Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dom ogarnięty, obiad zrobiony, pranie się kończy, kwiaty podlane, dzieciaki jeszcze w szkole. I jest jeszcze czas na solkę i kawkę u koleżanki. Nie ma jak dobra organizacja pracy :) ...... I czego to się nie zrobi, żeby papierowo-komputerową robotę odciągnąć :P Myszka :) a ta noga jeszcze gojenia wymaga?? Myślałam, ze już zostało rozruszanie jej. Uważaj, nie przeciąż jej i nie przeforsuj 🌻 Kicia :) dobrze, ze tego psiurka masz :) przynajmniej ma Cię kto na spacery wyprowadzać :P Dziadek :) Do2do :) jak roślinki na tarasikach ? Ja tarasu jeszcze nie mam, ale w mieszkaniu mam kilkanaście storczyków (nie licząc innych zielepachów). Musiałam na nie trochę pokrzyczeć, bo coś za długo uśpione były. Ale wreszcie ruszyły i kolejno wypuszczają mnóstwo pędów. Postanowiłam robić fotki w czasie kwitnienia, bo już mi sie kolory myliły i zamiast nowych dokupywałam podobne. 👄 dla leniwców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ekspresem bo nie mam siły pisać :( powiem tylko krojenie ananasa świeżego ( konkretniej dotykanie gówna którym był spryskany by do nas dotarł ) wyraźnie mi nie służy :( wary mam jak po potrójnym botoksie i taksamo paluchy zwęziła mi się już krtań więc od soboty kują mnie domieśniowo :( KURWA JAK JA TYCH ALERGI NIECIERPIĘ !! dobrze że 2 palce u prawej ręki moge zginać to chociaż wam coś kliknąć mogę :( MAJKA- jak mi klikanie będzie łatwiej szło to odpiszę 👄 buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO ale ty masz przerąbane kobito :O ale z drugiej strony musisz zabawnie wyglądać :D moja koleżanka kiedyś tak spuchła po lekach. SERUM gdzie jesteś kochana? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się z wami napiję, ❤️ robaczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CICHO SZA 🌼🌼 ANI JEDNEJ BABULKI NIE MA 🌼🌼 Ja pracuje ciezko sprzatam gotuje koniec leniuchowania i oczywiscie oklady na noge nadal robie bo jest podpuchnieta 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko się melduję ( jednym paluchem) własnie wróciłam z dyżuru jestem po zastrzyku nr. 3 już mnie wszystko nad dupskiem boli ...zdycham......:O buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do Ja do łóżeczka podam Ci kawke Miłego dnia dla wszystkich pracujących i chorujących 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek z nas to takie ranne ptaki bo reszta to śpiochy 🌼 \ a niech sobie pospia Ja juz od 5 na nogach jakos nie mam ostatnio spania🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wypraszam sobie! :P po pierwsze, to pierwsze pół nocy nie spałam, bo studenci świętowali koniec sesji :O masakra, w takich momentach wyłazi z nich trzoda. po drugie, 4.49 obudził mnie pies. Ale ponieważ nie mam zamiaru wychodzić z nią o 5 rano (nie wiem o której wychodzili z nią w tym hotelu), to opieprzyłam i poszłam spać. Drugi raz obudziła mnie 06.07, ale to też nie ta godzina :O chciałam nauczyć ją wstawania o 7.00, ale chyba się poddam. Jutro wstaniemy 6.30, w sumie, to żeby zdążać do roboty, to i tak 7.00 jest za późno. Poza tym ona nie trzyma tyle :( piszczała, no ale u nas o 5 to są drzwi zamknięte, więc i tak nie będę z nią chodzić i 5.Uważam, że 6.30 to dobry kompromis ;) no i, żeby wszystko szło sprawnie i bez dodatkowych niespodzianej, to ja tylko wciągam dres i lecę. Kawa to po powrocie, jak dam mojej gromadce jeść. Także, już właśnie siedzę i popijam ;) niestety, mam przed sobą mycie głowy w zimnej wodzie. Mieli włączyć wodę w poniedziałek :( nienawidzę pluskania w misce, więc włażę pod zimny prysznic. I mam tego dosyć :O no :P usiałam się wyżalić :P za to waga znowu dziś pokazała 65.1, więc odrobiłam święta majowe ;) gdzie jest tabelka? :P będę walczyć dalej! SERUM, słonko, gdzie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie wywołana :) Kicia jestem ,jestem i podczytuję ,ale nie mam ,a raczej nie wiem o czym pisać :-( Życie toczy się swoim torem ,praca ,praca i jeszcze raz praca tak ,że mam jej po dziurki w nosie .........czuję się zmęczona i wypalona,a swój urlop rozpoczynam 04-09-2012 😭 ale to na własne życzenie ,bo nie mam zamiaru wyjeżdżać na wakacje kiedy cała Europa je ma ( tak na marginesie wyrosłam z małych i średnich dzieci i strasznie nie lubię kiedy mi wrzeszczą i biegają nad głową kiedy leżę ,czytam i odpoczywam ) Mój zwierzyniec zdrowy (Charlie ma jeszcze jeden na grzyba w poniedziałek ,trzeci zastrzyk .ale to już profilaktyczny na moje życzenie ,bo powinny być dwa,ale mam nadzieję ,że po trzech dawkach grzyb nigdy sie nie odnowi .......miejsca skażone już pięknie porosły sierścią,więc kuracja zakończona ,bo pies dostawał świra jak widział buteleczkę z psik,psik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam ,że jak napiszę to wszystkie pouciekają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serumeczku🌻 ja zawsze z Tobą:D:D:D a skąd tak by the way Charles załapał tego grzyba? mam 3 psy i jeszcze się nie spotkałam z takim problemem... Pattton zmasakrował moje róże:O RÓŻE!!!! jak ten diabeł to zrobił to nie wiem, ale mam zamiar zabić jutro dziada kopaczką:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×