Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

melduję się na stanowisku!! :D nareszcie jestem sama, tzn z R, bo już myślałam, że zostaniemy tylko przyjaciółmi :( przepraszam za zwierzenia, ale tak nam się"szczęściło", że jak 26.07 wyjechał na wczasy z synem, to od tej pory nie było chwili spokoju. tzn zero intymności. cały czas ktoś przebywał na naszym metrażu, albo my przebywaliśmy w różnych miejscach. Ale dziś wreszcie święto :D tak więc do zobaczenia :D MYCHA pomogę ci tylko troszkę niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczesciu kiciu juz sobie poradzilam jak zauwazylas ale oczywiscie bardzo milo bylo Cie widziec... milego czasu dla Was dwoje bo cosik wiem o tym jak to jest nie miec dla siebie czasu... buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gwiazdeczki:D To ja dzisiaj dałam na całego :o Nie dosc że sie przy oknach na machałam i na sprzatałam caluteńka chałupe to jeszcze jak się schyliłam odłaczyć żelazko to mi cos w plerach strzeliło i boli mnie na wysokosci dysku wrrrrri to nie koniec brzucho mnie napierdziela bo lada moment @ dostane i normalnie mam ochote zabić rany niech już się ten dzień skończy!!!!!!!!!!bo chyba do księzyca wyc będę :o Z przykroscią stwierdzam że ostatnio puchy u nas nastały i chyba pora zwołac nocna libacje na polanie wyłacznie z krasnalami, ksieciuniami i całym tym ustrojstwem i schlac sie jak przystało na kwiczace ,stekajace baby a wtedy swiat w różowych okularach zobaczymy i jak cywilizowane baby bedziemy topik odwiedzac :)co wy na to ?? Robimy zlot czarownic na polanie rozpusty ???Wybieramy date , godzine i startujemy:) czekam na propozycje terminu oczywiscie wirtualnego bo w realu to my sie do ruskiej zimy nie spikniemy :) a więc czekam na info i zaciagac sie na liste :) ❤️👄🌼******LISTA******👄🌼❤️ *************************************************************************************** SABAT CZAROWNIC NA POLANIE ROZPUSTY(MOCNE % MILE WIDZIANE *************************************************************************************** do2do- melduje sie na liscie ---------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, no to ja zamawiam najprzystojniejszego z krasnali, plissss, dajcie mi go. Tijka, ale Ty kłamczuch jesteś. Założe się, ze jak wrócisz do domu, to waga bedzie stała w miejscu. Serum, tak trzymaj. Pokaz mu na co Cie stac! A nuż i mnie się od Ciebie udzieli, bo takie przytyki to mam na codzień. :-( Mama, ależ Ty waleczna bestia jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼👄******LISTA****** 👄🌼❤️ ******************************************************* ******************************* SABAT CZAROWNIC NA POLANIE ROZPUSTY(MOCNE % MILE WIDZIANE ******************************************************** ****************************** do2do- melduje sie na liscie -------------------------------------------------------- ------------------------------ PIMACH- i njprzystojniejszy krasnal ---------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaszki :) ja skromnie, tylko piffko. Jak zwykle :o beee, mam przez to wielki brzuch, ale tak je lubie... aha, no i jeszcze to: dzisiaj na wp, fakty i mity o kawie, proszę bardzo oto jeden: Kawa ułatwia odchudzanie Fałsz Ten mit krąży, ponieważ po wypiciu kawy nasz organizm często domaga się wizyty w toalecie. W rzeczywistości kawa zwiększa apetyt, a dodatkowo podwyższa poziom hormonu, który powoduje, że na brzuchu odkłada się tłuszcz. A to ma niewiele wspólnego z chudnięciem. to co pić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu :) ...... FINLAND|Ę ZURAWINOWĄ BIAŁĄ PIĆ :P !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo co prawda ona ze sobą puste kalorie niesie, ale jak sobie człowiek z lekka wychyly :P to potem się chęniej ciurla ze swoją ochopiną :P a to juz nic innego jak utrata w/w kalorii :P A tak w ogóle to witam wieczorkiem :) Do2do :) mnie też zabierzcie na polanę :) co prawda nie wydaje mi sie, zeby jaki krasnal na mnie choćby oko zawiesił, ale za to mogę pić z każdą :P Jak byłam na wczasach zachwalano drincza z gorzką żołądkową, spritem i ........ 