Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Cudnie:) no pewnie że nie śmierdzą pieniąchy, ale żebyś Ty wiedziała ile życia ta fucha mi zabiera. Czasem wolałabym pójść pracować na etacie, wracać do domu i mieć święty spokój. Najgorsza jest ta presja, żeby wyrobić się w terminie. No ale na razie to lecę kupic coś dobrego na jutrzejszą kolację. Muszę też kupić świeczki i dobre winko. Przydałoby się jeszcze dzieciaków z domu wysiudać, tylko nie mam gdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kchane :D Ja dzisiaj już w świecie żywych :) bo wczoraj to normalnie horror był :O w życiu mnie tak łep nie bolała :O prochy nie działały zatoki mi odpadały normalnie :OAle dzisiaj juz lepiej :D SERUM- super że juz po wszystkim :) ale kamyczków wychodowałas :) ja puki co z jednym jestem 7mm i czekam aż więcej tego dziadostwa sie pojawi by się rozprawić jak ty :) jak na razie ataków nie mam to nie ruszam :) trzym więc teraz kciukasy za twoją utrate wagi :) TIJA- rany kochana to ile ty tych kulek musisz trzaskać ?? normalnie rejestruj firmę :) i trzymam kciukasy za kolacyjkę :) MYSZKA- ja kawkę chwytam :) bom spragniona hihih:) CUDNIETAK- ty chyba z poznania ?:) ja mam tam rodzinke ze strony męża :D KICIA- a jak tam koteczek bo chyba przeoczyłam czy ktoś się znalazł czy dalej u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) dzisiaj w nocy przybyło mi około 300sztuk, ale zdarzały się sytuacje, że miałam do zrobienia 1000. Wtedy zdejmowałam aukcje, a i tak stali klienci męczyli mnie że chcą zamówić i mogą poczekać. Z tą firma to nie jest zły pomysł i nawet się do tego przymierzam, ale to jest jednak wąska specjalizacja i nie wiem jak długo filc będzie modny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane Moje Dziewuszki :* serum - odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj zeby Ci wszystko szybciutko do zdrowka wrocilo tijus - nie wiem co Ty na to ale moze w najblizszym czasie mnie przyniesie do Torunia bo moj braciszek sie przeprowadzil i jakas droge wam buduje, moze jakies spotkanko po nowym roku np? cudnie - dobrze wyczytalam ze Ty z Poznania? bywam tam stanowczo dosc czesto bo kiedys tam pomieszkiwalam i mam przyjaciolke;) a co do odchudzania to ostatnio doszlam do wniosku ze chyba jestem uzalezniona... od cwiczonek... :P rezultaty wymierne dla mych wymiarow prawie nie istnieja ale za to humor mi sie koncertowo poprawia... pracke mam raczej malo towarzyska a klubik jest okazja dla babskich plot... milego dzionka Slonka 🌼 majus - a Ty co tak o mnie nie pamietasz i nie pamietasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha:) pewnie będzie robił drogi do naszego sławnego już nowego mostu, którego nie możemy się doczekać od lat. Jeśli będziesz miała być w Toruniu to daj znać. Zapraszam na babski wieczór. Majka:) paraliżu dostałaś w łapkę czy co? co tak skromnie? Do2do:) martwi mnie że tak często chorujesz. Co się z Tobą skarbie dzieje? Kicia:) jak tam kociak? teraz to już lecę paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- ja bym zakładała :D bo dzisiaj filc a jutro co innego możesz trzaskać :) pod działalnośc można wiele podciągnąć ja sama zastanawiam się nad czymś własnym :) A co do chorowania to ja jestem alergikiem i czasem przy zmianach cisnienia mam tak z głową taka moja uroda :Otyle że wczoraj to za wszystkie czasy mnie bolała :( że