Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

robaczki kochane kawkę podaje(_)>, wiem ze nie tęsknicie za mną , ale ja jestem jak opryszczka ciągle wracam i denerwuje :P Majka, przyznaj sie nie dietujesz a teraz z tym kraterem to taka zmyłka aby sie nie tłumaczyć, razem z Kicia cie trzymamy wiec juz dalej nie spadniesz a nawet wyciągać Cię mamy zamiar , wiec czekamy na długą rozprawkę na dowolny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D:D:D Na przekór pogodzie, niskiemu ciśnieniu i innych paskudom zewnętrznym i wewnętrznym;) Kawa jak zwykle podana:D Do kawy nic nie mam, ale Wy i tak wszystkie pościcie. Majeczko🌻 a wyłaźże z doła:O bo jak Ciebie niet to już koniec! Myszka🌻 powodzenia na "debacie" z wladzami lokalnymi:P Serum🌻 ABS🌻 Tija🌻 Mycha🌻 Donia🌻 Mama🌻 kicia🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do postu, to u nie to różnie bywa, staram się przestrzegać piątku bezmięsnego, nie imprezować, ale taki ścisły post to nie dla mnie szczególnie teraz gdy ciągle jestem na diecie i muszę jeść regularnie, a słodycze i tak jem sporadycznie i to najczęściej przed @, wiec można rzec ze post mi towarzyszy ciągle:P, tylko szkoda że z mojego "dietowania", nic nie wynika, waga stanęła w miejscu, tylko mi mąż schudł:D, dopadła go "choroba wagi" bo co rano i wieczorem się waży i przez to o dziwo chudnie:P, myślę że ja przyjdzie wiosna i będzie więcej możliwości wyjścia na świeżę powietrze wtedy waga wreszcie drgnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 w poniedziałek znowu -9, a na dzień kobiet nawet -15 :( czy to się nigdy nie skończy?? :O 😠 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. ABS...jak ten twój m robi że chudnie ??? bo mój bardzo chce ,ale na chceniu się kończy .....w październiku przygotował sobie garaż ,bo aut w nim nie trzymamy wiec stoi atlas i miał (zamiar) ćwiczyć ,ale na zamiarze sie skończyło .......teraz od dwóch tygodni przypomniał sobie i.....i w tamtym tygodniu były trzy wyjścia do "siłowni" w tym zero i tłumaczenie takie ,że ciągle ktoś dzwoni ,ciągle ktoś cos od niego chce ,a wyznaczył sobie na ćwiczenia godz. 18-stą i tak się buja ,więc wczoraj podjęłam drastyczne kroki i powiedziałam ,ze jemu sie po prostu nie chce i każda wymówka jest dobra ........dzisiaj wydrukowałam z netu dwa widoku brzuchów .......wielki piwny i PIĘKNY -KSZTAŁTNY -SEKSOWNY ....oba skleiłam w jedno i opisałam ........TAKI MAM ,BO NIE CHCE MI SIE Z TYM NIC ROBIĆ ......a pod "pięknym" napis TAKI MÓGŁ BYM MIEĆ GDYBY MI SIE CHCIAŁO .......i zdjęcie nakleiłam na lodówce......m jeszcze nie widział ,bo dopiero do domu pójdzie o 16-stej ....dodam tylko że m ma 178 cm wzrostu ,a waży 97 kg .....sam w sobie nie jest gruby wręcz powiem tak.... cienkie nóżki ,płaski tyłek,szerokie bary ,a bęben nie do przyjęcia ....i sama nie wiem dlaczego zaczęło mi to przeszkadzać ,ale chyba dlatego ,że jak miałam trochę więcej wagi to jego gadanie było takie ,ze co to takiego wielkiego zrzucić kilogramy ,jak sie chce to nie ma problemu ,ja mu pokazałam ,ale ja jakoś nie mogę zobaczyć u niego .....więc ,albo go zmobilizuję ,albo będzie miał mnie dość za dręczenie go... a moze macie jakieś sprawdzone sposoby na odchudzenie faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na FB wreszcie zdjęcia Żaby! Szkoda, że nie ma was "vkontakte" tam ma cały album ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak cichutko, korzystając z okazji, że nikogo nie ma, bo taka niezbyt towarzysko nastawiona jestem :( Mam problem, moj M znowu świrować zaczyna :( A może to trwało, tylko ja nie widzialam? Sama już nie wiem. Miałam nadzieję, że jakoś na prostą wychodzimy, że kryzys mamy już za sobą , że jakoś tam będzie ... a tu .... ech, szkoda słów :( Powtórka z rozrywki sprzed kilku lat .... Wtedy jakoś przetrzymałam, ale boję się, że teraz nie dam rady. Żyć się odechciewa, wszystko o kant dupy można rozbić.... Jeszcze poprzednich gruzów nie usunęłam, a tu nowe 😭 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się