Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Te radosne i stroskane, chwilowo same i u boku rodziny - wszystkie równo dziele naleweczką dla odmiany :) A swojej wiśniówki nie mogę sie wprost nachwalić :P Dziś wieczorem wróciłam z pracy tak wygłodniała, że na konto diety wmłóciłam kawałek świeżo pieczonej nadziewanej kaczusi i właśnie zapijam naleweczkami :P Wczoraj oczywiscie nie ćwiczyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle wypoczynku to już przesada !!! zdrowy by sie od tego rozchorował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawki? ❤️ Chciałam zapytać o coś ;) Otóż w sobotę wieczorem pojechałam do koleżanki i w ubraniu wlazłam na wagę. A więc, skoro nie na czczo i w ubraniu (dżinsy, dwa sweterki, chusta) wyszło 69.1 to ile mogę sobie wpisać do tabelki? Może wreszcie uwolniłam się od tych pieprzonych 70 kg! :P SERUM a kuku!!! TIJA!! MAFINKA!!!!!! picioszki, odezwijcie się! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :D Dzisiaj wam szrlotkę na śniadanko daję :D wiem ze małpa kaloryczna ale dzisiaj młody egzamin próbny pisze więc cukier trzeba sobie podnieść :D Noi prosze poslady na szczeście zaciskać :D dla młodego na szczęście a dla Was na jędrne poslady :p Dziewczynki od jutra wracam juz na dobre :D KICIA MAJKA MAFINKA DZIADEK MYCHA MYSZKA ABS SERUM DONIA TIJA❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, robaczki❤️ i kawa z rana(_)> ciekawe co wam Mikołaj przyniósł i wsadził do buta lub skarpety, bo o mnie zapomniał, chyba byłam niegrzeczna:P:P:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to wczoraj miałam dzień ważenia i niestety bez rewelacji ale trochę do dołu i bliżej do celu czyli 59,5kg, może to i dobrze ze waga nie szybko nie spada, a z drugiej strony, przy 1000kcal i jeszcze ćwiczeniach powinna ponad 1kg co tydzień, ja chyba całe życie będę już na diecie, zastanawiam czy coś zmienić w diecie czy jeszcze poczekać, a może nie ćwiczyć, chociaż ta część najbardziej mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______59,3_____57_____55 DO2DO____32______152_______70-69______67,0_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66< br / ABS_______37_______164______64________59,5______58_____55 i mała zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotki! jak mi nie napiszecie ile mam se wpisać, to se wpisze... no nie wiem ile. :P 68? 68,5? niech mi ktoś coś podpowie :( tak by chciała myśleć, że jednak coś schudłam, chociaż kilo - dwa 😭 przy waszych osiągnięciach to trochę śmieszne, ale dla mnie to i tak sukces :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia❤️ spokojnie możesz sobie odliczyć z 1,5kg, bo powinno sie ważyć rano przed śniadankiem i bez ubrań,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajkowy 👄 dla wszystkich 👄👄👄 Kicia, Abs dobrze mówi, śmiało odejmij sobie 1,5 kg. Zresztą ta Twoja waga zawsze wydawala mi się zawyżona, bo zazwyczaj ważyłaś sie w ubraniu i popołudniu. No i widzialam Cię w realu, wiec wiem co mówię. Abs :) u mnie w tym tygodniu zmian nie będzie :O jestem przed @ i chorobliwie ciągnie mnie do słodyczy 😭 No i oczywiście chwilami ulegam tej zarazie :P Ale mąż ostatnio stwierdził, że dupsko mi spadło i jakby zobaczył je tak wyrywkowo, bez reszty mnie to by mnie (dupska ??? ) nie poznał :P Do2do :) czekamy, czekamy i doczekać sie nie mozemy tego wielkiego powrotu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia ❤️to ja ci wpisze do tabelki 68kg , na pewno masz mniej, wiec w najbliższym czasie poprawisz 🌼 NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________68_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______59,3_____57_____55 DO2DO____32______152_______70-69______67,0_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66< br / ABS_______37_______164______64________59,5______58_____55 zmiana u KICI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 🌼 no nie mów że nie widać zmian ubyło ci 5 kg, to na pewno widać, ja po sobie widzę i po ubraniach, mąż twierdzi że się robię chudzielcem i inni też to widzą, pewnie nigdy nie byłaś gruba wiec u ciebie zmian nie widać tak bardzo, ja jestem grubej kości , wiec zaraz mi kości odstają pomimo takiej wagi, ale cóż z kości już nie schudnę:O a szkoda:P:P:P, wiec dla mnie waga 55kg to minimum więcej nie mogę schudnąć, aby coś jeszcze było na tych kościach, kiedyś znalazłam kalkulator wagi gdzie były brane pod uwagę wiek i budowę kości i tam mi wyszło chyba minimum 56 kg, wiec ja bede bardzo zadowolona ze swoich 58 kg i będę się starać aby nie przekroczyć 60 kg i to wystarczy, pewnie az do wiosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam :P ostatnio (te dwa trzy miesiące temu) to się ważyłam fachowo ;) w klubie, rano i tylko w geterkach i koszulce! ale dzięki za miłe słowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj bylismy w sądzie i zrzekaliśmy się w imieniu młodego spadeczku a tak wogle to zdycham bo nas rota dopadło :( postaram sie wieczorem późnym kliknać bo mnie muszla wzywa tak mnie mdli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) ja nigdy chyba szczupła nie byłam, co najwyzej mniej , czy bardziej pulchna :P Tak średnio 64-68 kg i więcej:O Więc to co mam to jest i tak