Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

❤️🌼👄******LISTA****** 👄🌼❤️ ******************************************************* ******************************* SABAT CZAROWNIC NA POLANIE ROZPUSTY(MOCNE % MILE WIDZIANE ******************************************************** ****************************** do2do- melduje sie na liscie -------------------------------------------------------- ------------------------------ PIMACH- i njprzystojniejszy krasnal -------------------------------------------------------- ------------------------------ MAJKA-chcesz i masz:) --------------------------------------------------------------------------------------- Serum - wpierw niech sie wpisza chętne a potem umówimy sie tak by każdej pasowało tak na zbiorowe pisanie i picie % to dopiero nam stroniczek nowych przybedzie :) dziewczynki ja narazie się tylko witam bo dziecie stesknione w domku więc muszę z nim pare rundek stoczycna pleyaku bo mu obiecałam ale CAŁUJE WSZYSTKIE👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Dzięki za miłe słowa i wsparcie.😘😘 Wczoraj zdjęto mi szwy ... 11 sztuk....SUUUPER!!! Mam cięcie w kształcie litery Y, w wewnętrznej części lewej dłoni.:(:( Boli jak cholera, ciągnie jeszcze... Jeszcze muszę nosić bandaż lub opaskę ściągającą...by rana "nierozjechała się" Ach, mówię Wam szkoda gadać:(:( A u mnie bz. ...Trochę pracy, na "pół gwizdka":) Dziecko u dziadków. Jeszcze nic do szkoły nie jest kupione, zostawiam to na ostatnią chwilę:). Generalnie nic mi się nie chce, no i jestem ograniczona ruchowo:( Pałac to jakiś "niewypał". Za dużo długów, wierzycieli....zobowiązań. M. myśli co dalej z tym. Lata po europie a ja w domu sama. Lodówka jakby tajfun przez nią przeszedł. Wczoraj byłam na obiadokolacji w Klifie - centr. hand.( czekałam 1,5h na wizytę u chirurga).Pomyślałam, że coś zjem...a tam na górze jest Wiking... taki otwarty barek. Mają całkiem dobre i świeże żarcie. Wzięłam kawałek grilowanego dorsza, faszerowaną cukinię i tartę z owocami, z galaretką ... taki trójkącik, wiecie.. I zapłaciłam 48zł.... niby widziałam co po ile?? ale aż tyle... ten dorsz to był oszukany na wadze jak nic... nawet nic do picia nie wziełam, jak usłyszałam ile mam zapłacić... Nie jestem sknerą, ale uważam, że to lekka przesada:(:( Tym bardziej, że miałabym już np. jednego bucika z Venezi ... oczywiście po przecenie....No to się wkurwiłam.. Chciałam napić się kawy i zapalić... więc jadę na dół do kawiarni, znanej mi dobrze(tam można też popracować na kompie). Proszę kawę i popielniczkę... bo jakoś nie widzę jej na stoliku..A kelnerka mówi mi,że jest całkowity zakaz palenia w galerii:( No to ja jej na to, że jak mam wypić kawkę bez fajki, i to w kawiarni... a ona, że rozumie ale wprowadzono zakaz i już ... Wyszłam.. Wypaliłam nad śmietnikiem, przed McDonald's :) Dobrze, że mój dziś wraca, to nie będzie mi tak smutno.. Jutro wchodzi do kin"Miłość na wybiegu". Chcę to zobaczyć, jestem ciekawa co tam robi moja koleśka Felicjańska... ?? I myślę, że warto też dla Kuny.. bardzo podobała mi się w Lejdis. troszku popisałam... jak to mówi niejaka Solejukowa... Może kawkę \_/> ??? Wysyłam całuski ze słonecznej Wawy.. 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tijkaaa
Cześć pitoszki, nadstawiać swoje zgrabne koszyczki, bo całuję 😘 Ja też się piszę na imprezę polankową, więc Do2do możesz mnie wciągnąć na listę Pimach:) wcale nie kłamię z tym przytyciem, ale przyznam że robię to dla Was żebyśmy mogły się znowu razem odchudzać:p Już macie wszystko dla dzieciaków do szkoły pokupowane?? ja rok w rok przeżywam większy szok, bo ciągle wszystko jest co raz droższe. Cieszę się jak cholera że narazie tylko Wiki do szkoły chodzi i nie zazdroszczę tym którzy mają więcej dzieci do posłania do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje Kochane Dziewczynki👄 Melduje ze wychodze na prosta, jest lepiej.... apetyt jako taki tez sie pojawil. Prosze Was nie odchudzajcie wszytskie na raz!!! Z kim ja bede chudla???? Przysłowie ... Baba bez brzucha jak garnek bez ucha.:P 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka ja zaczekam na ciebie ... jak zechcesz...... :) Muszę się tylko zebrać w kupkę.. \_/> wypiłam sama ... :(:( trudno, ale rozumiem bo przecież znów jestem marnotrawną córką co wraca na łono matki.. Parę promyków słońca ze stolicy.... dla tych, które go nie mają :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka - Ty sie nie martw my najpierw schudniemy a potem sie podtuczymy specjalnie dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinkaaa.... ja juz i tak waze ponad 70 kg to pozwolisz ze jednak najpierw cos