Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam troszku mi sie humorek poprawia bo słoneczko za chmurki zagląda KICAKOCIA a co oni chcą od Ciebie tak sie uwzieli jak ty byś w jakiej mafii pracowała musisz mieć kobieto stalowe nerwy do tych ludzi KASIUNIA ja troszku poczytała ta książke i szczerze powiem że nie głupi gość był z tego Dukana mądrze pisze tak brać na chłopski rozum A ja jestem bardzo zdziwiona że nas SERUM SIE DO NAS NIE ODZYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka moje Kiciu😘 wszystko będzie ok:) oni Cię tak na próbę wystawiają, żeby sie upewnić czy aby na pewno Ci zależy:p, a tak na serio to nie zazdroszczę Ci tej przeprawy, ale myślami jestem z Tobą i życzę jak najlepiej ❤️❤️❤️ Dalej walczę po swojemu z kilogramami ale bez znaczących sukcesów, no i nie ćwiczyłam od poniedziałku, bo jakoś czasu nie wystarczało:( Dzisiaj muszę iść z młodym do lekarza, bo wczoraj mu urosły jakieś dziwne dwa guzki z boku ptaka i mocno mu spuchł i jest trochę czerwony Idę chyba po drugą kawkę, bo ta pierwsza jakoś niewiele energii mi dodała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej babole!!!!! rano było 63,5 :) :) :) zajebi...e :) :) :) człowiek jak widzi od razu efekty to aż u sie chce odchudzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czas na zmiany :) *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______68____60 (06.2010) MAJKA____39__________67_________164_____63,5______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______67_____60 TIJA_____30________ __xx_________165______84,3_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70 KASIUNIA _29_________67__________165______63,5____60 (55 ) Myszka __33__________73_________166_______73_____mniej Kasiunia :) GRATULUJĘ !!!!!! Dogoniłaś mnie :) U mnie dziś rano było 63,3 :) ale wolę tak zaokrąglić póki co, bo od dzis na warzywkach jestem, wiec moze i tak coś podskoczyć :O Postanowiłam iść rytmem 5P/3P+W. Zależy mi na jak największym spadku wagi do końca kwietnia, a potem zobaczy sie dalej :) Niedawno jeszcze wystarczało mi 60 kg, ale teraz nabrałam ochoty na mniej ..... Moze by tak wrócić do dawnego marzenia 55 kg? :P Jak pisałaś - na tej diecie faktycznie szybko sie chudnie i z jednej strony jest motywacja, a z drugiej rośnie ochota na jeszcze :P Ale z tego co czytałam na forum waga moze sie po kilku kilogramnach zatrzymać i niestety motywacja moze sie skończyć. Tak wiec głośno mówie - walczę o 60 kg, a co bedzie dalej czas pokaże. Dieta faktycznie nie jest tania, no i trzeba troche poszukać, ale ja też nie przesadzam. Od ryb mnie coś odrzuciło, jadę więc głównie na drobiu, jajkach i nabiale. Zrobiłam sobie ostatnio pasztet i pieczeń rzymską z kuraka :) Przepis na forum znalazłam. W smaku dobre, tylko strasznie suche :O ale jem to z musztardą lub dodatkiem korniszona czy marynowanej cebulki i jest jakieś urozmaicenie. No i jeśli mozna - z warzywami. A na dzisiejszą jajeczniczkę z pomidorkiem i szczypiorkiem to od 2 dni się napalalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do 👄 zdrówka 👄 Kicia :) dawaj zmiany do tabelki :) No i napisz co tam znowu wymyślili na Ciebie ;) Myszko :) ale z Ciebie aktywistka !!! Tija :) bedzie dobrze !!!!!! Napisz co z juniorem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomniałam statystykę podać swoją :P Dziś 15 dzień na Dukanie, -3 kg , pierwszy dzień od nie wiem kiedy w sukience :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO i MYSZKO i TIJA ❤️ dzięki za wsparcie. Myślę, że napisze książkę :O zrobiłam dzisiaj chyba dystans maratonu, byłam w paru urzędach, w niektórych nawet po dwa razy. Jutro idę jeszcze raz :O dopóki tego nie załatwię, nic więcej nie napiszę. myślałam, że to już koniec i ucieszyłam się za wcześnie. jutro powiem więcej. :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dybry👄 Co tu taka cisza??????????? Kicia..... ty mordo moja- co Ci nie zabije, to Cie wzmocni!!! Glowa do gory... wiem, wiem latwo pisac. Ale usmiechnac sie chyba do mnie mozesz??? Dla piszacych i nie piszacych wielki 👄 Majeczko wyslalam ci linka ze zdjeciami na gg, ale nie wiem czy doszedl. