Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

o wy małpiszonki :D Kochane ja tez chce LOLKĘ :) Kicia teraz ty wysyłaj :D Ja dzisiaj mam goraca linie na skeypie z bratem o młej córci gadamy:) i o ciotecznej szwagierce bo troche komplikacji miała alejuz jest oki. PIMACH- kotek a co u ciebie nie trzymaj nas w niepewnosci bo tu jajka zniesiemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOO NIE,A CO TO ZA SAMOWOLKA?????????!!!!!!!!!!!!! ok to chodziaz sie nie nabijajcie z najgrubszej na topiku........ja jak na siebie patrze w lustrze to mi sie wydaje ze jestem taka szczupl i piekna.......dopiero na zdieciach widze ze jestem jak ksiezyc w pelni............hehehe...... bylam terz w sklepie.........kupilam garniturek i buciki...........przepiekne i takie wygodne ze moge w nich biegac....mimo ze obcas 7 cm......jestem szczesliwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ech, już chyba wreszcie bedzie spokój. Wiedza wszyscy, wszyscy zadzwonili do mnie oferując pomoc. Podobno wynajął pokój i dzis rano pozbierał swoje wędki, rakiety tenisowe i koszule słuzbowe i ... poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach tak mi przykro.......................ale to nie twoja wina...........kochamy cie mocno........zobaczysz czas leczy rany.........jeszcze go huuja poskreca za twoje krzywdy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- kotek to teraz poczuje po kieszeni jak i ciebie i dziecko i jeszcze pinde i hotel musi utrzymywac może mu to da do myślenia :oTy teraz myśl o sobie i o ANTKU bo to maluszek jest na pierwszym miejscu :) Dobrze że wszyscy juz wiedza to mu łatwo nie bedzie no i dobrze że możesz liczyc na pomoc bliskich i ze nie jestes z tym sama :) NO BO MASZ TEŻ NAS WSZYSTKIE :D buziolki dla was 👄👄 LOLKA- nie pitol lasencjo tylko dawaj te foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach - trzymaj sie malenka... calym serduchem jestem z Toba... a jak cos bys potrzebowala to wal jak w dym... PS jakby mi sie napatoczyl jakis takim o jakim wczoraj pisalysmy to zarezerwuje i wysle Ci poczta ;P lolka - skoro ladnie o Tobie mowia po tym jak juz zobaczyly to tylko sie cieszyc i rozpowszechniac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIE MOGE PRZEBOLEC TEO KUTAFONA.............ZOBACZYSZ JESZCZE WROCI NA KOLANACH A TY GO WTEDY W RYJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, na 18 mam fryzjara umówionego. LOLA ja zaczęłam z drugiej strony, poszłam do fryzjera, no ale nie było miejsc, więc... kupiłam sobie bombowy żakiet z przeceny, taki trochę cieplejszy, będzie na jesień, kurteczkę-żakiet na teraz, bo jutro jadę w nocy z moimi dziećmi na Ukrainę i dwie koszulki. I też jestem zadowolona :) ale nie tak jak ty... bo tak naprawdę to miałam kupić spodnie i buty... no i jeszcze mam "stare" włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki tez do fryzjera idę :) Bo mnie stray namówił na zapuszczanie włosków:) Mam tak za ramionka teraz i chciała bym aby mi wycieniowała aby mogły sobie rosnąc i rosnac do puki ich nie zetne co pewinie nastapi za miesiac hihihihi:D LOLCIA- BOSKA LASENCJO :D MAFINKA- Juz ci klikłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej też kcem obejrzec nowy fryz Loli!!!! Pimach teraz już się wszystko ułoży nie myśl o tym tylko o sobie i o dzieciątku, bo teraz będziesz miała spokój. A ja mam w domu zazdrosnika, nie chce mnie puścić na 3-dniowa wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........\\\\\\|/// .........\\\\ - - // .........( @ @ ) .oOOo--(_)--oOOo-------- PIMACH,LOLA,MAJKA, TIJA,MAMA,KICIA,MYCHA, SZCZĘŚLIWA,SERUM,EMMA, MAFINKA,DONIA,MYSZKA, MIMOZKA,ORY,PIKSEL, KASIUNIA,OBELIXOWA, ABSTRAKCJONISTKA, TO MIJE DZIEWCZYNY:D -----------Oooo-------------- .oooO....(....) (....)...... )../ .\\..(.......(_/ ..\\_)........ ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Doktorze, przepiszcie mi jakiś dobry środek na odchudzanie! - Proszę, węgiel. - W tabletkach? - W workach. Wagony będziecie rozładowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja fotke,za uprzejmoscia.do2do mozna podziwiac na nk......... pimachu......piszcie do nas......nie siedz bron boze sama.......pisz .......bedziemy razem krzyczec,plakac i smiac sie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coscie sie pochowaly????????????????????? mafink ogladasz mecz.......chelsea -barcelona na itv??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalki 👄 Pimach 👄👄👄 Choć o mnie nie wspominałyscie :P to i tak tu jeszcze jestem :P I obym sie Wam choć przy porannej kafce odbiła :P Dziś tylko się zameldowywuję i zaraz spadowuję ..... mam za sobą kilkanaście godzin pracy nonstopa i troszku zmulona jestem. Przeczytałam Was, ale chyba nie bardzo kojarzę co która klikała :O Trza będzie jutro jeszcze raz poczytać .... tą razą ze zrozumieniem :) Buzioły 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdeczki 🖐️ zapraszam na pierwszą kafkę > 🌼 PIMACH - jak dzisiaj dzień się zaczął? Jak samopoczucie po \"amputacji\"? TRzymam kciuki za Ciebie i Młodego ;) 👄 Na razie nie wkleję zdjęcia, bo wieczorem jak się wzięłam do farbowania, to się zorientowałam, że mam tak zajebiście krzywo obcięte włosy, że masakra. Nawet to, że są kręcone, tego nie ukryje. No po prostu zupełna asymetria. :o idę dzisiaj na poprawkę, bo jak nie to pozabijam te baby 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie w necie siedzę bo kom.szukam bo mój szacowny M po raz kolejny telefon rozdupczył :o A ze w maju ma urodzinki to pomyślałam że kupię gadzinie ale z przykroscia stwierdzam że tak w górę poszły że szok :o I jak jest cos fajnego to za tyle że mi włosy deba stają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wczoraj wieczorem mialam kryzys i w zw z tym wpadlam na kilka genialnych pomysłów zyciowych. Dziekuję dziewczynom, ze za pośrednictwem gg udało im sie wybic mi je z głowy. Jest mi cholernie smutno, bo nie odewał sie. Czyli walka o rodzine idzie mu po prostu bosko. A ja wciąz nie umiem spojrzec prawdzie w oczy i sie oszukuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lachociagi........hehehehhe ale powitanie........juz przechodze sama siebie zeby was zadowolic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalki :):):) widziałam na nk jak niektóre z Was rozkwitły na wiosnę.... pięknie....:):) A jak tam Mamuśki?? ...muszę nadrobić zaległości... poczytam więc z kubkiem \\_/> kawki w ręku.. :) 😘..... i zapraszam oczywiście buźźźźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×