade mna miesiąc z córeczką (5 lat) ona juz zostaje u babci na wakacje a ja wracam, a co do internetu , to w naszym mieszkaniu nie ma bo sie pozbyliśmy, po co płacic jak nikt nie korzysta , teściowie maja wiec jak sie tylko nadazy okazja to napisze, mam zamiar zrobic porządki w ogrodzie moze posadzic żywoplot, zrobic jakies rabatki i takie tam rzeczy:)oczywiscie jak mi siły powolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcześliwa ❤️, to sie najedz, moze nie zaduzo , ale cos zjedz, bo takie glodzenie to tylko poteguje tycie, a z drugiej strony coś Ty znowu za głodówkę wymysliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka żebyś Ty wiedziała jak ja Cię dobrze rozumiem.!! A ja dziś też jestem wkurwiona i to bardzo. Chodzi o pracę, o małe szantaże niby nic a jednak słowo trzeba,, pomyślec o swojej pracy\" wyprowadziło mnie z równowagi.Czy decyzje dotyczące mojego dziecka mogą wpłynąc na moje zatrudnienie? czy w 21 wieku mogę swobodnie decydowac o swoim dziecku czy muszę się oglądac na innych co powiedzą?!!!! Ale to dlatego że to taka mała miejscowośc zabita dechami, gdzie psy dupami szczekają. Cholera jasna.!!!!!!!!!! Sory ale musiałam się wygadac. Abstrakcjonistko nie przemęczaj się na tym urlopie. Ty masz przecież odpoczywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abstrakcjonistko :)no nic nie wymyśliłam tylko móie wam takie ilości jedzenia mi sie mieszczą i non stop mi sie chce że normalnie aż sie boje ze znów wróce do wagi z której nie dawno wyszłam:( a pozaty mysle na kopenhaską od poniedziłku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma🌼, jesteś matką i tylko Ty decydujesz, bo tylko Ty bedziesz odpowiadać za konsekwencje a nie sąsiadki ktore pewnie tylko czakaja aby sie wtrącić a potem stwierdizć " a nie mówiłam",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęliwa ja bym chętnie sie przyłączyła bo mam ostatnio wrażenie że ciagle jestem jak beczka, choć przytyłam 1 kg(56Kg), ale te podjadanie nie jakos nie pasuje wiec psychicznie czyje sie jak balon choć nie wygladam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem tra la la la la la pije swieze soki z sokowirowki,herbate czerwona,ocet jablkowy i jako jedyny twardy posilek....bialko w kazdej postaci......ciekawe jak dlugo wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - ja cały ten tydzień mam zmłodym przygotowania do rocznicy :o i w kościele siedze :O TIJA!!!!!!TIJA!!!!!TIJA!!!! gadałam z kolezanka ( jest pediatra ) i powiedziała mi tak juz ci pisze co mi napisała :)jesli bakteryjne zapalenie to krople z antybiotykiem np Dicortineff 4-5 razy dz po 1 kropli.ale to na receptę tylko,ale jesli ma w 1 oku to raczej baktryjne bo gdyby alergiczne to oboje oczu. Najlepiej z maluszkiem do okulisty uderzyć. kochane mykam w biegu obiadek pichcic normalnie zgubie kilosów jak nic od tego latania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUŹWA !!!!!! Dupa dupa dupa !!!! Napisałam mega elaborat i wszystko skasowałam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak teraz też sie skasuje to wiecej nie pisze 😭 Witam wieczorkiem wszystkie Pańcie :) Przede wszystkim wielkie dzięki za zrozumienie :) W sprawie wczorajszej nauki pływania moich podopiecznych w misce :P jak na razie w tym temacie cisza w eterze, mam nadzieję, ze wszystko rozejdzie sie po kościach. Moja rodzona sis jest jednocześnie moją wicedyr i myśle, ze jakby coś sie wykluwało dałaby mi znac. Dziś rano, już spokojniej, porozmawiałam sobie z delikwentkami i pozostałym narybkiem. Mam nadzieję, ze mój wczorajszy wybuch zapamiętają na jakiś czas wszystkie. Choć nie ukrywam, ze bywa, że w pracy sporo (głośno :P ) krzyczę , to jednak na co dzień wole z nimi pogadać, pożartować i poprostu czymś zająć. I jednak mnie te moje bździągwy lubią :) Moja wczorajsza \"akcja-reakcja\" została pozytywnie przyjęta przez wszystkie... no może za wyjątkiem pływaczek :P I mam nadzieję, ze żadna nie będzie już uczestniczyć w takich zabawach , zarówno w roli uczestnika jak i obserwatora .... przynajmniej jak ja bedę w pobliżu :p ... tak myślę przynajmniej ... 