Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej kobitki :D Ja własnie zalałam sobie kawą myszkę i muszę sie męczyć z tą durną w laptopie wrrrrrrrrrrrrr a nie nawidze jej szczerze :O dieta w toku :O Ale mam pytanko MAJKA KASIUNIA cyz w tej pierwszej fazie moge nie jesc mięsa tylko same ryby ????Bo ja za mięchem nie przepadam jem cycki grilowane optoczone w tymianku ale te wołowinki to jakos nie dlamnie za to grilowany pstrąg mniam mniam :D pychotka i nie wiem czy moge lecieć na rybach jak myslicie ? I pytanie nr.2 czy w tej drugiej fazie to cały czas lece na tej wzbogaconej czy to ma byc tak ż ejeden tydzień tak jak na pierwszej fazie a drugi na wzbogaconej i znów na pierwszej i wzbogaconej bo troche sie pogubiłam :O i czy wy rano ten koktaj pijecie proteinowy ??? I jeszcze jedno odnosnie gazowanego picia bo z tego co wiem gazowane rozciaga żołoadek zreszta ja wole wode niegazowana cytrynowa np. zywiec to czy ja mogę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrze na rzeczy z tego linka http://www.dietaproteinowa.eu/ (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Życie jest cieniem ruchomym jedynie,nędznym aktorem,który przez godzinę pyszni i miota się po scenie,aby umilknąć później na zawsze;jest bajką opowiedzianą przez głupca,pełnego furii i wrzasków,które nic nie znaczą. "MAKBET"-Szekspir (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dzieci są cudem emocje aż biją są jak pierwsza miłość Tylko przypadek ma tą specyficzną magię,dzięki której nasze życie staje się piękniejsze. (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Życie jest cieniem ruchomym jedynie,nędznym aktorem,który przez godzinę pyszni i miota się po scenie,aby umilknąć później na zawsze;jest bajką opowiedzianą przez głupca,pełnego furii i wrzasków,które nic nie znaczą. "MAKBET"-Szekspir (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dzieci są cudem emocje aż biją są jak pierwsza miłość Tylko przypadek ma tą specyficzną magię,dzięki której nasze życie staje się piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka Ty flądro!!!!!!!!!! przeczytałam 58 i z zadrosci chciałam leciec i wypierdzielic wszystko z lodówki- postanowiłam ze koniec z grzeszkami (bo niby małe i od czasu do czasu ale.....) a tu nagle piszesz 62 i znowu mi apetyt wrócił u mnie 63,8 wiec lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) już mówię co wiem :) 1. kieruj się radami zawartymi przede wszystkim w KSIĄZCE, w internecie każdy moze pisać co chce i nikt za to nie bierze odpowiedzialności. 2. w każdej fazie dobierasz jedzenie do upodobań, byleby były to rzeczy z listy dozwolonych. Z listy wybierasz do jedzenia co chcesz. Ryby mozna jeść w każdej postaci, nawet te tłuste. Ja np. jadę głównie na mięsie drobiowym, nabiale i jajkach, ryby sporadycznie, bo mnie odrzucilo od nich. 3. dieta odbywa sie etapami. Optymalnie jest zalecane 5 dni protein na 5 dni protein z warzywami, choć dziewczyny stosują różne cykle do siebie dopasowywane. Ja np. miałam iść 4/4, ale zmieniłam na 5 protein/ 3 warzyw z proteinami - na warzywkach zdarza sie, ze waga idzie lekko w górę, a mi zależy na w miarę szybkim efekcie. W książce są podane etapy, które zaleca Dukan. Etapy 7/7 stosuje moja siostra - w 3 miesiace zgubila 15 kilo. Ale ona miala sporą nadwagę i używa zazwyczaj poduktów , które mają 0 tłuszczu, jak najmniej węglowodanów i cukru. 