Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Skoro już łaskawie wstałam dziś wcześniej (9.30 :P ), poszwędałam się po domu w szlafroku i wypilam kafffkę , którą dla odmiany zrobił mi synuś :P to coś przy okazji i Wam napiszę :P Kawa już tu stoi, więc co by tu ????? No to tym razem po kolei .... Mafinko :) Ty szczwana i podstępna bestio nocna :P Kocham Cię i jednocześnie nienawidzę :P za te -10,2kg !!!! Ja to do -6 pewnie nigdy nie dojdę :P Ale dzielnie trwam w dukanie. Rok temu mialam może bardziej spektakularne efekty (było -6 :P) , ale za to teraz mniej mi dieta doskwiera, znaczy bardziej sobie wymyslam :) No i choć wagowo jest bez szału to jednak centymetrow kilka ubyło tu i tam i zaczynam to widzieć po ubraniach. No więc cieszę się tym swoim małym szczęściem :) Myszka :) wiem co przeżywasz z nauką jazdy, bo sama to podobnie przechodziłam :) A w roku tygodniu minie mi już 10 lat :) Pamiętaj, że każdy dzień przybliża Cię do momentu, kiedy swoje życie będziesz dzielic na czas "bez prawa jazdy" i ten "z prawkiem" :) A egzamin ???? Cóż .... godzina wstydu i całe życie chwały :P Tija :) Wiesz, że ja już sobie tak myslalam, że sama się zamurowałaś, żeby tak sobie filcować do usranej :P Ale rozumiem jak to jest z remontem, bo mi mój letni remont jeszcze teraz śni się po nocach :P I od 2 miesięcy czekam na głupie półki do pokoju dzieci :O Ale za to jak teraz będziesz mieć pięknie !!!!!! Nawet ze zdekompletowanym drzewkiem :P Abs :) To ja Ci posyłam paracetamol 👄 z zieloną herbatką :) Dziadek :) a co słychać u agresora? :P Co do munduru i jego wypełnienia :P Myślcie sobie co chcecie, ale wg mnie każdy młody facet ubrany w mundur albo sutannę poprostu rzuca na kolana :P A jak jeszcze po cywilu jest ten tego :P to już w swoim firmowym uniformie ... no poprostu miód-malina :P Do2do :) Do tej pory chyba wszystko mlodemu z pokoju wywaliłaś :P Jak nowy kolorek włosów? :) Kasiunia !!! Jeszcze raz gratuluję 5 z przodu :) Napisz więcej jakie to uczucie, niech chociaż w ten sposób to przeżyję :P Ja dalej bujam się między 63,5 a 64 :O Dziś 63,6 ... Kicia :) zmroziło Cię do reszty ???? Czy może już świętujesz w podgrupach powrót do kraju z wygnania ? :) Pomyśleć, ze jesteś tam już prawie 2 lata !!!!! Serum 👄 A moze MImozka nas podczytuje??? 👄 Lola !!! Lola !! Lola !!!! 👄 Donia 👄 Cudnie !!!!! gdzie żeś??? A tero ja :P Co do mojego robienia zaległych papierów ....eeee ..... Jakoś mi ich nie ubywa :P Ale za to: więcej eksperymentuję w kuchni ... raz na dzieciach, raz na sobie :P odgracilam piwnicę, kupilam sobie 2 tuniczki, kurteczkę dżinsową i czerwony golfik :P wiem, gdzie i jakie produkty z małą zawartością tłuszczu można kupić w mojej okolicy (wliczając w to stronę niemiecką) :P no i zafundowałam sobie składany, łóżkowy,chłodzący stolik pod laptopika :) Teraz już tylko czekam na wenę do tego mojego robienia papierów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka :) jeszcze te przepisy :) Naleśniki (2-3 szt. w zależności od wielkości): 3/4 szkl. mleka (0% najlepiej) 2 łyżki skrobi kukurydzianej 1 jajko nadzienie - wg pomyslu, ja daję ser ze slodzikiem Wszystko dokladnie wymieszac (bez nadzienia oczywiście :) ) i na patelnię. Jedna uwaga!! Ciasto jest bardzo rzadkie i trzeba sobie wyćwiczyć smażenie i odwracanie. Ja na patelnię leję dośc sporą warstwę i smażę na takim średnim ogniu, aż się dobrze zetnie i dopiero wtedy przewracam łopatką na drugą stronę. Trzeba sobie smażenie wypraktykować, bo zbyt duży ogien spowoduje, ze naleśnik spali sie od dolu, a nie zetnie od gory. Z kolei zbyt mały ogień spowoduje, ze naleśnik będzie sie poprostu bździl :P i rozleci przy odwracaniu. Ja ma taką sporą patelnię teflonową i robię 2 solidne nalesniki. Ale na mniejszej można zrobić 3 szt. Przepisu na pierniczki znowu pisać mi się nie chce, ale znalazlazm go na 520 str. leniuchu :P Nie wklejam tutaj, bo nie chce się jakos cholernik skopiowac. Ktoś pytał jeszcze o ilość jogurtu - ja daję mały, czasami nawet niecały albo serek homo jakiś, w zależności co jest pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O teraz dał sie skopiować :) No to od razu nanoszę swoje dygresje :P Chrupiące cookies o smaku cappuccino - wypróbowane, polecam 4 łyżki otrąb owsianych 2 łyżki