staranka w kont poleciały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijus - dokladnie tak jak mowisz - most i drogi bedzie budowal... mam tylko nadzieje ze pojdzie im lepiej jak budowa naszej obwodnicy bo ledwo oddali a juz sie sypie no i jasne ze dam znac jak bede co prawda do konca roku sie nie wyrobie bo to juz tylko poltorej miesiaca ale w nowym roku na pewno mnie przyniesie bo nigdy dotad w Toruniu nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywam,odpoczywam.bo muszę :( ale tak naprawdę to nie potrafię. Modlę się tylko żeby nie kichać i nie kaszleć ....opanowałam już kładzenie i wstawanie z łóżka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski Tija korzystaj z tego szalu na filc, odluz moze troche kasy to bedziesz miala na nastepny biznes jak to minie. Wierze, ze Ci ciezko, ale najwazniejsze ze zarabiasz. Serum dbaj o siebie, nie ma zartow. Ja po cięciu 3 miesiące oszczedzalam sie bardzo, nie dzwigalam do6 mcy(wylanczajac dziecko oczywiscie). 3 miesiace powinnas byc na zwolnieniu jak nic. Zycze zdrowka no i trzymam kciuki zeby Ci kg spadly, to Ci wynagrodzi ten bol. Majka hop siup:P Mycha👄 Myszka👄 Kicia👄 Do2do👄 CHCIALABYM NAPISAC WIECEJ...ale mnie dzieco szczypie igryzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki 👄 Mychotko 👄 nie zapomnialam, a nawet co jakiś czas usiłuję Ciebie wywolać jak nie przymierzając wilka z lasu :P Serum 👄 zdrowiej kochana, zdrowiej! Masz za sobą operację, teraz musisz o siebie zadbać szczególnie mocno, zeby nie narobić sobie kłopotow. Wypoczywaj, wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj ! CZytaj książki, śpij, oglądaj wszystko c da sie obejrzeć na szklanym ekranie, baw sie ze swoimi kociakami itp :) A ja dziewuszki nie piszę za bardzo, bo mnie chandra dopadła :( Niby chodzę, pracuję, robię w domu różne rzeczy, ale tak naprawdę od jakiegoś czasu na nic nie mam ochoty :( Przychodzą mi do łba różne rzeczy, potem tak sobie rozmyślam, kombinuję i czekam co z tego wyniknie :P Rozumiecie ..... takie tam trzaski baby po 40-ce :P Co ja gadam :P skąd możecie to wiedzieć, przecież Wy młode siksy jesteście :P Do tego totalnie dobija mnie moj wygląd 😭 powinnam zrzucić pare kilo, ale nie mam na to siły, ani co gorsza ŻADNEGO pomysłu :O Siła woli do odchudania jakoś mi kurnia nie wystarcza :P Chyba jestem za mało skoncentrowana na temacie :P Zastanawiam się nad pójściem do dietetyczki, jest jedna w mojej wioseczce. Nie wiem czy mi to cokolwiek pomoże, ale w tej chwili to chyba dla mnie ostatnia deska ratunku .... Stanąć na wadze przy innej kobiecie, pewnie super lasce :P .... przyjąć na klatę jej ironiczne, drwiące, pełne pogardy spojrzenie .... poczuć się jak najgorszy pasztet czy kaszalot ..... tak tak .... takie bogate przeżycie wewnętrzne na pewno mi się przyda !!! To z pewnoscią poprawi mój nastrój i samoocenę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem co mi jest :O Do typowych objawów choroby należą wieczne marznięcie, kłopoty z pamięcią, kłopoty z koncentracją, niesamowicie wolne tempo chudnięcia, nawet przy stosowaniu diety i ćwiczeń, wypadanie włosów, sucha skora (zwłaszcza łokcie i stopy), obrzęk twarzy... no i senność! Do tego dochodzą powiększenie, tkliwość i bolesność tarczycy, gorączka, ból żuchwy lub uszu, kołatanie serca, chudnięcie, drżenie rąk, biegunki lub zaparcia oraz depresja. wypisz wymaluj