Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

zapomniałam jeszcze, pól słoja litrowego dyni marynowanej i 0,5 koli Wczoraj też było okropnie 30dag rogalików z twarogiem paczka tuków o smaku sól i pieprz truskawki ze śmietaną i cukrem 2,5kg arbuza kefir 7 kawałków chleba z kindziukiem i rokpolem bób gotowany około 0,5kg jogurt z musli pewnie było coś jeszcze bo ryj mi się wczoraj nie zamykał, ale na chwilę obecną nie pamiętam NIENAWIDZĘ SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki..............mam mega kaca.....masakra,a musze jechac dzis na mecz z malym ......no i na zakupy.......ja sie wykoncze...... pimach odezwij sie jak bedziesz................musze ci sie do czegos przyznac............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, jestem. dawaj, co nabroiłaś? Tija, ja tez tak mam, jeśc, jeść i jeszcze raz jeśc. Dlatego tak załatwilam małego, bo nie potrafilam sobie odmówic ciasta. Powinien zmienić pracę i moze by to uczynil, gdyby mu na mnie zależało. Ale wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, ze tak nie jest. Ciekaw jestem ile bedzie miał sms-ow za czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia:) gratuluję słoneczko i przepraszam że wcześniej tego nie zrobiłam, ale nie doczytałam❤️ NIE MA TO JAK WSPARCIE ODDANYCH PRZYJACIÓŁEK:p ALE NIE MARTWCIE SIĘ ZEŻARŁAM JESZCZE TYLKO PÓŁ GARA CHIŃSZCZYZNY!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka nie martw sie bog cie kocha..........😘 juz jestem...maly jutro na wycieczke jedzie na trzy dni .......duzy kazal mi jutro z golym tylkiem latac jak wroci z pracy....heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko....😘 wstawac lenie smierdzace!!!!!!!!!! co to za opuszczanie sie w pisaniu......po dupach dawno nie dostalyscie...... ide odprowadzic malego do szkoly z torbami.....ale zaraz wracam i chce tu wszystkie widziec!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku, ale tylko na chwilę, bo zaraz lecę na występy gościnne, a konkretnie do znajomej na kawkę. Do dziewczyn które samodzielnie robią sobie paznokcie. Czy mogłybyście mi polecić jakieś lampy i żele, czy nie ma to żadnego znaczenia jakie kupię. Chodzi o to że mam bardzo ładne paznokcie i w zasadzie nie potrzebuję tipsów, ale czasami złośliwie jakis mi pęknie i wtedy przydałoby się jakieś pogotowie paznokciowe. Poza tym chciałabym móc sama sobie robić ozdoby i wtapiać w żel jakieś popierdułki. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź Dzisiaj już jestem grzeczna z jedzeniem, przynajmniej na razie. Wczoraj ostatnie papu o 17.00 za to ile tego było:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski👄 Wróciłam i żyje......było zajefajnie.....wypoczełam i odstresowałam się.....a teraz do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 coś ostatnio nic mi nie wychodzi tak jakbym chciała .... a nawet gorzej .... o diecie nie wspomnę ..... :O nastój w związku z tym pozostawiam bez komentarza ..... Mycha 👄 Serum 👄 Tija :) co tam 2 dni żarcia dla Ciebie ..... stracisz to w 2 dni hulania i stepowania .... Co do pazurów to zazdroszczę Ci ładności, bo jaj mam łopaty jak Fona ze Shreka :O Do robienia tipsów używam od pewnego czasu 1 firmy, tu masz linka do ich sklepu internetowego. Są też na allegro, ale ja zamawiam bezposrednio u nich w sklepie: http://naildesign.pl/index.php?osCsid=062e41c8ab78a77b6071d32d7c911078 Można zamawiać dużo droższe firmy, ale osobiście uważam, że ta jest oki, nie ma potrzeby przepłacać. No i mają tu wszystko co jest potrzebne do paznokci. Tak naprawde to chyba jakość tipsów zależy od umiejętnosci robiącego. Warto zawsze zerknąć u nich w oferty specjalne, bo można tam trafić na niższe ceny. Co do lampy to polecałabym taką z otworem z jednej str - nie wiem jak to wytłumaczyć :P ( zazwyczaj ma białą obudowę) są takie, które mają zabudowane 2 ścianki i są węższe ( w obudowie ciemnej jakies, kosztują mniej niż 100 zł), ale nie włozy się tam całej dłoni. Polecam lampę z czasowym wyłącznikiem - wyłącza sie sama po 1,5-2 min w zależności od ustawienia, nie trzeba pilnować czasu. Ceny też są różne, ale myśle, ze ok. 200 zł to max. Ja dałam za swoją (chyba 3,5 lata temu) coś koło 200-250 zl. i cały czas mi służy na tych samych żarówkach (robię tylko sobie). Żele mają dobre, duży wybór -bezbarwne, kilka odcieni kryjących i sporo kolorowych. Opakowania też różne - po 5, 10 i 30 g. Ozdoby najlepiej kupować w zwykłych sklepach czy kioskach - ceny niskie, ogromny wybór, a jakosć wg mnie ta sama. Teraz jest mnóstwo fajnych gotowych naklejek, do których można dodać jakiś brokat, cekinka, czy cyrkonię. Ja to wszystko wtapiam w żel i mam spokój do następnej zmiany pazurów. Chociaż naklejki trzymają sie też dobrze na lakier do paznokci, ale wtedy mogą się z czasem zetrzec albo zmyć. Z ozdób w tym sklepie kupuję ostatnio cyrkonie Svarowskiego - są szlifowane i fajnie sie błyszczą. Ale dobre ceny (wieksze opakowania) mają tylko w ofercie katalogowej - mozna go też zamówic. Jak będziesz miała jeszcze jakiekolwiek pytania to wal jak w dym :) Ja swoje tipsy ściagalam w sobote, a nowe robilam wczoraj ..... już tak długo mam tipsy (chyba z 5 lat), ze okazało sie , ze nie potrafie nic zrobic bez paznokci !!!!! nawet na komputerze pisać nie mogłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was LOLA ja dzis jestem na nogach od 4;30 bo sąsiedzie moi kochani robili awanture ze było ich słychac na poł wioski maja ludzie tupet A teraz wpadłam do domu cos zjeśc bo pracuje ciezko pomagam sąsiadowi malowac ogrodzenie bo w sierpniu robi córuni wesele i chce zeby koło domu ładnie wygladało A jajestem kobita pracujaca i na bezrobociu to mu pomagam a przyokazji mam solarium zadarmo bo u nas jest palma🌼 Wczoraj byłam na koncercie grupy WOX było super odezwe sie jak tylko bede miała chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooo co sie u mnie dzieje.......oberwanie chmury......armagedon jakis.....masakra....... gdzie sie podziewacie???????????????? a no i serumku moj ty slodki............spelnienia mazen kochanie....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaj wy nic nie piszecie????????? jak mozecie mnie zostawiac tutaj sama???????????!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dupencje :) :) :) kurna u was tez taka duchota??? Żyć sie nie da !!! ja dzisiaj po ciężkim dniu, na dodatek stary tak mnie wku...ł że dołożył do tego ciężaru chłopy to jednak nie umieją docenić co mają i są tacy prymitywni prymitywni i prości ja na proteinowej - kilogram w dół- zobaczymy jak szybko wróci ;) tylko jarać mi sie chce przeogromnie- ale nie chce wracać do palenia bo fajki takie drogie sie zrobiły. piszta co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko❤️ doceniam i dziękuje za cały wywód o pazurkach. Jutro kliknę w linka i zobaczę wszystko bo dzisiaj nie mam już na to siły, ale jesteś kochana, że odezwałaś się na mój apel. Kasiunia❤️ fajki są strasznie drogie, wiem bo mój stary dalej pali i chyba do grobowej deski będzie to robił. Ja się bardzo cieszę, że nie paliłam całą ciążę i do tej pory nie palę. Tzn. jak chlapnę kilka piw to wtedy przypalę kilka, ale potem przechodzę nad tym do porządku dziennego i żyję dalej bez dymka:). Co do prymitywizmu chłopów to zgadzam się z Tobą w 100%, ale jak tu bez nich żyć???:( Lola❤️ co to za burze i wichury u Ciebie przeszły?? chyba nic Ci kochana nie zrobiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum ❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 ŚLICZNOTO TY NASZA, ŻYJ NAM 100 LAT W DOBRYM ZDROWIU I SZCZĘŚCIU ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... no tak ... uciekły sobie lampucery ... na pewno zmieniły sobie forum ... :P ... atakuję dziś szczecin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski....dzięki za życzenia 👄 drugi dzień mam migrene,po naszemu łeb mnie napierdala😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem przyjeb..a jak gwóźdź do papy ciężki dzieńjakis noc była do bani, najpierw nie mogłam usnąć a potem zuza mi nie dała usnąć idźta w cholere z takim jakimś kosmatym latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama.....co machasz tym wiecheciem.......napisz co tam u ciebie..... kasiunia......u mnie tez jakos nijako.... ory prosila zeby was wszystkie pozdrowic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.................moze dzisia bedzie pogodniejszy dzien......kto pije zemna kafke??????????😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×