Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

mAAm to ja tylko na starym kompie mam kilka ników i nie ten klikłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foczki :) widzę, ze kiedy ja od rana odgniatałam tyłek na radzie ped. tu sie ostro działo :) same komplimenty :P ja swoich zmian do tabelki nie wkleję przez szacunek do mojego podeszłego wieku .... jak ogólnie wiadomo ze starszych drwić nie wypada :P w każdym razie jak dorównam do cyferek w tabelce z wielką radością to zamelduję :) ja dziś podobnie jak Do2do mam straszny napierdziel we łbie :O jestem po 6 panadolach i jak było tak jest 😭 Zmykam do niemiaszków dresiki sobie jakieś kupić (teoretycznie - do pracy na nocki, praktycznie - gumka w pasie jest bardziej praktyczna :P). A wieczorkiem mam ostatnie końcowo-wakacyjne spotkanie z fąfelami z pracy :) niestety nie mam tylko pewności, czy dam radę coś żurawinowego w siebie wlać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia____29_______???__________53kg________73kg_____5 0kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________69kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach*************KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI******************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______32______160cm________72kg_______72kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________74kg_____60k g Szczęśliwa___30_____165cm________94kg________94kg___ 75kg Tija________30_____165cm_______92kg________94kg_____69 kg SZCZĘŚLIWA ....DZIEKUJĘ👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeno, widzę, że dziś też nieźle :D a ja nie wiem ile ważę zważę się jak mi się @ skończy :P może będzie trochę mniej? a poza tym ostatnie podrygi słońca, dzisiaj prawie 30 w kraku, a jutro ma być 30. Już mam dość :O MYCHa ❤️ dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, jak moglas mi tak napisać ?! Waga wyjściowa: 66,6 kg, a buuuu, marzenie: 57 kg. I na tym zakończe wywód, bo podam na twarz. Moje dziecię odmawia spania w dzień. Aha, dzis była pierwsza łyzeczka marchewki, nawet nie było źle. 👄 dla wszystkich, ale nie mam siły nawet pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was kobitki ale wawie jest straszny gorac okno uchylone i komary atakują i co chwila którys obrywa :) a co wy porabiacie panieneczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoże mi ktoś, czy znowu sama? ❤️ kocham was dziewuszki :) fajnie wiedzieć, że gdzieś, nawet bardzo daleko jest ktoś, kto wcześniej czy później przeczyta twoje wypociny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, no to ja zapalam. ;-) Moje dziecie spało dzi od 20.30-5.45. W szoku jestem. Teraz dalej spi, a ja piję kafcię i pozarłam dwa kawałki, no dobra, kawały, własnorecznie upieczonej szarlotki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PROTESTUJĘ I MAM OGROMNĄ PROŚBĘ, ŻEBY MI KTÓRAŚ POPRAWIŁA TĄ TABELKĘ. ZACZYNAM PRZEZ WAS MAŁPY WPADAĆ W DEPRESJĘ. KURZA TWARZ, WIEK TO MI SZYBCIOREM ZMIENIŁY A KILOSÓW DODAŁY TYLE ŻE HOHO. Jak juz wcześniej pisałam, mam problem z myszką i sama nie jestem w stanie nic kopiować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija 👄 nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia____29_______???__________53kg________73kg_____5 0kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________69kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach*************KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI******************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______32______160cm________72kg_______72kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___30_____165cm________94kg________94kg___ 75kg Tija________30_____165cm_______92kg________70kg_____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 PIMASZKU........ja z tym wpisem w tabelce paluszków nie maczałam ja tylko skopiowałam i poprawiłam swój wpis❤️ Mam pytanie ....I CO Z TYM DZISIEJSZYM PICIEM I KLIKANIEM????!!! bo ja mam wolne od m i jestem do dyspozycji ....co prawda jutro pracuje ,ale co tam ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia____29_______???