Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

cień dobry :D no ja nie wiem co wam pisać wczoraj byłam u mojego krakowskiego szefa. podjęłam decyzję. WRACAM. 01.10 zaczynam stare-nowe życie :P nie wiem, czy dobrze zrobiłam, bo zarabiać będę 1/3 tego co teraz, a teraz nam ledwie styka :( nie wiem :( nie wiem :( w PL straszna drożyzna. poszłam wczoraj na zakupy, jak zobaczyłam ile kosztuje ryż, to nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać 😭 no niby wydatki też będą mniejsze trochę... ale nie o tyle! nie o 2/3! :( no nic. nie zmienię już (raczej) decyzji.chcę do domu! :( kuźwa, w niedzielę muszę jechać do roboty 😭 i nie wiem kiedy znowu przyjadę, bo oni nawet na Wielkanoc nie mają wolnego. o mojej Wielkanocy to już w ogóle mogę zapomnieć. no nic, byle do czerwca. w tym roku przez to zasrane EURO rok akad. kończy się miesiąc wcześniej, pracujemy do końca maja :D to jest jedyny plus tego burdelu. Studenci muszą zwolnić akademiki, żeby futbolowa hołota miała gdzie mieszkać. na "moim" miasteczku będzie mieszkać 600 kibiców :O ale kombinujemy z R, gdzie by tu spierdolić, tak, żeby nie było nas ani na Ukrainie, broń Boże w Kijowie, ani w PL, nie daj Bóg w Krakowie, tu będą trzy drużyny ( m.in. Angla :O :O :O ) chcemu w ogóle zwiać z Europy ;) na ten przemiły czas ;) zobaczymy co z tego wyjdzie :P a tym czasem znikam 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) trzymaj tu straż i pełń honory domu :) Co jakiś czas pada na jedną, która chwilami reanimuje nasze ledwo dychające forum. Teraz Twoja kolej :) Kicia :) a ja i tak wierzę, że nie będziesz żałować :) Całe życie bylaś u nas i dawałaś radę to i tak będzie dalej. Zycie nie jest tanie, ale często też i na nieco wyższym poziomie niż tam ;) A ja właśnie jestem po kinderbalu córki :O Kilka dni temu skończyła 13 lat i nie udało mi się wyłgać od rodzinnej imprezy :P Przekrój wieku 5-16 lat ...... Wszystko rozdarte jak jasna cholera :O W pracy jazgot, w domu jazgot ...... Sama nie wiem jak to przeżyłam, ale na szczęście udało się :P Ciekawostką był tort z .... czaszką, jak przystało na dorastającą panienkę :P Będę musiała kiedyś pozbierać zdjęcia tortów, jakie robiłam swoim dzieciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUM :P to ja :P Wszystkiego dobrego w nowym roku, zeby wam dupki pochudly :P Kicia bedzie git:) jak wrocisz. Widzialam wlasnie ze cala holota z uk jedzie do Kraka... hmmm. Juz to widze :P bardzo wam wspolczuje. Majka sama robilas ta czaszke? Dzidek ciesz sie, ze u Ciebie wszystko sie poukladalo. Twoj pierworodny konczy 2 lata w styczniu? Do2do kuruj sie lalka Serum gdzie sie podziewasz? Abs gratuluje wytrwalosci 🌼 i dla reszty wielkie 😍 Nie mam sily na odchudzanie, a powinnam... ehhh do dupy jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidek :) mialo byc Dziadek i ze sie ciesze :) Na gwiazdke dostalam rower stacjonarny, rano przywiezli... jutro go dosiade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka !!! heloł 👄 z tym rowerem .... sugeruję nałożyć na siodełko jakąś poduszkę :P tez kiedys próbowałam jeździć ..... Dziadek :) nie przejmuj się:) skoro Mafnka jeszcze tu zagląda to jeszcze troche razem podyszymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto rano wstaje itd...;) Majka🌻 prawda? teraz oba moje syny są zadowolnione:D Mafinka🌻 wreszcie, gdzieś się Chłolero pałętała? Pan Pierworodny w lutym! Kawa, mleko, cukier też mogę dać, choć jakoś mi ostatnio z cukrem nie smakuje:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA!!! Pobudka, pobudka, wstać!!! :D :D eee, no widzę, że w lutym będziemy świętować urodziny i u Mafinki i u Dziadka :) kto jeszcze świętuje w lutym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello juz drugi tydzień robie inwenturę w sklepie jest sznasa że dzisiaj zakończę, wybywam z domu o 7 i wracam około 20..., moje dziecko mówi na mnie baba... muszę się odchudzać wyglądam jak smok, tak cholerenie bola mnie korzonki że leddwie sie ruszam. jestem stara, gruba i brzydka. Witek jeszcze nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam walentynki codziennie :P :P :P jeśli tylko mój księciunio jest przy mnie ;) przeflancowane amerykańskie święta typu walentynki czy haloween mnie nie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) ale Ci zazdraszczam !!!!! :) Dziadek :) a ten Twój naprawdę porzucił służbę