Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ja tez kawki proszę :) właśnie dziecie na zieloną szkołę wyprawiłam i jadę z chłopem zobaczyc czy mi mojego laptopika do życia przywrócili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewuszki za życzenia 👄 No cóż, nieuchronnie przeskoczył mi kalendarz o kolejną stronkę, teraz mam (zaczynam) 43 😭 Dobrze tylko, że jeszcze bez obaw mogę sobie odwrócić cyfry :P Bo tyle akurat mogłabym mieć ;) Szkoda, że do tej pory nie osiągnęłam swojej najbardziej wymarzonej wagi .... 55 ... ech! No ale, jak to niedawno gdzieś słyszałam - nie sztuka być zgrabnym ważąc 50 kg, ale ważyć duuuużo więcej i mieć w sobie "coś" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko❤️ wszystkiego absolutnie NAJ!!! wybacz, że tak późno, ale na swoje usprawiedliwienie....dołączyłam do Was tak późno, że tylko z postów pozostałych babeczek domyślam się, że któraś coś świętuje:D Myszka🌻 polamańcu:D jutro parzysz kawę;) Do2do🌻 jak tam Twoja firma? kicia🌻 żyjesz? Serum🌻 odkopałaś się z robotą? Reszta👄 Tija, Mafina🌻 kop w doopę:D:D:D:D Pimach🌻 jesteś jeszcze???? Pomarańcza...wybacz, ale nie będę o tym pisać. temat jest bardzo trudny i bolesny;( Mój brat jest cieniem człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Z robotą jestem na bieżąco ,albo raczej tak mi sie wydaje. Charlie złapał Grzyba jestem załamana ,bo to taki co może przenieść się na koty ,no i nie tylko ,ludzie też to mogą złapać ........jest już po jednym szczepieniu ,a w poniedziałek drugie ,bo odstęp musi byś dwa tygodnie ,mamy maści i spray do leczenia,ale i tak tracę przy tym psie swoją całą energię :-O Od dwóch miesięcy boli mnie prawa ręka i tak sobie z tym bólem chodziłam z nadzieję samo przyszło samo pójdzie.....zaczęłam częściej posługiwać sie lewa ręką co nie zawsze jest proste i łatwa ,więc trzeba było prawą i jak zaczęły mi się z ręki pewne rzeczy wypadać ,bo ręka samoczynnie się zaczęła "wywijać" ........sama nie wiedziałam do jakiego lekarza sie wybrać i skończyło sie na Neurologu ,ale teraz już wiem ,ze to powinien być Ortopeda i pewnie sie do niego wybiorę ,ale w tej chwili prze panią neurolog mam zapisane 13 zastrzyków ,a co śmieszniejsze moje schorzenie to ŁOKIEĆ TENISISTY ha ha ha ubaw po pachy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM współczuję 👄 ale pocieszę cię, na to najczęsciej chorują... nauczyciele :D no przynajmniej kiedyś tak było, jak dużo pisali na tablicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może raz mała zachęcająca odmiana .... Pifffo? :P No i której się micha uśmiechnęła na taką perspektywę ? Nic z tego :P Kawa, herbata i do roboty ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już dzisiaj narobiłam jak wół :( chcę piwa! :P mam sjestę, a potem na 16 znowu do roboty :( pozabijam tych moich wszystkich szefów, czego oni ode mnie chcą?! no ale niech mają :P resztki znajomości angielskiego + wujek google, jedna noc zarwana i prezentacja na spotkanie rektorów gotowa :P dobrze, że tłumaczyłam z angielskiego na polski, a nie odwrotnie :D bo bym padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) u mnie lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pogoda do dupy :( wszystko przez moją mamę hihihihi:) jak przystało na zimną Zośkę :) do moich 3 kg mniej brak mi jeszcze 1,8 i chyba na głodówce musiała bym być by mi tyle zostało do 19.05.:( więc włożenie kiecki odpada :( W domu tez galimatias bo młody wyjechał na zieloną szkołę to ja ( tak mi się wydawało ) luz bluz leniuchowanko a tu mąż sobie morskie akwarium wymyślił i przytachał mi wielgachną kolubrynę i siedzi w niej i układa i przestawia dzisiaj albo jutro już ryby będą bo juz mam dość wołania co chwilkę cyt. '" kotek a chodź zerknij , a może tak ....."" A że mnie babskie sprawy dopadły to juz na całego się gotuję :O Pocieszający jest fakt że na tarsie pojawiły mi się piękne słodziuteńkie truskawy własnoręcznie wychodowane :D:D:D no i mój interesik też się kręci puki co więc w sumie jeste ok :) KICIA- widziałam rzodkiewkę :D gigant :D ty ją wychodowałaś ? SERUM - rany biedny psiulek :( a co to za grzyb go dopadł