Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Gość NERGAL SAME DOBRO
Moje piękne damy :D Pragnę zaznaczyć iż jako męska i brzydka płeć kocham Wasze okrągłości w całej okazałości :) Kocham wasz sposób poruszania i wysławiania :D A już wy szczególnie moje miłe Panie dobre serce macie i inteligencje :) więc podczytywanie Was to raj dla moich oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) Ja może i głupia nie jestem, ale w pewnych okolicznościach rozumu nie mam za grosz :P Apropo związków, małżeństwa, zakochiwania się i takich tam imprez towarzyszących - dowcip będzie :) Spotyka się 2 żonatych kumpli. Jeden opowiada jak dobrze układa się jemu w małżeństwie. Drugi z niedowierzaniem: - No dobrze, ale jak wy to z żoną robicie, że mimo lat ciągle jest między wami tak dobrze? - To proste - 2 razy w tygodniu wychodzimy na randki.... Ja we wtorki, żona w czwartki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow !!! Szczek szczek, że tak powiem :P No i szczęśliwie pies na baby nam się objawił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz powróćmy do źródeł tego, pocośmy się tu spotkały :P Pani dietetyk przysłała mi właśnie mój plan żywieniowy na najbliższe tygodnie :) Stwierdziła, że szczęśliwie nadwagi nie posiadam :P ale spróbujemy zawalczyć o moje lepsze samopoczucie :) Zaplanowała , że przy sprzyjających okolicznościach przyrody spróbuje odchudzić mnie o ok. 5 kilo. Mam sama sobie dobierać którego dnia co jem, w skali tygodnia znaczy. Mogę gotować od razu na 2-3 dni albo urozmaicać i codziennie robić co innego, byleby trzymać się tego co jest na dany tydzień i dzień zaplanowane. No i oczywiście woda woda woda ... Na czczo 1-2 szklanki i dużo w ciągu dnia. Śniadanie: 8 II śniadanie: ok. 11 Obiad: 14-15 max Podwieczorek: 16:30 Kolacja: max 19. I TYDZIEŃ 2 DNI: Śniadanie: 1 cienka kromka pieczywa orkiszowego (ok. 60g) z masłem naturalnym 82% (cienko posmarować) z szynką drobiową gotowaną 40g (2 cienkie plastry), 2 liście sałaty, 2 plastry pomidora, II śniadanie: jogurt naturalny mały 150g + 1 łyżka suszonej żurawiny (wcześniej ja sparzyć) Obiad: 250ml (mały talerz) klarownej zupy jarzynowe na piersi z kurczaka (zjeść również mięso- 100g). 250g znaczna część warzyw a nie sam wywar. Zupa niezabielana. Kolacja: sałatka z gotowanego ryżu białego długoziarnistego (2 łyżki) z smażonego na oliwie kurczaka doprawionego do smaku ziołami 30g, ogórka kiszonego (1 mały), czerwonej papryki bez skórki (1/4 średniej) doprawione oliwą z oliwek. + 2 DNI: Śniadanie: 4 łyżki stołowe płatków owsianych, szklanka gorącego mleka 1,5%, 100g pokojonego jabłka i cynamon II śniadanie: 2 owoce kiwi Obiad: 100 g dorsza duszonego w jarzynach (marchew, pietruszka, seler-łącznie 250 g warzyw) + 200g surówki z sałaty rzymskiej/pekińskie, ogórka, pomidora bez skórki, soku z cytryny, oliwy z oliwek, bazylii, pieprzu i soli morskiej Kolacja: sałatka z sałaty lodowej, tuńczyka w sosie własnym, jajka na twardo, pomidora bez skórki i ogórka kiszonego łącznie 150g + 3 DNI: Śniadanie: 2 parówki drobiowe z wody, 1 łyżka musztardy, 1kromka pieczywa ciemnego z masłem naturalnym II śniadanie: 1 brzoskwinia Obiad: 300ml zupy koperkowej: duży pęczek kopru, pietruszka, 2 duże marchewki, kawałek selera, sok z cytryny, 100ml jogurtu naturalnego, przyprawy, oliwa z oliwek, 1 jajko ugotowane na twardo na wywarze warzywnym. Marchew, pietruszkę i seler gotować z przyprawami. Na oliwie z oliwek dusić koperek. Wymieszać z bulionem warzywnym. Gotować jeszcze 5 minut. Dodać zahartowany jogurt naturalny i podawać z jajkiem na twardo. Podwieczorek: herbata owocowa bez cukru Kolacja: jeden duży pomidor pokrojony w kostkę i skropiony oliwą z oliwek II TYDZIEŃ 2 DNI: Śniadanie:3 łyżki płatków owsianych+150g twarożku homogenizowanego naturalnego max do 2% + 1 łyżeczka suszonej żurawiny II śniadanie: 2 owoce kiwi Obiad: 150g pokrojonej w kostkę piersi z kurczaka usmażonej na oliwie z oliwek, doprawionej do smaku majerankiem, bazylią