Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Atmosfera w domu przyciężkawa, a jutro urodziny synka:(:(:( I jeszcze ten głupek tak mnie wpienia, stary znaczy się. Zresztą co mnie nie wpienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę kończyć tort...będzie cud miód malina:D:D Może nawet spojrzę w końcu łaskawie na małżonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki ❤️ melduje się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS tylko tyle ale dobre i to co napisalas 🌼🌼🌼🌼 Ja jestem dzis okropnie zmeczona glowa mnie boli jutero sie zamelduje 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy sobie myślicie babole że ja będę gasić i świecić światło 🌼🌼 Kawa na otrzeżwienie umysłu może was co postawi na nogi bo widze że totalne lenie z was 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej (_)> kawa, ❤️ ja mało pisze , o wypraszam sobie, czasem mam wrażenie że tu nikt już nie zagląda, a z drugiej strony, jak się u mnie nic nie dzieje to co mam pisać , dieta siedzi w kącie i płacze, pewnie niedługo do niej dołączę aby nie czuła się samotna to sobie razem popłaczemy, a na razie korzystam z darów natury która mam dała tyle smaków i różnych pyszności, a tak w ogóle to czekam na wiosnę, bo z nią to jest tak jak z moja dietą miała pierwszy zryw a teraz znów zima, ( przecież na coś trzeba składać),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Majka :PMajka:P Majka:P Kasiunia GRATKI ogromne, trzymam kciuki za reszte!!! Abs a jak wiosny nie bedzie?? To co?? Myszka to piekny prezent bedziesz miala na 8 marca:), trzymam kciuki zebys zdala bez problemu. W uk 8 marca to.... swieto nalesnika:P Kicia 😍 Dziadek wszystkiego najlepszego dla twojego Synka, gory zabawek i fajowskich rodzicow:) no i siostry:P do kompletu. Tort sie udal?? U nas byl kupny, ale calkiem dobry. Oczywiscie zgrzeszylam i zjadlam kawalek:) Tija przyfilcowalas sie gdzies czy zamurowalas?? Majka nie poddawaj sie z dukanem, waga ledwo spada ale spada. Wrzuc prosze swoj przepis na nalesniki i jeszcze raz na pierniczki. Do2do 👄 Ja powoli zblizam sie do -10 kg... jeszcze troszke.... Gdyby nie moja choroba i urodziny malej byloby pewnie juz z- 11kg:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka,🌼 wiosna będzie a dieta nigdy nic nie wiadomo, aby się odchudzać muszę trochę nagromadzić :-), z czegoś muszę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadekjacek, ❤️ 1000000000000000 lat dla synka, niech maleństwo rośnie, moja córcia jutro będzie miała 7 lat, a tak niedawno miała roczek, jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to ty nie masz z czego sie odchudzac:) O to corcia tez z lutego :) tez Ola?? Dobrze pamietam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ola, jutro będę tort robić, bo z braku czasu urodziny w sobotę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszemy, piszemy, piszemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narkoman trafił do piekła. Otwierają się wrota, a tu całe łany marihuany. Narkoman napalony biegnie i rwie całe naręcza. Nagle słyszy głos diabła: - No i po co rwiesz, jak tam pełno narwane! Patrzy, a tu faktycznie pełno świeżego ziela. Biegnie i zaczyna przerzucać, żeby schło. A tu diabeł: - I po co suszysz, jak już tam ususzone! I rzeczywiście. Narkoman podbiega i zaczyna skręcać skręty. Skręca, skręca, na co diabeł: - I czego skręcasz, jak tam tyle naskręcane! Narkoman patrzy, a tu góry skrętów! Wybiera największego i pyta diabła: - Masz może ogień? A diabeł z uśmiechem: - Byłby ogień, byłby raj! Mąż do żony: - Wiosna przyszła, taka piękna pogoda, a ty męczysz się myciem podłóg. Wyszłabyś lepiej na dwór i umyła samochód... Wchodzi facet do sklepu zoologicznego i mówi: - Chciałbym kupić tego żółwia z wystawy, który stepuje. - Stepujący żółw?! O ku**a! Zapomniałem wyłączyć grzałki do piasku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalyscie............ jutro Was poczytam bo nie wyrabiam :P Co jest baby?? Majka pisz, bo cholera znowu pojdziesz do robo i cisza bedzie. Osikaj te papiery i chodz do nas, ja tak lubie Cie czytac.... i Kicie i wszytskie... Jakis spadek nastroju mam...:( ide spac ciekawe ile bede jutro wazyla.... Czy ktos mi wogole kibicuje????? Czy macie to gdzies?? na bank macie to gdzies!!! zostawilyscie mnie samiutenka... :( ide sobie :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipa co?? nawet nie przyjda pomachac i powiedziec ze jest ok, albo ze jest do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadal nadzieje, ze jeszcze kilka z Was uda mi sie spotkac osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tym pozytywnym akcentem, koncze moj monolog. Milych snow Laseczki:) Rano porposze kawke, pol na pol z odtluszczonym mlekiem, bez curku, w duzym kubeczku:) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo🖐️ Nie uwierzycie, ale stary zamurował mnie w kuchni z całą stertą filcu i twierdzi że zapomniał o mnie:p:p:p Atak na serio to nie myślałam, że to będzie taka mordęga, ale już jesteśmy na finiszu. Właściwie zostały detale typu listwy podłogowe i fugowanie. Montaż okapu, ale z tym ostatnim musimy poczekać, aż przyjadą meble, a coś się pan nie spieszy z ich wykonaniem. Mój pan kupił mi piękne drzewko mandarynkowe do kuchni, a mały psujek oberwał mi wszystkie owoce z niego, myślałam że go popadnę :o Na razie tyle moje kochane, bo jeszcze Was nawet nie poczytałam, tylko pobieżnie przeleciałam. Mogę Was jeszcze poczęstować aromatyczną kawką i kawałkiem chałwy, na którą przyszła mi straszna ochota:) Buziolki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA według życzenia pół na pół z odtłuszczonym mleczkiem bez cukru i w duzym kubeczku Ja juz po kawuni właśnie skończyłam robic krokiety i mam chwilke na kompa TIJA ty nie masz zamiaru juz sie odezwac do nas MAJECZKO pisz skarbie KICAIAKOCIA zasypało czy zamrozilo Cie na UK Wczoraj mialam wewnetrzny nawet spoko ale moglo byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robaczki(_)>kawusia, tak mnie głowa boli, że ledwo patrze na oczy, poszła bym do domu, ale nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Tija hehehe:D:D:D fajnie ze zajrzalas!!! Myszko dziekuje za kawke:) pycha:) Abs jakas migrena?? Wez podwojna dawke jakis tabletek przeciwbolowych. Rano sie budze, patrze na telefon... a tam mms... otwieram.... a tam zdjecie dodatniego testu ciazowego.... Moja przyjaciolka jest w ciazy:D:D:D TAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKK SIE CIESZE ze szok!!!! Mam pomysla, w czasie wekendu odezwe sie do Was na maile.... aaaaaaaaaaaaaaaa przekroczylam -10kg.... dokladnie -10,2 kg :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galowo, bo kochanie na znak dobrej woli postanowił wystąpić na urodzinach młodego w mundurze galowym (!!!), jak go baby wszystkie zobaczyły (w sensie koleżanki, kuzynki i inne...) to przepraszam, gały im na wierzch wylazły:D:D:D:D:D i kopary opadły do kostek (odrobina kolokwializmu o poranku nie zaszkodzi). Jak ja już coś wyrwę to z najwyższej półki:D:D:D:D:D A młody? Olał całe towarzystwo i zapieprzał jak perszing po chałupie, bo parę w nóżkach ma jak Ben Johnson:D:D:D i generalnie niczym i nikim się nie interesował, no może poza ogórkową wyrobu mamusi ❤️ Serduszko moje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamidło ze mnie... DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA I WIRTUALNIE DZIECKO DOROSŁE WAM MACHA Z POZYCJI 1 LATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×