Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ja już wstałam. Dzisiaj jestem zdecydowanie sprawniejsza ,nie chodzę wygięta na prawą stronę....mam nadzieję ,że w najbliższych godzinach nic sie nie zmieni i ucisk na nerw znów nie da o sobie znać. Dziadek........m jest jak najbardziej ,ale "niestety" ma inną działkę do obrobienia ....do niego należą załadunki i wywóz towaru bezpośrednio do klienta (nie tylko w Polsce) wiec ma chłop nad czym się wyginać żeby to logistycznie ogarnąć (za żadne skarby nie chciał bym tego robić) a robić wszystko na raz nie da rady. ABS.....nie wiem jak ty długo dasz radę w takiej atmosferze pracować....czasem szkoda nerwów i życia dla takich ludzi. Kicia ....jak po powodzi ??? już wszystko suche??? Dla wszystkich (buźka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki ❤️ w tym kraju nic mnie już nie zdziwi :O wczoraj cały dzień latałam za podpisami, bo sobie na mojej nowej katedrze przypomnieli, że nie napisałam podania o przyjęcie do pracy :( rok akad zaczął się 01.09, a jest 07.10 masakra. co ja się naganiałam po piętrach, budynkach... po podpisy, zgody... a potem jeszcze zadzwoniła baba z działu, który zajmuje się rejestracją cudzoziemców, że mam jej przynieść wypełniony druk podania o zameldowanie... 😭 a potem jeszcze zajęcia i tak zleciał dzień. u nas już sucho, parkiet na pewno nie jest tak gładki jak był, ale nie potykam się o wystające klepki ;) komendantka powiedziała, że jeszcze trochę zaczekamy i zdecydują czy jest to do remontu czy nie. mieszkanie pod nami jest da malowania, a to jeszcze niżej to nie wiem. ci pod nami najwięcej ucierpieli, bo im zalało łóżka, walizki, pościel, dywan. Ale nasza komendantka jest kochana. napisała w raporcie, że to z przyczyn technicznych i sprawa jest zamknięta. dostała wczoraj od nas merci i martini ;) dziś mam dzień spa ;) zaraz idę farbować łeb, potem długa kąpiel i chyba spacerek :) a jutro jedziemy do konsulatu na wybory :P wy też o tym pamiętajcie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) Po tym co piszesz o pomysłach w tej twojej zagranicy nic już mnie chyba nie zdziwi :P A co lokatorzy z niższych pięter na to zalanie? Nie mają do ciebie pretencji ? Serum, bidulko 👄 nie zazdroszczę bólu, wiem z własnego doświadczenia co to rwa kulszowa :O Do2do :) chodź, oglądaj i śledź modę meblowo-remontową, bo niedługo będę potrzebowala wielu pomysłów na urządzanie swojego domku :) Dziadek :) widzę, ze ty walczysz z pierogami jak moja mama :) Poniżej 200 nie opłaca się jej roboty zaczynac :P Najpierw robi, a potem obdzwania rodzinę, zeby przychodzili i zabierali :) Abs :) atmosfera w pracy faktycznie kosmiczna .... Niezazdroszczę... Mafinka :) tak dużo ostatnio piszesz, ze nawet nie wiem do której części twojej wypowiedzi się odnieść :P 👄 Olcia daje sie we znaki? :) Tija :) .... no tak ... kobieta zalatana 👄 Ale czekamy , czekamy ... Myszka !!!!! Mycha !!!!! A ja w pracy dzis kwitnę do wieczora :O Deszcz pada więc nawet nie ma jak dzieciaki po dworze przegnić. A dziewczyny nudzą się, marudzą i niczym ich zając nie można. Ani prace plastyczne, czasopisma, ani gry, nawet filmy i komputer ich dziś nie kręcą :O Dobrze, ze wymyślilam pieczenia ciasta (jedyne poruszenie jakie z nich dziś zdołałam wykrzesac) i jakoś trochę czasu minęło. Teraz czekamy na efekty :) Ale ogólnie nie jest źle - samochód się myje (na deszczu :P), pięknie pachnie ciastem, sprzątać nie trzeba... jeszcze jakby tak pazury pomalować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jakie super ciasto wychodzi z owoców po nalewkach? :P Oczywiście w wersji dla dorosłych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klaniam sie w pas Wiem ze was zaniedbuje i bije sie w piersi ale nie mam czasu na kompa siąśc obrabiam 2 domy swój i rodziców bo mamcia jest po operacji i nie mam czsu na Ja dopiero popijam kawunie 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pojechałam dziś na wybory do konsulatu :) czuję się spełniona patriotycznie ;) akurat w konsulacie był niezły tłok! wszystkie kabinki zajęte! podejrzewam, że zagranicą była lepsza frekwencja niż w kraju a potem pojechaliśmy trochę się wyluzować do znajomych :P pogoda masakra!!! :O leje! zimno! 😭 ale co porobisz? jesień! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam👄 laseczki z (_)> duża cieplutką kawą , i ciastkiem kokosowym:D, tzn rafaelo w wydaniu domowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybory! wybory! i po wyborach, tyle szumu i nic sie nie zmieni, rządzić będą rządzący tylko w budżecie mniej kasy, bo poszło na wybory:P:P:P a tak po za tym u mnie szaro i ponuro:(, kupiłam nową wagę i się zważyłam , :O, tak jak myślałam i czułam :O, wielka porażka , bo waga zamiast mi spadać rośnie:O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5________64_____60_____57 DO2DO____32______152_______70-69______????_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 71______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66< br ABS_______37_______164______ 64________64_______ 58_____55< , katastrofa 😭 a już było tak fajnie waga wymarzona, a teraz rośnie już 6 kg, za dużo i ubranie za małe, :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wywala i wywala z kafe :( U mnie po staremu w meblowych ekspert normalnie juz jestem ale mieszkanko zaczyna wygladac pieknie więc jak coś MAJKA to służę pomocą :D Dzisiaj mam dzień otwarty u młodego więc pewnie koło 21 do domu wrocę teraz szybciorem obiad pichcę i z psem do weta na szczepienie musze lecieć normalnie ostatnio doma jest dla mnie za krótka :(:(:( I tak na dzisiaj brotka bo jakos mnie ta pioseneczka urzekła :D i jak zawsze ajlowiuuuuuuuuuuuuuuu Was wszystkie ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=_8AGUrvrlqk&feature=share

