Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

haaaaaaaaaaaaa!!!!!! pierwsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool: no to teraz mogę kulturalnie :P dzień dobry :) wszystkiego naj..... dzieciaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :) MAJKA, jak lubisz siękatować, to bardzo proszę :D ale uwaga, DRASTYCZNE SCENY!!! http://www.youtube.com/watch?v=rHBCtuQWH-E to jest z gotowej pasty, którą można kupić sobie, a nie gotować: http://www.youtube.com/watch?v=SzOwU5VwqeU&feature=related to jest niezłe, jak zrobić pastę: http://www.youtube.com/watch?v=7v-p8pW07iE&feature=related a to już depilacja: http://www.youtube.com/watch?v=Zf-MOV_jh5s&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz ....... wszystkie poleciały się depilować :P dzięki Kicia :) robi wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj BABOLKI To JA wysłałam synka na zielona szkołę i pełna obaw jestem jak sobie poradzi bo w sumie to jego pierwszy samodzielny wyjazd Ale jechała zadowolony z buzią od ucha do ucha i nie był przyklejony do szyby jak inne dzieci wyjął MP3 i słuchali juz z kumplem więc może bedzie ok pojechał w bory tucholskie do miejscowosci funka nad jeziorem charzykowskim . puscił mi sygnał teraz wiec mi serce w gardle stneło i oddzwoniłam ale powiedział mi że juz za 30 minut będa na miejscu i że jest fajnie i madagaskar 2 oglądają :) Troszkę mi ulzyło :D wiem :p wiem:p panikara jestem :D Ale tak juz mam :D pępowinka odcieta :D więc pierwsze koty za płoty jak mówią :D głosik miał taki troszkę smutnawy na poczatku ale pochwili sie smiał wię cmoz eto ze zmeczenia bo od 6 na nogach jest :) Nie wymiotuje , brzuch go nie boli to jest ok :D oj chyba musze sobie piwko strzelić :) na nerwa hihihih:D OKI uciekam ogladac linki KICI :) DZIĘKI dziewczynki za wczorajsze pocieszanko :D 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki u mnie deszczowo DO2DO ty to moja droga jesteś nad opiekuncza nie bój sie o synka Aty dzis z męzulkiem kolacyjka przy świcach no i nie musze pisać co dalej bara bara Synus przyjedzie napewno zadwolony i bedzie sie śmiał od ucha do ucha a ty swoje nerwy schowaj do wora LOLUŚ skarbie witam Cie serdecznie co ty swojego duzego tak przysiadlas ze do nas ani słychu ani dychu nic nie napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA- ano troche jestem nadopiekuńcza :D Ale dzisiaj pepowinkę odciełam :D najbardziej się bałam o zyganko bo w autokarze mu często niedobrze sie robiło no ale jak narazie jest ok :D dam radę hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYZNAM SIĘ mnie ta pasta nie wyszła chyba taka jak trzeba, jak mi jeszcze raz nie wyjdzie to WŁALA: http://www.allegro.pl/item640071133_pasta_cukrowa_camsakizi_lagodna_depilacja_wosk.html TU COŚ O TYM JEST TEŻ: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2749749&start=420 http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=5129 chyba jednak kupię tę gotową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no ostro!!! chociaż na głowie se trochę kłaków zostawcie... :classic_cool: no i światło w lodówce... tego się nie je ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA - tak trzymaj :) jestem z tobą jakby co :D ja sobie chyba jednak kupię tę gotową, chyba nie mam \"wyczucia\" w gotowaniu karmelu :( ale laska na kafe napisałą, że ta pasta kosztuje 40 zeta, a na allegro jest po 10 i po 22.50 czy