ja :( 😭 no oprócz tego chudnięcia 😠 ale za to wolne tempo chudnięcia, nawet przy stosowaniu diety i ćwiczeń jest, a nawet absolutny brak efektów http://fitness.wp.pl/zdrowie/wirtualny-poradnik/go:1/art459,hashimoto-tajemnicza-choroba.html pewnie i tak sie spacja zrobi, więc trzeba wkleić i usunąć spację, albo wejść na wp na zdrowie & fitness i tak w zdrowie, tam jest ten art. dziewcionki, całuję i spieerdalam 🖐️ kotek jeszcze jest, praca zaczyna mnie drażnić, no może praca jak instytucja, bo przy studentach odpoczywam, r też jeszcze jest u mnie :P i ogólnie nic się nie chce. buzioki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka.....młody jest z 17.01. tradycyjnie lecę na ryj, tradycyjnie ze zmęczenia nic nie jem i chyba zniknę niedługo, albo co...diabli nadali:):):):) wczoraj byłam na zakupach i pan w sklepie z ciuchami (tak,tak...PAN w sklepie z ciuchami:D) zaproponował mi wizytę w placówce sprzedającej ubrania dla dzieci, ŻE NIBY MOŻE TAM ZNAJDĘ COŚ NA SIEBIE!!!!!!! podłość ludzka nie zna granic..... a właśnie, że pójdę i kupię sobie bluzkę z Barbie albo Hannah Montana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, że jak już udaje mi się na chwilę rozkleić powieki i skrobnąć coś skromnie to nikogo nima...A Władysław znowu zaczyna...:(:(:( TAK!!!:D Jakby nie patrzeć królewskie ma imię (bo przecież, nie gomułkowskie:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) dobre wino nie jest złe, zwłaszcza takie mołdawskie, albo bułgarskie, a najlepiej oba na raz i poprawione dobrym szampanem. Tak tak, jestem wstawiona i dobrze mi z tym, przynajmniej nie myślę o tym co jutro ma się wydarzyć, albo się nie wydarzy, bo stchórzę. Boję się siebie, boję się zaufać, a może on poczuje się zbyt pewnie kiedy to zrobimy? Ostatnie tygodnie były takie fajne, może nie cudowne, bo myśl o tej tępej dzidzie je niszczyła, ale były na prawdę ok. Jutro chcę to wszystko przełamać, szykuję się jak na pierwszą randkę [albo nie, jak na drugą lub trzecią, bo na pierwszej nie wypada:p] w każdym razie chcę żeby wszystko się dopełniło i boję się jednocześnie że poryczę się, bo ostatnio ciągle mam łzy na wierzchu z byle powodu. Idę spać bo bełkoczę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafa opowiada zajączkowi : - Nawet nie wiesz, jak to wspaniale mieć taką dłuuuugą szyję. Sięgnę wszędzie, do każdej gałązki, a potem... Pomyśl: każdy listek, który zerwę i przeżuję, wędruje potem tak dłuuugo, dłuugo w dół... Ach... jaka to rozkosz... Zajączek słucha nie reagując. Żyrafa ciągnie dalej: - A gdy przychodzi upał... Idę nad rzekę, pochylam głowę, zaczerpuję wody... Nie wyobrażasz sobie, jaka to rozkosz, gdy zimna, orzeźwiająca woda spływa w dół, chłodząc mnie coraz bardziej i bardziej... Moja szyja rozkoszuje się tym chłodem, centymetr po centymetrze, metr po metrze, a ja wraz z nią... Ech, gdybyś wiedział, zajączku, jak to wspaniale mieć taką dłuuugą szyję. Zajączek przechyla tylko lekko głowę i pyta: - A powiedz, rzygałaś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie piszę, bo nie mam o czym :( to co mi chodzi po głowie raczej nie nadaje sie do upubliczniania :P Jestem dziś tak pozytywnie nastawiona do życia, ze ani kawą nie częstuję, ani herbatą też. Bo pewnie i tak nikt nie chciałby ze mną pić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko:) ja z Tobą wypiję co tylko chcesz, a