Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Lolus, wiem, dlaczego pytalaś i tak mnie to rozczuliło, ze nie mogłam sie powstrzymac... ❤️ Tija, kochana, az mi sie łezka zakrecila, ze pamiętasz, kiedy moj wyjec się urodził. ❤️ Majeczko, jakiż to kwiecisty jezyk Cię dopadł wieczorowa pora... ;-) Mój adorator mnie olał, jak zobaczyl zdjęcia... Cóż, 20-tką nie jestm... Laski, nie mam dzis pradu do popołudnia, bo budują pieprzona obwodnice, więc baj baj baj..... Aha, wczoraj mialam gosci, kumpele były i dieta polegla, ale jestem usprawiedliwiona, bo dowiedziałam się, ze Tusiek ma DUZEGO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) no to szlachetne klejnoty nosi Tusiek, kiedyś synowa będzie z nich miała dużo uciechy:p tylko żeby wzorem tatusia, nie pocieszał też innych raszpli:D:D:D Piję kawkę \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, nie ran mnie. Jestem idealistka i głęboko wierze, ze uda mi się go wychowac na ludzi a nie skur***. Ja też pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz, jak facet ma się czym chwalić to po prostu to robi;) ale mam nadzieję że słuszne wychowanie ostudzi mu krew. Tylko nie przesadź, żeby księdzem nie został, bo szkoda by było żeby takie klejnoty pod kiecką nosił:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, no w sumie, nie chciałabym, zeby księdzem został.... Ale w sumie, czy mamy wpływ tak do końca na to, jakadroge wybiora nasze dzieci? Ostatnie minuty pradu... Tija, dziękuję, ze jesteś ze mną w tym trudnym dla mnie momencie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzien dobry cipcie...... ide po kafke...... majka....spokuj mi tu....cycki do przodu i glowa do gory.....czy jakos tak.... tijka ty juz nie spisz.......???????? no i oczywiscie............STO LAT STOLAT DLA NAJMILSZEGO WIELKIEGO PISIAKA W CALYM TYM NASZYM POKRECONYM BABSKIM TOWAZYSTWIE..........BUZIACZKI TUŚKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaallllllllllllllaaaa
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=81bb2cba-e9b9-4183-b1bd-b337b7b5a1fb Kliknij w ten link, a pozniej kliknij TAK!!! jeśli chcesz otrzymywac punkty za czytanie artykułów w sieci! Punkty wymieniasz na nagrody dostępne w katalogu nagród! Jesli zarejstrujesz sie po kliknięciu w ten link otrzymasz dodatkowo 100 pkt Super nagrody! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaaaa wy to byśta chciały być w doope całowane :) majeczko dieta proteinowa i Dunkana to ta sama dieta:) no to Pimach gratuluje UDANEGO syna, ale rzeczywiscie trza sie przez to do wychowania bardziej przyłożyć ja ze swojego narazie jestem zadowolona bo błyszczy przykładem dla innych (ale to akurat zawdzieczam mojej mamie która jest ą ę), i powiem nieskromnie że mało jest takich kulturalnych i inteligentnych 9-ciolatków :) ciekawe jaka bedzie zuza, ale wszyscy w rodzinie mówią ze napewno drugi taki egzemplarz nam sie nie trafi :) zaraz mam najazd kolegów juniora i bedzie mnie szlag trafiał - takie gówniarze ze szok, wiecie ze oni juz o swoich rodzicach mówią \"starzy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to ostatnio na meczu zabronil nam mowic po polsku przy swojich kolegach........myslalam ,ze mnie szlag trafi..........zgoopial do reszty......wybilismy mu ten pomysl z glowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....witam Fąfle👄 ORY👄 fajnie że jesteś. A u mnie DUPA I TO PRZEZ DUŻE \"D\" a mianowicie............jak juz pisałam weekend z M super ,ale dwa dni po już NIE😭 Siedzimy sobie w poniedziałek na kanapie przed telewizorem ...ma sie rozumieć ja i m i on mi wyskakuje z tekstem _ ja tak nie moge siedzieć ja musze albo na grzyby ,albo na ryby ,bo takie przebywanie razem to juz zrobiło sie MONOTONNE... - ja nawet nie mam kiedy za tobą zatęsknić ,bo jesteśmy razem przez 24/h JA ,ja kurwa jestem MONOTONA....JA PIERDOLE po 23 l. małżeństwa dowiedziałam sie że życie u mojego boku jest monotone....to co ja mam niby robić???!!! RURE W SALONIE ZAMONTOWAĆ i odpierdalać dla niego striptis ??? czy może przyprowadzić mu jakaś młoda krew???!!! No