Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej kobitki :) Ja też zimną lubię ;) u mnie po staremu :) dalej staram się trwać na warzywkach :) mój M mówi że wegetarianką się staję hihihih:) ale mnie do mięcha nie ciągnie :) dzisiaj na rowerku prze jechałam 35 km :) normalnie strasznie mi się to podoba :) jutro ruszam razem z koleżanką :D trzeba jakoś te kilosy gubić :) teraz w ramach "diety " czytaj nie zjedzonej kolacji :D popijam lecha cytrynowego jak któraś chętna to polewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wiecie ile ważę? 89,8 kg... Do2do na jakiej diecie jesteś?? ja muszę schudnąc.... ale się za Wami stęskniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia :D:D:D hej słonko :) Jak niuniuś ? pewnie rozrabia :D jesli chodzi o mnie to ja szczególnej diety nie mam :) teraz mam tydzień warzywny i owocowy np. warzywa takie jak marchew, papryka cukinia,pomidory pomidory w puszce ,seler dusze na patelni w niewielkiej ilości wody i łyżeczce masła do tego daję pomidory w puszce i 1 łyżke koncentratu pomidorowego i daję czosnek świeże liście natki i selera i jem z makaronem razowym czasem jeszcze troche cebulki przysmażę :) a i dodaję dla smaku curry , świeży pieprz :) na sniadanka jem np. serek wiejski z pomidorem i szczypiorkiem , albo np piję koktajle z malin, borowek amerykańskich jagut zmiksowanych z maślanką albo ogórek zielony pęczek natki 1 zabęk czosnku i maslanka . chrupie marchewki , jem melony, arbuzy ale to do 12.30 ( tak jem wszystkie owoce ) nie jem pieczywa zwykłych makaronów ani ryżu jem jak makaron to razowy ale staram się go jesc 3 razy w tygodniu jem kasze jaglane , gryczane , kus kus .Jem ( jak nie mam tygodnia warzywnego ) np.grilowaną rybę albo pieczoną w foli :) czasem cycka kurczak robionego w takiej samej postaci .Korzystam z warzyw i jem bardzo dużo sałatek ( np. grecką ) w sumie jak mam ochotę na coś słodkiego to też sobie pozwalam na jakieś ciasto albo batona czy sorbet lodowy ale takim dniem jest dla mnie niedziela .No i jem o stałych porach ( po 3 dniach przyzwyczaiłam się do godzin posiłków i głodu kompletnie nie czułam ) jem 9.30-11.30.13.30.15.30.17.30 -18.00 i potem już nic chyba że ewentualnie jedno piwko czy kieliszek wina który ma mniej kcl od piwa no i staram się na rowerze jeździć ostatnio i to cała moja dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i staram się przed każdym posiłkiem wypić szklankę wody tak na około 10 minut wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak efekty? Witek rozrabia i to strasznie..., cudny jest! Do2do jaki masz rower bo szukam jakiegoś dla siebe ale zielona w tym jestem zupełnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) bez fochów tylko mi tu !!! :P Rano w miarę możliwości czasowych kawę stawiać, nie narzekać, a kto się spóźni niech sobie radzi ;) Ja się od razu tłumaczę - wakacje robię sobie też od kompureta. A tak dokładniej mówiąc to robię wszystko, żeby unikać roboty, którą muszę w wakacje zrobić :P Za to udzielam się w pracach domowych i innych. Dziś zaliczałam z dzieciakami jeziorko, bo wreszcie lato sie u nas zrobiło. Do2do :) no podziwiam za to jeżdżenie !!! Nogi nogami, ale tyłek to pewnie boli niemiłosiernie :P Ja staram sie chodzić, w miarę możliwosci codziennie. Ale dieta leży i kwiczy :O Nie jem dużo, ale słodycz jakaś i lodziki codziennie muszą być :P I to jest silniejsze ode mnie 😭 No i mięskiem też nie gardzę i zrezygnować jakoś sobie nie wyobrazam :P Pocieszam sie tylko, ze rok temu mialam parę kilo więcej. Mycha :) jak nastrój? lepiej ? 👄 Donia :) wracaj i bierz sie do roboty ! Dasz radę :) Jesteś jeszcze młoda dziołcha, teraz będzie Ci łatwej niż za parę lat. A jak Twoje maleństwo? :) Abs :) Rozumiem, że wróciłaś zmęczona fizycznie, ale za to wypoczęta umysłowo :) Serum :) Owoce pigwy mają kształt gruszek, a pigwowca - są podobne do jabłek. Ale generalnie na te i na te mówią potocznie pigwa. Z pigwy podobno wychodzą rewelacyjne dżemy i konfitury. Mafinka ! Chyba sobie żartujesz, jeśli sądzisz, ze takie pożałowania godne wpisy usprawiedliwiają Twoje milczenie ! :P Dziadek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia- waga leci w po maluniu bo spodnie mi z tyłka zaczeły spadać nie wiem ile mi spadło dokładnie bo ważę się co 2 tyg. ale ogolnie czuję się lepiej :) lżej brzucho tak mi nie sterczy :) choć powinnam zacząć jakieć ćwiczenia bo coś czuję że skóra strasznie rozciągnięta :(więc boje się co będzie jak mi te sadło spadnie :( co