cóś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ugotuję zobaczę jak nie wyjdzie to też kupię. Ale muszę odczekac trochę, bo w sobotę się depilowałam woskiem więc jestem gładka jak pupcia niemowlęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu Wam posmęce... Tusiek za mało przybrał na wadze... Oczywiście martwie sie.... Mam go wybudzac w dzien do jedzenia co 1,5-2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMASZKU - no to musisz go troszkę \"poprzymuszać\" :) POwiedz mu, że jak nie będzie jadł to nie urosnie i zawsze będzie takim małym groszkiem :) EMMA - ja to mam talent do zamykania stron, to dość częśto, ale do otwierania to nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach- z tym przybieraniem sie tak nie przejmuj, zzzuzia tez nie przybierała nie mogłą wrócic do urodzeniowej wagi, a teraz to sie taka pyza zrobiła ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, jaki Tusiek miał spadek wagi po urodzeniu i ile przybrał przez te 20dni? Jak na wcześniaka urodzonego w tym tygodniu ciąży to był dość duży więc może teraz wyrównywać swoją wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, urodził się 2850, wyszlismy z wagą 2630 15 maja, a dzis bylo 2900 g. Ja już głupieje... Wybudzam go, ale jest cięzko, bo on twrado spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D to ja juz nie jestem matka panikara :p bo syncio dryndnoł :) I jest zadowolony , jedzonko pycha i własnie smiga na disco do godz. 22.00więc uroczyście otworzyłam browarka :D PIMACH- ja przez pierwsze 2 tyg. budzi sobie nastawiałam bo mój tez spał jak suseł i budzić go musiałam na mojego działało jak mu pieluche zmieniałam i:DA po 2 tygodniach juz był budzik nie potrzebny :) Antos urodził się 2 tyg. wczesniej niz mój mały i może ma podobnie jak mój ż essał cyca mnie to bolało ( bo i macica się kurczy) ale nie miał tyle siły by wciagnac tyle pokarmu ile powinien :o i dla tego ja po cycu dokarmiałm go butelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) rzeczywiście nie przybrał zbyt dużo, ale nie martw się, bo po to są te wizyty kontrolne żeby zaraz takie rzeczy wyłapywać i reagować. Zrób tak jak lekarz mówił i zobacz co będzie za tydzień. możesz też dokarmiać, ale na to zawsze będzie czas jeśli te metody nie przyniosą efektu. Jeśli chcesz trochę zwiększyć laktację to proponuję po każdym karmieniu jeszcze przez 5minut pomolestować pierś laktatorem. Nawet jeśli nic nie poleci to sukcesywnie przy każdym kolejnym karmieniu mleczka będzie więcej. Tak jak mówi Do2do Tusiek może nie mieć siły zassać mleczka kiedy już słabiej leci po początkowym nawale. Co ważne, to też to że to pierwsze mleczko zawsze jest rzadsze i gasi pragnienie, dopiero po kilku chwilach mleko jest bardziej treściwe dla tego lepiej na jedno karmienie dostawiać do jednej piersi, a potem ewentualnie do dru giej jeśli będzie taka potrzeba. Będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobił nam się topik mamusiowo - depilacyjny :D dzień dobry gwiazdeczki, co tu tak cicho o poranku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powinnam odsypiać wczorajsze balowanie, myślałam, że będę ostatnia, a tu proszę! Co wy też wczoraj imprezowałyście?? AAA, idę dalej spać, muszę wyspać - przespać ból głowy. Dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia, jedne sie depilują, licząc, ze o poranku sa na tyle zaspane, ze mniej będzie bolało, a inne wciąz karmia... Masakra, u mnie