jak masz chęć to nawet wygadać się możesz😘 Mam kaca, łeb mi pęka, a tu kurcze huk roboty przede mną, do tego wizyta u fryzjera i robienie się na bóstwo. Mam lenia jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chętna na tę kawkę ,ale zbożową z mleczkiem 0.5% ;) i cholernie mam ochotę na banana (oczywiście tego owocowego) o innych nie mam mowy :P Mój pan dzisiaj walczy na Bałtyku z dorszami ....ciekawe co złowi ??? a ja mam w domu pełną obsadę osób nie obsługujących ,aż mi wstyd ,ale już ,już coraz lepiej sobie radzę. Kilaski idą w dół ,ale żadna tam rewelacja POMALUTKU wiem ,że to musi się rozłożyć w czasie ,albo ja jakiś ewenement będę i niestety nie schudnę przez ten woreczek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaałłł ale mamy tu ciszę :( a mi dupka ożywa i zaczynam się nudzić . Bananka zaliczyłam tzn. skonsumowałam :D Nie wiem jak u was ,ale u mnei na chwilkę zaświeciło troszkę słoneczko i tak pięknie sie zrobiło na zewnątrz i na duszy....mało ostatnio takicj przebłysków promieni ,a szkoda ,bo człowiekowi słoneczko potrzebne ....już tęsknie za solarium....moją opaleniznę całkowicie szlak trafi ,ale cóż. Właśnie oglądam "rozmowy w toku" i wiecie co kobiety TEN PROGRAM STACZA SIE CORAZ BARDZIEJ NA DNO czasem jak słucham tych ludzi ,a ostatnio są prawie same kobiety to po prostu jest że pochodzę z tego samego gatunku .Dzisiaj jest o bardzo pulchnych kobietach PORAŻKA i nie dlatego ze są grube i to bardzo tylko dlatego że sa puste jak bęben ....Ewa stacza sie z tym swoim programem zapraszając coraz to większych idiotów ....we wtorek mają być RÓŻOWE to dopiero będzie pustelnia ....widać to już po migawkach programu. No to sobie popisałam i spadam . Kicia jak tam kotek???? Bo ja ciągle myśle o adopcji czteromiesięcznej koteczki z Zabrza ,a właściwie to już jestem zdecydowana ...na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym zdaniu zeżarłam słowo :O miało być tam wpisane "że po prostu jest mi WSTYD ....ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja wiem ,że Ty wiesz ,że nie o to mi chodziło ;) nie o tuszę. A tak poza tym to dlaczego ja ostatnio nie widuję Cię na GG ?! i trzymam kciuki za twojego męża w niedzielne wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie cały czas jestem......bo siedzę na zwolnieniu w domu ,a przy biurku to czasem mało czasu na klikanie ,a teraz z nudów co jakiś czas sprawdzam co w trawie piszczy ,ale jak zdejmą mi we wtorek szwy to chociaż na godzinkę do biura wpadnę ,bo po za mną nikt nie robi przelewów i parę rzeczy które są na mojej i tylko mojej głowie. I jaki wstyd gadać !!!! zaraz Ci napukam za takie myślenie i słowa.....nie takie rzeczy już razem przeszłyśmy tu na forum i to też pokonamy ......A CO POLANKA PRZECIEŻ CAŁY CZAS CZEKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh już mi lepiej zaliczyłam riowerek sapie jak wieprz ale cóż moze być tylko lepiej jak sie postaram:) a coś ty znowu ymysliła???? jaki lekarz??? jakie szwy??? już ci się oczka zaleczył i wymyślasz na nowo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po operacji woreczka żółciowego metodą laparoskopową ....nie wiem dlaczego ale mam cztery dziury w brzuchu i mogę za durszlak robić ...dochodowałam sie 18 szt mniejszych kamieni i 1 mega big który mi żyć nie dawał i to zawsze w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×