Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Do2do 馃憚 Pyta艂a艣 o projekt :) Nasz przysz艂y domek wygl膮da tak: http://www.dompasja.pl/projekt-domu/nebraska Projekt kupiony. Nie jest to dom moich marze艅, bardzo podoba艂 nam si臋 inny, ale by艂 bardzo drogi i ze wzgl臋du na ciekawy wygl膮d orientacyjny koszt budowy te偶 pozostawia艂 wiele do 偶yczenia. Nie m贸wi膮c o wyko艅czeniu i adaptacji ca艂ej dzia艂ki a mamy przesz艂o 20 ar贸w, wi臋c jest kawa艂ek. A jakby okaza艂o si臋, 偶e koszty przewy偶szaj膮 nasze mo偶liwo艣ci budowaliby艣my si臋 i budowali ????? No wi臋c doszli艣my do wniosku, 偶e lepiej kupi膰 projekt ta艅szy w budowie, a wi臋cej pieni臋dzy przeznaczy膰 na wyko艅czenie wn臋trz i aran偶acj臋 dzia艂ki. Ten projekt ma wszystko co chcia艂am mie膰, chocia偶 niekt贸re pomieszczenia mog艂yby by膰 wi臋ksze, np. garderoba, kuchnia, spi偶arka. No, ale nie jest 藕le, jako艣 dam rad臋. Oczywi艣cie b臋d膮 ma艂e przer贸bki. Spi偶ark臋 raczej przeniesiemy na drug膮 stron臋 kuchni, od strony bocznego tarasu, tam gdzie jest taki k膮t za 鈥瀕ad膮. Kuchnia powi臋kszy si臋 o obecn膮 spi偶ark臋 i od razu zrobimy dodatkowe wej艣cie do kuchni przy g艂贸wnym wej艣ciu do domu wg mnie bezsensowny jest pomys艂 jedynego wej艣cia do kuchni przez salon. Na pi臋trze 艣redni pok贸j powi臋kszymy o obecn膮 艂azienk臋, a 艂azienka b臋dzie w najmniejszym pokoju. Na dole jest nasza sypialnia, spory salon i gabinet, wi臋c przy 2 dorastaj膮cych ju偶 dzieci kolejny pok贸j jest nam zb臋dny. Dzi臋ki temu my b臋dziemy mie膰 swoje kr贸lestwo na dole, a dzieciaki po sporym pokoju u g贸ry. Na stryszku obok pralni (nad gara偶em) b臋dzie suszarnio-sk艂adzik, innymi s艂owy pierdolnik :P Takie mamy plany. A jak b臋dzie to oka偶e si臋 jak stan膮 mury. Chcieliby艣my przed zim膮 zrobi膰 stan surowy z dachem. Czekamy jeszcze na ostatnie pozwolenia i ruszamy. Obawiam si臋 tylko, 偶e w tym roku w wakacje dalszego wyjazdu urlopowego nie zaliczymy, no ale co艣 za co艣. Dzieciaki rosn膮, nam lat przybywa, na budowanie si臋 d艂ugimi latami po prostu nie mamy czasu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A tak w og贸le to z kijk贸w dzi艣 by艂y nici, bo rozpada艂 si臋 nagle deszcz:O A co si臋 robi jak nie idzie sie na kijki ??? ............................................................................................................................................................................................... Idzie si臋 z kole偶ank膮 na szybkiego drinka :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MAJKA- cudny domek :) bardzo mi si臋 podoba :D kochana buduj buduj a my na parapet贸wk臋 wpadniemy :p jak nic spi偶ark臋 z naleweczek opr贸偶nimy hihihi:D mi te偶 si臋 marzy domek no ale u nas takie ceny dzia艂ek 偶e szooooooooooooooooooooooooook!!! to ma艂o powiedziane 1000m2 to koszt wybudowania np. domu kanadyjczyka niemal 偶e no i te dojazdy mnie przera偶aj膮 ale m艂ody ro艣nie wi臋c nie m贸wi臋 nie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To ja dzisiaj mocn膮 kawk臋 stawiam bo dzisiaj kolejny dzie艅 u偶erania si臋 z mamu艣kami odno艣nie zako艅czenia roku :o ....oby do czwartku ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
