Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Serum, nie pitol mi tu, bo od pewnego czasu to jrdynie Ty tu chudniesz, na dodatek ile !!!!!! No jeszcze Do2do, ale już ździebko mniej 👄 No więc nie ma co biadolić tylko trzeba pokazać tym małolatom jak się kobiety dojrzale odchudzają :P Jedna prośba - proszę mi tu nie wyjeżdżać z ciastami, bo mnie NIE WOLNO ANI ANI 😭 Jadę na swojej diecie 2 dzień, wczoraj na obiad jarzynowa, dziś koperkowa. Co by nie tracić duzo czasu w kuchni postanowilam gotować obiady od razu na tyle dni ile jest w diecie i mrozić. Wystarczy potem mikrofalą potraktowac i w ten sposób będzie codziennie co innego, a gotowanie jedno. I w ogóle w tej mojej diecie podoba mi sie to, ze jest urozmaicenie i nie muszę jeść codziennie tego samego, bo pewnie szybko by mi sie to znudziło. Zastanawiam się tylko jak ja do jutra wytrwam na pomidorze na kolację :P Bo obiad będę jeść zaraz, a potem to już tylko to czerwone mi zostanie :O Dziadek 👄 Abs 👄 Donia 👄 reszta 👄 Mycha :) nie plakaj tylko stosuj moją dietę :) Jakbyście były zainteresowane dajcie znać to wkleję kolejne tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serumku... staram sie ogarnac... a co do lodow to mowilam zupelnie powaznie... litr to jest naprawde maly pikus dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... nikt sie ze mną na mojej diecie nie chce męczyć :P No to ja Wam jeszcze pokażę !!! Nie wiem jeszcze co, ale cos tam wymyślę i pokażę :P Abs :) Ty jesteś dobra w liczeniu kalorii :) Bo ja tego sama za grosz nie przeliczę :P To mówisz, że u mnie ok. 1000 kalorii będzie ??? Mało kruca fuks :P Siedzę teraz nad meliską i udaję, że najedzona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam dzis niezamierzoną dietę 0 kcal :O od rana było wszystko ok, pomijając fakt, że zdążyłam tylko wypić kawę, ale potem zjadłam batona czekoladowego. jak wróciłam , to zjadłam banana i popiłam sokiem pomidorowym (bez komentarza ;) ) popołudniu pojechałam załatwiać coś na drugi brzeg, wracałam autobusem. No tak... niby ścisk, gorąc... no ale ja nigdy aż tak nie reaguję! po paru przystankach czułam jak mi nogi mdleją, pot mi kapał z czoła, "treść" podchodziła do gardła. o matko... zatrzymał się na jakimś przystanku, ja do drzwi a ja prawie iść nie mogę, w głowie mi się kręci, nogi mi się uginają :( doszłam do takiego płotka niskiego i siadłam, bo bym się wywaliła, sweter mokry, ściągnęłam kurtkę, to mi zimno jak ch..., podeszła jakaś babka, pyta co mi jest. A ja nie wiem!!! Normalnie nigdy mi się nic takiego nie stało, a tu czułam, że odjeżdżam. A w głowie myśl: jak się wywalę na chodnik, to pomyślą, że pijana, czy jednak ktoś zadzwoni po karetkę?? Kobitka dała mi jakąs tabletkę pod język, posiedziałam tam z 10 min, wsiadłam znowu do autobusu, dobrze, że nie było już tak daleko, bo znowu zaczęło mnie mulić, chyba z pół godz szłam od przystanku, wszystko mnie bolało, brzuch, głowa, kości...a w domu lekcje haftu :P normalnie szok! padłam... wstałam i znowu :( ale musiałam wyjść po żarcie dla kota, i tu mnie olśniło! kupiłam sobie coca colę :P wysączyłam po woli 0.5 l i ... na razie spokój. Jak doszłam do domu, to pomyślałam, że złapałam rota, bo tak mnie ramiona bolały, ale to się zobaczy jutro. Chociaż raczej się zatrułam, bo mi przechodzi, a rota by mnie tak szybko nie odpuścił :P No, a jeszcze jak zasnęłam to strasznie zmarzłam. :O a czemu? bo wyłączyli ogrzewanie 😠 dobrze, że teraz już znowu grzeją! tak więc mój balans na dziś to ok. 210kcal ;) :P ale co się strachu najadłam to moje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻kruca fuks, ja mam ostatnio poniżej 1000, bo straciłam apetyt...na razie się cieszę, choć stary już za mną łazi i wypytuje co dzisiaj zjadłam i co chcę na kolację:P Przewrażliwiony jest... Kicia🌻!