Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hehehehehe mam was pipy..... wczoraj caly czas gralam w babmingtona a dzis mnie kazdy miensien boli,ale juz pije wiec powinno przestac.......a co do wii polecam serdecznie super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pipol do mnie pisze na gg....nie mam go w znajomych tzn jej.....tzn ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja zaczelam pisac a wy jakis kurwa strajk czy co.....hallo aj em soł alołn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka ... pipo grochowa !!!!!! a spisz żesz sobie numery z nk to będziesz wiedzieć, kto pisze na gg :P już ja sie domyślam jak Ty w tego babingtona grałaś ..... i co z rakietką robiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zrobie sie lacha????????????????ja juz jestem lach,a co bedzie potem to juz sie boje pomyslec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola wybacz moją pomyłkę , to był ostatni raz, więcej się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsze badania wskazują, że 3 na 10 Polaków żyje w stresie. Pozostałych 7 żyje w Wielkiej Brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gen wierności Niewierne samce nornicy mogą zostać zamienione w monogamistów dzięki prostemu zwiększeniu ekspresji jednego genu. Odkrycie kwestionuje powszechną wśród biologów ewolucyjnych teorię, że tak skomplikowane społeczne zachowania wyewoluowały na drodze kilku małych zmian. Biochemicznym podłożem długo trwających związków w przyrodzie wydaje się być receptor hormonu wazopresyny, tak zwany receptor V1a. Gatunki z wysokim poziomem V1a w przodomózgowiu mają skłonności monogamiczne, zaś gatunki o niskiej zawartości tego receptora prowadzą życie bardziej rozwiązłe. Reguła ta sprawdza się doskonale u gatunków monogamicznej nornicy preriowej (Microtus ochrogaster) oraz poligamicznej nornicy łąkowej (M. pennsylvanicus) Lawrence Young, neurobiolog z Emory University w Atlanta, USA wraz z współpracownikami ogłośili, że zwiększenie ekspresji genu w mózgu swawolnych osobników prowadzi do ustatkowania ich życia partnerskiego. Naukowcy wstrzyknęli genetycznie zmodyfikowany wirus zawierający gen V1a w mózgi M. pennsylvanicus aby podnieść poziom dystrybucji receptora. Do klatki z samcem wpuszczono samicę na 24 godziny, po czym dostarczono drugą. Normalnie samce bezpardonowo zajmują się nową samicą, nie okazuąc ani krzty wierności. Jednak samce, które przeszły uprzednio iniekcję preferowały znajomą samicę. Komentatorzy uważają, że to dotychczas najbardziej spektakularny dowód na to, że złożone społeczne zachowania mogą być skutkiem niewielkiej zmiany kontroli jednego genu, nie zaś stopniowych procesów. Na razie nie wiadomo z całą pewnością, czy taki sam proces leży u podstawy wiązania się w pary u człowieka. Co ciekawe, niektórzy ludzie z autyzmem posiadają mutację DNA w regionie który kontroluje ekspresję genu V1a, co może wyjaśniać ich trudności w nawiązywaniu kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsze badania naukowców wskazują, że wszyscy poszli już spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsze badania naukowców mówią, że jest sobotni piękny słoneczny poranek (u niektórych :P ) i najwyższa pora zwlec dupencje z wyrek !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo 🖐️ PIMACH - wybaczam, to tylko nick, nie jestem jakoś bardzo emocjonalnie z nim związana, a skoro mogę w czymś pomóc, to proszę bardzo. Trzymam kciuki za egzamin, dasz radę! MAJKA to teraz bedą \"niewiernym\' i w ramach terapii małżeńskich wstrzykiwać geny na poprawę? Tzw zastrzyk na grzeczność? LOLA witam cię znów wśród żywych na NK :) jak tam badminton? MAFINKA - nieustające 👄 Do2Do najmłodsza teściowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł. Kiciakocia, uff, kamień z serca. I na dodatek drugi dzien jest dostepna z takim oto opisem: \"I\'d love to stay and chat but you\'re a total bich\", ciekawe, czy to do mnie? Jestem po egzaminie, ale nikt tu za mnie ni etrzymal kciuków, boście wczoraj pochlaly i to beze mnie . Chociaz ja i tak nie mogę, to chcociaz maslankę o smaku pieczonych jabłek bym obalila. I wiecie, kto mnie dzis odwiedzi? Tesciowa ze szwagierką. No to bedzie ubaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO! PIMACH, no teraz to mnie uraziłaś 😭 ja za ciebie trzymałam!!!!!!!! nie doczytałaś???? 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia, zwracam honor. Zatem to WYŁĄCZNIE dzięki Tobie zdałam uzyskując 93% poprawnych odpowiedzi. Kochana, dziekuję Ci bardzo... Nazarłam się klusek na parze... Umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze
:D:D:D:D drobiazg.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......wiem, już dawno mnie nie było... ale prodze nie wykluczajcie mnie... !!! nie wiemm oc co chodzi łm właśnie i jestem szczęśliwa i pijana bo spełniło się jedno z z moich marzeń....... oblewam nowy zakup .. kupiliśmy pałacyk w drwalewie , piękny 7 hektarów... jest zajebisty , piękny i taqk go wyszykuję że hej ... staram się teraz o kredyt ii o dofinansowanie z unii europejskiej,.... dziewczyny polewam Wami ii pijcie ze mną.... ale to wszystko nieważne ważne jest to że znów chcę być szczęśliwa............................................................................................................ iszccie co u was jestem online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomór tu siewodnia !!!!!! TYlko niezłomne rycerki same .... Nie licząc pomarańczowego fana (psychofana? :P ) Pimach !!!! Ja też !!! Ja też !!!! Ja też trzymałam kciuki !!!!!.... str. 278 godz. 22.25 :) I wczoraj w nocy ja akurat nie drinczyłam, jeno pracowałam :O A co do wywłoki ....... tak sobie teraz myślę ...... choć wiem, że łatwo się mówi, a gorzej robi ...... ale czy faktycznie potrzebujesz na bieżąco wiedzieć, kiedy ona jest na gg i co tam sobie pisze? I czy to akurat jest do Ciebie, czy nie? Przecież w ten sposób chcąc -nie chcąc ciągle o niej myślisz i się dodatkowo denerwujesz ..... Może wykasuj ją w cholerę, niech chociaż w Twoim własnym domu Ci nie mędzi.... Wiem, ze to trudne, ale przeszłaś juz wystarczająco dużo ..... po co się jeszcze nią dodatkowo katować? Bo przecież z tego co piszesz wynika, ze teściowa przysparza Ci teraz wystarczająco dużo \"atrakcji\" ..... I wygląda mi na to, że doszła do wniosku, że skoro postawiłaś się wreszcie i nie pozwoliłaś jej synalkowi sobą manipulować to teraz ona postanowiła \"ustawić\" Cię pod swoje dyktando ...... Najpierw byłas uzależniona od decyzji i kaprysów męża, a lada moment uzależni Cię od siebie teściowa ..... No ale cokolwiek zrobisz to oczywiście będą Twoje i tylko Twoje decyzje 👄 A ja dziś niespodziewanie lekutko pogrillczyłam :) I ociupko popifffczyłam :) A teraz czeka na mnie góra dwudniowego prania do składania 😭 No a gdzie odespanie nocki???? 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 👄 Gratulacje :) No to bedziesz miała pieknie !!!!! Ja tez marzę o własnym domku ..... z tarasem i schodami na ogród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kicia moja krakusko........ powiem Ci szczapytam mamcię moją ....sorry ale nie mam jak zapierdalam miedzy orbitsmi.....erze, że myślałam ze nmnie nie lubiszx., tak pisze tom naforum..........................ale ja kochm ciebie i Twoje kotki!!! i kocham wszystkie dziewczynki z naszego forummm do2do zapytaqm mamę o to co pisałaś!! majka ty lacho zajebista!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieję ze wszystko ok....też zapyam mamcie aluzia ?? tak dobrze pamiętaM??? ajjjjjj liowjuuuu was miocno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa ile błędów narobiła w pisowni......sorry. pałacuyk jest piękny mój kochany 1 godz. jazdy od wawy i powiem wam ze nic nie jedttak ważne jak miłość .. mówią że zdrowie, praca są ważne...owszem tak .... ale to wszystko chujn jak nie ma się oparcia w drudiejosobie, mióości... a tak wogóle to co rtrobicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c zw drwalewie... pieniądze z unii są na dalsz rozbudowę.......... tak sieciesdzę... Kicia będe teraqz w kraku u bractwa kurkowego ......... może się złapiemy>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×