uuu, ta kawa to chyba wszystkich 艣ci臋艂a :P czy mo偶e zrobi艂y艣cie to do czego zach臋ca艂a DO2DO?? :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie :) ja np. przetwarza艂am owoce, a konkretnie truskawki :) Zrobi艂am soki, par臋 d偶emik贸w no i ..... pierwszy, truskawkowy, wklad do wieloowocowej naleweczki tutti frutti :) A teraz odwalam ostatni膮 przed wakacjami nock臋. Mam nadziej臋, 偶e uda mi si臋 troch臋 papier贸w porobi膰 :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie jeszcze jutro i koniec udr臋ki z nawiedzonymi matakami :D ju huuuuuuuuuuu:D KICIA- ju偶 bys wiedzia艂 jak by by艂o tajne przez poufne hihihi:p MAJKA- ja przepisik prosz臋 na tuti fruti :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tym razem ja parz臋 kawk臋 (_)> Ja ju偶 tylko chc臋 spa膰 馃槶 A to jeszcze przesz艂o 2 godziny :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Majeczki馃尰 dla mnie liter tej kawy;) A do czego to zach臋ca艂a do2do? Przypominam tylko, 偶e ja, chyba jako jedyna na tej planecie, bojkotuj臋 FB;) czyli nie mam tam konta!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Majka馃尰 kawa? mleko?? halo??? Moje r贸偶e kwitn膮:D Wszystkie!!! cho膰 ju偶 wyp艂aka艂am nad po艂ow膮 kilka wiader 艂ez i chodzi艂am obok nich z lopat膮;) Za to tych obrzydliwych choler, mszyc, mam w tym roku zatrz臋sienie nawet na 艣liwy i jab艂onie psiekrwie w艂a偶膮 I nasturcje, kt贸re sama wsia艂am gdzie popadnie, 艂膮cznie z balkonem, kwitn膮 teraz gdzie popadnie, najbardziej na balkonie:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MAJKA o tej godzinie to chyba tylko ja 艂api臋 si臋 na kaw臋 ;) 6.30 wychodz臋 z psem, to u was jest akurat 5.30 :) dzisiaj spacerek by艂 nieco skr贸cony, bo leje tak, 偶e 艣wiata nie wida膰 :D nareszcie!!! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hello robaczki鉂わ笍 ja tez do艂膮czam do kawki(_)>, u mnie dalej kupa pracy, chyba si臋 przed urlopem nie wyrobie, nawet w domu pisze :O, a ju偶 w pi膮tek wyje偶d偶am na urlop do kraju na 3 tygodnie, wiec pewnie si臋 nie b臋d臋 odzywa膰, ale my艣lami b臋d臋 z wami, ja dzi艣 wesz艂am na stron臋 to si臋 u艣mia艂am "pomara艅czk膮" , w niedziele mia艂am Komuni臋 c贸rki, by艂o wspaniale, wszystko si臋 uda艂o,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ju偶 mam chyba wszystko za艂atwione :) jutro tylko ostatnie kwiaty i WAKACJE!!!!!!!!!!!! MAJKA- dzi臋ki za stronk臋 :) ja naleweczki wszystkie bardzoooooo lubi臋 :D DZIADEk- no to chyba konto na FB ( cho膰 fikcyjne b臋dziesz musia艂a -偶艂ozy膰 poda膰 ) ;) gratuluje r贸偶y :0 a na mszyce pono膰 woda z rozci臋czonym l贸dwikiem ( zielonym ) i listki przeciera膰 :) KICIA- 5.30 na spacerku z psem wrrrrrrr moja o 6.30 wychodzi z ch艂opem a jak go nie ma to spi i do 10.00 :) wie 偶e pa艅cia musi pospa膰 hihihi:D ABS- odpoczywaj , wypoczywaj, opalaj si臋 i nie przem臋cz si臋 z pod艂og膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Woda z ludwikiem powiadasz....:D A za przeproszeniem jaka艣 konkretna preferencja zapachowa? Id臋 psiury pu艣ci膰 na ogrody... Mo偶e by tak kto艣 艂askawie zrobi艂 popo艂udniow膮 kawk臋????