że aż na innych może się przenieśc jak się to objawia ? mam nadzieję że szybciorem wyjdzie z tego :) co do łokcia to coś podobnego ( z tego co piszesz ) ma moja teściowa tez ze stawami się boryka i na basen lata i jakies masaże itd.Zdrówka życzę ogrom ❤️ DZIADEk- a dziękuję jakos pomalutku się kręci ale te rejestracje to prawie miesiąc załatwiania latania pisania itd.ale mozna powiedzieć że prawie mam juz to za sobą :) MAJKA- jak dla mnie to ty kochna 34 masz :D:D:D A i dzisiaj rano w DDTVN były cwiczenia na ramiona i inne partie ciała całkiem łatwe :) może trzeba się zmobilizować ;) http://dziendobry.tvn.pl/video/miec-ramiona-jak-madonna,109,newest,45129.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczki❤️🌻 nie mam siły pisać....brat mi się zwalił na łeb ze swoimi problemami, kobietami, dziećmi...a że ma wszystkiego w nadmiarze moja biedna łepetyna tego nie ogarnia...Matko, ile on pije:O Chodząca reklama gorzelni:O A z tego powodu mój prywatny samiec domowy dostał ataku szału i pojechał na poligon czy inne manewry i tyle go widziałam:O Tylko czemu zabrał dzieci???? Podejrzewam, że poligon jest u teściowej:D:D:D Dobra z niego dusza❤️ podkreślił, że oswobodzi nas (mnie i brata) tym wyjazdem z dzieciarni, a siebie z konieczności totalnego sprania tego padalca, brata mego na kwaśne jabłko:D I jak to w życiu się układa, że facet ma nadmiar kobiet, choć za jedną goni jak oszalały, a ona robi wszystko, żeby mu uciec:O (ta od Ksawcia) a druga wychodzi ze skóry, żeby go dogonić i wmówić mu ojcostwo (patrz była "ukochana" małżonka z piekła rodem:O) A ten drugi maluch też taki słodki jest :D:D:D ciekawe co wykażą testy genetyczne...Ignacy mu dała;) I dzwoni do mnie codziennie ta łona:D i beczy...nie daję rady:O Osobiście wstrzymuję się do wyników TG. A nawet jeśli....matka kretynka to jedno, ale dziecko.... A Kaśka, ich córka, lat 12...ma takie halo, że szkoda gadać:O Jest ❤️ Pierworodny ❤️:D:D:D Jest ❤️ Drugorodny ❤️:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczki❤️🌻 nie mam siły pisać....brat mi się zwalił na łeb ze swoimi problemami, kobietami, dziećmi...a że ma wszystkiego w nadmiarze moja biedna łepetyna tego nie ogarnia...Matko, ile on pije:O Chodząca reklama gorzelni:O A z tego powodu mój prywatny samiec domowy dostał ataku szału i pojechał na poligon czy inne manewry i tyle go widziałam:O Tylko czemu zabrał dzieci???? Podejrzewam, że poligon jest u teściowej:D:D:D Dobra z niego dusza❤️ podkreślił, że oswobodzi nas (mnie i brata) tym wyjazdem z dzieciarni, a siebie z konieczności totalnego sprania tego padalca, brata mego na kwaśne jabłko:D I jak to w życiu się układa, że facet ma nadmiar kobiet, choć za jedną goni jak oszalały, a ona robi wszystko, żeby mu uciec:O (ta od Ksawcia) a druga wychodzi ze skóry, żeby go dogonić i wmówić mu ojcostwo (patrz była "ukochana" małżonka z piekła rodem:O) A ten drugi maluch też taki słodki jest :D:D:D ciekawe co wykażą testy genetyczne...Ignacy mu dała;) I dzwoni do mnie codziennie ta łona:D i beczy...nie daję rady:O Osobiście wstrzymuję się do wyników TG. A nawet jeśli....matka kretynka to jedno, ale dziecko.... A Kaśka, ich córka, lat 12...ma takie halo, że szkoda gadać:O Jest ❤️ Pierworodny ❤️:D:D:D Jest ❤️ Drugorodny ❤️:D:D:D Jest ❤️ Pierworodny ❤️:D:D:D Jest ❤️ Drugorodny ❤️:D:D:D Jest ❤️ Pierworodny ❤️:D:D:D Jest ❤️ Drugorodny ❤️:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia niby mówia ze piwo z rana to smakuje jak śmietana ale ja moze jednak poprosze kawke bez żadnych tam zabielaczy Na piwko w taki dzien niebardzo mam ochote Kiedy to słoneczko wyjzy za chmurek Musze sie pochwalić pomału raczkuje juz bez kul ale jeszcze sie boje Musze ćwiczyc bo za 3 ty godnie do pracy wyjezdzam a nie na wczasy 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna, czy nie narażam się Kici i nie zgarniam jej właśnie sprzed nosa ostatniego wpisu na stronie :P W razie jakby co - Kicia WYBACZ !!!!! :P Kicia :) kawy ! zdecydowanie jeszcze jednej kawy potrzeba ;) I .... a co będę sobie żałować .... z mlekiem ! Myszka, szaro widzę tę Twoją pracę .... Musisz bardzo uważać, żeby