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj 🌻 Tak Mafinko, pustki tu ostatnimi czasy straszne :( Chyba nasz topik powoli zginie ... śmiercią brutalną, acz naturalną. Nic dodać, nic ująć ... Szkooooda, bo było fajnie :( Linka dostałam, dzięki :) Oleńka śliczna jest :) Jak laleczka :) Kicia :) złego licho nie weźmie :P .... to zarcik 👄 dasz radę, bo jak nie Ty to kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja wam kawcię daję ('''''''')o i sciskam Was mocno❤️ nie poklikam niestety bo ponownie dorwało mnie chorobsko :O tak to jest jak się nie doleczy :( glut mi wisi niemal do pasa :( i jak by tego było mało nawiedziła mnie jeszcze @ jedyne pocieszenie że gardło mnie boli i nic jesc nie mogę :) ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka waga poszła w góre chodziaż na białkach jestem wrrrrrrrrrr od jutra warzywa :) kicia- głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Do2do :) zdrówka 👄 Kasiunia :) u mnie też leciutko w górę, ale w fazie warzyw. Jutro znowu proteiny. Zobaczymy co z tego wyjdzie. I dochodzę do wniosku, że za mało piję . Muszę zacząć pić pepsi bez cukru, bo po napojach na słodzikach jest mi tak słodko, że potem muszę dużo wody sie opić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na warzywkach może isc waga w góre, ale na proteinach nie :( to co bedzie u mnie na warzywkach??? a to juz jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TADAM!!!!! :D yes, yes, yes :D :D :D mam, mam, mam kartę! z wszystkimi pieczątkami i stemplami! i dokonałam tego bez łapówek, czekoladek itp. Jestem wielka :D I do tego oficjalnie zmieniam stopkę! Heh, gdzie jest tabelka?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) Wiedziałam, ze dasz radę !!! Z tabelką mówisz i masz :) Nie mogłam tylko skopiować tej z poprzedniej strony i musialam szukać poprzedniej. Mam nadzieję, ze nikogo nie pominęłam :) *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjściowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35___________70_________172______67____60 (06.2010) MAJKA____39__________67_________164_____63,5______60 (05.2010) DO2DO___30___________68,5_______153______67_____60 TIJA_____30________ __xx_________165______84,3_____69 (1.05.2010) ABS______36__________60_________164_______59_____56 SERUM___40__________76__________160?______72_____70 KASIUNIA _29_________67__________165______63,5____60 (55 ) Myszka __33__________73_________166_______73_____mniej Kasiunia :) ja to w ogóle doszłam do wniosku, ze warzywa teraz takie jałowe i bez smaku są, że mi ich aż tak strasznie nie brakuje. Pewno, że są urozmaiceniem, ale bez szału większego. Dlatego jak już pisałam będę iść 5P/3P+W. Tak więc od jutra do piątku same P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski witam w piekny poniedziałkowy poranek Ja w całym domu otwożyłam okna i słucham ćwierkania ptaszków jakos mnie to wewnętrznie uspokaja Wczoraj stowarzyszenie do którego należe organizowało kiermasz Wielkanocny Piekłyśmy mazurki baby babeczki robiłyśmy stroiki i muszę sie pochwalić że wszystko sie sprzedało zarobiłyśmy kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ❤️ ja tylko się melduje ż ejeszcze dycham :o choc ledwo :o strasznie mnie kaszel męczy do tego wszystkiego wrrrrrrrrrrr więc nie poklikam ale was poczytałam :) KOCIA- gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 KASIUNIA- a może jesteś przed @ ? bo pamietaj z ew tedy waga wzrasta do 2km a może być i więcej i to już tydzień przed @ .