wiec wstałam z tej kanapy ,bez słowa i poszłam sobie do sypialni przygotować sie do nocnego spoczynku ,a jak przyszedł do łóżka nie pozwoliłam sie dotknać nawet małym paluszkiem.........!!!! ja wstaje póżniej wiec rano jak wstałam to przyszedł sie pytać czy sie pogniewałam.........powiedziałam że NIE tylko zajebiście miło jest dowiedziec się że jest sie momotonią czyjegoś życia ,a właściwie najbliższej osoby........no i to by było tak po krótce.....ale ta monotonia stoi mi ościa...!!! Fajnie że tyle piszecie,bo fajnie sie was czyta👄 i jeszcze fajniej że was mam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to ja sie czuję starsza od węgla.....👄 raczej jak mamut ,a podobno mamuty już wygineły i znów jestem WYJĄTEK....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum.......ja to slyszalam juz ze 2 lata temu........hehehehe widocznie za malo pracuje....wyslij go do jakiejs ciezkiej fizycznej roboty to szybko zateskni za monotonnia...... a gdzie jest kicia???????????? znow u ruskich siedzi na jakiejs bibie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, wyjątek podobno potwierdza regule... Wiesz, i tak nie pobije mojego.... Czy ktos reflektuje na zdjęcia Tuska na maila? Dumna matka rozsyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, poszło. Skoro nikt wiecej nie chce podziwiac mojego hojnie wyposazonego syna, olewam Was sikiem prostym i ide do tesciowej na wyżere. Ory, a Ty gdzieś znów przepadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikny ten twoj szczodrze wyposazony syn.....szkoda tylko,ze ma takiego głupiego ojca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja moje pitoliny😘 Jakaś pomroczność jasna mnie dopadła i spałam jak dziecko pół popołudnia i niech Was nie zwiedzie że na gg siedziałam, bo tam była moja druga połówka. Często tak bywa że mam włączone gg a mnie nie ma, ale to dla tego że komunikuję się przez gg z moim bratem Zaraz idę oglądać największe klejnoty Polski południowe, bo nie wiem czy wiesz Pimach ale mojego maila mój stary Ci przysłał;) Wy to ciągle o tym białeczku, albo o lataniu z gołą smerfetą po chałupie to ja Wam się pochwalę że dzisiaj czekałam na powrót mojego pana ze stolicy w kiecce którą kupiłam na wesele i chyba zadziałało, bo od razu jak wszedł to mnie posiadł. Mam ogromną ochotę wysłać Wam na maila zdjęcie w tej kiecce, bo chciała bym żebyście wyraziły swoją opinię na temat mojego wyglądu. Trochę brakuje mi wiary w siebie bo w sukience nie występowałam od dnia mojego ślubu. Tym bardziej jest mi ciężko się zdecydować bo kiecka przed kolana jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego zadna z was nie dodala jeszcze zadnego przemilego komentaza w moim profilu........bede plakac.....czyzbym nie zasluzyla na cieple slowa przychylnosci.....???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ❤️ jesteś boska!!! Nie mam konta na nk więc pisze tutaj! A ja dziś byłam w Gierłoży w Wilczym Szańcu i nachodziłam się, że ho ho! Ależ tam są te bunkry szok, przerażające !!! Pimach ucałuj swoje słoneczko👄! Wracam was poczytać, bo ostatnio jestem w rozjazdach:( i ciągle gdzieś pędzimy i jestem już padnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im bardziej ktos jest zajebisty tym bardziej ma w zyciu przejjjjjebbbbane...............................ja juz sil nie mam .....chyba sie pozegnam z duzym.......od niego zalezy......ja juz nie daje rady.........kiedys poronilam......a dzis mi powiedzial zebym mu nie przypominala obcego bekarta..... nie moge przestac ryczec.......przeciez to bylo moje dziecko..........dlaczego mam szanowac jego????????????!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, co Ty piszesz? Nic nie rozumiem. Mam nadzieje, ze to bylo jakies koszmarne niedomówienie i w świetle nowego dnia konflikt został cudownie zazegnany. Tija, ups, czyli mam pierwszy kontakt z Twoim m za sobą. cholera, a nawet nic nie poczułam... Moze ta długa posucha jednak zamordowała moje libido? Mimozka, dziekuję, ucałowany. ❤️ Kto pije ze mna kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×