Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

KCIA- to mi polewaj ale wapno bo mnie alergia dopadła i glut do pasa wisi :( a raczej kapie jak woda z nosa :( a tyle jeszcze mam do załatwiania dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO ja się zaczynam martwić o ciebie :( albo chora, albo wirus, albo alergia... chyba coś ci nie służy. Tylko co??? weź no ty się konkretnie przebadaj! Może trzeba się na wieś wyprowadzić? ;) :) Całuję i ściskam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- ja się sama załatwiłam na własne życzenie :( bo tarasik obsadzałam a że ja rękawiczką mówie stanowcze NIE to sie załatwiłam bo ja mam na ziemię uczulenie :o I do tego jest bardzo wysokie stężenie brzozy a ja brzozy mam pod nochem bo mam 300 m od bloku las :( i zawsze mnie katar sienny dopada ale poleciałam na zastrzyk i juz mi lepiej :D tylko nad dupskiem boli jak cholera bo to dziadostwo domiesniowe :) ale z paluchów juz uczulenie prawie znikło jeszcze ten katar ale już jest troche lepiej :) Ja alergik od dziecka jestem :( ale teraz i tak jest o niebo lepiej niż jak byłam dzieckiem bo w tedy puchłam od stup do głowy że lekarze bali się że się udusze , nie mogłam na stopach stanąć bo tak miałam spuchnięte i usta też więc 3 lata brałam lek sterydowy po którym do teraz mam tendencje do tycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty bidulo ❤️ trzymaj się i uważaj na siebie 👄 bardzo współczuję alergikom, sama mam tylko na nikiel, więc odpada niesrebrna biżuteria, bo od razu mam parchy. Problem jest też ze sprzączkami od pasków teraz i latem, od razu krosty na brzuchu. :( szkoda, bo teraz jest tyle fajnej sztucznej biżuterii, ale ja nie mogę. Chodzę latami w jednych i tych samych koczykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A kawki z rana nikt nie chce podac (_)> Za ppowada sie sloneczny dzionek Mój synio jest po egzaminach i odpoczywa nawt mu dobrze poszlo ale zobaczymy pózniej 🌼🌼 🌼🌼🌼 Wstajemy kobitki i kawunie pijemy 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki kochane❤️ faktycznie mało piszemy ja tez się przyznaje:O, i od razu chcę się usprawiedliwić, że jadę do kraju na 3 tygodnie zasłużonego, wypracowanego urlopu:D :D:D, tak wiec mogę się nie odzywać chyba że teść mnie dopuści do swojego laptopa, wtedy zajrzę do Was,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaszki 👄 powiem wam, że po tych dzisiejszych wybuchach, to miałam trochę sruja jak wsiadałam do metra :( nigdy nie zapomnę zdjęć z moskiewskiego metra po wybuchu. Ludzie w pourywanymi głowami :( no ale na szczęście w Kijowie spokój. Tylko straszna dezinformacja. To piszą, że są zabici, to że nie... koszmar. A wg mnie to i tak robota służb 😠 to jest bardzo na rękę władzy, rozwiązuje od razu kilka problemów. Na szczęście jeszcze tyko jutro do pracki na parę godzin i :D :D :D FREEDOM. Na prawie dwa tygodnie :D bo tu jak weekend, to weekend ;) dwa tygodnie wolnego. 1,2 wolne i potem 9. No to jak nie odpracować tego i mieć wolne ;) niektórzy to już dziś zaczęli. No więc tak. Wagi nie utrzymałam, ale jak przestanę się obżerać, to mam nadzieję, że wróci. Więc nic nie zmieniam ;) no to tyle na razie TIJA i MAFINKA 😡 bo się pofatyguję do was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecco io:classic_cool: Kicia🌻 rany boskie Rudzielcu;) uważaj na siebie:O O dzikości tego Dzikiego Kraju już nie wspominam, bo się kiedyś nagadalam i starczy;) Do2do🌻 uczulenie na ziemię? nawet nie wiedzialam, że takowe istnieje:O Współczuję, bo ja też kicham:O mam przyjaciółkę brzozę, osobistą zresztą, za oknem i daje mi chłolera popalić, że aż ryja urywa:O ABS🌻 wypoczywaj, wypoczywaj, wypoczywaj!!! Majka🌻 Serum🌻 blond? a jaki miałaś do tej pory? Myszka🌻 Reszta zasługuje wyłącznie na lanie na gołe dupska:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kawa!!! DZIADEK zdaję sobie sprawę gdzie mieszkam. Różnice widzę na każdym niemal kroku. Moja psiapsióła mówi, że bardzo kocha i Ukrainę i Kijów i Ukraińców, ale czasem mówi: zgodzisz się, że oni są jeszcze daleko za nami, że pod wieloma względami nie dorastają nam ..no może nie do pięt, ale do kolan to na pewno nie!!! Tak więc, żyjemy tu, ale jesteśmy świadome, że to jednak nie Europa. W nocy obszukiwali Kijów - szukali m. wybuchowych na Majdanie, na pacu Zwycięstwa, niedaleko mnie, obszukiwali zaparkowane tam samochody. Mam nadzieję, że do jutra nic się już nie wydarzy i wyjadę spokojnie. A póki co się żegnam, bo za godzinkę zaczynam maratonik. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak tam u was pogoda??? u mnie OK ,ale ma sie spier....pikkkk zawsze tak jest jak jest wolne od pracy. Padalec wrócił z wojaży ,ale jest bez jako takiego entuzjazmu pobytem tam..........u nas zachwyca sie piękną pogodą i zielenią dookoła ,bo w Norwegii była jeszcze zima . Na weekend majowy zostaliśmy sami "wszystkie" dzieci wybyły.....syn z dziewczyną do Darłówka nad morze ,młoda do Hiszpanii do Loret De Mar (mam nadzieję ,że nie będę późnij oglądać jej w pamiętnikach z wakacji :-p ) ale ona do tych rozsądnych należy więc nie ma strachu. My trochę pracujemy trochę odpoczywamy ,więc weekend z przerwami będzie . Jacuś ja całe życie blond byłam ,ale nie taki całkiem tylko balejaż ,ale z naciskiem na jasne ,a w styczniu koniecznie chciałam coś w swoim życiu zmienić ,a że bardziej wykonalne było pofarbowanie włosów na brąz niż zmianę męża to wybrałam wizytę u fryzjera:-p a okazała sie ta zmiana nie korzystna dla mojego wyglądu,tak na oko przybyło mi z 10 lat.....więc powrót był konieczny .......no i jak widać dobrze ,ze nie zaczęłam zmian od m ,bo tu z powrotami było by gorzej ;-) Bawcie sie i odpoczywajcie w te wolne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nie 😭 od dzisiaj zaczynam liczyć posty 😠 ja się tak nie bawię! Abo zgarnę 700 stronkę na pocieszenie :P po 24 godzinach w drodze dotarłam do Krakowa :D jest bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie lato w pełni !!!!! Wliczając w to poczucie typowo letniego lenistwa:P 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauważyłyście, jaką mamy szatańską stronę? 666 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ... może sama dziś zwalczę tę stronkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ... co by tu jeszcze w domu zrobić, żeby nie wziąć się za zaległą robotę do pracy? :P bo jeśli zaległości zrobią się jeszcze bardziej zaległe to kurnia ... strach sie będzie bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce to by było mistrzostwo świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×