i słodką czerwoną papryką + całe opakowanie świeżego szpinaku (umyć, osuszyć, nie kroić na mniejsze kawałki ani nie szarpać) dodać do kurczaka i posypać delikatnie granulowanym czosnkiem. Zaciągnąć jogurtem naturalnym (wcześniej zdjąć patelkę z palnika, inaczej jogurt się zwarzy). Dopuszczamy szpinak mrożony. + 100g surówki z marchwi i jabłka (zetrzeć na tarce, doprawić sokiem z cytryny i cukrem brązowym gdyby smak marchewki tego wymagał). Podwieczorek: gruszka Kolacja: 2 owoce kiwi + 3 DNI: Śniadanie:2 kromki ciemnego z masłem naturalnym i 2 plastrami szynki drobiowej gotowanej, liście sałaty. II śniadanie: naturalnym sok z pomarańczy, marchewki, jabłka i cytryny (2 szklanki wypite w odstępie czasowym ok. 15minut) Obiad: 300ml zupy ogórkowej na piersi z kurczaka Kolacja: 1 tost ciemny z masłem naturalnym 82% i 1 duży pomidor + 2 DNI:. Śniadanie:2 parówki drobiowe z wody, 1 duży pomidor posypany koperkiem, II śniadanie: 1 łyżka suszonej żurawiny, 1 łyżka otrębów owsianych, 1 łyżka płatków kukurydzianych. Zalać jogurtem Obiad: 150g piersi z indyka przyrumienionej na patelni na oleju rzepakowym. Doprawić majerankiem, bazylią papryką słodką, solą morską, cebulką. Dodać 3 łyżki musztardy. + 150g sałatki z sałaty, pomidora, pestek dyni, kiełków soji, szpinaku świeżego i jogurtu Podwieczorek: jabłko Kolacja: 200g sałatki z obiadu Co do szczegółów muszę się z nią skontaktować jeszcze, bo już teraz wiem, że szpinak u mnie nie przejdzie :P Nie zawsze jest też podwieczorek. Czy wy też sądzicie, że zapomniala napisać o kawałku ciasta? :P Jeszcze poszukam naszą tabelkę, bo mam zamiar zacząć od czwartku. Jutro odsypiam obecną pracującą nockę i robię niezbędne zakupy. A może zaszaleję i zacznę od jutra ? :classic_cool: Oj będzie jazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest :) NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5________64_____60_____57 DO2DO____32______152_______70-69______????_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 71______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66 ABS_______37_______164______ 64________64_______ 58_____55 A tak swoją drogą popatrzecie jak to się z wiekiem człowiekowi marzenia zmieniają :P Kiedyś marzylam o 55kg, potem 57kg, a teraz nie wiem czy na 60kg zejdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki❤️, jak czytam diety w toku, obydwie bardzo obiecujące, a mi trzeba diety i motywacji do diety:O, wczoraj tak mnie w pracy zdenerwowali, że złożyłam podanie o zwolnienie, ale nie zostało przyjęte, oczywiście szukają rozwiązań bo pracy jest dużo a czasu mało, a nadgodzin nie chcą płacić ani oddawać, dopiero teraz zaczyna do nich docierać że muszą to rozłożyć na innych, wiec dziś pewnie kolejny dzień zmagań, a ja nie ustąpię, dosyć pobłażania, a czopek oczywiście ma najgorzej:P, i wcale mi go nie żal, sam do tego doprowadził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw dieta Majki🌼 strasznie drakońska ta dieta, jak by policzył to 1000 kcal dziennie wiec na pewno da się na niej schudnąć, zastanawiam się nad wypróbowaniem tej diety, mam juz gotowy jadłospis, też kilka kilo do zrzucenia, do tego ćwiczenia na poprawienie kondycji i pewnie sukces gwarantowany, ale skąd wziąć motywacje:O:O:O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta Kici❤️ wydaje się taka pyszna, że trudno sobie lepszego obżarstwa wy myśleć i podobno się na niej chudnie, :P, pewnie to przez systematyczność i nastawienie, wiara w to ze człowiek chudnie, albo ma tyle za dużo i takie ilości wcześnie wchłaniał że ta dieta to jest połowa tego, w sumie nie wiem, może nie mam racji i jest w tej diecie coś co powoduje że organizm szybciej spala kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dziś jestem nastawiona dosyć nie pozytywnie, wiec nawet mnie nie czytajcie, a po za tym mam @, wiec poczucie humoru też jakoś mnie opuściło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sloneczka Moje Kochane:) objawiam sie w calej