Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

witam :) Doniu :) trzymam, trzymam :) Pimaszku ....... brak słów poprostu ...... dowcipny ten Twój mąż jak cholera ........ albo szybki ..... :O ale dobrze mu powiedziałaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia:) trzymam kciuki i nie wiem kiedy puścić, więc daj znać jak poszło Pimach:) czy pan mąż chciał w ten sposób coś Ci powiedzieć??? jeśli tak to ty nawet specjalnie szarpać w sądzie byś się nie musiała. Fakty mówią same za siebie... Majka😘 Lola😘 Mafinka😘 Emma 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita smerfetki Doniu ja tez trzymam kciuki 🌼 Pimaszku masz kobito za swoje ale jesteśmy z Tobą dasz rade przetrzymać to wszystko a pan M niech spada na drzewo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, znowu zaaajebiaszcza frekwencja :P widać muszę sama popisać :P ja pierdziele ...... ale sie u mnie zbiera na nawałnicę ...... wcześniej było tak gorąco, że nie można było na dworze wytrzymać, a teraz w okolicy tylko pioruny słychać ....... deszcze już tłucze o szyby .... piszę to na wszelki jakby mnie miało od świata odciąć :) .....wpadłam w hakerską pułapkę :P dzień bez 1-2 ściągniętych filmów to dzień stracony :P laptop nawet nocą chodzi, bo wtedy najszybciej śmiga. Robię zapasy na nocki w roku szkolnym :) bo jak na razie to obejrzałam 1,5 filmu (słownie - półtora) ..... Mafinko, szykuj nastepny zestaw ciekawych tytułów, sensacja jakaś dobra, cd komedii no i romansidła :P niech i mi sie wreszcie przyśni rycerz na białym koniu :P ..... moje tipsy szlak trafił ..... co nie zdążyło popękać to przybrało siny kolor :O od kilku dni walczyłam z przetworami - soki z porzeczek, dżemy z wiśni i truskawek, teraz gotują się kompoty z czereśni :) jeszcze w poniedziałem mam dostać jakieś czereśnie i moz e truskawy .... ale zaraz siadam i robię sobie nowe szponki :) pracy na dzisiaj mi wystarczy :) Doniu :) jak po obronie ???? i reszta lejdis ....... ODEZWAĆ SIE DO STARUCHY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha !!!!! Ty małpo :P co się nie chwaliłaś, że też teraz szkołę kończysz !!!!!! widziałam fote na NK :) Gratulacje 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. a tak w ogóle to mam straszne zaległości w oglądaniu fotek na NK i odpisywaniu na wiadomosci ..... (to drugie to jakby trochę niekulturalne wręcz:P ) Nie zdziwcie się więc jak któregoś dnia pojawią sie powiadomienia tylko o moich komentarzach do Waszych zdjęć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka👄 Majka musze sobie przypomniec co widziałam.... i wybrac z tego cos dla Ciebie:) Donia sie obronila i poszla oblac pewnie, a my u czekamy:D Mycha Gratulekjszyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pot mi cieknie po dupce...........sprzatalam ogrod,a bylo ze dwa miesiace sprzatania dzisiaj pije..............kto ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loa9919
hop hop gdzie jestescie..................niech sie ktoras odezwie malpiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Też dziś sprzątałam i trawę kosiłam i chwasty wyrywałam że padnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie mnie olalyscie nie ma co............. enyłej......ja pije gin,a duzy pifko......goraco jak cholera... gotuje makaron na kolacje....wiem,ze troche pozno,ale maly ma ochote wiec.....rozumiecie..... acha...oswiadczam wszem i wobec,ze moje gg juz dziala i jak by co to smialo piszcie..... moja coreczka dostala okres i znow w majtochach lata po domu... majka ja proponuje obejzec...untraceable....fajny thiller....narazie nic innego nie przychodzi mi do glowy,ale jak cos przyjdzie to puszcze cynka...hehe😘oooooooo zapomnialabym.............epoka lodowcowa 3.......masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma.......nie ma to jak dokladnie ogrodek opozadzic co.....hehehe...a jak juz w temacie to duzy tak mi wczoraj opozadal,ze myslalam,ze sie viagry najadl,ale co tam fajnie bylo.......16-tego jedzie do polski na 4 dni z malym....bede sama ...........mafinka zapraszam.......na grila hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka moja sis wlasnie w ten weekend jedzie do mnie,a mieszka kolo ciebie wiec moze cie zabrac....co ty na to?!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola zgadza się, ogródek musi byc oporządzony koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ci o emmo,ze chociaz ty zostalas ze mna na placu boju...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosałam bardzo dobry i mam to już za sobą :) Dziękuje Wam za kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panienki:) :) :) nogi mi w dupe wchodzą, spacer od 10.00 do 20.30 z małymi przerwami na karmienie:) 🌼 Donia gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstajemy ....ja juz z kawunie popijam 🌼 zapowiada sie u mnie ładny dzien a wczoraj to ja tez miałam pracy od zajebania a dziś nógi mnie bolą 🌼 Doniu gratulacje to teraz musisz nam postawić flaszunie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia1, GRATULACJE!!! No to teraz masz juz wakacje. U mnie wieje i chmurzy się. Maja bycburze. Znowu. Kasiunia, toś faktycznie pospacerowala. A ja załatwiłam młodego cistem drożdzowym i mial mega kolkę wczoraj. Masakra. Uwaga, powiedzialam mojemu m, żeby się zastanowil, czy nie lepiej dla nas wszystkich byłoby, gdybyśmy się rozstali. Bo ja tak uwazam. Zatkało kakalo. Zobaczymy, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) to już nie pierwszy raz, kiedy w bardziej lub mniej dosadny sposób próbujesz staremu dać do zrozumienia, żeby spadał na drzewo, a on udaje, że chyba nie do niego ta mowa. Ty się dręczysz, a on robi swoje. Wiem że pewne decyzje są trudne, ale w takiej sytuacji jeśli miałabym rozpatrywać w ogóle to czy dalej układać sobie z kimś takim życie, kazałabym mu zmienić pracę. Nawet jeśli oznaczałoby to mniejsze dochody i trudności finansowe. Nie mogłabym znieść świadomości że on z nią jest choćby przez moment. Witam dziewoje RATUJCIE MNIE BO OD WCZORAJ WPADŁAM W JAKIŚ WIR JEDZENIOWY, KTÓRY MNIE WCIĄGA JAK TORNADO KATRINA!!!! Wczoraj zeżarłam 3700kal a dzisiejszy dzień nie zapowiada się lepiej Zaczęłam nieźle 8 desek z serkiem topionym potem berlinka i 2 kawałki chleba z rokpolem, zaraz potem 2 wstrętne hamburgery z biedronki, takie paczkowane. Chce mi się rzygać a jednocześnie czuję że mogłabym jeść dalej. Czyżby to kompuls??? Uczucie jest okropne. Chyba jeśli dam radę do końca dnia pić wodę to jutro powinno być lepiej, tylko potrzebuję wsparcia, bo bez Was mi się nie uda. Jestem załamana i chce mi się ryczeć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×