2 plasterkami ogórka :) podobno poezja :) ale osobiście nie miałam jeszcze przyjemności :) Mama :) miałaś faktycznie nieciekawe przygody ..... Mycha 👄 dwa tygodnie na urlopie, a Ty zwalczasz stronkę odliczając ???????????????????????????????? A gdzie szczegółowa relacja????? jak, gdzie i z kim ?????? :P Pimach :) W ciąży prawie nie przytyłaś i Ty mówisz, ze masz dużo do zrzucenia??????? Serum :) widzę, ze wreszcie odpowiednia motywacja do odchudzania nastąpiła :) Uwazaj tylko, bo jeszcze potem gadzina powie, ze to dzieki niemu kilogramki zgubiłaś :) Donia :) a jaką dietkę Ty stosujesz ? :) A co z Myszką? tak na weselu zapiła, czy bocznymi drogami na polanę od razu wyemigrowała? :) a może tak jeszcze poprawiny jakieś są ? :) Dziewuszki :) po 3 dniach totalnego "siedzenia" w domu pod hasłem .... rewolucji w dziecięcych kątach ze skarbami, totalnym przekładaniu na półkach wszystkiego co sie da przełożyć, wynoszeniu do piwnicy tego , co sie przełożyć nie dało, myciu wszystkiego, co na drzewa nie ucieka, praniu dywanów i przenoszeniu ich z pokoju do pokoju ....... siedzę wreszcie sobie brudna i śmierdząca w fotelu i patrzę na swoje nieco odmienione królestwo :) I juz nie mogę sie doczekać jutrzejszego wyjazdu z kuleżanusiami z pracy na zakupki do sąsiadów niemiaszków :P co prawda przy obecnym kursie euro za duzo kupować raczej sie nie oplaca, ale jedziemy we 4 , wiec i kupować nie musimy :P wystarczy nam wiocha, którą zrobimy :P a możecie wierzyć, że jak my się razem gdzieś wybieramy, to nie pozostajemy niezauważone :P ale tak poważnie to jak jedzie nas kilka zawsze któraś coś którejś wynajdzie i doradzi :) a i usmiejemy się , że hej :) Lecę sie wypluskać, bo sądząc z reakcji muchy, która od pewnego czasu coś za bardzo się koło mnie kręci wnioskuję, ze nie roztaczam wokół siebie aromatu chanel 5 , czy armaniego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.......ja niestety z kubełkiem kawy i jak by nie patrzeć to może i maja rację z tym odkładaniem sie na brzuchu ,bo coś mi ostatnio opona urosła😭 a kawy jakby coś więcej ostatnio pije... PIMASZKU..... coś się obawiam że i tak zapału mi zabraknie i padne na starcie ,a przy samą dietą dużo nie osiągnę,a do ćwiczeń nie mam serca.......mówisz że masz takie przytyki na co dzień????!!!! no nie zazdroszcze,bo bym dostał szału ,a poza tym mój m do idealnych nie należy pod kontem szczuplaska i dłużna mu nie pozostaje.... a w tej chwili przyjechał z pieczywem ,bo codziennie jeździ po nie do piekarni......ja tu do was klikam już z pracy ,a on przynosi grześka toffi i raffaello i mnie częstuje😭 a jak mówię nie chce ,bo jestem na diecie ,a on do kawy obowiązkowo...!!!!wziełam to raffaello ale schowałam do szuflady. MAJKA......ty masz racje a nóż uda mi sie troche zeszczupleć i później będzie miał satysfakcję że to dzieki jemu.....musze to lepiej rozegrać i tak myśle sobie czy nie wymyślić jakiegoś zakładu i postawic na szali czegoś co mój m lubi wzamian za moje kilaski...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i kiedy ta polana ,bo ja często znikam z domu więc muszę sie czasowo przygotować????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana 🌼 sorki ze ostatnio was troszku zaniedbuje ale wczoraj miałam troszke pracy 🌼 myśle ze kiedyś usiade sobie spokojnie z piwkiem w dłoni narazie to nie mozliwe Majeczko ty juz swoje królestwo wysprzatałas a ja swoje kiedy odświeze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - latem zawsze wiecej roboty jest.... i to zarowno takiej dorywczej by dorobic jak i kolo domu... zima zaczyna sie siedzenie na dupce bo czlowiek nie ma ochoty nosa wysciubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×