3. pierwsze słyszę o koktajlu proteinowym. Poczytalam sklad i od razu moge powiedzieć, ze jest niezgodny z zaleceniami Dukana, bo: - zawiera OWOCE (owoce dozwolone są dopiero w 3 fazie). Są dopuszczalne w jogurtach, ale sporadycznie i jak chce sie czegoś slodkiego, - ser półtłusty też nie bardzo jest zgodny z zaleceniami, bo należy wybierac produkty odtłuszczone, najlepiej 0%. Ja akurat tak drastycznie tego nie przestrzegam, bo u mnie nie ma duzego wyboru 0%, ale wybieram rzeczy które mają max 3-4 % tłuszczu. Mlekowita ma ser chudy, który ma podobno właśnie 0% 4. napoje gazowane są dozwolone, bo wypełniają żołądek. No i są smaczniejsze od niegazowanych, wiec są urozmaiceniem. Jednak cytryna jest w wodzie traktowana jak owoc i nie bardzo wskazana. Zalecane sa natomiast napoje light, szczegolnie cola. Najlepiej wybierać produkty, które slodzone są slodzikiem zawierającym ASPARTAM 5. w ksiażce są wzmianki o używaniu mąki kukurydzianej, jest to błąd tłumaczenia, chodzi o SKROBIĘ kukurydzianą (ja zamowilam przez internet) 6. jakbyś szukala oleju parafinowego to ja kupiłam go w aptece :) 7. odtłuszczone mleko w proszku jest u nas dostepne, ja kupiłam je w netto (z mlekowity chyba) 8. w I fazie trzeba ściśle przestrzegać zasad z książki i bardzo dużo pić 9. po prawie miesiącu diety doszłam do wniosku, mozna czasami pozwolić sobie na MALUTKI grzeszek :P :) Dukan żyje w nieco innej rzeczywistości i niektore rzeczy poprostu u nas są nieosiągalne, wiec trzeba stosować zamienniki i "wariacje na temat ... " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w linku wyzej jest mnóstwo informacji , przepisy itp. Ale przeczytanie wszystkiego jest chyba niemozliwe, bo ten temat ma już chyba z 6 części :) A tu są jeszcze przepisy: http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/proteinowa/1895-przepisy-w-diecie-dukana.html Kasiunia :) ja też mam grzeszki na sumieniu ;) zjadlam troszkę chleba i ostatnio kilka czekoladek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do jeszcze jedno :) W tym dziwnym koktajlu proteinowym podane są jeszcze platki owsiane. Dukan zaleca jeść OTRĘBY owsiane (płatki a otręby to co innego). W spisie dozwolonych produktow jako konieczne pojawiają sie dopiero w 4 fazie, ale nawet w 1 fazie Dukan zaleca je przy zaparciach - w łyżki dziennie. Ja robie sobie co jakiś czas placki z otrębów - 3 łyżki otrębów, 1 jajko, łyżka jogurtu natural (powinien być serek homo natur, ale u mnie nie ma), wszystko mieszam i na krótko na teflon. Są dobre na przegryzką, jako zastępnik chleba, mogą być na slodko jak da sie slodzik albo jogurt, czy serek smakowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- dzięki za wyczerpującą odp.👄 ❤️👄 czyli muszę się zabrac za czytanie :D bo przyznnam sie że przy naszym kundlu to niemal nie możliwe :( wieczorami padamy tak zmęczeni z ena sex ochoty nie ma po czym o 3.30 psina nas budzi i ma ochote na zabawe tak do 5.00 więc ....tak to jest ale dzisiaj sie zmusze i poczytam :) podoba mi sie to że w tej diecie i przed ciaża i w trakcie można jesc na jej podstawie a ja niestety musze tego przestrzegac przymoich problemach z wagą w pierwszej ciaży ( zatrucie ciażowe ) a ż ena dzidzie sie nie zanosi u mnie przez trzy miesiące chyba bo genialna doktorka źle mi zaaplikowała luteine na mój niski progesteron ż emi owulacje zablokowała kurwa jedna więc nim to się unormuje to tak około 3 miesiecy więc mam czas na spokojne odchudzanko no i te wesele brata mnie motywuje a jeszcze bardziej twoje i Kasiuni efekty :D i przydalo by mi sie tak zgubic z 15kg :D ok uciekam sadzic kwiatki na tarasik a po tem z mlodym na rower :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOOOOO jaki miód cud na moją duszę spłyną ❤️ a to dzięki samej DO2DO jak miło że o mnie pamiętasz 👄 Obiecuje że jak się sama ze sobą ogarnę to będę wpadać do was. Dla was 👄 Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wróciłaś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 ja tez o Tobie pamiętałam i kilka razy pytałam nawet :) Jak nie wierzysz to cofnij sie kilka stronek i poczytaj w wolnej chwili :) Ogarniaj sie i wracaj, a najlepiej ogarniaj sie tu , z nami 👄 Do2do :) jeszcze jedna moja osobista refleksja na temat diety proteinowej. Co by nie