__________53kg________73kg_____5 0kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________68kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach*************KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI******************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______32______160cm________72kg_______72kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___30_____165cm________94kg________94kg___ 75kg Tija________30_____165cm_______92kg________70kg_____69 kg no jeszcze się nie skończyła, bo ledwie zaczęła, ale nie wytrzymałam i się zważyłam. Sądzę, że mam prawo do zmiany w tabelce :) jak będę chudnąć w takim tempie, to już za 10 lat dojdę do upragnionej wagi :P A tak w ogóle to dzień dobry :) nachlałam się wczoraj piwa w samotności i spałam dziś do 11.30 :O w związku z tym musiałam podjąć kolejne wyzwanie :O koniec z piciem piwska podczas meczów! i w ogóle koniec z piciem w domu bez okazji! o tak! ciekawe jak długo wytrzymam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia____29_______???__________53kg________73kg_____5 0kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________68kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach--------32----------170cm----------66,6kg-------marzenie-----57kg Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______32______160cm________72kg_______72kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___30_____165cm________94kg________94kg___ 75kg Tija________30_____165cm_______92kg________70kg_____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P znasz mnie Kicia .... taka już gadatliwa jestem :P tabelka pikna :) ciekawe tylko, kiedy zobaczę na swojej wadze cyferki z tabelki :) zaliczyłam dzis fryzjera... eee... wizytę znaczy :) jak przystało na rasową belferke przed końcem wakacji rzuciłam świeży kolor na swoje siwasy. Za namową kuleżanek nieco grzywkę zmienilam, tak na bok troszku .... ciekawe tylko, czy ją tak sobie ułozę jak sama łeb umyję :) na radzie oczywiscie dowiedzieliśmy się, że nasze koffffane ministerstwo oświaty szykuje ciągle jakieś zmiany. Poza mnóstwem nowych ustaw i zmian do starych ustaw wprowadzono np. godziny "karciane" (zapisane w Karcie Nauczyciela). Są to dodatkowe godziny, które trzeba wypracować i udokumentować, ale za które nikt nie zapłaci oczywiście :) Można sobie założyć jakieś kółko albo inną świetlicę ...... a wszystko zmierza do tego, ze właściwie nie wiadomo co z nimi zrobić. Poza tym oczywiscie, ze je trzeba wypracować :P Spotkanie z fąfelami bardzo udane :) Po wczorajszym prawie całodziennym bólu głowy odpuściłam sobie żurawinową. Interesująca była reakcja mojego M ...... jak mnie po spotkaniu zobaczył stwierdzil, że sie nieźle wstawiłam :P i nie wierzył, ze nie wypiłam ani kropli :P Przed wizytą u fryzjera dziewczyny wprowadziły mi totalny mętlik w głowie pod hasłem - co mam sobie zrobić z włosami???????? efektem była w/w grzywka :) najlepsze było to, ze każda mówila mi co innego i każda radzila co innego :P ale najwazniejsze, ze uśmiałyśmy się co nie miara:) mam szczęście, ze mam w pracy kilka naprawdę fajnych dziewuch !!! A teraz spadowywuję ..... biegam do siory- mojego wice niestety dyrektora :P pomagać w ukladaniu planu ..... Mam nadzieję wyrobić się z tym najdalej do niedzieli, bo w niedzielę mam w planach jeszcze jedno spotkanie z inną fąfelą ... i tym razem zamierzam pić :) A od wtorku ....... abstynencja ..... niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa 😭 nawet jedna istota ludzka nie odpowiedziała mi na moje pytanie bllleeee ....................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum ja niestety na picie się nie piszę, chyba że z soczkiem bo będziecie znowu ciociami za 7 miesięcy. Dlatego nie pisałam bo samopoczucie mi nie pozwalało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA 👄❤️ moje GRATULACJE.......fajnie ze nam przybędzie nastepne dziecie topikowe.......mam nadzieję że zostaniesz z nami po rozwiazaniu ,bo jak dotąd to tylko PIMACH z naszych topikowych mam nas nie porzuciła i chwała jej za to. A soczek chętnie z tobą wypije ,bo o 21.00 mam jaeszcze jeden kurs do zrobienia i też nie mogę pić ,a tak w ogóle to szczeże ci powiem nie mam ochoty na nic z %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma:) gratulacje 🌻no to nam się topik staraczkowo-odchudzeniowy robi:D Majka:) nie martw sie ja się wczoraj za Ciebie napiłam:p. Bylam u sąsiadki i napiłam się dużo piwka:D Serum:) lubię pić więc z Tobą mogę zawsze i wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA - super :D gratuluję ❤️ no to w ogóle dobrze się składa, bo znowu by było, że piję bez okazji :D a tak to jest okazja :d i to jaka! BUZIOLE EMMA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA- ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️ Dziewczynki i naturalnie piwkuję :D:D:D:D SERUM,KICIA ,TIJA jestem , jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×