mej okazalosci (68kg) i moze sie w koncu jakos ogarne bo cosik mnie rozmemlalo... postaram sie nadrobic zaleglosci w czytaniu choc nieco... no i musze powiedziec ze jestem z Was dumna z okazji utrzymywania topiku przy zyciu... bo swiadomosc ze tu jestescie i mnie trzyma w kupie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha, ❤️ a może bys tak więcej pisała, to by było co czytać i z kim pisać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapałam jakieś doła, mam wrażenie że wszyscy są przeciwko mnie, że ja jestem tylko taka "rogata dusza" albo za bardzo jestem przewrażliwiona na swoim punkcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zmiana. NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5________64_____60_____57 DO2DO____32______152_______70-69______????_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66< br /> ABS_______37_______164______ 64________64_______ 58_____55 jeszcze 800 g i jestem o 10 kg lżejsza .........chociaż teraz każde pół kilo strasznie długo zwalam ......mój organizm wszedł w fazę oszczędzania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba zmienię marzenie i pozostanę przy Celu 1 (już mi sie nie chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum - doczytalam troche i wymyslilam ze jeansy swoje teraz mozesz przyslac mnie zeby mi bylo wstyd ze jestem od Ciebie grubsza mimo ze na slub tak ladnie schudlam... wziac mnie i do dupy nakopac... ABS - stanowczo jestes przewrazliwiona... ja juz sie przekonalam ze to szkodzi zdrowiu... ja tez cale zycie sie wszystkim przejmowalam... a teraz... przejmuje sie mniej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pomór dziołchy? Wczoraj było dość "ponuro", ale dzisiaj pomimo braku słońca:D jest dość słonecznie🌻 ❤️ dla wszystkich NAWET tych nie piszących małp:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha......jaką idolką :-O przecież ty również udowodniłaś ,że potrafisz schudnąć i to niedawno. Też się boję efektu jojo ,bo wiem jak szybko jest wrócić do wagi wyjściowej ,dlatego "to" odchudzanie rozłożyłam na dłuższy czas to może powtarzam MOŻE się uda jakiś czas cieszyć się że nie muszę dźwigać nadbagażu i.......nie mieć niższej samoocenę wobec samej siebie....idealna już nie będę ,bo już jestem stara i nie mam zamiaru po trupach walczyć o coś czego już nie można ani osiągnąć,ani przywrócić .bo i po co ....najważniejsze żeby na tym etapie życia poczuć sie lepiej we własnej skórze. Majka.....ja nie chce walczyć z myśliwymi(nie mam takiej możliwości jako jednostka) od tego są różne organizacje-fundacje one walczą i mam nadzieję że uda im sie wywalczyć zakazu strzelania do psów i kotów http://www.stopodstrzalom.pl/?cat=3 Na razie z moim m wygrałam bitwę ,ale nie wojnę,ale "ten" temat od ponad tygodnia nie pojawia sie w naszym małżeńskim menu i mam nadzieje ,ze nie wróci ,a jeśli tak to tylko jako epizod ,a nie temat do kłótni i sporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - to ja sie podlaczam bo spiaca jestem piekielnie serum - ano idolka bo teraz potrzebuje idola... nie bez powodu tak przytylam... ja nie jadlam tylko wpierdalalam i tyle... i jestes dla mnie przykladem i zamiast mi tu zaprzeczac to trzym sie na wyznaczonym stanowisku ;) buziolki dla wszystkich donia - pojawiaj sie czesciej i bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kawę poproszę ,a ciasto ze śliwką :) stawiam ja .......odmówiłam sobie dzisiaj zjedzenia śniadania na rzecz właśnie tego placka ....wysłałam siostrę do cukierni ,bo już od paru dni ta myśl nie dawała mi spokoju ,a moze raczej moje łakomstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serumku kochany czasem trza zjesc kawalek ciasta zeby potem sie nie rzucic na cala blache kazdy Ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to zobacz jak to pieknie brzmi.. Zrezygnowalam by zjesc... ja to bym pewnie zezarla oba i jeszcze poprawila czyms jeszcze np litrem lodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×