mówić to raczej taka monotonna dieta i lepiej wymyślać sobie na zmiany jedzenia z różnych rzeczy. Jedzenie tego samego, nawet najlepszego wreszcie obrzydnie .... moje obrzydzenie rybami jest tego najlepszym dowodem :O Jeśli nie smakuje Ci mięcho to nie jedz, ale mieszaj różne ryby z różnie robionymi jajkami, serami i nabiałami. Doprawiaj wszystko różnymi ziołami, szczypiorkiem, cebulą - one dozwolone są w każdej fazie. Urozmaicaj jedzenie, bo inaczej któregoś pięknego dnia ukochana ryba zacznie ci rosnąć w ustach :P (miałam tak z ukochaną kiedyś makrelą :P ) albo będziesz wolała być głodna niż cokolwiek zjeść. W fazie warzyw najlepiej jest dodawać warzywka surowe, po gotowanych bardziej waga skacze (tak jest w książce chyba napisane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było juz 30 wpisów? czy cos pozmieniali? :) Dobrze, ze nowa stronka wyszła, bo moze jak Kicia wreszcie naprawi neta nie będzie się tak drzeć na nas za lenistwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ale nasze kobiety zapracowane Ja juz mam posprzątane i popieczone placki a jutro tylko gotowanie i sałatki Majeczko czy ty przez Świeta bedziesz na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak święta ..... :) wszystkie zapracowane strasznie :) Myszko :) mam nadzieję, ze uda mi się jakoś przetrwać święta na diecie :) Na szczęście od jutra mam fazę z warzywkami, więc bedzie urozmaicenie. Mam pieczony filet z indyka, siostra robiła białą kielbasę drobiową i obiecała sie podzielić, dziś jeszcze upiekę sobie 2 ciasta zgodnie z przepisami dietki, jajka mogę bez ograniczeń, więc nie powinno byś tak źle :) Już teraz zdaję sobie sprawę, ze skuszę się na coś niedozwolonego, ale myśle, ze aż tak strasznie nie nagrzeszę :) Zresztą moja waga uparla sie i nie chce franca zejść poniże j 62 kg .... od kilku dni 62,2 . No więc jak taka jest wredna to niech ma :P Uciekam święconkę szykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim moim kochanym dziewczynkom życzę smacznego jajeczka bez majoneziku:p szyneczki najchudszej z możliwych, mokrego dyngusa i spędzenia świąt w miłej atmosferze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość już tego obżarstwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P Na spacer albo chociaż gary pomyć !!!!!!!!!!!!!!!!!! :P Pogodnych, radosnych, pełnych miłości i szczęścia świąt wszystkim życzę :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) chciałam tylko powiedzieć, że mój laptop to zdechł już całkiem :O co gorsza nawet z płyty nie da się uruchomić, debil pisze, że jej nie widzi. 🌼 święta w tym roku na szczęście i u nas i u nich są w tym samym terminie, to się zdarza bardzo rzadko, ale się zdarzyło :) tak więc we czw wieczorem przygalopowałam na pociąg i już w piątek rano byłam w domciu. A dziś już jadę znowu :O o 22 pociąg :( a w domu cisza.... kuźwa, w jakim domu ??? :O łapię się na tym, że zaczęłam na ten mój pokój w akademiku mówić "dom". porażka. tak więc nie mam ani internetu, ani kompa, po prostu kolaps. jestem, myślę o Was i życzę Wam odrodzenia się na wiosnę, ale pisać nie będę jeszcze przez jakiś czas kocham Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane melduje się że święta przetrwałam :D Kochane klikne wieczorem bo mi męza rozłozyłao angina :o własnie przyleciał od lekarza a same wiecie że jak mąz chory to.....gorzej niż bym miała cały szpital obsługiwać :O caluje was wszystkie👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się witam po świetach :) mam nadzieje, ze nie będę pisała sama do siebie, zwłaszcza, ze ostoja Kicia też na jakiś czas zniknie :O Do2do :) wszystkie to dobrze znamy :) Kasiunia :) jak dietka po świetach ? Ja niestety poległam trochę :P Nie jadłam tyle co bym chciala, ale mimo wszysstko nie obyło się bez grzechów ;) Dziś waga w górę poszła, choć częściowo tłumaczę to @ :P Od jutra znowu same proteiny i ścisły reżim !