nocną porą witam :) U mnie nic ciekawego walczę jak lwica z niepodjadaniem ale o ile w dzień się trzymam to w nocy nie wyrabiam i cholera coś wpierdzielić muszę bo nazwać tego inaczej nie mogę :( chyba juz na zawsze będę tłustym wielorybem :(😭:O KICIA- gdzie ta fota żaby na fb bo ja szukam i nic nie widzę ? MAJKA- kuźwa no...........a może ci się tylko zdaje że znów coś teges... TULĘ CIĘ MOCNO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa!!! Majka👄 mam nadzieję, że to wiosenne przewrażliwienie:O jakieś konkretne objawy swirowania? Do2do🌻 a co tak podjadasz w nocy? bo ja mam fajny przepis na zupę i aż się boję... Kicia🌻 Serum🌻 Mycha🌻 myszka🌻 MAAAAFFFIIIINNNNKKKKKKAAAAAAAAAAA🌻 Donia🌻 ABS🌻 ja tam tęsknię kiedy Cię nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija🌻 piszże babo co u Ciebie???????? Zapomniałam zapodać niusa:D Jeden z moich nowych bratanków już na świecie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek, no gratuję ;) aa... z której rodzicielki? :P majeczko - ❤️ może nie jest tak źle? jestem z Tobą serum - no i jak Żabka? :) nie wiem tylko, jak to będzie z imieniem :O bo zapomniałam, że po ros żaba to ropucha :( po ukr żaba to żaba, a ropucha,to ropucha a ruscy zawsze coś pokręcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O W sumie jak wspomniałam kibicuję jej, bo mój braciszek jest wyjątkowo specyficzny:O ale z drugiej strony jego synek raczej tatusia nie pozna, bo Ona jest nie do przegadania w tym temacie:O a brat? od wczoraj pije:O:O:O a jego 2w1 (ex i pewnie jak ją znam przyszła małżonka) odsądza Oną od czci i wiary...Chore klimaty:O:O:O No ale jakby nie było Ksawery ma 4340g, 60cm....❤️ Ja go zobaczę:D (choć jeszcze nie wiem kiedy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie może, że mam od niedawna 3 psy? Domyślacie się jak po zejściu śniegu wygląda mój ogród???? Jeden Wielki Kibel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Jacuś 👄 podczytuję Was ukradkiem czasami..... Pisałam na innym topiku- fajnie tam było a le jedna pani :gospodyni" miała ambicję i uważała, że ja jej zagrażam:P :D:D.....A ja chcę tylko pisać...... zrobiła konfederację- założyła swój inny topik. Ja i "koleżanka" topikowa jesteśmy na innym już topiku- było ok. Ale tamte zawziete mnie szukają po tematach- ja nie zmieniłam nicka- teraz jestem Klara!!!. One mnie ścigają :D oskarżają o durnowate rzeczy- to raczej ich wyobraźnia,,,CHORA!!!-......niszczą mnie.....oczywiście jako pomarańcze!!!!!!! Powiedzcie , czy Wy wstawiłybyście się tam za mną??? podam link- wystarczy tylko wejść pod swoim czarnym nickiem i napisać --- TAK!!!! Jacuś??? Kicia!!!! Tija majka myszka serum i te z Was, które nie wymieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dzięki 👄 Schowałam się do kątka i czekam na rozwój wypadków :( System nerwowy dość nadszarpnięty, co będzie dalej czas pokaże. Cudnie, tu zawsze staje sie murem za swojakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś zimnego poproszę :O może być piwo :P pożegnałam wczoraj karnawał drugi raz, bo od poniedziałku prawosławny post się zaczyna. dziwne, że u nas od środy, a u nich od poniedziałku :P ale co mi tam ;) posiedziałyśmy w ulubionej knajpie, jacyś faceci nas poderwali, okazało się, że "menty". tzn jeden prokurator i dwóch "typicznych mentów" , czyli milicjantów. ale prok niczego sobie, inteligentny, głos piękny (bo oczywiście były śpiewy), a gliny :O kurvva, oni zawsze i wszędzie tacy sami ;) bez polotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, 👄, Majka {usta] Kicia 👄 dochodzi do siebie :D Laski- żaden adwokat Was nie przebije!!:D A życie?????????? i BABY w sumie są do dupy!!:P ZAZDROSZCZĄ nawet- jak nie widzą-........ WYOBRAŻNIA DZIAŁA!!!........NEGATYWNIE!!!! Chyba WY szalone - jesteście :) :classic_cool: Buziaki 👄 A za podpisy dziękuję :)....... nie warto dla betonów i....nienormalnych!!!! Pa Jacuś- dbaj o swoje latorośle.....🌻 ))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×