Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

to może i ja załapie się na kawke z mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po prostu, jakaś katastrofa, @ przylazła za wcześnie, rewolucje żołądkowe, ledwo co żyje, a w dodatku jutro wieczorem i noc jadę do kraju na urlop, tzn z tego się cieszę ale jak ja to przetrwam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi na mózg padło ... Przecież tu pewnie teraz nikogo nie ma :P No to robię sama i zostawiam trochę dla reszty :) Kicia :) ja z Tobą zawsze !!! :) Do2do :) ja juz też po balu :) BYło fajnie, dzieciaki super się bawiły, zresztą matki też :P BYło nas trochę, więc przygotowania i porządki po imprezie szybko i sprawnie poszły. Abs :) to po powrocie pisz co tam jeszcze u siebie na ranczu wymysliłaś :) Dziadek :) jeszcze tylko jakieś 20 lat i będziesz mieć spokój :P Tija :) Myślisz, że jak wkleisz długi dowcip to wyłgasz się od pisania? :P Pisz gwiazdo !!! :) Synek już wrócił ze szkoły, w gimnazjum nie dosć, że w tym tygodniu lekcje poskracane to jeszcze wychowawczyni ich po 2 lekcjach puściła :) A siostrzeniec licealista ukrywa się u mnie na wagarach :P Przyszedł, uczciwie powiedział jaka sprawa, więc jak mogłam go pogonić? :P Tylko mam lekutki dylemat - trzymać sztamę z chrześniakiem, czy powiedzieć siostrze ??? Chyba jednak postawię na młodzież :P skoro ma takie zaufanie do ciotki :) Siadam do papierów, może przed pracą coś jeszcze podgonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi na mózg padło ... Przecież tu pewnie teraz nikogo nie ma :P No to robię sama i zostawiam trochę dla reszty :) Kicia :) ja z Tobą zawsze !!! :) Do2do :) ja juz też po balu :) BYło fajnie, dzieciaki super się bawiły, zresztą matki też :P BYło nas trochę, więc przygotowania i porządki po imprezie szybko i sprawnie poszły. Abs :) to po powrocie pisz co tam jeszcze u siebie na ranczu wymysliłaś :) Dziadek :) jeszcze tylko jakieś 20 lat i będziesz mieć spokój :P Tija :) Myślisz, że jak wkleisz długi dowcip to wyłgasz się od pisania? :P Pisz gwiazdo !!! :) Synek już wrócił ze szkoły, w gimnazjum nie dosć, że w tym tygodniu lekcje poskracane to jeszcze wychowawczyni ich po 2 lekcjach puściła :) A siostrzeniec licealista ukrywa się u mnie na wagarach :P Przyszedł, uczciwie powiedział jaka sprawa, więc jak mogłam go pogonić? :P Tylko mam lekutki dylemat - trzymać sztamę z chrześniakiem, czy powiedzieć siostrze ??? Chyba jednak postawię na młodzież :P skoro ma takie zaufanie do ciotki :) Siadam do papierów, może przed pracą coś jeszcze podgonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi na mózg padło ... Przecież tu pewnie teraz nikogo nie ma :P No to robię sama i zostawiam trochę dla reszty :) Kicia :) ja z Tobą zawsze !!! :) Do2do :) ja juz też po balu :) BYło fajnie, dzieciaki super się bawiły, zresztą matki też :P BYło nas trochę, więc przygotowania i porządki po imprezie szybko i sprawnie poszły. Abs :) to po powrocie pisz co tam jeszcze u siebie na ranczu wymysliłaś :) Dziadek :) jeszcze tylko jakieś 20 lat i będziesz mieć spokój :P Tija :) Myślisz, że jak wkleisz długi dowcip to wyłgasz się od pisania? :P Pisz gwiazdo !!! :) Synek już wrócił ze szkoły, w gimnazjum nie dosć, że w tym tygodniu lekcje poskracane to jeszcze wychowawczyni ich po 2 lekcjach puściła :) A siostrzeniec licealista ukrywa się u mnie na wagarach :P Przyszedł, uczciwie powiedział jaka sprawa, więc jak mogłam go pogonić? :P Tylko mam lekutki dylemat - trzymać sztamę z chrześniakiem, czy powiedzieć siostrze ??? Chyba jednak postawię na młodzież :P skoro ma takie zaufanie do ciotki :) Siadam do papierów, może przed pracą coś jeszcze podgonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ledwie co żyje, ale zaraz do domu, jutro jadę na urlop wiec jak się już nie spotkamy to życzę wam robaczki słonecznych wakacji, mnie nie będzie 3 tygodnie, spróbuje się odezwać, choć to nie takie proste, i nie ukrywam ze będę żyć bez TV, netu, no i prawie bez telefonu:P, choć pewnie się to do końca nie uda, mam zamiar dużo pracować w ogrodzie i przy tym odpoczywać, a jeszcze na początku chyba będę musiała sama położyć panele ale co tam 80 m, pewnie mi pomoże teść, ale ja ostatnio lubię nowe wyzwania szczególnie w czasie urlopu:P, po za tym mam kilka pomysłów do ogrodu, tylko aby pogoda dopisała to wszystko będzie dobrze, wszystkie gorąco ściskam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczki udało mi się uspać potomstwo...yeah:D:D:D Jest tu ktooośśśśś????? Tija🌻 podpisuję się pod apelem i ostrzeżeniem;) Majki!!! Pisz babo co u Ciebie!!! Maaaaaaffffffiiiiiiiinnnnnnnnnkkkkkkkkaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ŻADNE TAM face sruki tylko tutaj:D:D:D bo ja nie mam konta i czuję się odrzucona😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwyyyyyyyy
za dużo pijecie dziewczyny...Dziadek, Kicia i Majka....opamiętajcie się, jesteście u progu alkohlizmu!!!!! zastanówcie się i opamiętajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ogłaszam że mam juz wakacje :Dwakacje :D wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby jestem tą, co dużo pije ??? Dobre dobre dobre :) Ale mogę być w zasadzie i alkoholiczką :P Jeszcze 1 dzień, no może kilka, bo muszę jeszcze trochę papierów skończyć, a potem już z czystym sumieniem mogę się pogrążać :P I życzę wszystkim takiego alkoholizmu ;) Ale to jednak miło, że jest ktoś, kto mi dobrze życzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) Kicia :) żeby nie było :P W tak zacnym gronie nawet na odwyk mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie....no co też się tutaj wyprawia?:O Najpierw głupia jestem i niezdolna do funkcjonowania z chłopem własnym, teraz alkoholizuję się:O Majka🌻 choćby dzis:D:D:D Obawiam się, że dzisiaj ktoś mi wieczorkiem od ćpunek nada:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... wakacje :O 😭 nie syp mi sól na ranę 😭 01.07 mam deadline w pewnej sprawie bardzo ważnej, siedziałam dziś pół dnia i zap.. jak mały Kazio. A i tak nie zdążyłam :( nie wiem kiedy ktoś odbierze moje wiadomości, przeczyta, odpowie. No, ale żeby nie było, zrobiłam to przed pierwszym :P mogłam oczywiście miesiąc temu, no choćby tydzień, ale po co :P niestety w branży, jaką sobie wybrałam akurat jest pełnia sezonu, potem jeszcze całe wakacje... a potem cały rok. Bóg mnie opuścił, że się za to wzięłam :O ale narzekać, to byłby grzech. Chociaż w sezonie odzyskuję jako taką płynność finansową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy wakacje !!! :classic_cool: I jak je witamy? Oczywiscie piciem :P Z rady podsumowującej przenieśliśmy się do lokalu, a potem na ranczo koleżanki :P Ale pomna przestróg piłam z umiarem, można nawet rzec wielce oszczędnie :P Tym bardziej, że na jutro umówiłam się na spotkanie z koleżankami od kijków:P a przy okazji niedzielnego meczu obiecałam drina koledze męża :P Żeby było weselej w poniedziałek o 9.00 mam zebranie w pracy (żeby nie było, że nauczyciele mają 2 pełne miesiace wakacji :P), a do środy nieuniknione papiery :O No ale po 4 lipca to już z czystym sumieniem mogę się uzależniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, żę chociaż ktoś ma wakacje :P no ale, jak to mówią, ktoś musi pracować, żeby nie pracować mógł ktoś :P może kawki? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sypialni termometr wskazuje na chwilę obecną 27,5C:O:O:O:O Mam ochotę wyskoczyć oknem;) Moje biedne dzieciątka... Mój biedny maż:classic_cool: O bidna ja itd.itp/ p.s. Naprawdę nic nie piłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie popadania w alkoholizm ciąg dalszy :P Moja teściowa miała na ogrodzie sporo malin i zawsze robila z nich soki i kompoty, a część dawała mi do przeróbki. Teraz maliny pozostały dla nas w spadku i trzeba coś z nimi zrobić, bo wiemy, ze teściowa nie zniosłaby, gdyby się zmarnowały. Pojechałam dziś zerwać to, co już dojrzało i ilość trochę przerosła moje oczekiwania :P Pomijam upał, jaki był dziś u nas :O Rwałam kilka godzin, wróciłam padnięta i nie miałam siły ani ochoty bawić się w szykowanie takiej ilości słoików, więc ..... 2 kg malin poszły do naleweczki wieloowocowej, a reszta (5,5 kg) wylądowała w butlu na nalewkę malinową :P Jak raz będzie na zimowe przeziębienia :P Tak więc do zeszłorocznych 6 smaków doszły 2 nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije ktoś ze mną? :P mam do zaoferowania kawę, herbatę, wodę i sok march-jabłkowy :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia a ty tylko o piciu :P Jaką macie pogodę dziewuszki? U mnie 2 dni grzało niemiłosiernie, a nocami burze szły jak jasna cholera :D Tej nocy to nawet grad padał. Dziś trochę lepiej, ale chyba palelnia znowu się zrobi. A taK w ogóle to chciałam powiedzieć, Że niektórzy mają WAKACJE WAKACJE WAKACJE !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻 ale tymi malinami rozkroiłaś mi serce:O Ja KOCHAM maliny, robię z nich, soki, nalewki....ubóstwiam, delektuję się i coś tam coś tam:classic_cool: A JAK MAM SIĘ KURWA DELEKTOWAĆ I PRZEMYSŁOWO JE PRZERABIAĆ JAK TE PSIEKRWIE W TYM ROKU KOSZTUJĄ TYLE, ŻE RĘCE MI OPADAJĄ ;) do kostek i dyndają pół dnia:O Dno i pół metra mułu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×