👄 MAJKA- trzmmam kciukaski za ciebie ❤️ i normalnie jak mi te cholerstwo przejdzie proszę mi dać kopa w d u p ę jako motywację to tez wystrartuje z twoją dietką 👄 A tak poza to mówili ż ew czwartek ma byc 21 stopni :o czyli wiosny nie mamy tylko zima i lato :O Przesyłam wam jeszcze wiosenne kwiatuszki :D 🌼🌼❤️🌼:D🌼🌼:D❤️🌼:D 🌼🌼❤️🌼:D🌼🌼:D❤️🌼:D 🌼🌼❤️🌼:D🌼🌼:D❤️🌼:D 🌼🌼❤️🌼:D🌼🌼:D❤️🌼:D 🌼🌼❤️🌼:D🌼🌼:D❤️🌼:D 🌼🌼❤️🌼:D🌼🌼:D❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 U mnie też słoneczko, choć chłodnawo jeszcze i wiaterek tez jest. Najwyższa więc pora zrobić inaugurację wiosennego suszenia prańska na swieżym powietrzu :) Ręczniki już wirują :) Do2do :) 2 km to ja nie chcę mieć w sobie przed @ :P już wolę te 2 kg :P Zdrowiej i dołączaj do nas :) Kicia :) ale masz czaderską fotkę na nk !!!!!!! Pozazdrościć tylko ;) Aż boję się myśleć jaka będziesz modelka jak mnie dogonisz (albo przegonisz :P ) wagowo ;) No i szczęściara jesteś, bo biust to możesz sobie push-upem zrobić, a ja to sobie kości nie rozciagnę niestety :( Myszka :) A moze być założyła jakąś prywatną działalnosć? Mówie powaznie !!!!!! Robić to co się lubi i jeszcze mieć z tego kaską to super sprawa :) Kasiunia :) ja dzis na śniadanko jajca na miękko wszamalam :) i wlewam w siebie płyny. Ostatnio smażyłam sobie na teflonie mięso z indyka, takie gulaszowe. Nawet nie sądziłam, ze takie dobre bedzie! I nawet soczyste. Zrobiłam sobie "kanapeczki" z mięska i placków owsianych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO założyc swoja dzialalność bardzo chetnie ale wiesz o tym że groszem nie śmierdze a na start by pasowalo pare tysięcy Założyłyśmy stowarzyszenie i bardzo chetnie sie udzielam 10 stycznia robimy wiejska potańcówke Wczoraj zrobiłyśmy kiermasz Wielkanocny a dzieci ze szkoły miały przedstawienie pt. Wspomnienia o Papieżu Janie Pawle drugim Naprawde wyszło super KICAKOCIA ja tez sie ciesze że nareszcie masz wszystkie papierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to na przykład W OGÓLE nie interesuje :) Laski, jak żyjecie? bo ja płynnie przeszłam z zimowej depresji do przemęczenia wiosennego :O jakoś tak... nic mi nie wychodzi. Ale Wam życzę pięknego dnia 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kicia :) Niezależnie od stanu ducha Twój refleks trzyma odpowiedni poziom :) Więc nie jest tak źle z Tobą w ogóle :P I coś czuje, ze Ty i ja jako ostatnie zgasimy tu światlo :P Ja w zeszłym roku też przerabiałam przesilenie wiosenne- i to nawet to z poprzedniego sezonu jeszcze :P Ale na tej mojej dietce jakoś energii dostaję :) A jak jestem na samych proteinach to nawet jeszcze więcej. To chyba za sprawą wagi ;) Na warzywach lekko rośnie, ale wystarczy u mnie 1dzień protein, a waga wraca do optymistycznego stanu :) Teraz czekam z utęsknieniem na kolejne spadki i zmiany do tabelki :P Jakby co u mnie dzis 19 dzień Dukana, 2 dzień protein, waga 63,5 kg :) U mnie wiosna w pełni :) A poznać to po ogrodzie zawieszonym praniem :P Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest wylęgarnia brudnych rzeczy :O Normalnie z praniem po rodzinie nie wyrabiam. Najgorzej jest w sezonie zimowym, bo wszystko muszę suszyć w domu (na strychu czasami kochani sąsiedzi zasmradzają oparami z kominów), a co za tym idzie jak są na raz 2 prania to juz muszę grzejniki zajeżdżać. A na słonku i wiaterku 2-3 pranka dziennie to pikuś :) No i 2 kolejne dni bez prania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski mi dziś z rana chyba skrzydła urosły ganiam jak opentana zaczęłam wlaśnie okna czyścić firany prać i wiele innych jeszcze żeczy Powiedziałam sobie STOP tak dalej być nie może żebym siedziała w dziupli i rozpaczała nad swoim losem MAJECZKO ja tez w zimie wszystko na grzejnikach a dziś wszystkie sznurki na polu zajete i zaraz następne pranie Życze miłego dnia jak bedzie troszku czasu popołodniu to coś nagryzmole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku aż nie moge uwieżyć czyżby wszystkie panie dostały werwy do pracy ja na dziś wrzucam troche luzu bo idę na spotkanie Stowarzyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×