Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Buziaki dla wszystkich najsuperajniej wrednych laseczek :) Pimach :) pisz do nas cokolwiek Ci na myśl przychodzi, byleby systematycznie :) Popatrz, jak sie jakaś zadyma zaczeła to i od razu frekwencja na forum sie podniosła :) A może by tak na początek poprostu powchodzić ileś tam razy na profil tej wywłoki ? :) Już samo nagłe zainteresowanie różnych kobiet z różnych stron świata jej profilem powinno ją zastanowić :) Bo nie sądzę, żeby na co dzień miała jakąś szczególną ilość oglądających :P No i kobiety .... prrrr ..... chwila-moment .... a co Wy takie pewne jesteście, ze ona taka pod spodem idealna jest? Przecież żadnego zdjęcia w bikini nie ma .... Skoro ma 30 to i metabolizm leci jej na łep :P Założę się, że ma obwisłą i źle nawilżoną skórę, zero jędrności i obrzydliwy cellulit i wiszące cyce :P Bo jakby taka doskonała była to już dawno przebierałaby w facetach ile wlezie, a nie brała sie za żonatych. NO cóż, pewnie cos ona w sobie ma ..... moze czasami nawet kilka razy z rzędu .... jak jej któryś wsadzi :P To pewnie jakaś desperatka jest, co ostatnim tchnieniem szuka kogoś kto jeszcze zechciałby zwrócić na nią jakąś uwagę .... A najłatwiej zwrócić uwagę żonatego, który przechodzi jakiś kryzys :P Aż żałuję, ze ide niedługo do pracy i dopiero wieczorem dowiem sie co dziś nowego wymysliłyście :) Ale tak czy siak jestem z WAMI !!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, bardzo Was proszę, bo poleci sie karżyc mojemu m w rekaw i ja oberwę. Ale wchodzić to chyba możecie, ja tego nie robilam, więc jestem czysta. A, kazałam sobie kupić buty, sliczne zielone trzewiczki. TYlko torebki nie znalazlam. Skoro stac go było na hotele... Potem może już mnie nie być stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH WYGLADASZ ZAJEBICIE!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jestescie ??????? na bank objadacie sie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa bo juz wszyscy musza tak jak ty........ pimach ja to nie wiem co napisac......ja by takiego chuja w pol zlamala.....ale nie moge przestac myslec dlaczego wczesniej nam nie dalas znac.....dlaczego sie z tym sama meczylas....tyle czasu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) A ja dzisiaj ciocią zostałam :D I troszkę sie wstawiłam :D.......Bo i rocznica młodego była dzisiaj :D......I wogle......Jakos tak :D PIMACH- JESTEŚ BOMBA LASKA I WCALE NIE WYGLĄDASZ NA 8 MIESIĄC:D!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola prosiaczku👄 Pimach powinnas go wywalic z domu.... ale kumam ze sie latwo pisze... ciagle o Tobie mysle👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ogladalam film, 7dusz.... nie pamietam kiedy ostatnio tak ryczałam na filmie...., jak bedziecie mialy okazje go obejzec to nie czytajcie recenzji tylko ogladajcie...rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 będzie wszystko co zechcesz :) Wyglądasz rewelka :) Kicia 👄 nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem :O Mafinko ;) Lola :) a co to za film? tzn. gatunek? dramat, obyczaj, czy melodramat? bo ja to tak po prawdzie nie lubię za bardzo filmów do zbytniego ryczenia .... smutnych w związku z tym raczej nie oglądam, bo potem mam czarne myśli i przygnębiający nastrój. Zwłaszcza jak się źle kończa 😭 a te o duchach to już całkiem odpadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ... łatwo powiedzieć ... a gdzie mam oglądać? z kinem to niewypał, bo u mnie we wiosce nie ma :P na dvd też raczej jeszcze nie, a ściagać nie potrafie :( nawet programu żadnego nie mam do tego. No i nie wiem, czy już jest do ściagnięcia w jakiejś dobrej wersji 😭 pozostaje czekać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop wstajemy sloneczko za oknem do nas puka Ja juz kawunie popijam Temat mamy goracy nawet czesciej lachoneczki zagladaja na topik PIMACH moim zdaniem ten twój nie wytrzyma długo z tą wywłoką On bedzie na kolanach Cie prosił zeby wrócić do Ciebie A wtedy ty moja droga pokarzesz na co cie stac Trzymam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipolinki 😘 Pimach:) jestem zła na Ciebie!!! zacznij jeść jak na przyszłą mamę przystało, bo jak tak dalej pójdzie to nie będziesz miała się z czego odchudzać i już w ogóle do nas nie zajrzysz!!! a tak serio to świetnie wyglądasz, wprost zjawiskowo🌻 Szczęśliwa:p ja już mogę odnotować zmiany na lepsze na wadze, a ty??? W piatek pozwoliłam sobie odstawić antybiotyk, bo już niby dobrze się czułam i miałam ochotę w sobotę wypić tyskie i wczoraj niestety musiałam do niego wrócić:( mam za swoje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wszystkie miłe slowa. Ja go wciąż usiłuje wywalic, ale biedaczek nie ma gdzie pójść. Dzis chyba wyśle ojca na rozmowe z teściami. Kolejna nieprzespana noc mimo relanium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 goń chwasta, jeśli masz na to siłę. Jak teraz zobaczy, że jesteś gotowa żyć i radzić sobie bez niego, to sie wreszcie opamięta, skruszeje i wróci z podkulonym ogonem. A wtedy Ty będziesz dyktować warunki. I przyjmiesz go , ale tylko jeśli w ogole będziesz go jeszcze chciała. Bo ta jego kurewka to chyba już go tak bardzo nie lubi ..... tak chciała go mieć dla siebie, a teraz co? Nawet nie przenocuje? oj, coś cienkie to jej uczucie :P dobrze im obojgu ..... niech teraz trzesą gaciami !!!!! A tak poza tym to mam doła giganta i chce mi sie ryczeć własciwie nie wiadomo czemu ...... 