Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

widzę :D że odchudzanie w toku, ja bym chętnie dołączyła, ale waga u mnie jakoś się trzyma w granicach przyzwoitości :), teraz mam @, wiec wysiłek mi nie potrzebny, wcale nie jestem opalona po urlopie, ja się nie opalam, chyba że w ruchu jak coś robię w ogrodzie, ale tym razem mało robiłam, razem z teściem kładłam panele, oranżerię obijaliśmy drewnem malowałam i wiele innych rzeczy wiec nie miałam czasu się nudzić ani odpoczywać, już pod koniec miałam dosyć jeszcze kilka dni abym padła:O, wiec teraz jestem w pracy i odpoczywam:P, a co do pigwy i pigwowca, to często są mylone, choć to ta sama rodzina, to pigwowiec jest krzewem a pigwa niewielkim drzewkiem, a co do owoców to podobno z każdego można zrobić nalewkę ja kiedyś piłam z pigwowca, na działce mam pigwowca i pigwę, owoce sie różnią kształtem a co smaku to nie próbowałam, w tym roku pigwa kwitła ale nie zawiązała owoców chyba w złym miejscu rośnie, zresztą w sadzie w tym roku strasznie robactwo rozrabiało wiec owoców mam minimum, biorąc pod uwagę że to młody sad i kilka drzewek wymarzło, muszę na jesień dosadzić kilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w tej szkółce krzewy i drzewa, http://www.szmit.pl/p/?co=oferta&t=&show=2208&show_group=Cydonia&lang=pl&sort=2 to jest pigwa, http://www.szmit.pl/p/?co=oferta&t=&show=1508&show_group=Chaenomeles&lang=pl&sort=2#1508 a odmian pigwowców jest dużo, ja mam pomarańczowy i czerwony i dużych kwiatach, i obydwa dają owoce,które jesieni wybarwiają się na żółto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CjEWoZbNABopbfm
kalia mf3wi:potwierdzam pizza przepyszna i chyba nlzjepsaa w całym Krakowie Krf3tki czas oczekiwania wszystko świeżutkie i pyszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to k.. jest? :O Boszsz... niech się ten dzień już skończy. I ten tydzień. T najlepiej rok też :( czy ja muszę na swojej drodze spotykać samych kretynów? i zawsze mieć pod górkę? nie można po prostu wziąć i wysłać dokumentów, tylko ... no k.. co za ludzie. biorą kasę nie wiadomo za co, faksu nie mogą wysłać!! nienawidzę ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kawa słodka :) choć... gorzka. nie wiem czy przeżyję ten dzień, a jak przeżyję, to chyba pozabijam parę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 KICIA- jak chcesz to ja Ci kilku chłopów już wystawiam możesz ich pozabijać ;) kurde mnie łepetyna pęka bo od 7.00 napierdzielają mi bo inaczej tego określić nie mogę :O młotami pneomatycznymi bo skuwają cegłę klinkierową z murków w koło tarasów :O nie dość że upał to jeszcze nie ma jak okna normalnie otworzyć .....i tak ponoć do 18.00 ma być non stop przez kilka dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kawy???? Nie ma światła???? Nie ma nikogo???? ożesz kruca fuks ......... No to kawa - z mlekiem, bez mleka , z cukrem, bez cukru, z mlekiem bez cukru, z cukrem bez mleka, mleko z kawą i cukrem, bez cukru...... i dla Kici kawa z piffem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Dziadek Jacek???
czy wszystko u niej ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jeszcze spicie , a ja kawę podaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy na urlopach, :O, bo niewiele napisane, u mnie upały:O straszne, kolega pojechał na urlop na 3 tygodnie wiec pracuje za dwóch:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak KAWY proszę bo mi głowe rozwala dzisiaj :( do 5.00 rano miałam na przeciwko imprezę :( szkoda tylko że postanowili bawić się na balkonie a nie w domu :( A że była tam jakaś Karolina to jakiś palant darł się przez kilka godzin jak w reklami KAROLINA NIE PODCHODŹ wrrrwjak szczęśliwie impreza o 5.00 się skończyła to o 6.00 zadzwonił mi budzik a o 7.30 znów zaczęli nawalać młotami w klinkier normalnie wybiję ich wszystkich :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie na urlopie ,ale nic mi sie nie chce więc siedzę i "pracuję" można by tak to ująć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu, jak ja kocham Kraków, Polskę :D moją małą norkę ❤️ nie szkodzi, że od wczoraj nic nie robię tylko sprzątam, ale i tak mi sto razy lepiej niż tam :( tzn nie tylko ;) wyrwałam się dziś na zakupki malutkie ;) Bosz, jak widzę te ceny na ciuchy, na buty to mnie śmiech ogarnia. Koszulki 3 euro? ha ha, tam nawet trzy razy przeceniane tyle nie kosztują. Ceny w Terranova :D tam to luksus. U mnie akurat jest outlet ich ;) to juz w ogóle. Kupiłam sobie dzisiaj spodnie i podkoszulkę, jak sobie przeliczyłam na hrywny, to pomyślałam, że tam mi chyba nikt nie uwierzy, że za 10 euro można kupić spodnie. jakby były inne kolory, to kupiłabym jeszcze taki za 5 euro ;) to już w ogóle. Tam na ciuchach rzeczy są droższe, niż u nas w sklepach. No :P piwo w Pl jest droższe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie powiem wam jaki :P ostatnio ktoś pytał o tabelkę ;) może tak poderwiem się do lotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej KICIA ja jeszcze nie śpię :P:) KOBITKI wysłałam WAM zaproszenia do moich wypocin na FB na razie to tylko kilka sztuk bo większość mam sprzedane :) 👄❤️👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- wysłałam Ci :o sprawdzaj jeszcze raz 👄 ale serio to takie badziewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie sie napije :), nawet może z małym co nieco,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka to ja zyje jeszcze i mam sie w sumie calkiem przyzwoicie... to co kicia z ta tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja kawki proszę :) co do tabelki to można wstawić może nie pęknie od moich kilosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrNIEMA TO JAK MĄŻ PODNOSZĄCY CIŚNIENIE wwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA no mój to mi wybitnie ciśnienie podniósł do góry ....:o poszło o wyjazd urlopowy .....a ....jak mnie dlaej w kurwwwwi to pojadę sama ....a poszło o to że 13 mieliśmy jechać to nie bo on już uzgodnił sobie jakieś spotkanie z jakimś ciulem ze stanów przylatuje do firmy i jak zwykle zapomniał że 13 mieliśmy jechać a szkoda gadać :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×