do roweru to ja mam zwykłego górala z tesco na którym pedałuję po lesie :) już sobie powiedziałm że jak schudnę dychę to kupuję sobie taki http://twinart.nazwa.pl/aktivsport/?page_id=500#go_page_now drugi ten rózowy w wisienki albo czarny w kwiaty i trupie czachy :D MAJKA- ja mam teraz tydzień bez miecha :) i w sumie mnie nie ciągnie teraz rybki tak jak pisałam wprowadzam i kurczaka grilowane cycki do sałatek i w niedzielę na obiadek zjadam 2 gołąbki :D już postanowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy fajniutki, ja muszę mieć z bagażnikiem żeby młody mógł pojeździć. Dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Hej kobitki :D🌼 Ja zamiast kawki mogę Was koktajlem poczęstować :) dzisiaj mam 1/2 melona galia i mango i 2 szklanki jogurtu naturalnego i 1 łyżka miodu :) ja już jestem po ale dla Was mam cały dzbanek :) DONIA do tych rowerków są koszyki foteliki dla dzieci itd. :) ten rowerek to moja motywacja ja 10-15 kg zgubię to kupuję hihihi:D👄 KICIA- ja kawkę na potem zimną zostawiam :) więc jedną sztukę prosze mi przechować hii:)👄 MYCHA MAJKA MAFINKA ABS MYSZKA SERUM TIJA DZIADEK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam :( wiecie kochane że robię różne breloki filcowe itd. więc właśnie kończę profil na FB i rejestruje firemkę więc na dniach przyślę wam zaprosznia na FB nie chcę robić takiej strony ( jak dla fana gdzie klika się lubię to tylko wole znajomych ) niebawem dokopsam jeszcze torby etui na okulary ,telefony w planach mam jeszcze na tablety laptopiki itd tylko mi czasu brak ostatnio .więc proszę mnie do znajomych przyjmować :p nazwa będzie na literę (i ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dybry Majka pojechalas mi po skarpetkach.... :P To co, odchudzamy sie czy nie? O tabelke nie wolam, bo sie nie zmieszcze :P. Milego dnia Wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez lato, wczoraj plecy sobie strzaskalam na spacerze. Od piatku ochlodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Mafinka stronkę zgarnęłaś i zwiałaś :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- widziałaś że te moje wypociny to małe bździdła i pierdoły nic specjalnego :) no i rabacik jak najbardziej wskazany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to znaczy ,że ja mam pigwowce ,bo kształt jak najbardziej jabłkowy . Mafinka .........córka znacznie lepiej ,ale czy wszystko jest Ok dowiemy sie w piątek na wizycie i po zdjęcie soczewek opatrunkowych ,bo na tym prawym słabszym oku,co była większa wada ma zamglenie ,ale to moze być przyczyną ,że pod soczewką coś się tam "zagnieździło" ciało obce ,paproch czy coś w tym rodzaju ,bo dzień po operacji pani doktor jej zmieniła i sama sie dziwiłam ,ze bierze soczewkę w palce ,bez rękawic ,ale widocznie tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- kurcze tak bez rękawiczek....ja ostatnio zrobiłam awanturę na pobraniu krwi bo chłopu pobierała wczesniej i rękawiczek nie zmieniła :o dużo zdrówka dla córci oby jej szybko oczka się goiły . A ja lecę z psiną do weterynarza bo sobie poduszkę pogryzła :( i kuśtyka i nie wiem czy coś jej wlazło i gryzła czy jeszcze coś innego bo ostatnio nam znów alergi dostała i cała w bąblach była :( i tam gdzie był bombel teraz sierść jej wypada :( a uczulenia dostała po preparacie na kleszcze :( normalnie alergiczka niczym ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka, a żeś się nagadała !!! Nasuwa mi się jeden komentarz ..... chyba sobie kpisz :P Boleśnie i w żywe oczy :P I nie mydl oczu odchudzaniem :P Serum mam nadzieję, ze u córy się poprawi wreszcie. Sama miałam kiedyś kiedys zabieg na oko robiony, więc domyślam sie, jak to jest. Krojenia pigwowca nie zazdroszczę :) Do2do :) niezła dietka. Trzymam kciuki za skuteczność :) Niedawno robiłam sobie na zmiany dzień "normalny"- z mięsem i dzień owocowo-warzywny. Ale jakoś mi przeszło. Może do tego wrócę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- no właśnie czy ja wytrwam .....:o to jest pytanie a link bardzo fajny :D sama z niego skorzystam :D Co do mojej psiny to okazało się że zrobił jej się pryszczyk na poduszce łapy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia robaczku❤️, nie okopuj się, dawaj te kawę ja sobie posłodzę choć wole gorzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki🌼 KICIA-robaczku ❤️ co tam się stało ? dawaj mów w kupie raźniej się płacze jak mamy płakać to razem .Puki co tulę cię mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×