schudne, dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka - musze schudnac 10 do konca pazdziernika zeby moj brat przestal palic... ale nawet jak schudne to bede chciala jeszce 8 wiec cos dla towarzystwa zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się nudzę :O aż z tych nudów napisałam najdłuższy w historii list do przyjaciółki. rozpisałam się, że hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje sie najesc i lipa, zjadlam 3 kanpaki i nadal glodna jestem:( masakra Zaraz ide kompu i czytac Dom nad rozlewiskiem.... ehhh fajna kasiazeczka. Moj na nocki teraz robi wiec sam siedze wieczorami.... i jem:) Kicia kiedy jedziesz??i na ile?? cały rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę 4 albo 5. 09. Kontrakt mam do końca czerwca, ale będę przyjeżdżać. Choćby po to, żeby sobie wizę wyrobić :O kurwa, jestem przerażona :O ale muszę wziąć się w kupę i działać. Też idę spać. Nic tu po mnie. dobrej nocki :0 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol, witamn z kawą. I co? Sama mam ja żłopac? No piknie, na Was zawsze można liczyć. Mafinka, skąd masz te książkę w kompie? Zapowiada się upał, na szczęście mały już nie ma goraczko, więc będzie mozna się gdzies ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie witam......kawkę piję ,ale dzisiaj coś wyjątkowo mi nie wchodzi .....moze złapię jakiś wstręt do kawy na jakiś czas?????a moze to przyczyna mojego żołądka ,bo drugi dzień mam jakieś bóle i mdłości (od razu zaznaczam ...nie zaciążyłam) PIMASZKU...........jak sie domyślam MAFINKA pisząc kompu miała na myśli kąpiel ,a nie czytanie książki ,ale to ja tak wydedukowałam ,a moze się mylę....co do Rozlewiska mam wszystkie trzy części jak by co to chętnie pożyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej okolicy grzmi, a nie pamiętam już , kiedy u mnie padało. Ja też szybko kafffkuję i robię wypad na Szczecin ...... tym razem w planach "Załoga G" ..... cokolwiek by to znaczyło ;) buziaki i miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieńć dobry :) a ja mimo tego, że znalazłam taki mądry tekst o tej kawie, to bez dwóch dużych kubków rano tego życiodajnego napoju ANI RUSZ! Tak więc smacznego :o W Kraku upałów ciąg dalszy. Melduję ;) a poza tym wszystko chooj. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzi się rano mężczyzna. Maca z jednej strony łóżka. Nic. Maca z drugiej. Nic. Zagląda pod kołdrę i mówi: - No i co tak stoisz?? Czekasz na kogoś ? :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, o matko, ale jestem wiesniakiem. Ups. Chętnie bym przeczytała, tylko jak je od Ciebie pożyczę? U nas żar leje się z nieba... Zjadłam już miseczkę fitnessów, dwie kromki z pasztetem i jedną z dźemem. Chyba nie najlepszy ze mnie kompan do odchudzania. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HO, HO ,HO:D Witam panieneczki moje w wawie tez UPAŁ!!!!!!!!!!!! więc mamy zamiar na basenik drepnąc z młodym :) Wczoraj juz nie klikałm bo mnie łepetyna napierdzielała a męzus mecz ogladał a co idzie za tym Ja też :)Kawunia do mnie też dotarła więc dziekuję dziewczynki bo jakos rano była mi potrzebna :) Jeszcze dzisiaj wieczorkiem ma wpasc mój bracholeg z przyszłąszwagiera i maja mi przynieśc NIANIKO ( zdrobniale kot po Japońsku) bo jada do zakopca :) Więc i ja na ponad tydzien zostaje KOCIARĄ:DNie wiem tylko jak mój mężuś to wytrzyma bo ma alergie no ale już wapna tone zakupiłam :) ewentualnie bedzie tynk z scian wpierdzielał i juz :D OK spadam kochane z młodym odezwe sie po baseniku 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌼******LISTA****** 🌼 ******************************************************* ******************************* SABAT CZAROWNIC NA POLANIE ROZPUSTY(MOCNE % MILE WIDZIANE ******************************************************** ****************************** do2do- melduje sie na liscie -------------------------------------------------------- ------------------------------ PIMACH- i njprzystojniejszy krasnal -------------------------------------------------------- ------------------------------ MAJKA-chcesz i masz -------------------------------------------------------- ------------------------------ TIJA- wedle życzenia:) --------------------------------------------------------------------------------------- JESLI KTÓRAS MA JESZCZE OCHOTE NA ZBIOROWE PICIE I KLIKANIE TO NIECH SIE DOPISZE DO TABELI A TERMIN URADZIMY JAKOS WSPÓLNIE :)BO DAWNO JUZ WSZYSTKIE NIE KLIKAŁYSMY A JESZCZE PO % TO WOGLE MOZE BYĆ CIEKAWIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka👄 Serum dobrze mnie rozszyfrowala:D ale trzeba poszukac, moze jest w necie do ściągnięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×