Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ciekawe, czy sama będę tak klikać do następnej strony, czy przyjdzie jakaś poczwarka i mi ją zabierze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak 1 września był niemiłosierny upał to też wszyscy źli chodzili, bo im za gorąco było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno w 2015 roku będzie koniec świata ....... słońce ustawi sie w jednej linii z czymś tam i zostanie przerwany dopływ energii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! Kicia :) i co Ty na to???? :) wreszcie ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewenement
majka tobie to blog jest potrzebny ..... daj namiary i poczytamy a nie tu dupę zawracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????????????????????????????????????????????? odsyłam do swojej stopki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z takim poświęceniem walczyłam sama z reklamą, a tu dalej niccccccccccccccccccccccccccccccccccccc 😭 na dobranoc mogę jedynie powtórzyć to co wcześniej napisałam .... a raczej co mi częściowo dziwacznie zeżarło ........ murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść ............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję se kawkę i pomyślałam że do Was zaglądnę. Patrzę a tu nowa stronka naklikana:D Majka:D Ty szurnięta babko❤️ Przyznam że walczyłaś jak lew o nową stronkę, ale jeden z Twoich zapisów bardzo mi się nie spodobał, mianowicie " kolejne wakacje dopiero 25 czerwca" co ich tam pojebało w tym menie przecież dzieciaki swoimi głowami już i tak będą na wakacjach Kicia❤️ przyznam, że już za Tobą tęsknię i mam ogromną nadzieję że będziemy cały czas tu w kontakcie Pozdrawiam wszystkie brzuchatki😘 i proszę o częstsze zaglądanie Ściskam wszystkie topikowe młode mamusie 😘i też proszę żeby mimo natłoku obowiązków, czasem do nas wpadały Rzucam rękawicę wszystkim tłustym topikowym ropuchom i informuję że wczoraj raz na zawsze zerwałam z tym żarciem co jest nie tentego, przeszłam na liście, wodorosty i wróciłam do ćwiczeń Przez to że ostatnio tak żarłam, zaczęłam wpadać w jakąś dziwną depresję. Myślę że zbliżająca się nieuchronnie pora roku też miała ogromny wpływ na mój stan:( no ale postanowiłam że dość użalania się nad sobą i trza walczyć, bo już niedługo kolejne wakacje, a worek na kartofle i pizze nadal wisi tam gdzie nie powinien wisieć i skutecznie odstrasza jędrne męskie ciałka kręcące się po plaży:p. Wprawdzie stanu wolnego to ja już nie jestem, ale popatrzeć na ciasteczka i czuć ich spojrzenie [byleby nie pogardy] zawsze warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laki ja na chwilke 🌼 jestem w kiepskim dzis nastroju rano mojego M musiałam zpierdzielić a w dodatku @ Majeczko postawiłas na swoim i zmieniłas stroneczke i tak trzymac ja zaraz do przcy dobrze ze to juz piatek 🌼 Zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóś mi lepiej to i cóś napiszę. Pracuję już 4 dzień a tak właściwie to już skończyłam, beboch mi wywaliło jak na 4 miesiąc więc w obcisłe dżinsy nie wchodzę.Ale przynajmniej teraz nie mam problemu z wyborem garderoby, bo chodzę w tylko w kilku rzeczach na okrągło. Trza się wybrac na zakupy i kupic parę workowatych ciuchów. Jak dobrze że weekend !!!! Mafinka co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ LENIE !!!!!!!! :P dzięki za słowa uznania :) ja tylko w osamotnieniu z reklamą walczyłam :) ale sądząc po tym, że nikt sie nie dołączył moze ona tylko u mnie była ? :O Tijuś :) podnoszę rękawicę, którą tak bezwzględnie rzuciłaś nam ..... topikowym coś-tam coś-tam ;) wiec jako jedna z najstarszych tu dooop :P jesienną wreszcie POWAŻNĄ :P turę odchudzaniową ogłaszam za OTWARTĄ :) co by w następne lato oczy były na nas zawieszane :) Co do końca roku szkolnego ..... kilka lat temu była juz afera, bo któreś tam ministerstwo edukacji ogłosiło, ze koniec roku na być zawsze po 20 którymś tam czerwca. Podniesiono oczywisty lament i wydano odgórne rozporządzenie, ze koniec roku szkolnego ma mieć miejsce zawsze w piątek wypadający PO 18 czerwca. Pechowo sie składa, ze w 2010 roku 18 czerwca jest właśnie w piątek, wiec najbliższy piątek wypada 25 ...... i stąd ten przydługaśny rok szkolny. Myszka :) jak już popracujesz napisz coś wiecej o swoich