Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

trochę inaczej było tzn trzeba dodać wzrost nie włazi jedno słowo :P NICK*** WIEK***WZROST***WYJŚCIOWA*** WAGA TERAZ*** CEL1*** CEL2*** Kicia *** 38 *** 172*** 72*** 66*** 65*** 63*** tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*** WIEK***WZROST***WYJŚCIOWA*** WAGA TERAZ*** CEL1*** CEL2*** Kicia ****** 38 *********172***********72***********66************* 65******* 63*** więcej gwiazdek trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja was kochane morsko-wakacyjnie pozdrawiam :D trochę wolniej mi tu net chodzi więc za dużo nie popiszę :) u mnie ok po staremu w końcu mogę odpocząć tak jak lubię :D co do tabelki to dopiszę się po powrocie bo od gofrów to mi dupsko do góry podskoczy a nie spadnie w dół :p no ale gofra nad morzem odmówić sobie nie mogę :D ABS- tu masz namiar na bloga ale za dużo tam jeszcze nie ma bo czasu brak :) ale będziesz wiedziała o czym z dziewczyny mówiły :) Buziaki dla WSZYSTKICH MOICH KOCHANYCH KSIĘŻNICZEK 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja kawke poprosze bo zaraz naprawde usne... jak to dobrze ze jutro da sie wyspac bo w weekend mi nie wyszlo... do2do - zdolna jestes nie slychanie ale melduj lepiej gdzie nad to nasze morze pojechalas... kicia - jak to dobrze ze jestes stale na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem ,ale musze sie ogarnąć ...............miałam od soboty gości z Pragi ,dzisiaj wyjechali ,a ja padam na pysk z niewyspania i z nadmiaru zajęć kuchenno -sprzątających :( łepetyna mi dymi ........dzięki ci o panie ,że jutro święto ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tej pory wakacje będą długo kojarzyć się mojej rodzinie z lekarzami :O Wczoraj M kosił trawę, podszedł do kosiarki jakoś nie tak, zagapił się i .... uciął sobie paznokcia na dużym palcu :( Niestety ze sporą częścią tego, co jest pod ..... :O Świeżo ostrzonym nożem .... Zaliczył 2 szpitale. Szycie jest niemożliwe, bo nie ma skóry, palec pod paznokciem poszarpany prawie do kości. Zerwali jedynie resztkę paznokcia. Trzeba bardzo dużo czasu, żeby rana sama się zabliźnila :O O bólu nie wspomnę :( Dobrze, że miał na nogach adidasy, bo czasami kosi w sandałach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA o k..a... współczuję :( nawet nie chcę myśleć co czuł i czuje a ja 😭 ja pierdolę MAJKA co za dzień! :( co mnie kurwa podkusiło?? na co mi to?? powiesiłam parę dni temu lep na muchy w kuchni. Dzisiaj przy odkurzaniu podłogi zapomniałam o nim :( obawiam się, że pozostaje tylko fryzjer i powrót do krótkiej fryzury :( kurwa, kurwa, co za klej?? z rąk nie mogę go zmyć... a co dopiero z włosów. i to wlazłam na niego tak tyłem, że mam z tyłu takiego sklejonego kołtuna :( za co??? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - oj nie zazdroszcze... porypane te wakacje jakies... kicia a probowalas jakims rozpuszczalnikiem? nitro np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, Mycha 😍 Kicia, tak, rozpuszczalnik jakiś chyba na to. Może spróbuj zmywaczem do paznokci ? takim z acetonem? ja takie trudne kleje rozpuszczam środkiem WD40, u nas to jest, ale u Ciebie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po wizycie u fryzjera na szczęście chłopak się poświęcił i mył i mył... ściął tylko trochę. mam nauczkę. nigdy więcej lepów na muchy!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) u mnie dmucha wieje i zimnica co w zupełności nie przeszkadza moim panom :) bo dla nich to pogoda wręcz wymarzona :D Ja za to w szyciu siedzę :) i z kuleżnaką popijam do tego truneczki % :) MAJKA- rany boskie :o normalnie jak przeczytałam to aż ciary miałam i wszystkie paluchy mnie zaczęły boleć :( nie zazdroszcze twojemu M :( zdrówka mu życzę i mam nadzieję że szybko mu to zarośnie i przestanie boleć .👄 MYCHA - ja standardowo kuźnicowo helowo :)👄 KICIA- kochana nie obrażaj się na mnie ale jak czytałam co Ci się z lepem przytrafiło to normalnie ryczałam ze śmiechu i pozbyłam się kompleksów z powodu mojego z metra ciętego wzrostu ...:) oczywiście współczuję Ci bo wyobrażam sobie co przeszłaś ale opisałaś to w taki sposób że mi łzy poleciały :) No i cieszę się że na łyso się nie musiałaś ścinać bo masz piękne kędziory 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawki? :) DO2DO - dzisiaj to ja sama się z tego śmieję. Dobrze, że od razu poleciałam do fryzjera, to jemu było łatwiej zobaczyć z tyłu co się stało, no i dał radę :) straty niewielkie! Wiesz jak jest ;) chciałam dobrze, a wyszło jak zwykle. :P MAJKA - jak palec? Tzn jak M? :P Przepraszam, ja mam sama kwitnąć w tej tabelce??