zagraniczną? I co on teraz będzie robił? CHyba za jakiegoś krajowego mundurowego, bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby chciał tak poprostu w domu siedzieć ..... Myszka :) naczytać się Ciebie nie mogę :P Donia :) Dziecko mówi tak jak mu łatwiej - dużo czasu spędza teraz z babcią to tak poprostu woła. Nie przejmuj sie , przecież nawet najlepsza babcia ukochanej mamuśki mu nie zastąpi !!!!! A ja dziś na babskim wieczorku byłam. Teraz idę dokonać wieczornej oblucji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nocką pozdrawiam :D:D:D:D U mnie po staremu ze mną dobrze ale źle postawiona diagnoza u mojego męża spowodowała z ema anginę i w poniedziałek będzie wiadomo czy antybiotyk działa jak nie to czeka go szpital :( więc same wiecie jak to jest jak chłop w domu :( DONIA- wysłałam Ci na FB bo nie mam twojego @ :) co do Witusia to się nie przejmuj jest dokładnie tak jak Majka mówi :) ale tak szybko jak zaczął wołać baba tak szybko przestanie zobaczysz :) więc głowa do góry :D MAJKA- mi dietka odpowiada i szpinak tez bo go bardzo lubie pod każdą postacią :) jedynie kiwi nie moge bo mam alergie na nie :O ale od poniedziałku startuję :D mam nadzieję że wytrwam :D MAFINKA- witam witam kochana trzymam sie jakoś :)pamietaj o prztyczku w czoło ja nie żartowałam :D KICIA- super ze wracasz :D wcale ci się nie dziwię wiem jak to jest na obczyźnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻 w kraju raczej nie osiądzie, bo dupa by mu przyrosła do stołka;), ale obiecał, że z karabinem już na akcjach nie będzie się szlajał. Albo będzie szkolil, albo coś tam robił (jest też specem od wojskowych systemów informatycznych czy jakoś tak) i zaraz mnie zabije, że w ogóle o tym piszę:O:O:O. Wiesz...on nigdy nie planował posiadania baby na stałe, a tym bardziej potomków...więc teraz inaczej trochę na życie patrzy. Obiecał, więc wierzę, że słowa dotrzyma. Donia🌻 a Witek to ile ma księżyców? laski mają rację...jak już zacznie chodzić to będziesz tęsknić za czasami kiedy był stabilny. Ja za moim starszym diabłem nie mogę nadążyć! do2do🌻 kuruj się babo i pozbądź tych bakalii z gardła bo to świństwa rozmaite przyciąga jak magnes:O Kicia🌻 no więc niemal welcome in Zakopane (parafrazując pewien zachęcający slogan z koszmarnym błędem:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) dobre i to, że się chociaż narażać aż tak bardzo nie będzie. Bo jak słyszę o tych naszych chłopakach jak na obcych wojnach giną ... :( .... Do2do :) to jak ? startujemy od jutra? Bo ja jestem zdeterminowana :) Muszę powalczyć o te 55 kg :) Zaczynam jutro od dnia z zupą jarzynową. Już pisałam, ale nie wiem , czy pamietasz - żeby zaoszczędzić trochę czasu, a jednocześnie urozmaicić jedzenie - gotuję od razu cały gar zupy (znaczy tyle porcji, ile jest w tygodniu) i to co zostanie porcjuję, wlewam do woreczka i mrożę. W ten sposób gotuję 3 razy w tygodniu, a jem codziennie i to co innego :) A nawet jak wyjdzie więcej zupy to też mrozę dodatkową porcję i mam awaryjnie- zamiennie na jakiś inny dzień kiedy nie będzie czasu na gotowanie innego obiadu. Jejciu .... co ja o tej porze robię przed kompem ??????? Pobudka o 6 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Fajnie, ciepełko było, lampki na palmach, mięcho w wigilie i leżaczek na basenie od rana, ale ... jakoś tak dziwnie... No i faldki, fałdki i fałdeczki... Ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! Nie wstyd Wam ???? To nawet Pimaszek pisze, a Wy coooooooooooooooooooooooooooooooooo ??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pimach :) My tu stale i niezmiennie rozważamy i rozmyślamy :P o dietach :) Z różnym skutkiem ;) A po świętach to raczej z takim samym skutkiem :P U mnie powrotu do diety dobiega dzień pierwszy :) I nie jest źle, ale wciągnęłam 2 rafaello i 1 śliwkę w czekoladzie :P Do2do :) a jak u Ciebie? zaczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się chwalę:D:D:D:D 4 miesiące po porodzie i waga...taaadaaaaam:classic_cool: 54kg 200g:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D: Master and commander:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️ ja sie melduje, co prawda parę dni się nie odzywałam , bo jakoś weny do pisania nie miałam, i do kompa mnie nie ciągnęło, ale jak widzę nie zapomniałyście pisać jakoś "dieje" i ćwiczę ale waga się uparła i nie spada :O, ale w