kolegach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚNIADANIE-KEFIR II ŚNIADANIE- SEREK WIEJSKI Z SAŁATĄ, POMIDOREM, PAPRYKĄ PIEPRZEM I SOLĄ TERAZ PRZEKĄSIŁAM 2 KAWAŁKI CZARNEGO CHLEBKA Z OGÓRKIEM KISZONYM OBIAD-BROKUŁ Z MASEŁKIEM PODWIECZOREK- MISECZKA KAPUSTY KISZONEJ KOLACJA- MOZARELLA Z POMIDOREM Oczywiście do tego 200 brzuszków i 1000kal na stepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie, czy jak zrobię gołąbki z mięsem, ale z samej szynki. Zapiekę je w piekarniku i zjem bez sosu to będzie to dietetyczny obiad??? mam zamiar jutro je spałaszować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ,HEJ:D:D:D witam kobiałeczki kochane :D w wawce ciemnica straszna parno , duszno i ogólem do dupy w nocy lało :o młody juz w domku zadowolony po szkole na całe szczęście nic nie zadali :) dzisiaj mam gosci więc w garach musze posiedzieć :o TIJA- ja mam dzisiaj gołąbki na obiadek :) ale dla siebie zrobiłam z mięsem z indyka :) Moż enie są wyborne tak jak normalne bo troche suche ale i tak wpierdzieliłam że aż mi się uszy trzęsły :D MAJKA- no ja podręczniki kupowałam wszystkie i zapłaciłam 280zł kupowałam na bazarku jest taka ksiegarnia maleńka kołomnie i zawsze maja taniej , jedyne co musiałm dokupic to te nieszczęsne ksiązki do religi:oale co fajniejsze mozna u nas dokupic ksiazki z testami :) ja w tamtym roku kupiłam bo wychowawczyni była leniwa i zawsze robiła z tych testów które były w owej ksiazce :) więc jak młody miałmiec kartkówke , czy klasówke to zmieniałm liczby imiona w zadaniach np. zamiast cukierków były tranwaje tak ze młody się nie łapał i wiedziałam czy umnie czy nie :)Nagół wszystko umiał ale czasem miał trudność z zrozumieniem tresci polecenia więc zawsze mogłam mu wytłumaczyć:)I dzięki temu jak przychodziło do klasówki zawsze polecenia rozumiał :) No ale teraz to juz inaczej bo nie wiadomo z kąt nauczyciele beda brali testy :OAle myslę ż ebędzie dobrze :) Mój tez teraz ma zapał do nauki i chetnie wszystko robi i wstaje no ale zobaczymy jak będzie po tem :)I gratuluje STRONKI KOCHANA:D👄 EMMA- bedzie dobrze :) a co do ciuszków to teraz jest tyle tego :) nie to co 10 lat temu więc masz w czym wybierać i wcale nie musza to byc workowate rzeczy :D👄 MYSZKA- wysyłam ❤️ na poprawę humorku :D👄 PIMACH- kochana jak po gimnastyczce :) Pisz szybciorkiem czy trener przystojny i bosko umięsniony hihihih:D Buziolki 👄i dla TUSIA👄 KASIUNIA- halo, halo co u pani jak królewna Zuzia sie ma :)??👄👄 MAFINKA- ty wierz że ja ciebie ❤️ KICIA- ja juz tęsknię ❤️😭❤️❤️ A chłopina to chyba faktycznie ma syndrom nerwowy bo biedny juz sobie tych ukrainców przystojnych skaczacych w koło ciebie widzi :D👄 SZCZĘŚLIWA- wyłaś z dołka !!!!!!!!!!!!👄 SERUM- halo, halo co u pani??👄 DONIA- czy mnie jeszcze pamiętasz??????????👄 I dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, nie poszłam, bo wczesniej zabrałam się za porzaki w kuchni, wypierdzielalam wszystko z szafek, wywalałam kubki, taklerzyki itp. Na szczęście dziś wpadła sąsiadka i wzięła wszystko. Zakupilam sobie nowa cukiernice, dzbanuszek na mleczko, pieprzniczke i solniczke. Tija, i Tobie smakuje takie jedzenie? Co ja na to poradzę, ze wolę kasztanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż jestem :) wczoraj zrobiłam pożegnanie w knajpie, chyba żebrać pójdę :o i dopiero niedawno odzyskałam świadomość. Trochę się skułam. Nawet bardzo :O i jeszcze nie zaczęłam się pakować 😭 MAJKA - ja ci dam. następna moja! Nie tęsknijcie za mną. Dla was to raczej bez znaczenia czy piszę stąd czy stamtąd. Pisać będę. Może ciekawiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- a ja i tak tęsknic bedę bo będziesz aż z tak daleka pisać :( a tak to do kraka tylko 3h :)👄 PIMACH- szkoda ż enie byłas na gimnastyczce :( Ale i tak przy sprzatanku sie gimnastykowałas :) KOBITKI A CO TU TAKIE PUCHY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, rok szkolny się zaczał, wszytkie musza wejść w kierat obowiązków, na nowo się przyzwyczaić. Nic straconego, wczoraj wróciła teściowa, wiec w tym tygodniu planuje się urwać. Wolalabym iśc na rano, bo lżejszy poziom na poczatek, a poza tym mam więcej siły rano. Popołudniami padam na twarz. U mnie taka jesienna pogoda za oknem, wieje, pada i zimno, z nosa mi sie leje... ech. Nic tylko jeść się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×