😭 Powiedziałam im dziś, ze jeśli którakolwiek kiedykolwiek znowu zrobi coś co będzie poważnie zagrażało życiu, zdrowiu, czy bezpieczeństwu którejkolwiek z nich albo mojemu ZAWSZE dam w dupę i nie będę przejmować sie tym co będą miały do powiedzenia. Pozostaje jeszcze rozmowa z rodzicami .... Jedna mama kompletnie nie radzi sobie z dzieciakami i nie raz mówiła mi, ze jakby co mam dac w dupę, bo mnie słuchaja bardziej niz ją - zostanie o tym poprostu poinformowana. Inaczej może być z drugą mamą - ta zazwyczaj występuje w pozycji roszczeniowej. Nie raz chciała osobiście rozliczac inne dzieci, bo podobno dokuczają jej córuni. Tak sie tylko sklada, że owa córunia, mimo aniołkowatego wyglądu :) - to niezłe ziółko i jak cos nabroi i boi się konsekwencji to zawsze przekazuje mamie swoją wersję wydarzeń, w której oczywiście zawsze jest tą poszkodowaną. Na szczęscie jak mama zaczyna jakiś temat mamy dla niej przykłady i dowody na przeróżne kłamstewka latorośli i okazuje sie, ze przy okazji rodzice dowiadują sie o wyczynach córci , o których nawet nie mieli pojęcia .... Tak więc myśle, ze i w tym przypadku dam radę .... No ale teraz dość o mnie :P Myszko :) pytałaś jak moje maseczki :) otóż , mimo wieczornych godzin, podarowałam sobie w poniedziałek zajmowanko swoją osobistością :P Był peeling kawowy na ciałko, a potem płatki kolagenowe pod oczy Soraya, na ryjek ulubiona maseczka nawilżająca Doliva, przed snem intensywna maseczka- krem lifting pod oczy z wit. C,E, - IVR (mi służy bardzo), a we wtorek rano jeszcze maseczka dotleniająca. Tak wiec była bomba witaminowo-nawilżająca :) Nie pomoglo mi to za wiele na zmarszczory i wory pod oczami:P lat z metryki też nie ubyło :P ale mogę uznać , ze poniedziałek piękności został zaliczony :) Kicia :) Współczuję z powodu śmierci Stefana :P nie mam zielonego pojęcia hu is hu, ale z tego co pisałaś zrozumialam, ze to wlaśnie dla niego zalegałas przed telewizorem wielokrotnie :) No i jeszcze ten tekst .... skąd Ty to wytrzasnęłas ??? Toż to wypisz-wymaluj ja w czystej postaci !!! Z uporem maniaka poddaję wielogodzinnej ... ba .... wielodniowej :P analizie wiele sytuacji z mojego życia !!! Co prawda- nie konsultuję na ogół tego z innymi, ale to chyba jeszcze gorzej, bo wtedy zgadzam sie sama ze sobą w 1000 % :P co mnie oczywiście jeszcze bardziej nakręca :P No a potem dziwie się skąd u mnie bezsenność, depresje, mega doły i inne badziewia :P Tija :) GRATULUJĘ Twojemu wujostwu !!!! Podziwiam ludzi, którzy decyduję sie na taki krok :) Ja osobiście nie raz zastanawiałam sie, czy byłabym w stanie zaadoptować obce dziecko i doszłam do wniosku, ze raczej nie ... nie umiałabym chyba go odpowiednio mocno pokochać, a to przecież podstawa. Tłumaczę to sobie tym, że mam swoje własne dzieci i od lat tez pracuję z dzieciakami, wiec jako kobieta chyba sie realizuję. Szkoda mi dzieciaków, które trafiają do domów dziecka z nie swojej przecież winy. Większość przeciez ma swoje naturalne rodziny. Dobrze, ze są tacy, którzy chcą im stworzyć wreszcie normalny, spokojny dom. Ale z drugiej strony mam w pracy do czynienia też z takimi dzieciakami i ich rodzinami i stwierdzam, że ogromna ich ilośc ma wypaczone relacje społeczne, potrafią być bezwzględni, nastawieni są do zycia przede wszystkim roszczeniowo i konsumpcyjnie. Pewno, że nie wszyscy tacy są, ale niestety sporo .... Zresztą nie jest to łatwy temat i w kilku zdaniach nie można powiedzieć kto jest czemu w takich sytuacjach winny i kiedy to sie zaczęło ..... Twojej rodzince życzę wszystkiego najlepszego, a ich Maleństwu dużo zdrowia i milości 👄 A jesli chodzi o zapalenie spojówek to można na to kupić krople w aptece. Ale Twój Synuś jest jeszcze malutki i lepiej iść z nim do okulisty 👄 Do2do :) widzę , ze trafił Ci się ambitny ksiądz :) Ja na szczęście mam takich bezstresowych:) Nawet przygotowania do komunii przebiegają u nas spokojnie i \"po ludzku\" .... No i w tym roku też mam rocznice komunii :) jakoś w połowie maja :) ale jeszcze mam luzik .... Abstrakcjonistko :) wracaj do kraju i wypoczywaj póki jeszcze możesz:) o ile oczywiście można wypocząć przy 2 dzieci .... A zapał do ogrodnictwa rozumiem, bo sama to przechodzilam jak dzieciaki były małe:) Ale na razie mi przeszło ... śmieję się, ze zapal i miłość do matki-ziemi powróci jak będę sie do emerytury zbliżac :P Szczęśliwa :) GRATULUJĘ zapału i zawzięcia do kopenhaskiej !!! Ja