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na litość boską kobieto!!! miej baczenie na się w tym dzikim kraju, czym się mogłaś aż tak zatruć??? I co ta kobieta, skądinąd przemiła, wcisnęła ci pod język??? A jak się jako tako do kupy pozbierasz to lepiej zrób sobie badania...bo to cholera wie! wywinęłam kiedyś podobny figiel psiapsółce w tramwaju, studia to były, używki, mężczyźni...:P Jednym słowem...wino, mężczyźni i śpiew:D:D:D Uważaj na siebie szalona babo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D❤️ ale ranne z was ptaszki:D, ja sie chętnie napije kawki(_)> i witam wszystkie chudzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek - uważam, że odżywiam się w miarę normalnie. wczoraj akurat miałam taki porąbany dzień, nie nadużywam niczego :P dzisiaj już spoko, ale mówię ci, najbardziej się bałam, że jestem sama i nikt mi nie pomoże :( że się wywalę, okradną mnie i będę tam leżeć :( a ta babka nawet dwa razy mówiła co to jest i to takim tonem, że niby powinnam wiedzieć, pewnie jakiś ichniejszy popularny lek ratujący w nagłych wypadkach ;) ale nie zapamiętałam :O dziś już nawet popracowałam, zawiozłam parę krzeseł i szafkę do biura, potem mam lekcje i lekcje... jutro też, a potem znowu tam pojadę, będę sprzątać, ustawiać. Lubię tam siedzieć, jest dość przytulnie. Oby mi się tam wiodło! aha, wczoraj wreszcie przyjęli mi dokumenty w imigracyjnym :D już się bałam, bo 07.11 kończy mi się wiza. Ale oni też są dobrzy. Zabrali mi paszport na dwa tyg i nawet nie dali żadnego pokwitowania :O zostałam w ogóle bez dokumentów. Ale pani była zabawna i powiedziała, że nic mi nie grozi, bo milicja to raczej zatrzymuje czarnych, jakiś kaukazców, gruzinów... a ja to biała jestem, to nie mają powodu mnie zatrzymywać :O zaj..e poczucie humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... zaspana jak diabli Kicia czy spisujesz swoje wspomnienia?? Powinnas, pomysl o tym... AAlbo " Poradnik jak radzic sobie na Ukrainie" :D Majka mi sie twoja dieta podoba, ja mam teraz podobna. Nie czuje glodu, zezygnowalalm z kolacjii - bo nie mam kiedy i jak jej jesc. Jak mam slaby dzien to zjadam deski( max4) z maslem orzechowym lub nutella. Serum gratuluje wyniku odchudzania, trzymaj sie i nie odpuszczaj. Do2do a u Ciebie jak dietka?? Abs przekichane masz, trzymaj sie jakos🌼 Donia nie badz taka, napisz co u Was?? Mycha 👄 Myszka a ty gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia ❤️ ty musisz na siebie uważać, nic sie nie dzieje samo z siebie, a u mnie jakoś leci choć czuje jakieś dziwne napięcie , ale dobrze ze już dziś piątek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dzisiaj jadę do rodzinki wracam 3.11 jak czas pozwoli to postaram się coś kliknąć :) buzi dla WAS wszystkich 👄❤️👄 ruszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, widzę, że moje gwiazdy zaczęły już weekend :) no brawo jakby jednak ktoś zajrzał, to proponuję kaweczkę ❤️ DO2DO - czekamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza, :P ja was witam❤️ co prawda wieczorem, ale lepiej późno niż wcale :P u mnie lekkie rozluźnienie , czyli wszystko OK. jutro jadę na wycieczkę do Budapesztu, więc sie cieszę i mam nadziej że trochę odpocznę od codzienności pozdrawiam Was ptaszynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedne zapewne korzystają z pory reraksu ;) a inne biegają po cmentarzach. Ja najpierw biegałam a teraz siadam wreszcie. Ciekawe ile z was wstało dziś o godzinę wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki❤️ dziś nie będę na was krzyczeć za małą obecność, bo to dość szczególny okres, ja wczoraj byłam na wycieczce i trochę oderwałam się od domu, choć nie był to wypoczynek bo biegaliśmy :O dosłownie, po Budapeszcie :) piękne miasto pewnie tylko dla turystów, ale jak inne od Bratysławy podobne do Wiednia, a nocą ślicznie oświetlone mosty na Dunaju, i zabytki, zrobiłam dużo zdjęć , aż akumulator się wyładował :O i koniec, ale to był już koniec wycieczki, choć widoczność nie była super mam nadzieje że zdjęcie wyszły dobrze jeszcze ich nie oglądałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka i udanych dni wolnych (jeśli któraś jeszcze takie ma) :) żeby nie powiedzieć "wesołych świąt" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nas ostatnio często jakieś spamowe pomarańcze nawiedzają ;) spokojnego dnia wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia🌻 pogoniłaś pomarańczki?;);) ciekawe czy ktoś nas podczytuje... I jak laseczki po święcie? 🖐️ Cudnie🌻pamiętasz o nas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto założył topik? Podejrzewam Mafinkę, ale to tylko intuicja. Proszę mnie ewentualnie wyprowadzić z błędu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×