😭 😍 WAS do bólu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mozesz brać relanium w Twoim stanie????? Pamietaj - Ty i Antek jesteście najważniejsi !!! TERAZ I ZAWSZE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, staram się. Panna mieszka z rodzicami, więc nie ma gdzie chłopiny przygarnąc. Sama rozumiesz... Na razie jeszcze brak telefonu z koncepcją, gdzie ma zamiar mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zrobić nowy topik i wklić tam link do jej profilu na NK, napisać można cokolwiek a wejść będzie dużo i to różnych, niech zachodzi w głowę o co chodzi. a tak w ogole to dziędobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam :D troche kaca mam ale się pomidorówa na sniadanko leczyłam :) jak by nie było wkońcu bratanica :D a że dziecie pojechało do tesciów i oni go do szkoły dziaisj odstawiaja wiec troche za zdrówko niuni się chlapneło i dzisiaj cierpie na własne życzenie :) PIMACH- wystarczy tylko jedno twoje słówko :D i z panny nic nie zostanie:) dziewczynki a może by tak załozyc jakies fikcyjne kontko i ( np. lubimy koty czy cóś i wysłac tej pinedzie oblukały bysmy co ona za foty ma :o i jak łyknie chaczyk to zmienimy nazwe konta fikcyjnego na np. jestem kurwa co chłopów códzych podrywa czy cos :D nie wiem ale jakas wrednota przemawia przezemnie a ze ostatnio mam stresa z innego powodu to mam ochotę jej troszke nabruzdzić ALE OSTATNIE SŁOWO NALEŻY DO PIMACH:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie aż żal że ORY nie ma nasz roberto juz by cos wykombinował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale gdyby on nie chciał, nic by nie było. Poza tym wspominając akcję z GG, to inicjatywa była z jego strony. Własnie mój ojciec rozmawiał z teściową, ten się obraził, ale idzie szukac mieszkania. Boję się, czy dobrze robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- słonko my wszystkie jestesmy z tobą :)❤️ jak to mówia na dwoje babka dzieliła z jednej strony dobrze ze go wykopałas chodz z drugiej troche pindzie ułatwiasz z tym sprawe :o Nie wiem moze nie powinnam ci tego pisac ale takie jest moje zdanie :o Wierz my jestesmy z boku w tym wszystki a ty jestes w centrum całej tej cholernej sytuacji :o Widziałm że twój chłop nadal ma twoje foto w NK wiec może nie wszystko stracone sama juz nie wiem :o z jednej strony powinnas walczyc o gada tak jak ci SERUM radziła ze wzgledu na ANTOSIA a z drugiej strony jak masz sie meczyć i kłucic sie przy małym jak on tej pindy nie zostawi :o Sama juz nieiwm :o Z tego co piszesz to ten twój gadzina tez sie miota i chyba nie jest pewien swojch uczuc do tej pindy ja ci powiem że chyba bym nie miała skrupólów i przeszła bym sie do niej powiedziała bym choc by jej rodzica jaka to maja cudna córcie która pod dachem trzymaja :o I poinformowała bym że by pinda tez wiedziała że z chwila kiedy sie ANTEK urodzi to ona gada na swieta nie ma w domu bo gad bedzie je spedzał z synem i że alimety bedzie płacił :o Moze trzeba ja troche na ziemie sciagnac :o sama juz nie wiem . Wydaje mi się że ta cała sytuacja troche za bardzo ciagnie sie między toba a gadem :o A stanowczo za mało pinda po dupie dostaje ja bym tego tak nie zostawiła normalnie narobiła bym rabanu na cała klatke schodowa a niech wie dza sasiedzi jaka kurwa mieszka u nich :D Pimach co kotus nie zrobisz na nas tu napewno mozesz liczyc tylko zadaj sobie wpierw pytanie czy jeszcze go kochasz ????Bo jesli tak to obmyslamy plan i walcz o gada !!!A jesli nie To obmyslamy plan jak umiejetnie obrzydzic im zycie :D Całuje was mocno z Antosiem 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly szkopuł w tym, ze kocham. Tylko nie wiem, czy jego czy moje wyobrazenie o nim. Nie wiem, gdzie ona mieszka. Wiem, ze moge im tym posunięciem ułatwic zycie, ale jesli tego nie zrobię, to albo zwariuje albo go zabije. On nie wykazuje praie żadnej skruchy. Żadnych przprosin, kwiatów itp. Za to morze alkoholu i jego cierpienia. A moje cierpienie? Czy mnie ktos pytał o zgode na nie? Siedze i beczę. Znowu nie jem. I dlaczego? Bo chłop musiał wsadzic? Przepraszam za dosadność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola........jakim kurwa prawem on moze byc za cokolwie zly na ciebie????????????!!!!!!!!!!!!!! co takiego ty zrobilas temu HUUjowi ze masz sie bac ze on bedzie zly??????????? anka pomysl,ze nawet jak do ciebie wroci to to co sie wydazylo bedzie wisialo nad tym posranym zwiazku do konca zycia......bedziesz umiala z tym zyc?????????zapomniec?????????? przeciez zrobil ci takie swinstwo w okresie kiedy go najbardziej potrzebowalas..........jakie masz gwarancje ze to sie nie powtorzy.......moim zdaniem juz nic gorszego cie spotkacnie moze.....gon huja na trzy wiatry .........przezyjesz zapomnisz.....ulozysz sobie zycie z kims innym.............z jakiej racji masz cierpiec..........nie ty tu jestes winna............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×