Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Majeczko, juz ok. Była wojna, ale sie nie dałam. :-) Szczęśliwa, co jest? Nie znikaj... A gdzie reszta? Serum? narobila zamieszania z tabelka i ją wywiało. Zjadlam kilka kostek czekolady i powiem Wam, ze po m-cach niejedzenia jest obrzydliwie slodka. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że na pół dnia wyjechać nie można, bo zapominacie pisać! 😠 byłam w Łodzi i w Wa-wie. W Łodzi szkoda gadać, przyjechałam o 22 a o 5 rano pobudka na pociąg do stolicy :) i tu kuurwa zaczął się dramat. Na 9 pojechałam z tą moją chorą przyjaciółką do instytutu onkologii i chuuje trzymali nas do 13.50 pod gabinetem! Możecie sobie wyobrazić jak wygląda poczekalnia w przychodni onkologicznej, a tu jeszcze 5 godz czekania, nie ma gdzie usiąść, strach gdzieś odejść, bo a nuż zawołają. Syf. Makabra. Wieści od lekarza też takie sobie. :o potem na Hożą jeszcze w moich sprawach i znowu w pociąg i do domu. Wreszcie. Nabiłam kilometrów od wczoraj, że ho, ho! :D jestem zjeebana tak, że szkoda gadać. a tu jeszcze ten wyjazd... zaczynają się zgrzyty z moim kochanym... jakoś nerwowa atmosfera... może dlatego, że pełnia jest? 😠 a może do jutra??? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D W wawce słoneczko młody od delegowany do szkoły :) MAJKA- no matematyczka okazała się super :) I mlody zadowolony ze szkoły :)Nie wiem jak u ciebie ale ja za ksiażkę do religi zapłaciłam wczoraj 38.80zł :o aż mi ręce opadły jak sobie kościół liczy :O zwłaszcza że oni co roku moze 2-3 kartki tam zapiszą obłed :)Ale ogólnie na plus :) dzisiaj lekka dietka i pedałowanko rowerkiem po lesie :) KICIA- kotek :) ty wczoraj byłas niedaleko mnie :D bo ja na kabatach mieszkam :) więc od centrum onkologi to nie daleko szkoda ż enie dryndłaś :( A koło Hożej na Skorupki chodziłam do podstawówki:) A kawałek dalej na Kruczej mieszkałam :)Kurcze szkoda ż enie zadzwoniłaś :(:(:(:( MYSZKA- szczęsciaro :) same meskie ciałka :) tylko pozazdrościć :) Ale osobiście ja też wole z chłopami niz babami pracować :) Bo baby to zawsze jakies ploty robią :O PIMACH- mam nadzieje ż ejuz jest ok i humorek lepszy :) buziaki dla was 👄 dziewczynki sle buziaki wszystkim👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jakaś rozlazła jestem. Pije drugą kawe i poprawy nie widać. Pan maz zarzadził, ze jak tylko uda mu sie wyrwac z pracy, bo maja wizytacje, to ide na 17 na aerobik. Juz mnie wszystko boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ DO2DO - sorry kochana, ja nawet myślałam o tobie, ale nie miałam ani numeru, ani nijak się z tobą skontaktować :( następnym razem :) jeśli będzie następny raz. Biorę się za przygotowania wreszcie! Wprawdzie jeszcze siedzę w piżamie, ale plany na dziś mam wieeelkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny słoneczny dzień Ja wlasnie nóżki mocze przed pracą w soli bo mnie bolą🌼 DO2DO tak masz racje co do babek jedna drugiej coś powie i wychodzą cuda a z mężczyznami mi sie lepiej pracuje A co do ksiązek z religi my mamy teraz takiego wielebnego ze sam dla wszystkich uczniów opracowuje zeszyty z pytaniami i potem daje do drukarni i sprzedaje Nieraz to są takie pytania ze ja sama sie zastanawiam jak odpowiedzieć Ja juz obiadek zrobiłam 🌼 powiem wam ze jestem bardziej zorganizowana niz jakbym siedziała w domu 🌼 Ja tez życze miłego popołodnia Korzystajcie ze słoneczka kobitki bo juz niedługo przyjdzie pani zima hahaha jak ja nie cierpie jej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam :) Mycha 👄 no wreszcie sie odezwałaś !!!!! nagadałaś sie, ze hej !!!! :P a przecież po tych 2 kafffkach paluszki powinny same śmigać po klawiaturce :) szkoda tylko, że poza wytykaniem moich kilosików (hmmmm ..... znowu tabelka, ale cyferki zmienię dopiero jak zejde ponizej tej mojej zapisanej ..... a do niej troche mi jeszcze brakuje :P ) nie piszesz, co u Ciebie :( Do2do :) ja część podręczników do kl. 4 mam po starszym. Poza ćwiczeniami i paroma nowymi podręcznikami. U mnie jak na razie dzieciaki nie zniecheciły się do szkoły:P nawet same rano wstają. Daję im góra 2 tygodnie takiego zapału :) Kicia :) hmmmm ..... z panem zgrzyty? on pewnie już zaczyna tęsknic :) Pimach :) noooooo ...... jaki pan dobroduszny !!!!!!! ale bez wyrzutów sumienia pomykaj na ten aerobik :) i jeszcze na kawkę z koleżankami potem :) A ja na nogach dopiero od 7 dzisiaj :)Ale u mnie rano lało i grzmiało !!!!!!! oczywiscie tradycyjnie każde moje dziecię miało na inną godzinę, wiec musiałam co godzinę jeździć ....... jak ja tego nienawidzę !!!!!!!!! ale moje kontuzjowane Szczęście ostatnio dłużej śpi i jeszcze sobie obok niego pół godzinki spanka urwałam :) potem pszonkanko :P jakieś, mycie łba i i teraz już muszę się pindrzyć do pracki ...... ciekawe tylko ile wytrzymają moje świeżo wymodelowane kudełki na tym wilgotnym powietrzu :O ... a .... no ..... postanowiłam ostatnio częściej zamieniac kitkę na rozwiane na wietrze rozpuszczone włosy :) milego dzionka 👄 ..... muuuuuuuuu ...... powiedziała rycząca prawie 40cha :P co z Tiją????? Serum ???? MImozką ?????? Donią ????? Myszką ??? Lolą ???? Mafinką??? Emmą ???? Kasiunią ???? Szczęśliwą ????? Obeliksową ???? Abs ??? Mamą ???? Ory ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko:) jestem kochana cały czas z Wami, ale tyle mojego co podejrzę co napisałyście. Miałam trochę spraw rzędowych do załatwienia, a poza tym młody daje w kość jak cholera i nie chce już spać tyle co kiedyś Na dodatek początek szkoły i mozolne próby odnalezienia się na nowo w tej sytuacji:) Za to jak wieczorkiem mam troszkę czasu to znów mój stary truteń siedzi na swojej gierce on line i nie mam szans się dopchać do kompa. Moja dieta wisi na haku a waga rano pokazała 77kg:o to jakaś masakra ale mam nadzieję że to spowodowane zbliżającą się @. nie mogę się zmobilizować do walki a jak już się uda to zawsze wypadnie jakaś impreza i jest po diecie:( Całuję Was wszystkie i spadam kończyć obiad bo tyran właśnie się obudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co jest PIPY ???!!!!!! tylko machać potraficie ????!!!!!! czy w dzieciństwie do szkoły nie chodziłyscie i teraz nadrabiacie braki edukacyjne ??? :P PISAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tija :) u mnie waga spadła :) jakieś 30- 40 dkg :P pewnie to wysiurałam, ale co tam .... zawsze troszku mniej :P i bliżej tego co mam w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cholera????? znowu reklama sie wpierdzieliła !!!! to jeszcze raz wkleje to samo, ale wąsko :P kuźwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co jest PIPY ???!!!!!! tylko machać potraficie ????!!!!!! czy w dzieciństwie do szkoły nie chodziłyscie i teraz nadrabiacie braki edukacyjne ??? :P PISAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tija :) u mnie waga spadła :) jakieś 30- 40 dkg :P pewnie to wysiurałam, ale co tam .... zawsze troszku mniej :P i bliżej tego co mam w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nie wtajemniczonych .... obecny rok szkolny kończy sie dopiero 25 czerwca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×