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka fajna trochę "jopkowata" może bardziej agresywna, Brotka nam dojrzewa, muszę jej w domu posłuchać bo w pracy nie bardzo:P, a co do tekstu to faktycznie na początku nie zrozumiałam o co chodzi:D:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio:P to się małpiszony jedne nie postaraliście😠:P:P:P , kilka słówek przez cały dzień , a gdzie reszta leniwców,:P nawet zaznaczyć swoją obecność nie chcą:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w prac, jakoś leci, w domu też stara bieda, dieta jakoś utrzymana, waga bez rewelacji ,:O puki nie zacznę ćwiczyć, a kiedy zacznę ćwiczyć, a kiedy zacznę? tego najstarsi górale nie wiedzą na razie nie mam ani siły a ni pomysłu i ogromnego lenia, :O, i oczywiście brak motywacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D, ale mi sie trafiło:D, jak ślepej kurze ziarno:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście żadnego odzewu, :P nikt nie pisze o diecie ani ćwiczeniach jak tu złapać motywację😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wreszcie zapisałam się do dietetyczki :classic_cool: Doszłam do wniosku, że wstyd przed samą sobą to zdecydowanie za mała motywacja do odchudzania ( was już dawno przestałam się wstydzić :P ), czas zacząć wstydzić się obcych ludzi :P Pierwsze spotkanie mam za tydzień w środę. Pani zażyczyła sobie obejrzeć wyniki moich badań, ma mi zrobić jakiś test, pomierzyć po swojemu, wyliczyć ile jest w stanie ewentualnie mnie odchudzić no i postaramy sie ruszyć z tym bajzlem :P Od teraz mam zapisywać wszystko co i o której jem , na tej podstawie pani ma stwierdzić jakie robię błędy. Będę dostawać jadłospis na miesiąc, a co tydzień mam meldować ile mi ubyło. Zakładając sprzyjające okoliczności :P Pani od razu podkreśliła, że nie odchudza jak w dietach-cud, ale spodziewa się 2-4 kg miesięcznie. Czyli zdrowe odchudzanie. Ciekawe, czy będę mogła zamienić jakiś posiłek na kilonek nalewki :P Że o szczątkowych przynajmniej słodyczach nie wspomnę :P Ciekawe jak to będzie jeśli będę musiała znowu zacząć ćwiczyć :P Kijki by mi najlepiej pasowały, ale musiałabym zmienić rytm dnia. W wakacje chodziłam wieczorami, a teraz szybko robi się noc, a popołudniu albo w pracy jestem, albo ze swoimi dzieciakami powinnam trochę siedzieć. Mogłabym do poludnia chodzić, tylko w domu zawsze jest coś do roboty ..... No chyba , ze wróciłabym do ćwiczeń Tamille..... yyyyyyy .... właśnie przypomniał mi się ból mięśni w najmniej oczekiwanych miejscach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka❤️ co za profesjonalizm! super sprawa z panią dietetyk:) Ja tam do diet się nie nadaję...raczej jestem z tych niejedzących, a pijących:P i palących:D (naprawdę nie mogę się doczekać...:)) Ale w temacie ćwiczeń...Jestem z Tobą rękami i nogami:D:D:D A dlaczego tutaj taka cisza? Piszcie laski, bo nam się nudno robi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym coś popisała, ale o czym? jak wam napiszę, że dziś znowu ganiałam za jakimiś papierkami, to zaczniecie uważać, że zmyślam :O a i tak nie mam wszystkich, brakuje dwóch, a nie chcą mi ich dać :/ nie odchudzam się, nie ćwiczę... dopóki parę spraw się nie wyjaśni, nie zacznę. a więc, albo zacznę od następnego tygodnia, albo nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja korzystam że chłopina chrapie i laptopika mu przejęłam bo na mój jeszcze troche poczekam przez pierdzielony zasilacz :( Wczoraj miałam dzień otwarty u młodego i tyle się dobroci o moim gadzie na słuchałam ze aż z dumy normalnie urosłam :D Co do wagi to jak patrze na siebie to nie widzę bym schudła ale wczoraj przed zebraniem wyjęłam koszule w które się nie dopinałam i prosze wszystkie guziki zapięte :D ale jak to się stało że są dobre to nie wiem chyba ze starości się rozeszły :) MAJKA- dumna jestem z ciebie kochana :) mnie chyba tez czeka wizyta u dietetyka jak tak dalej będzie bo juz nie mam siły na te odchudzanie powoli :O Pisz szczegółowo jaka dietke dostaniesz to może i my się podłączymy :DA co do naleweczek to kochana my się zaopiekujemy :D:p:D A już projekt domku wybrany ??? KICIA- bidulka jesteś z tymi papierzyskami :( a powiedz jak tam u was po tym jak tymoszenko aresztowali ? DZIADEK- o tak kawka była wyborna :D bo i w wyborowym towarzystwie :D ABS- ciesze się że dietkę rozpoczęłaś z nami może Ty nas zmobilizujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×