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kawcia? :) MY po spacerku, po 艣niadanku :) hmmm... to znaczy oni s膮 po 艣niadanku :P ja przy pierwszej kawie. Ch臋tnie wypij臋 j膮 w jakim艣 mi艂ym towarzystwie 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kicia jak znajdziesz jakie艣 towarzystwo do kawy, w dodatku mi艂e, to rzu膰 namiary :P Jeszcze 3 dni i troch臋 spokoju b臋dzie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja kochane dopiero do domu wr贸ci艂am i padam na pyska :( odezw臋 si臋 potem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
M膮偶 pracuj膮cy za granic膮 napisa艂 do 偶ony: Kochanie, Nie mog臋 wys艂a膰 ci wyp艂aty w tym miesi膮cu, wi臋c przesy艂am 100 ca艂us贸w. Jeste艣 moim skarbem. Tw贸j m膮偶, Maniek Jego 偶ona odpowiedzia艂a... M贸j najukocha艅szy, Dzi臋kuj臋 za 100 ca艂us贸w, poni偶ej jest lista koszt贸w... 1. Mleczarz zgodzi艂 si臋 dostarcza膰 mleko przez miesi膮c za 2 ca艂usy. 2. Elektryk zgodzi艂 si臋 dopiero po 7 ca艂usach.. 3. W艂a艣ciciel wynajmowanego przez nas mieszkania przychodzi codziennie po 2 lub 3 ca艂usy w zamian za koszt wynajmu. 4. W艂a艣ciciel sklepu nie zgodzi艂 si臋 na wy艂膮cznie ca艂usy, wi臋c da艂am mu jeszcze inne rzeczy............ 5. Inne wydatki - 40 ca艂us贸w. Nie martw si臋 o mnie, Mam jeszcze 35 ca艂us贸w i mam nadziej臋, 偶e to mi wystarczy do ko艅ca miesi膮ca. A jak zabraknie to mam przecie偶 jeszcze zupe艂nie niez艂膮 dup臋 w zanadrzu Daj prosz臋 zna膰 jak mam planowa膰 nast臋pny miesi膮c ! Twoja najdro偶sza, Jola

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rany boskie:O wyko艅cz膮 mnie te dzieciaki鉂わ笍 czy ja si臋 kiedy艣 wy艣pi臋? pole偶臋 gapi膮c si臋 w ksi膮偶k臋? obejrz臋 jaki艣 film nie goni膮c co chwil臋 za jednym albo za drugim? kiedy ja si臋 ponudz臋?????????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kategorycznie 偶膮dam nudy!!!!! Domagam si臋!!!! Komu艣 wi艣ni贸weczki z col膮? Albo lepiej bez coli, bo mi si臋 ko艅czy;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki, ale nie mieszam :P mam browca oblewam skromnie zakup czy raczej "dokup" techniki do mojego po偶al si臋 Bo偶e biura :P ale jestem zrypana :O jutro jest dzie艅 konstytucji, WOLNE!!! a ja, blad藕, id臋 do pracy 馃槶 na szcz臋艣cie 艣wi臋to we czwartek oznacza d艂ugi weekend :P wi臋c od pi膮tku do niedzieli mam zamiar mie膰 wolne :) m贸j kochany :P pies odkry艂 dzisiaj w sobie dusz臋 wegetarianina :D porwa艂 z kuchni i cz臋艣ciowo skonsumowa艂 kabaczka (sztuk 1) i cukini臋 (te偶 sztuk 1) :D za to na spacerku 艂adnie rzyga艂a ;) wczoraj jej ofiar膮 pad艂 dorodny pomidor! :P mo偶e przestawi臋 j膮 na diet臋 wegetaria艅ska :P :P :P skoro tak lubi warzywa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×