Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a ja mam dobry humor........ale waga znowu poszła w góre a ja sie ciagle nie poddaje hahahahaha byłam u lekarza z dzieciakami i mi powiedziała ze niestety ale jeszcze mogą mnie hormony trzymac :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 🌼 Ja juz dzisiaj czuję się lepiej choc jeszcze kaszel mnie męczy :( no i kochane w czarnej dupie jestem :(😭 bo kuźwa nic nie jadłam a przytyłam 😭😭😭moja pierdzielona waga to 69kg 😭 kuźwa beka tłusta ze mnie a 25.06 mam te wesele rodzonego brata i jak na razie to chyba w work na śmieci się ubiore bo nic dla siebie nie znajdę :( Kurczę normalnie się już załamałam :( na wet te słonko za oknem mi humoru nie poprawia :( kuźwa lece studiowac te wasze proteiny i kawke herbatkę wam daję (''''''''')o \\_/> |_|o 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭😭😭😭😭😭😭 *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______67____60 (06.2010) MAJKA____39__________67_________164_____63,5______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______69_____60 (25.03) TIJA_____30________ __xx_________165______84,3_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70 KASIUNIA _29_________67__________165______63,5____60 (55 ) Myszka __33__________73_________166_______73_____mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka :) Do2do :) zapraszam do wspólnego dietkowania w takim razie :) Przed podjęciem ostatecznej decyzji poczytaj co jest w necie, a potem polecam przeczytanie ksiązki "Nie potrafie schudnąć" . Jest tam dokładnie opisane co wolno, a czego nie, no i tak prosto i psychologicznie jednocześnie :) przeanalizowane całe to odchudzanie. Naprawdę polecam :) Jeśli masz trochę dyscypliny wewnętrznej to dasz radę ! W razie pytań służę pomocą, jakby nie patrzeć jestem już :P prawie 3 tygodnie na dukanie ;) Prawda Kasiunia, że przyda nam się ktoś do towarzystwa? :) Myszko :) o pieniądze na rozruszanie działalności można sie starać z unii europejskiej, trzeba tylko stworzyc odpowiedni projekt zdaje sie. Dziewczyny, a ja mam 2 duperelne problemy ze sobą :P 1. wczoraj wieczorem zauważyłam, że popękały mi żyłki w oku.... Koło tęczówki mam czewoną, krwistą, sporą plamę 😭 która mi sie jeszcze przez noc powiększyla :( Nie mam pojecia co sie stało, bo nie przypominam sobie żadnego urazu w oko, ciężki wysiłek fizyczny też odpada. Poprostu krwiak sie pojawił wczoraj i sobie jest :( Mąż wymyslił, że to pewnie na skutek wysiłku po ograzmie :P Tylko z kim? :P 2. pisałam Wam kiedyś, że z powodu bólu pleców zaczęłam chodzić na masaże. Ostatnio kilka razy zauważyłam, że jak tak sobie leżę jakiś czas na brzuchu z głową w dół do "coś" spływa mi do nosa i go zatyka :O A najciekawsze jest to, że jak podniosę głowę to wszystko "się cofa" i nos jest pusty. Wysnułam teorię, że to zwyczajnie tłuszcz wylewa mi się nosem :P Ale moze to co innego? Nie jestem przeziębiona, nie mam kataru, a nos się zatyka tak, że oddychać nie mogę. Nigdy nie mialam stwierdzonej żadnej alergii, nie mam pojecia czym objawiają się chore zatoki. Zdarza się coś takiego może którejś z Was? Nawet nie wiem, czy warto z tym iść do lekarza i do jakiego? To byłoby na tyle ode mnie w tej chwili. Zbieram się popracować zawodowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej👄 Wlasnie, gdzie jest Kicia?? I nie zaczyna sie zdania od wlasnie:P. U mnie pikna wiosna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam dzis dośc a jeszcze zostało mi kuchnia i łazienka okna wyczyszczone firanki juz wisza Okropnie mnie bola plecy i ręce od zapinania firanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko cos tam wiem na temat pisania projektu bo ostatnio pisałyśmy na cele Stowarzyszenia ale jeszce nie ma w internecie komu przyznali a tak by nam pare groszy sie przydało U mnie słoneczko świeci ani jednej chmurki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tijaaaaaaaa