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja w swieta troche nagrzeszyłam- trudno w niedziele waga pokazała- UWAGA 59,9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mogłam uwierzyc - stalam na niej 10 minut ale niestety dzisiaj juz 62,8 :( :( :( także moja waga ciągle sie waha dzisiaj zjadłam 4 pieguski i kilka chipsów- wrrredna koleżanka we mnie wmusiła jz mam dosc tej monotonnej diety- juz nie wiem co jesc i skąd na to kase brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia :) dziobek do góry :) u mnie dzis było przeszło 63, więc też mialam ochotę sie pochlastać 😭 Ale dziś na nabiale jadę, otrębach i rzodkiewce :P wiec może jutro coś mi spadnie .... na kolana najprędzej :P bo niestety @ ..... Ale od jutra same proteinki przez piec dni, więc może coś mi wróci optymistycznego ;) Tym bardziej, ze czas goni, bo do wesela mam już niespełna miesiąc :O Dieta faktycznie monotonna jest, ale mi jeszcze nie obrzydla. Jadę na drobiu, nabiale i jajkach głównie. W różnych wersjach. Urozmaicam cebulą, szczypiorem, korniszonami, czasem rybą. I znowu nabrałam ochoty na te moje wymarzone 55 kg :P Choć nie jestem pewna, czy bym korzystnie wyglądała, bo nigdy tyle nie ważyłam :P Ale i tak jestem zadowolona, bo znowu wchodzę w czerwoniastą burdelowo czerwoną kurteczkę ze skórki, którą nosiłam 3 lata temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane proteinki i nie proteinki ❤️ U mnie bez zmian :O szpital dalej :O Dziewczyny kliknijcie mi czy wy kozystacie z tych przepisów z ksiązki bo ja mam 2 jedna ta nie potrafie schudnąc a druga z 350 przepisami . Powiem wam z ewczoraj wpadła do mnie koleżanka od sylwka się nie widziałyśmy i własnie na proteinowej jedzie :o kochane schudła juz 17 KG ....boże jak ja jej zazdroszczę wrrrrrrrrrr wiem wrednota przemawia przezemnie no ale cóż ....jak sie ma moje cielsko to tak jest :O MAJKA - gratuluje czerwonej kurtałki :D:D:D:D: normalnie motywujesz mnie kochana ❤️ Kochane uciekam bo mam syna do piatku tez w domku bo egzaminy 6 klas sa i mi kompa wyrywa bo siedza z moim M na laptopach i na sieci w gre graja wrrrrrrrrrrrrrrrrrr👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane proteinki i nie proteinki ❤️ U mnie bez zmian :O szpital dalej :O Dziewczyny kliknijcie mi czy wy kozystacie z tych przepisów z ksiązki bo ja mam 2 jedna ta nie potrafie schudnąc a druga z 350 przepisami . Powiem wam z ewczoraj wpadła do mnie koleżanka od sylwka się nie widziałyśmy i własnie na proteinowej jedzie :o kochane schudła juz 17 KG ....boże jak ja jej zazdroszczę wrrrrrrrrrr wiem wrednota przemawia przezemnie no ale cóż ....jak sie ma moje cielsko to tak jest :O MAJKA - gratuluje czerwonej kurtałki :D:D:D:D: normalnie motywujesz mnie kochana ❤️ Kochane uciekam bo mam syna do piatku tez w domku bo egzaminy 6 klas sa i mi kompa wyrywa bo siedza z moim M na laptopach i na sieci w gre graja wrrrrrrrrrrrrrrrrrr👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane proteinki i nie proteinki ❤️ U mnie bez zmian :O szpital dalej :O Dziewczyny kliknijcie mi czy wy kozystacie z tych przepisów z ksiązki bo ja mam 2 jedna ta nie potrafie schudnąc a druga z 350 przepisami . Powiem wam z ewczoraj wpadła do mnie koleżanka od sylwka się nie widziałyśmy i własnie na proteinowej jedzie :o kochane schudła juz 17 KG ....boże jak ja jej zazdroszczę wrrrrrrrrrr wiem wrednota przemawia przezemnie no ale cóż ....jak sie ma moje cielsko to tak jest :O MAJKA - gratuluje czerwonej kurtałki :D:D:D:D: normalnie motywujesz mnie kochana ❤️ Kochane uciekam bo mam syna do piatku tez w domku bo egzaminy 6 klas sa i mi kompa wyrywa bo siedza z moim M na laptopach i na sieci w gre graja wrrrrrrrrrrrrrrrrrr👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×