to jednak mięczak jestem :O Ale Tobie będę wiernie kibicować 👄 Lola :) pindo kalwaryjska 👄 tra ta ta !!!! la la :P Napisz lepiej jak nauka jazdy :) i ile niewinnych stworzeń rozjechałaś na marmelade :P Mafinko :) Ty już jak Lolka sie zrobiłaś .. pojawiasz sie i znikasz :) jak w piosence :) 👄 Zazdroszcze Ci dzisiejszej majorki - u mnie popołudniu zrobiło sie tak zimno, ze grzejniki poodkręcałam 😭 Emma :) coś dziś nie kojarzę chyba .... sorki, ale nie bardzo rozumiem, co mają inni do Twojej pracy i Twojego dziecka? Ktoś każe Ci rzucać pracę, czy do niej wracać? ki czort??? I w ogóle co kogo poza Twoją rodziną to w ogóle obchodzi??? 👄 Uprzejmie donoszę, ze Mycha ciągle jest na tym łez padole, ale mocno zajęta jest szkołą, pracą i w ogóle innymi takimi :) Mycha 👄👄👄 Pimach 👄 po prostu odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kasiunia 👄 usprawiedliwiona :) Donia :) no i jak ? rozwiązały sie jakieś problemy? Moze masz już pracę ? A może jeszcze lepiej - upragnionego Fasolkę albo Fasolka ? :) Serum :) no Ciebie to też wywiało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mama :) proszę o porady n/t wiosennych pielęgnacji ciała i twarzy starzejących się lampucer :P eee ... znaczy ... co ja mogę jeszcze dla siebie zrobić :P Ory :) nawet jak Cię tu nie ma, bo jesteś tam gdzie jesteś - zawsze JESTEŚ PIEKNA !!!!!!! Ciekawe kogo pominęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurnia ... mam swoje własne forum :P moje i tylko moje :P mogę sobie pisac co chce i ile chcę :P dlaczego nikt mnie tu nie lubi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka Majka:) mogę chociaż parę słów na twoim forum napisać??? Mam pytanie;czy któraś z Was wie na której stronie znajdę ostatnią tabelkę bo ja muszę tam wpisać spore zmiany:p Do2do i Majka😘 dzięki za radę jeśli chodzi o spojówki u mojego malucha, dzisiaj idziemy do lekarza. A jeśli chodzi o tą adopcję to mam nadzieję, że geny nie będą odgrywać tak dużej roli u małej skoro wychowa się w zupełnie innym środowisku. Dobrze że jest tak malutka i nie zdążyła jeszcze przesiąknąć atmosferą domu dziecka czy szpitala. Chociaż wierzę w to że zajmowali się małą najlepiej jak potrafią to nic nie zastąpi miłości rodzicielskiej. Już nie możemy się doczekać kiedy będą ją mieli przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Majka nie ciesz sie tak, bo ja tu jeszcze jestem:D:D:D. Pozazdroscilas mi majorki i doopa.... Lola powesila pranie i po sloncu:P. Pije kawke:D kto mi potowarzyszy?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________85kg_____ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________78kg_____69 kg NO TO UWAGA ZMIENIŁAM!!! I JESTEM ZAŁAMANA :p Pozwólcie że stopki nie zmienię, ale w tabelce trochę muszę się napiętnować bo inaczej całkiem siądę na laurach. Jeśli chodzi o centymetry to rzeczywiście mi spadło w talii i w biodrach, ale mam wrażenie że pod biustem mi urosło i uda mam większe a raczej bardziej rozlazłe. Jestem wkurwiona na siebie że ho ho:o. Zbliża mi się @, powiem więcej, powinna być już 4 dni temu i powoli zaczynam mieć styki:(, ale jestem chora i jadę na antybiotyku więc jeszcze nie panikuje. Pewnie z tego powodu mogło mi trochę przybyć tu i ówdzie. Poza tym cały tydzień nie ćwiczę bo nie mam siły. DOBRA DOBRA!!! WIEM TŁUMACZĘ SIĘ BEZ SENSU ZAMIAST PRZYZNAĆ SIĘ ŻE JESTEM PAZERNA NA ŻARCIE I NIE POTRAFIĘ POHAMOWAĆ SWOJEGO OBŻARSTWA!!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________86,5kg___ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________78kg_____69 kg hahaha ja tez mam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA !!!!SZCZĘŚLIWA TY SPAŚLAKU:p Ja dostane @ i mi 3 kg spadną, a ty co sobie myślisz? [no chyba ze nie dostanę i będę oczekiwała 3 oseska:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę miała 10 kilo mnie, ale już 20.06 taki mam plan i tak będzie. W swoje 30-te urodziny będę ważyła 68kg tak chcę i tak będzie !!! Dobrze że zielsko powoli tanieje i już niedługo będę jechać na owockach i warzywkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) przecież nasze słowa to tylko pieszczoty dla ucha i zmysłów zwłaszcza tych zmysłów które odpowiadają za obżarstwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×