znowu leje i nawet zapowiadją ochłodzenie od środy i przymrozki. I gdzie te moje spacery w letnim słońcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lalki 👄 U mnie co prawda dziś piękna pogoda, ale za to ból głowy, wzdęcie i @. I spaaaaaaaać 😭 Kicia :) robisz ostatnio frekwencję za pół lachonarium :) Chyba skuszę się na kupno tej pasty cukrowej :) Pimaszku :) Nie zamartwiaj się tak bardzo, bo to udziela sie Malutkiemu. Być może on nie potrafi jeszcze za dobrze ssać albo Ty odpowiednio przystawiać do piersi, albo jedno i drugie. To częsty problem młodych mam. Ja bym jednak jeszcze nie dokarmiała sztucznym pokarmem. Nic nie zastąpi mleka matki. Musisz sie przemęczyc z tym częstym i długim karmieniem, bo to też normalne. Dzieci lubią sobie pospac przy mamie :) No i może na razie taka uroda Tuśka, że je ociupinkę. Najważniejsze, żeby się dobrze rozwijał :) No, szkoda tylko, że masz taką nieciekawą pogodę. Ale możesz przecież werandować, czy wychodzić z małym na dwór choćby na parę minut, nawet bez wózka - grunt, zeby sie przewietrzyl :) Do2do :) no i jak - ryczałas w poduche za synusiem, czy byłaś dzielna ? :) Emma :) sama sie depilujesz woskiem, czy u kosmetyczki ? Podziwiam za odwagę :) Tija :) Kasiunia :) Wy jesteście chyba najświeższe mamy na forum, wiec wspierajcie Pimaszka doświadczeniem :) Myszka :) jak dziś nastrój? Nie kafffffkujesz od rana ??? :) Mafinko :) heloł !!!!!!! gdzie znowu uciekłaś?????? Lola :) a Ty???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mycha!!!!!!! że o Tobie nie wspomnę !!!!!!!!! 👄 O pozostałych też !!!!!!! Mama !!! Szczęśliwa !!! Serum !!!!! Donia !!!!! Ory !!!!!! Abs !!!!! Tylko Mimozkę usprawiedliwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł👄 Majka no przeciez jestem:D Pimach odemnie tez ucałuj Tusiaka, codziennie rozmawiam ze sloncem ze w PL jest bardziej potrzebne..... Powiedziało ze w łikend zajrzy do Was:P. 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ To umnie pada i jeszcze dziad od 7.00 kosiarka napierdala na poł osiedla :O ide zaraz mocną kawke sobie zrobic bo normalnie łepetyna napierdziela :O MAJKA- dzielna baba byłam nie ryczałam wczoraj z młodym gadałam i jest bardzo zadowolony :) I jedzonko mu smakuje :) poniewaz ma tel w erze a niestety era i plus cięszko maja tam z zasiegiem to sie umówiłam że jak bedzie chciał pogadac to może iśc do wujka Pawła ( tata kolegi z klasy pojechał jako opieka nasz znajomy dobry) i że by puscił sygnał to ja oddzwonię :) rozmawiałam tez z tym pawłem powiedział ż enie ma problemu i potwierdził slowa syna że jest fajnie papu dobre wiec jestem spokojna i szczesliwa że mu się podoba :) tam tez są obozy to jak bedzie chciał to go wysle w przyszłym roku :) więc dzielnie troche z slubnym popiwkowalismy :D i myslłam że odespie a tu kosiara :O PIMACH- i jak nocka mineła ? tusiek jadł ??I buziolki dla Antka👄 KASIUNIA- jak cwiczonka z trenerem :) I buziolki dla Zuzi👄 KICIA- ja tez piłam hihihihihi:D BUZIOLKI DLA WSZZYSTKICH KOBITEK 👄❤️🌼:D👄❤️🌼 👄❤️🌼:D👄❤️🌼 👄❤️🌼:D👄❤️🌼👄❤️🌼:D👄❤️🌼 👄❤️ 👄❤️🌼:D👄❤️🌼🌼:D👄❤️🌼 👄❤️🌼:D👄❤️🌼 👄 👄❤️🌼:D👄❤️🌼❤️🌼:D👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ wróciłam kochane robaczki, teraz powoli nadrobie zaległoście te tutaj i oczywiście w pracy bo mnie zawalili, po urlopie czuje się w miare dobrze , choć zdarzają mi się osłabniecia, ale trzymam się dzielnie, jutro idę do lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×