otrąb pszennych 2 łyżki skrobi kukurydzianej (mazeiny znaczy) 3 łyżki serka homo (ja daję ser odtłuszczony Emilke z netto, jest taki jak zmielony już, wilgotny) 1 jogurt 0% mały 2 jajka 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1 łyżka kawy rozpuszczalnej (ja daję kakao odtłuszczone) 4 łyzki słodzika w proszku (ten w tabletkach nie nadaje sie do pieczenia) 2 łyżki odtłuszczonego mleka w proszku ewentualnie (ja tak daję) 1 łyzeczka cynamonu, przyprawy do piernika Wszystkie skladniki dokładnie wymieszać. Blachę do pieczenia wyłożyć pergaminem. Ciasto nakładać łyżeczką. Porcja na około 20-25 małych ciasteczek. Piec ok. 20 minut w temp. 160 st. Ciasteczka zdjąc, gdy wystygną. Jak dla mnie ciasteczka super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka...No więc mówię, że jak już coś Dziadzia wyrwie to klękajcie narody:D:D:D Czy w cywilu czy w "pracy"...ech...❤️❤️❤️ Sutanna zdecydowanie mnie nie kręci:O Agresorek w chwilowej pacyfikacji, ale czuję, że to stan przejściowy. Dlaczego? Jutro przyjeżdża szwagierka (ex niedługo)....Jasna cholera...:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja robaczki,🌼 jak na razie migrena zelżała, wyjadam wszystko z apteczki, żołądek pewnie się już przekręcił, ale najważniejsze że mogę myśleć:-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka znowu sie rozkręciła, ja nigdy specjalnej weny twórczej nie miałam , a że nic się u mnie ciekawego nie dzieje, wiec i pisac nie ma o czym, a dietą nie bedę was zamęczać, bo na razie sobie odpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka 🌼 wielkie GRATULACJE!!!!!,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I została mi jeszcze Kicia 🌻 :D:D:D I po robocie👄👄👄👄 Jeżeli kogoś ominęłam to bardzo przepraszam, ale to wyłącznie wina niepiszących, tak rzadko zaglądają, że szkoda gadać i pamięć szwankuje:classic_cool: Buziaki i bierta się chłopy do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie :) wiem, wiem, sorry po prostu... 😭 nie wiem co robić od jakiegoś czasu byłam pewna, że wracam do domu. a ostatnio pojawiły się wątpliwości :O okazało się, że mogłabym zostać jeszcze na rok. pytanie, czy chcę. a ja nie wiem czy chcę :( siedzę , myślę i boję się podjąć decyzję. boję, się, że będę żałować swojej decyzji, takiej czy innej, że coś przegapię, że coś przejdzie mi koło nosa, albo, że po prostu się pomylę. że jak zostanę, to będę cierpieć i płakać, że trzeba było wracać. A jak wrócę, to zrezygnuję z pewnych szans na rozwój, na kasę. w przyszłym roku tu będzie EURO. ale dom... koty... kraków... o matko :O co robić??? co robić??? should i stay or should i go??? nie mam kogo spytać, bo nikt nie jest obiektywny. Jednym zależy, żebym wróciła, reszcie - żebym została. :O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Laleczki Majka dzieki ogromne za przepisy, nie chcialo mi sie szukac hehehe :) Dzieki 👄 Kicia...hmmmm... mi to sie wydaje ze powinnas zostac, wiem... Koty, R..... Krak.... ale tam jak piszesz, rozwijasz sie:) Przeciez Ty tego potrzebujesz jak tlenu. A jak wrocisz do Kraka to na uczelni bedziesz pracowala?? Jak juz sie raz wyjedzie, to potem tak jest. Wrocic, nie wrocic.... Mam tak caly czas... Kawki nikt z rana nie polal, halo co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do gdzies zniknela.... hop hop!!! Serum odezwij sie🌼 Jak syn?? Jak ty sie czujesz?? Emma jak twoj dukan?? Ciekawe co u Mimozki?? Milej soboty pewnie juz nikt tutaj nie zajrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki MAFINKA ❤️ zrobiłam listę plusów i minusów, zaraz zrobię listę osób, kto za a kto przeciw :P biję się z myślami, jeszcze tylko mój prof musi mi odpowiedzieć, jeśli powie nie, to nie ma o czym gadać, ale jak się zgodzi, to decyzja jest na mojej głowie, na moją odpowiedzialność :O chce ktoś jeszcze kaffki? :) tylko weźcie swój cukier, bo u mnie się skończył ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia na bank podejmiesz wlascia decyzje 👄 Myszka co tak cicho?? Co u ciebie?? Majka ty mi nie zazdrosc, ja mam o wiele wiecej do zgubienia, kiedys sie zatrzyma. Wiem ze takie koncowe kiloski sa najtrudniejsze do zgubienia. Ale najwazniejsze ze cos tam spada a nie rosnie. Prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×