sobie nie zaszkodzić bardziej 🌻 Do2do :) rzucałaś linka do tego swojego biznesiku? Daj popatrzec :) Dziadek :) no przyznam, że mąż zachował się zabierając Ci dzieci, niech przynajmniej one na to nie patrzą :( Nie rozumiem tylko, dlaczego przez głupotę i seksualno-psychiczne upośledzenie :P Twojego brata musi cierpieć Twoja rodzina. O psychice jego pierworodnej córki nie wspomnę :( Tacy geniusze powinni być kastrowani, zeby innych nie unieszczęśliwiać :O Sory, ale nie mogę sie powstrzymać. Mam w swojej pracy sporo podobnych przypadków, więc znam problem "od podszewki" można powiedzieć. I z perspektywy 20 lat pracy mogę powiedzieć, że mimo wysików wielu ludzi, tylko nieliczne jednostki wykorzystują szansę normalnego, cywilizowanego życia. Niestety :( Serum :) Ty i Kicia to normalnie Nobla powinnyście dostać za te zwierzaki !!! 🌻 Abs !! Gdzie jest Abs ?????? Mafinka ???? Tija ??? Mycha ??? Donia ???? Ewentualne nie wymienione ???? praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity :) U mnie bez zmian wszystko po staremu :)dalej mam bajzel od tego akwarium :o a jutro młody wraca i mnie sprzatanie czeka bo połowa glamotów z przedpokoju gdzie stoi owe akwarium wylądowała z niewiadomych przyczyn u młodego typu np. szafka na buty :O itd. Lenia mam dzisiaj potwornego :( i nic mi się nie che :( Klikne wieczorkiem bo teraz z tel piszę i juz nie wyrabiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJA proszę Cie nie dołuj mnie chodze ,ćwicze Wiem ze na poczatku bedzie mi żle ale bede musiała uwazac na siebie Zabiere walizke tabletek przeciw bólowych A tak planowalam ten wyjazd musze pojechac juz mam zamówiony bus i papiery wysłane 🌼🌼🌼 Mam prozbe podtrzymujcie mnie na duchu wszystko mi sie pierdzieli z moim M juz tydzien nie rozmawiam i narzie nie mam ochoty na to 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA- to ja cię mocno tulęęęęęęęęęęęęęęęęęę👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :D normalnie myknęłyśmy się o jeden wpis ;) jak zwykle MYSZKA po mnie :) i to już powinien być pierwszy wpis na stronie ;) ktoś czegoś nie napisał ;) idę spać, bo zaczął mi się znowu trochę kołowrotek, robota tak od 9.00 do 21.00 😴 w niedzielę jadę po psa. pierdolę, ja go znalazłam, nie oddam go nikomu :P sporo mnie to będzie kosztować (nie finansowo), ale ch*, kocham ją, chociaż jest piorun niedobry i nieposłuszny :P będzie moja! zaraz jak przyjedzie to idziemy na chipa, usunięcie wreszcie tych 5 i 6 paluszków, potem po cieczce sterylka. :) trzymajcie kciuki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie słoneczko zaglada mi do pokoju A tak wogóle to WITAM 🌼🌼🌼🌼 Ja zielona dzis podaje która ma ochote 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam się ....Dzięki . Pochłonęłam od rana 1/2 drożdżówki :-( tak się przyzwyczaiłam ,że do pierwszej kawki MUSZĘ coś zakąsić ,lepiej mi smakuje ,kawa oczywiście. Córka ma dzisiaj pierwszą wizytę klasyfikacyjną przed laserową korektą wzroku .......w listopadzie ukończy 21 l i można już zrobić zabieg ,a to jej marzenie ,boi się jak cholera ,ale chęć posiadania normalnego wzroku jest silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję, że po moim wpisie nie odezwie się nikt do poniedziałku :P Kicia :) Powodzenia z pieskiem :) A jeszcze więcej powodzenia przy przekonywaniu R :) Oby to przenowywanie i Tobie dało mnóstwo przyjemności :P Do2do :) akwarium to piękna sprawa! Moja koleżanka ma, takie wielkie. Ale roboty przy nim nie zazdroszczę, o kosztach wyposażenia nie mówiąc. Myszka :) zdrówka i wytrwałości ! No i niestety musisz uwazać na nogę bezapelacyjnie. Ale życzę Ci tego bardzo :) Serum :) a słyszałaś o okularach ajurwedyjskich? Widziałam je, poczytałam o nich, brzmi ciekawie. Byłabym skłonna nawet takie kupić (ja i dzieciaki nosimy okulary, syn ma spory astygmatyzm). Tylko czy to jest faktycznie skuteczne? Nie bardzo podoba mi sie, ze w czasie noszenia tych okularów (min. 6 tyg.) trzeba odstawić korekcyjne. Syn raczej w szkole nie byłby w stanie bez nich funkcjonować, w codziennym życiu zresztą też byłoby ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×