piątek podam wage mam nadzieje że coś się ruszy dziadekjacek❤️ jeśli chodzi o chłopa w mundurze to ja, wiem o czym piszesz, trudne przypadki, ale da sie żyć i na pewno możliwe są zmiany jak sie bardzo chce, kicia❤️ życiowa decyzja, ja na razie nie muszę jej podejmować, nie lubię zmian i przeprowadzek a jeśli chodzi o ceny to w kraju i tak jest taniej niż europie zachodniej, chyba że sie zarabia powyżej średniej, to dobrze jest wszędzie, chyba najważniejsze jest gdzie będziesz sie lepiej czuć, chyba że masz cygańska dusze i ciagłe zmiany cię nie męczą, majka❤️ jak do piątku mi nic nie spadnie zabieram sie od poniedziałku za twoją dietę, i może zawalcze o 55kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ❤️ ja dzisiaj ekspresem bo gości mam :O MAJKA- tak zaczęłam :D:D:D tylko zamiast orkiszowego pieczywka zjadłam z purperniklem :) ja też muszę ale o 55 to ja moge jeszcze długo pomarzyć :O BUZIAKI DLA WSZYSTKICH ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek ja Ci gratuluję OGROMNIE!!!! Bo ja jeste 15 miesięcy po porodzie, mam 173 cm wzrostu i całe 30 kg więcj od Ciebie :( ile masz wzrostu?, dużo przytyłaś w ciąży? Do2do dziękuję 👄, jeszcze nie przeczytałam ale widzę że jest 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
:) @Dziadek - a ile wazylas przed porodem ;) zreszta...to pewnie cukrzyca ciazowa ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) no wiesz ??? gratulować Ci ??? 54 kg ???? I to zaraz po ciąży ??? ......................... Z przyjemnością zołzo, kombinatorko jedna ty :) A te Twoje gadki o dopisywaniu się do tabelki to tak tylko były, mam rozumieć, dla ściemy :) Ale Ci zazdroszczę !!!! :) No ale cóż, musi tu być ktoś, kto może się bezkarnie obżerać deserami, ciachami i innymi mięchami :P Do2do :) Ja w zasadzie jem tylko 2-3 rodzaje chleba, poprostu takie jakie lubię. Co do kiwi (sporo ich na początku) to zamieniaj je na inne owoce, np. 1 jabłko albo kawałek ananasa (jest w kolejnych tygodniach), myśle, ze to duzej różnicy nie zrobi. No chyba , że świeże brzoskwinie albo morele są w Wawce do kupienia, bo w mojej okolicy niestety jeszcze nie. Abs :) jak masz ochotę do dawaj z nami :) Co prawda ta dieta jest ustawiona pode mnie, ale ja raczej taka niewybredna zbytnio jestem, więc jedzenie raczej ogólno zjadliwe jest :) Ja na razie jeszcze zmian w tabelce robić nie będę, bo mi przez te wszystkie święta przybyło :O Do tego jeszcze @ od dzisiaj. Ale zaprawdę powiadam ...... będę walczyć !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa dziewczyny, wstawać :P i pisać :D, dziadekjacek🌼 ty pewnie zawsze byłaś chudzielcem i będziesz, tak jak moja siostra po 3 dzieciaków i już z niezłym wiekiem na karku jest chuda a apetyt ma za chłopa od łopaty, ja też kiedyś wyglądałam jak wieszak na ubrania bo ważyłam niecałe 50 kg, ale po ciążach, wszystko jakoś się rozregulowało i waga rośnie, ale dzielnie z tym walczę i 3 lata temu udało mi się uzyskać wagę marzenie , ale kolejna ciąża i waga do góry, wiec dla mnie to ciągła walka z kg, chociaż teraz to chyba już przyzwyczajenie aby coś zmieniać bo źle nie wyglądam, pomimo tego GRATULUJE!!!, tak niskiej wagi, i zazdroszczę Ci że nie zwracać uwagi na to co i kiedy jesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam:classic_cool: żadna to moja zasługa, wyłącznie geny i legendarna już przemiana materii. Za słodyczami to ja tak sobie (chyba, że mam napad), mięsko a i owszem. Ale ja kocham ryby, warzywa owoce, kasze i inne pierdoly;) Donia🌻164, w ciąży zawsze tyję solidnie, bo ponad 20 kg, ale jakoś tak szybciorem mi to spada. Głowa do góry kobieto, Ty jesteś dużo wyższa! Majka🌻 wiesz...chyba też historia sprzed Wigilii pomogła:O ABS🌻 ja to w ogóle podejrzewa, że gdyby Was tak sobie obejrzeć to jedyne co by mi pozostalo to popukać się solidnie w głowę;) W geście dezaprobaty na marudkowanie wagowe:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Dziadek, świat nie jest sprawiedliwy :P szczególnie w kwestii przemiany materii :P I mówię to na własnym przykładzie :O Spadam do łazienki. Dzisiaj nocka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie Nazareyski:O:O:O Moje starsze dziecko wzięło i zwariowało i niech mi nikt nie pisze o buncie 2latka bo pogryzę:D:D:D Nie wiem kto kogo wykończy prędzej, ale obstawiałabym jego;) wygraną:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×