Cześć dziewczynki😘 Tęsknię za Wami niezmiennie jednak znowu mam przejściowe kłopoty z kompem. Strasznie się mulił więc dałam do postawienia systemu i niestety okazało się że płyta głowna odmówiła posłuszeństwa. Braciszek uratował mi dupę i otworzył okno na świat zostawiając mi na noc laptopa. Kicia :) gratuluję pomyślnego załatwienia sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ... tak to się bawić nie będziemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dam nikomu satysfakcji, ze wreszcie nadszedł dzień bez żadnego wpisu :P Sama dziś sobie napiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosć, ze sama piszę to jeszcze stronki przewracam :P ja sie wcale nie chwalę, ja poprostu mam talent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasiunia :) Jak dietka? Ja jeszcze bez warzyw do soboty. No i czekam na dalsze efekty wagowe. Nie są jakieś powalajace, ale zawsze troche mniej. Jak coś trochę się ureguluje to zmienię w tabelce. Wymyśliłam sobie super przysmaczek :) Mięso drobiowe gulaszowe (kurczak, indyk) przyprawiam ziołami i smażę powoli na średnim ogniu -na teflonie, po kilku minutach wytapia sie woda i tłuszczyk, więc sie nic nie przypala. Do tego smażę placki (otręby, jajko, łyżka jogurtu). I robię sobie "kanapki" :) Pychota normalnie :) Nawet do pracy to biore - od razu zawijam w folię aluminiową i nawet długo trzyma ciepło. A dziś dostałam przesyłkę ze skrobią kukurydzianą (zamówiłam w sklepie internetowym ze zdrową żywnością, u mnie niestety tego dostać nie można) - bedę dalej eksperymentować ;) Można na tym ciasta robić i nie tylko. Słodkich i kolorowych wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane to ja wieloryb olbrzym :D macham do was obiema płetwami u mnie słoneczko tez pieknie swieci więc postanowiłam że dzisiaj okienka myć będę zawsze troche kalori mi spadnie :D mam taką nadzieję przynajmiej :)Jutro jade po prezecik dla męża nasza psinke więc zamierzam z nia biegac po całym lesie który mam 350m od domku to i jej i mi na dobre wyjdzie :D może wkońcu uda mi się pozbyc choc kawalatka mojego cielska :O Bo juz ałtetycznie patrzec na siebie nie mogę :o a na sama myśl że teraz mam chodzic bez płaszczyka w bluzeczkach samych to dostaje białej goraczki :( MAJKA- wczoraj kupiłam książke i zaczełam juz troche czytac myśle że w poniedziałek bedę wam z KASIUNIĄ dotrzymywać kroku :D i że bedziecie mnie kopac po d u p i e bym nie podjadała :D MAJKA,KICIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Jak tam okna umyte? Majka widzę, że na diecie jesteś :):) Czy to proteinowa?? U mnie ok. Nie byłam z Wami z pół roku. Nie czytam nawet co się działo, nie dam rady... ha ha ha Mocno całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko Kochanie, czy możesz dopisać mnie do tabelki: 34 70 179 70 60 :) 3 lipca mamy wesele, a tak na marginesie .. przypomniało mi się jak 2 lata temu też odchudzałąm się ... na wesele :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko Kochanie, czy możesz dopisać mnie do tabelki: 34 70 179 70 60 :) 3 lipca mamy wesele.... a tak na marginesie ... przypomniało mi się , jak 2 lat atemu odchudzałąm się z Wami, równiez miałam wesele :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie też slonecznie i cieplutko bardzo, i ja też robię dzis akcję z oknami :) A muszę się spreżać, bo jeszcze muszę pojechać do Niemiaszkow kurtkę jakąś córce poszukać. U mnie w sklepach same skajki ... No tragedia normalnie ! A ja jakoś nie wyobrażam sobie noszenia skajowej kurtki do tornistra-plecaka czy na szmiranie na placu zabaw. No i moja córuś dopiero w 4 kl. jest, więc na rewię mody ma jeszcze czas :P Witaj Mama :) A no dietkuję sobie na proteinowej (dzis 21 dzień) i mam 3,5 kilo za sobą. Wczoraj w pracy mialam taką imprezę międzynarodową integracyjną i było kilka pysznych salatek (1 nawet sama zanosiłam) , a ja nie zjadłam ani kęska, choć mi pachnialy, ze szok :O Taka dzielna i zacięta sie zrobilam ;) Do2do :) jak będziesz gotowa do dietowania to daj znać :) Jakby co służę radą :) Co do podjadania sie nie martw, bo można na proteinowej jeść, ale tylko dozwolone rzeczy. Kasiunia :) dawaj co tam u Ciebie na dietce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie też slonecznie i cieplutko bardzo, i ja też robię dzis akcję z oknami :) A muszę się spreżać, bo jeszcze muszę pojechać do Niemiaszkow kurtkę jakąś córce poszukać. U mnie w sklepach same skajki ... No tragedia normalnie ! A ja jakoś nie wyobrażam sobie noszenia