poniżej dolnej granicy. Ale niestety nie mogę powiedzieć, że jestem grubej kości, raczej normalnej, a nadgarstki mam wręcz szczupłe :) Więc nie mogę byle czym się wyłgać. Nie bójmy sie tego słowa - większość tego co noszę na sobie to poczciwy tłuszczyk :P Kicia :) no niech Ci będzie, ale teraz mniej ważysz i tyle :) Do2do 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski Wiecie ,ze jestem sama ..........ooooooo no i nie popiszę ,bo przyszedł klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dzisiaj juz troche lepiej choć czuje się jeszcze słaba chłopa mam w domu i lezymy jak te dwie trufle w wyrku ;)dobrze ze młody dycha i czuje się świetnie poleciał do szkoły bo dzisiaj standardowo klasówka z polaka jutro tez 2 kartkówki i klasówka z religi do dzisiaj nie mogę tego pojąc jak z wiary można robić klasówki no ale to już inna beczka :( Pisałam wam że wczoraj bylismy w sądzie i powiem wam że lekki szok przezyłam bo : Po pierwsze pojechalismy w miare elegancko ubrani ( pozostali na korytarzach też koszulka sweterek wydanie meskie kobitki żakiecik bluzka itd) a pani kurator o której nas nie zawiadomili że ma być więc kosztowała mnie 150 zł :( ale dzisiaj już odwołanie piszę między jednym ganianiem do kibla a drugim bo zawiadomieni nie bylismy o tym że ma byc kurator tak jak sędzina twierdziła więc mogę się od tych kosztów odwołac i ZAMIERZAM bo kuratorka 200 kg wagi ubrana w różową bluzeczkę dająca po oczach z wielgachnymi tipsami ala doda kolor różowy na nich cyrkonie i niebieskie kwiatki powiedziała jedno zdanie cyt." zgadzam się reprezentować małoletniego i wnoszę o przesłuchanie świadków" i za to bieze 150 zł :( normalnie chyba kuratorem zostanę :D bo jak ona ma tak 10 spraw dziennie i jedno zdanie mówi to czysty biznes ....no ale to nie koniec kochane wracajac do kwesti ubrania i rosprawy oczywiscie na środek sali niczym u Wesołowskiejchoc wielkości 18m2 i pani która jest prokotolandką ubrana w dżiny adidaski sweterek w paski ( siedział 2,5 metra od nas ) z rozwaloną paczką mentosów na stole ...zawsze uwarzałam że jak by nie patrzeć w sądzie jakiś dres kod obowiązuje a tu dupa ludzie na sprawie ubrani normalnie a oni niczym z remizy wiejskiej( nie obrazając tu remiz ani wiejskich zabaw które maja swój urok no ale w końcu to był sąd ) więc ta sama pani prokotolandka podczas odczytywania orzeczenia ( kurator już sie nie pofatygowała spowrotem ale może i dobrze bo jeszcze kurde znów bym 150 zł płacic musiała za jej jedno zdanie :( ) w najlepsze bawiła się zapalniczką i trzymała fajka w gebie no mówie wam ŻENADA bo inaczej sie nie da tego opisać co fajniejsze z sali obok tez wychodziła sędzina z prokotolantem płci męskiej jak kolwiek urody był nawet , nawet ale wygląd.....bojówki rozciagniety sweter włosy na irokeza i glany do pół łydki :( no mówie wam szok!!!!normalnie brak mi słów a potem półtorej godziny do domu w samochodzi z torebka na kolanach bo korki tylko się pochlastać :( oki uciekam kochane babeczki w pozycję leżącą bo siedząc z laptopem na kolanach to pozycja wibitnie dla mnie nie wskazana :( MAJKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ,DO2DO ty to masz przygody! a ty nie za często chorujesz? ciągle jakieś wirusy łapiecie! :( bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem ..........mam nadzieję ,że sie nikt nie przyplącze Jestem zmęczona ........w nocy spać nie mogłam odchudzanie leży ,ale waga + - 1 kg mój m w piątek wyjeżdża na narty w Dolomity więc raczej sobie nie odpocznę w nadchodzącym tygodniu ,a później już za chwilę święta ... muszę rozważyć (a raczej już rozważam) urlop na przełomie stycznia-lutego .......nie wiem jeszcze kiedy młoda będzie miała przerwę w nauce ,bo raczej nikt inny ze mną nie poleci ........chciała bym tam gdzie ciepło....ale wszędzie daleko i szkoda mi czasu na międzylądowania i tkwienie na lotniskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobitki waga to tak wam leci ze tylko pozazdroscic 🌼 JA zaledwie 3 kilosy w dół Wy nie jecie nic czy macie jakąś cud diete 🌼[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️ u mnie spokój prawie cisa, ale chodzę jakoś poddenerwowana, mąż twierdzi ze z powodu diety, waga ciagle stoi, choc cały czas trzymam diete, czyż bym wiecej nie mogla schudnąć, ale cóż, poczekam do poniedziałku , potem sie zobaczy do2do❤️ ale ty masz przygody, a w tym sądzie to strasznie wyluzowani ludzie pracują, Majka ❤️ ja tez muszę składać, Serum❤️za dużo to nie napisałaś , po tak dużej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki🖐️ jestem, żyję, choć jak na razie w pojedynkę z Maluchami🌻 Pan McBoski dobija się, ale głównie po wstawieniu, więc odpuszczam:O Rodzina również nie odpuszcza, ale "wbijam" w to Mam dość wszystkich;) Całuję Was moje kochane mocno w usta:D albo jeśli któraś woli w nosy;) I gratuluję serdecznie wszystkim spadających kg! Majka!!! Rządzisz kobito:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś expresem ..... Poza zapierniczem w pracy mam doła psychicznego i dietowego 😭 No i tyle dzis ode mnie :( Niczym nie jest w stanie się usprawiedliwić. No chyba że moją całościową beznadziejnością :o Dziadek trzym się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×