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie u mnie pogoda dzis pod chmurka nareszcie bo juz mam dosc upału Ostanio tak mnie spaliło nad morzem ze zrzucam skóre jak wąż Moje droge jeszcze 2 tygodnie 2 wrzesnia wyjerzdzam z francji juz sie nie moge doczekac tesknie za chłopcami moimi Dzis u nas tez swieto ale oczywiscie kazali nam przyjsc na 5 godzin do pracy troszku popołódniu odpoczełam poleniuchowałam 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :D 💤 idę robić kawę od poniedziałku pogoda jest październikowa :( zimno, leje... żyć się odechciewa. I jak mi ten jełop obciął te włosy?? 😠 kurwa, na prosto. /:O\ o tak :P a ja chciałam inaczej {:P}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniej więcej namalowałam wam :P i dlatego nie chodzę do fryzjera, bo znaleźć kogoś, kto umie strzyc kręcone włosy, ma na to jakiś pomysł i jeszcze umie go dostosować do kształtu głowy, twarzy i kondycji włosów...ech... chyba za dużo wymagam :( na szczęście włosy mają to do siebie, że odrastają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia czy Ty kobieto Boga w sercu nie masz??? O tej porze juz na nogach??? :P Palec coraz mniej krwawi, więc idzie ku dobremu. Trzeba czasu, żeby się zagoiło, całe szczęście, że pogoda pozwala na chodzenie w sandałach. No i palec bez opatrunku wygląda teraz, tak ... no .... jakby mu coś brakowało :P Poza paznokciem kawałka opuszka :O Ale już się zaoferowałam, że jak odrośnie bodaj 1-2 mm paznokcia mogę założyć tipsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O !!! :P Kicia :) może z włosami inaczej sie nie dało? No i lepsze proste cięcie, niż klejący kołtunik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuudno tu!!!!!
rany boskie, jak wy przynudzacie....;) słuszne wiekowo chyba jesteście:D:D:D a i życie nudne jak flaczęta macie;) marie, anny, małgorzaty i inne;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze, że ktoś z nami po imieniu... no no prosimy dalej, prosimy... ha! MAJKA można było lepiej :P ale to wymaga 1. umiejętności, 2. czasu. :P dzisiaj miałam kolejną przygodę... nie uwierzycie :D padłam ofiarą ukrytej kamery :D :D jaja nie z tej ziemi :D no mówię wam, na szczęscie nie dałam się za bardzo wkręcić, bo ja cierpliwy człowiek jestem i znoszę różne rzeczy. będzie we wrześniu na antenie. jak będzie i będzie w necie, to oczywiście pochwalę się :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chwalilam sie juz ze mnie osa urabala i z tej okazji okazalo sie ze moj jezyk potrafi miec znacznie wieksze rozmiary niz zwykle? i dla porzadku dodam ze to nie w jezor mnie uzarla a w noge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa!!!!!!!! :D MYCHA o matko, a co ty masz alergię na osy? współczuję! mnie też udziabała w tym roku, w kolano. Spuchło :( a że jechałam pociągiem, to nie było ani octu, ani cebuli ani nic żeby sobie przyłożyć :O dwa tyg mnie ten bąbel męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) U mnie bez zmian leniuchowaniaaaaaaaaaaaaaaa cd. :) jutro jak ma w końcu pogoda być to my na mazury na spływ kajakowy jedziemy :(no ale potem wracamy to może choć trochę brązu uda mi się złapać ;) no i kochane sama nie wiem co robić bo znajomi mnie namawiają by moje badziewka do sklepów wstawiać ( czytaj idź do sklepu spróbuj wstawić ) a ja cholerka chyba tak nie potrafię :o Co do os to 15 razy w życiu mnie urąbała i powiedziałam sobie że już nigdy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - probuj dziewczynko probuj pytajac nie bladzisz a i oni na Tobie zarobia z tej osy wyszedl nowy klops... poszlo mi chyba jakies zakarzenie i nowa spuchla jak bania... uzarla w lydke a nawet kostka i czesc stopy opuchniete... dostalam antybiotyk... ja to mam ostatnio kurna szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widzę, że detektyw alaRutkowski do nas zawitał :P No kongratulejszyn :P Mam nadzieję, że rozszyfrowywanie nas było bardzo eksajtujące :P Coś tu czuję jakąś naszą kuleżankę :P Mojego M w tym roku osa 3 razy urąbała- w ucho, nos i rękę. Widok ucha i nosa - bezcenny :P Ale jednak palec wymiata wszystko :O O ile paznokieć może jakoś w przyszłości co nie co od góry pozasłania to jednak braku opuszka nie da się chyba zakamuflować :( Ale jest coraz lepiej. Obywa się bez leków przeciwbólowych. Antybiotyk, specjalne maści i opatrunki. Do końca wakacji coraz blizej, na w miarę spokojne robienie papierów - ostatni dzwon. A mnie się tak bardzo nie chce !!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha 😍 Do2do :) próbuj !!! Co Ci szkodzi :) Kicia :) zawsze mówiłam, ze gwiazda jesteś !! :) No i żebyś sama nie była ..... NICK*** WIEK***WZROST***WYJŚCIOWA*** WAGA TERAZ*** CEL1*** CEL2*** Kicia ****** 38 *********172***********72***********66************* 65******* 63*** Majka*****42**********163************???**********62*************60*******60***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×