Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Wybaczcie, że zaklnę siarczyćcie : O PSIA KOSTKA !!!!! ..... Nie jestem kobietą spełniającą się życiowo :O ..... Nie haftuję.... nawet po imprezach :P Będę musiała się bardziej starać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ja nie żartuję ja tylko powieliłam to co już jest napisane w necie ;) ale myślę ,że jednak jest to prowokacja i nie prawdziwa publikacja książka a raczej jej mała część,bo po prostu nie wierzę ,że mógł by to" ktoś"napisać tym bardziej KOBIETA . Idzie zmiana pogody :( bolą mnie wszystkie kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja1111
czy ktos zna strone niketn-shop?prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %%bez przesady%%%
Ten tekst krąży w sieci od kilku lat jako dżołk! Nikt nie jest aż tak głupi! Ja też czytam...staram się regularnie, choć mało się dzieje ostatnio. Ale to nie kołchoz literacki, więc nie narzekam. A najbardziej lubię Kicię❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki pomimo swieta zapraszam na kawe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasiał, serum❤️jakie to musi być fascynujące wieść takie życie:D, wspaniały mąż, super dzieci i zero problemów, ja tez tak chcę, ;D;D a co do diety, to ja to przechodze też kolejny raz i wiem że pewnie nie ostatni ale lepiej się czuje, że cos z tym robię, cos dla siebie, wiec dzis mija kolejny 5 dzień, i mam nadzieje że jeszcze długo,wytrzymam, bo duzo się tego nagromadziło i oczywiście czuje sie lepiej, i ciągle szukam sobie zajęcia by nie zaglądać do lodówki :O, w poniedziałek napisze wynik po tygodniu ale juz wiem że troch jest moich zapasów mniej, Majka jak tam u ciebie, podaj swoje wyniki, dziewczyny piszcie, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki , jak rozumiem większość świętuje :) Abs :) u mnie w tym tygodniu szału nie ma , waga 61,5 kg, znaczy tylko 0,5 kg mniej :O No ale mam @ więc bez paniki czekam na następne czwartkowe ważenie. Mam nadzieję, ze zobaczę 60 z jakimś hakiem. Jestem na dietce 3 tydzień, wiec już się organizm nieco przyzwyczaił do innego jedzenia, głód już tak bardzo nie dokucza, bardziej zachcianki :P Chociaż wczoraj to miałam wypas :) na śniadanko jajeczniczka, obiad - 5 pierogów mięsnych + surówka, kolacja - mix truskawek, białego sera, makaronu pene i jogurtu naturalnego :) Przede mną jeszcze jeden taki dzień :P Jak na dietę to nieźle, co nie? :) Generalnie w moim jadłospisie jest bardzo dużo warzyw, prawie codziennie zupa, jakieś mięsko, często pieczywko, owoce .... Na takie dożywotnie odżywianie raczej sie nie piszę :P ale jeszcze kilka tygodni chyba wytrzymam ;) Ale próbę charakteru to będę mieć dopiero jutro ..... idziemy do szwagra na urodziny :O Z alkoholem sobie poradzę, bo postanowiłam za kierowcę robić. Jedzenie - na pewno będzie jakaś sałatka, więc też dam radę. Ale niestety nie mam jeszcze pomysłu na co zamienić ciasto :P A do słodkości ciągnie mnie najbardziej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs a do jakiej wagi zeszłaś przed ciążą ? Dobrze mi się kojarzy 54-55 kg ? Jak ja marzę o 55 😭 Wzrost mamy podobny, gdyby jeszcze waga ..... Pamiętam Twoją fotkę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia🌻 nawet na forum masz wielbiciela;);) ABS🌻 gratuluję zacięcia! dasz radę kobieto! Majeczka🌻jesteś wielka!!! dajesz kobieto na całego w temacie walki z kilogramami (tymi zbędnymi ofkors) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulejszyn DZIADEK :P nie wiem co to za wielbiciel, ale to miłe wielbicielu 👄 ja się nie odzywam, bo księciunio przyjechał :P więc mam co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %%bez przesady%%%
Kicia...ranisz mnie...ja bym tego Twojego R pogonił bez kitu w cholerę...tylko daj znać kiedy i gdzie!!! Moja Kiciakocia[serce[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ..... nie to, żebym miała coś przeciwko wielbicielowi Kici 👄 ale pomarańczowe wstawki nie najlepiej mi sie kojarzą :O I co właściwie one chcą od Kiciowego R ?????? Dziadek :) Ty cwaniarko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek luz :) Świat pełen jest świrów :P W zasadzie to tzw. normalni chyba naprawde nie istnieją :P A różnych pomarańczowych też nie raz przerabiałyśmy i mamy już wprawę ;) Szczególnie Kicia wyrywna i nerwowa w tym względzie jest :) Tak więc póki pomarańczka Kici na odcisk nie nadepnie będzie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde:O -5C!!! Masakra jakaś...ja nie nacieszylam się latem, zresztą umówmy się...nigdy nie zdążę się nacieszyć:O:O:O I te zachody słońca o 13:O:O:O Nic tylko leżeć, ewentualnie majstrować kolejnych spadkobierców;) Kicia🌻 o co chodzi z tym Twoim wielbicielem???? To ktoś kto Cię zna? Pachnie mi prowokacją:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) witam w ten chłodny ołowiany poranek :O kawki? jest pyszna! gorąca... i mocna :P DZIADEK nie wiem, może ktoś sobie jaja robi... to raczej ktoś, kto poczytuje nasze wypociny, albo może jakaś była ma ochotę na żarty. Ja się nie przejmuje, to i ty się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia to ja sie załapię na ciepłą :D Witam laski 👄 Nie ubłagalnie 14-11 i mam czwarty miesiąc odchudzania........waga stanęła i właściwie nie ma czego dzisiaj zmieniać w stopce :( cholera muszę wziąć sie za jakieś ćwiczenia ,a nie chce mi się okrutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×