skajowej kurtki do tornistra-plecaka czy na szmiranie na placu zabaw. No i moja córuś dopiero w 4 kl. jest, więc na rewię mody ma jeszcze czas :P Witaj Mama :) A no dietkuję sobie na proteinowej (dzis 21 dzień) i mam 3,5 kilo za sobą. Wczoraj w pracy mialam taką imprezę międzynarodową integracyjną i było kilka pysznych salatek (1 nawet sama zanosiłam) , a ja nie zjadłam ani kęska, choć mi pachnialy, ze szok :O Taka dzielna i zacięta sie zrobilam ;) Do2do :) jak będziesz gotowa do dietowania to daj znać :) Jakby co służę radą :) Co do podjadania sie nie martw, bo można na proteinowej jeść, ale tylko dozwolone rzeczy. Kasiunia :) dawaj co tam u Ciebie na dietce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa, coś kafe szwankuje .... Najpierw nie było mojego wpisu, a teraz pojawiły się 2 :P Mama :) dopisze Cię do tabelki, ale wieczorkiem , oki ? Bo te okna na mnie jednak czekają , a coraz później sie robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga skacze - jednego dnia mniej drugiego wiecej zalezy ile zjem a nie co zjem :) dzis ostatni dzien z warzywami ale w sumie tylko dzis ich tak naparwde pojadłam ja zrobiłam sobie przekładanca- szynka -serek topinoy (odtłuszcz)- szynka- serk i do tego pomidory i ogóry pycha było warzyw z mrozonek nie moge- wstretne musze te packi otrebowe zrobic koniecznie robiłam raz ciasto ale ja nie cierpie słodziku wiec całe wywaliłam dzis cos mnie głodzilla dopadła wiec jutro pewnie na wadze bedzie wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lachony tak jak myslałam dzis waga większa :( Majka- zrobiłam wczoraj sobie te placki ale zamiast jogurtu dałam serek homo i polałam nim potem - pychota!!!! a dzis na sniadanie zrobiłam je z wiejskim, cebulką szynką i serkiem topinym- miód w gębie!!!!! nawet moje chłopaki stwierdzili ze pycha jak na dietetyczne jedzonko bede robic czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______67____60 (06.2010) MAJKA____39__________67_________164______63______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______69_____60 (25.03) TIJA_____30________ __xx_________165______84,3_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70 KASIUNIA _29_________67__________165______63,5____60 (55 ) Myszka __33__________73_________166_______73_____mniej Mama____34__________70_________179_______70_____60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dziś wklejam tabelkę, bo wczoraj dnia mi zabrakło :O Jak Myszka niedawno - ja też robiłam wczoraj akcje "okna". Kursowałam między drabinką a ogrodem :) Myłam, prałam, suszyłam , ściągałam, prasowałam .... itd. Calutki dzień na nogach .... siadałam tylko w kibelku :P Ostatnie zanawieski powiesiłam o 23 i nie miałam wiecej już siły na nic. Ale była taka piękna pogoda, ze musiałam to wykorzystać :) Okazało sie tylko, ze "starosć nie radość" :P bo dziś rano ledwo się zwloklam z wyrka. Dobrze, ze teraz w pracy mam spokój i luzik lekki, wiec mogę się zregenerować :) Kasiunia :) ten przepis na placki ma w oryginale właśnie serek homo, ale u mnie nie mogę dostać naturalnego, wiec zastąpiłam go jogurtem. Za to smakowe serki dodaję jak chcę mieć wersję na słodko :) Ja od dziś na warzywkach przez 3 dni jestem, wiec też moze mi waga sie wahnąć, ale zmieniłam sobie dla motywacji na 63 :) powoli wkraczam w obszary wagi, jakiej już nawet własciwie nie pamiętam :P Teraz każde 10 deko mniej to już wypas normalnie :) Co prawda miałam nadzieję, że będzie mi ubywało wiecej i szybciej, ale najwyrazniej za szybko uległam marzeniom :P 0,5 kilo średnio na tydzień to i tak w moim wykonaniu sukces :) Wg pomiarów Dukana (robiłam sobie teścik) moją optymalną wagą jest 60,5 kilo. Mam jednak nadzieję, że wytrwam na diecie tak długo, aż zobaczę wymarzoną 5 z przodu :P albo dwie 5 nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka W związku z tym że mój komputer przeszedł gruntowny remont, utraciłam mój profil i musiałam założyć nowy. Od dzisiaj obiecuję być w Wami codziennie :) dalej próbuję się odchudzić z marnymi skutkami, ale nie poddaję się. Gratuluję Wam sukcesów w odchudzaniu i życzę kolejnych. Mały idzie spać więc ja zabieram się za ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×