Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 juz poczytałam coście wieczorem i w nocy napisały, do2do, zgadzam sie z mafinka jestem fajna babka i dużo piszesz, co nie znaczy abyś nie pisała jeszcze wiecej:D ❤️ Tija, na kaca najlepsza jest praca, albo wcześniej nie pić, fakt kaca można mieć też od papierosów jak ktoś nie jest przyzwyczajony , a wiec trzymaj sie dzielnie jutro bedzie lepiej❤️ pozdrawiam resztę babeczek ❤️ mam dużo pracy i zaraz idę do lekarza może dziś się dowiem jaka jest płeć dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babolki wczoraj miałam dzień okropny, byłam z zuzą na pierwszym szczepieniu szczepiemiu (opóźnione prawie dwa tygodnie), na dodatek cały dzień bolał ją brzuch- dopiero jak stary wrócił z roboty to sie nią zajął i mogłam lecieć na fitness. Kurde musze zacząc czesciej chodzic bo 2 razy w tyg to zdecydowanie za mało. Na dodatek chce mi sie palic , a żeby nie zapalic musze żrec. Staram sie jesc zdrowe lekkie rzeczy ale zazwyczaj zuza ich nie lubi. Dzisiaj zjadłam sporo truskawek i zobaczymy jak bedzie...... moja dzicina waży 5050 fajnie co? a przez trzy tygodniewracała do wagi urodzeniowej (3480) także Pimaszku głowa do gory, jak Antek jest na cycu to może woolno przybierac. A każdy lekarz w tej kwestii różnie mówi- zdania są podzielone:) Tija- ja na kaca to ciągle wpierniczałam (najlepiej tłusto lub słodko- magakalorycznie) wtedy organizm szybciej dochodzi do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy, przecież wiem, ze Wy nie złośliwie... Mocz oddany do badania, żółtaczka zakończona, teraz walczymy o przybieranie na wadze. No i mamy pierwsza kapiel w wykonaniu mamusi za sobą, skonczylo sie na tym, ze tusiek mial oczy jak ping-pongi, a matka byla mokra jak szczur. Abstrakcjonistko, witaj 👄 \\Do2do, moze zderzyłas sie z drzwiami w nocy, jak szlas siurdac? Co to za brednie? Słońca nam wszystkim brakuje... Chociaz moja mama wczoraj dzwoniła, ze u niej, w Niemczech< 30 stopni. Już zapomnialam jak to jest, kiedy człowiekowi cieplo... Tija, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:D żyję, ale papierosa to ja już długo do pyska nie wezmę:p Fajnie że Tusiek ma żółtaczkę za sobą i że szczęśliwie udało się oddać ten mocz:D, a wagę szybko nadrobi i będzie z niego chłop jak dąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja witam z kafcią (\'\'\'\'\'\'\'\'\'\')o i uciekam zaraz na śniadanko :) truskaweczki,brzoskwinia, arbuzik płatki migdałów i troszkę miodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chej Laski👄 Pogoda cały czas pod psem i też mam dość takiego stanu rzeczy jak i Wy wszystkie czekam na lepsze... TIJA............skarbie chcemy w damskim gronie wybrać sie do Toronto do jakiegoś klubu z potańcówką,ale nie bardzo wiem gdzie ???? poproszę o podpowiedź ,tylko żeby klub pasował do mnie wiekowo i nie czuła bym sie tam jak Mamut ,bo średnia wieku nie przekroczy 20-stki.......ja poproszę na granicy 30-40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lachonarium🖐️ CZY WAM NIE WSTYD ŻE WCZORAJ OD 15 Z MINUTAMI NIKT JUŻ NIE NAPISAŁ ANI SŁOWA???!!! Serum:) powiem Ci że przed ciążą byłam stałym bywalcem \"ZIELONEGO WIELORYBA\" niestety już klubik został zamknięty w dość dziwnych i nie wyjaśnionych do końca okolicznościach. Na chwilę obecną z racji macierzyństwa, wypadłam z obiegu i nie byłam już dawno nigdzie więc trudno mi coś polecać, ale mam jeszcze kilka znajomych osób które bywają więc zrobię rekonesans i dam Ci znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, jesteś sadystką !!! Uprzejmie prosze nie pisac NIC o owocach na \"t\", na które teraz jest sezon. Bo ja cierpie katusze, jak tylko bywam w sklepie, to pochylam sie nad kobialka i chociaż wącham. Tija, a jakze, wstyd nam. Chyba muszę znowu cos napisac o wywłoce mojego m, zeby nastapiło jakies poruszenie... A u nas znowu noc pod znakiem kolki... A buuuuuuuuuu I znowu leje, a buuuuuu i znowu sie nie ucze na egzamin, a buuuuuuu jakie to moje zycie jest powtarzalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAC MORDERCA NIE MA SERCA :o A JA JESTEM NIEULECZALNA IMPREZOWICZKA :o ZABIJCIE MNIE :o BO SIĘ MĘCZĘ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) mam dla Ciebie dobre wieści. Truskawki nie mają właściwości wzdymających, więc wcale nie jest tak że są całkowicie zakazane, a już na pewno Tusiek nie będzie miał po nich kolki. Zdarza się że uczulają, ale tego się nie dowiesz póki nie spróbujesz. Zjedz kilka sztuk i zobacz czy mały nie dostanie wysypki na buźce i brzuszku, jeśli nie to możesz sukcesywnie zwiększyć ilość. Ja jadłam truskawki chociaż na początku wprowadzałam je ostrożnie. Teraz mały sam jest ich fanem i może zjeść każdą ilość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam widzieć że tylko mi zależy na tym żeby ten topik trwał:o Może tak częściej ruszyłybyście dupę i skreśliły parę słów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:D Ty fujaro, ale żeś się wysiliła:p A reszta pewnie siedzi w fotelach i golonkę wpierdala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moczymordy...... u mnie pogoda fanta styczna....... tijka ty pomylencu co sie wkurzasz....... ja mam nowe zajecie ......jestem opetana graniem hehehehe co by tu jeszcze........ jak cos to pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija no wiesz..... i tak sie wysililam zanim kawke sobie zrobilam, wiec nie marudz.... Dzisij mialam dzien dziecka, dopiero wstalam:D a co...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam wszystkich ale mam urwanie glowy w pracy , koleżanka co mnie zastępowałam narobiła tyle bałaganu że ciągle ktoś dzwoni i prosi o wyjaśnienia, albo że czegos nie otrzymał, poprostu zgrozakażdemu tłumaczyć że byłam na urlopie , i oczywiście to nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tuskawek to ja bym była ostrożna, uczulaja pewnie mozna kilka zjeść, w deserze ale bez przesady, dziecko moze zareagować różnie, ja karmiąc wolałam unikac truskawek i orzechów, przecież wcale nie sa oż takie odrzywcze , chyba że ze wzgledu na walory smakowe i to że sa pierwszym wiosennym owocem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abstrakcjonistko:) zgodzę się z Tobą że orzechy i truskawki uczulają, ale nie dowiesz się tego dopóki nie sprawdzisz. A walory odżywcze mają duże zwłaszcza orzechy. Seler też uczula i różne kosmetyki nawet te dla dzieci też, ale to nie oznacza że w ogóle mamy nie próbować. A na początek o niczym innym nie mówiłam jak kilku sztukach i obserwacji dziecka. Ja truskawki żarłam na potęgę i jakoś młodemu nic nie jest, orzechy też są moją pasją. Zresztą każdy niech robi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odżywcze
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzywcze
no przecierz :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie smerfetki ja dopiero wruciłam z zakupów jeszcze dokupiłam sobie pare kwiatków i musze je posadzić no i oczywiści 5 kilo truskawek mniam uwielbiam KICAKOCIA ta kaca dobra jest praca aja zawesz mam konski apetyt Własnie popijam drugą kawunie dzieciątko mam chore oczywiscie gardełko U mnie tez pogoda pod psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki Wiecie jak mam chłopa w domu przez wtorek i środę to z niczym nie mogę zdążyć i nic mam nie zrobione. Rozpiździel totalny. Ale właśnie przed chwilą pojechał to mam trochę spokoju. do wtorku . Właśnie jadę z młodym do lekarza zobaczyc co wyszło w badaniach z tą alergią. Myszka ja też mam sporo trawnika do koszenia w sobotę kosiłam 3 godziny może choc z tego taki pożytek że się trochę poruszam. Staram się trochę mniej jesc ale bez rewelacji. Majka pytałaś czy u kosmetyczki się depiluję , otóż nie,męczę się sama w swojej prywatnej łazience. Będę próbowała tę maź cukrową może jutro mnie natchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci raz próbuje coś napisać i mi nie chce wysłac... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:D no przecież napisałaś:p Dziewczyny:) czy mi się wydaje czy pani prezes kitka nas namierzyła i teraz będzie nam sprawdzać ortografię:o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijeczko kohana 👄 Ja tam bym siem nie pszejmowała ortografiom..... grónt rzeby dórzo pisadź :P A Kitka? no cusz ...... mam nadziejem, ze jeśli to ona faktycznie tu zaglomda do nas to pofinna siem ujafnić. Bo niby po co takie podhody? Mnie siem tam jednak raczej wydaje, sze to jakiź naż pryfatny psychofan ..... oglomdałam fczoraj rano taki program ...... one, te psyhofany, mogom być baaardzo niebespieczne dla sfoih idoli .... no i idolek żecz jasna tesz :P Dzień dopry dziewczynki tak wogule :) Wiecie co....... czuję, że powinnam stanąć na wagę ....... ale z drugiej strony czuję, że to co tam zobaczę nie będzie najciekawszym widokiem i to nie będzie najszczęśliwszy moment mojego życia 😭 Pimach 👄 rozruszanie topiku tematem wywłoki to ciekawy pomysł :P ale oczywiście wszystko w granicach, jakie nam wyznaczysz :) Powiem Ci w sekrecie, że powtarzalność życia młodej mamy trwa do ok. 2-3 roku życia dziecka :) U KAŻDEJ niemal młodej mamy :) Tak więc dziobek do góry, bo chyba każda z nas to przez jakiś czas przechodziła i bardzo dobrze to rozumiemy :) Z tymi truskawkami to się dobrze zastanów, może faktycznie kilka by nie zaszkodziło? Buziaki dla Tusiaczka 👄 Kicia :) jesteś nie do zdarcia kobieta !!!!! 👄 Lola 👄 Mafinka 👄 lenie śmierdzące !!!!!!! Pisac mi tu zaraz !!!!!!!! Emma :) wyrazy podziwu za samodzielny wosk !!!!!!! Tylko na kogo Ty wyklinasz bidulko, jak się woskujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:D:D:D:D:D:D:D Ty jako pedagok mósiałaś siem podle czódź piszonc w tym dziwnym jenzyku:p:p:p Serum:) przeprowadziłam wizję lokalną i wynika z niej że godne polecenia są dwa kluby Artystyczna, mieści się na ulicy Łaziennej Barani Łeb, na ulicy Podmórnej oba są w odległości jakiś 200m więc jak jeden nie będzie odpowiadał to drugi zawsze można odwiedzić. Jeśli będzie Was więcej to proponowałabym zarezerwować stolik bo w sobotę może być tłok i nie będzie nawet gdzie metaxy się napić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie od kilku godzin próbuję wytłumaczyć córce co to był komunizm i nie łatwo jej zrozumieć że nie wolno nam było jeździć w stanie wojennym do ciotki na wieś i że jak babcia chciała kupić mięso na obiad to musiała mieć najpierw kartki, a potem zapisać się w komitecie kolejkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×