Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

To ja tez wam życzę dużo , dużo miłości ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi sie buzia rozjaśniła od tych serduszek , ja tez oczywiście dorzucam trochę swoich ❤️❤️❤️ 👄 ❤️❤️❤️ 👄 ❤️❤️❤️ 👄 ❤️❤️❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie chyba, zwariuje, :-(, teraz rozwaliłam telefon służbowy, tzn, utopiłam , cholera i jak tu powiedzieć szefowi, że ze mnie taka łamaga, mój M po prostu nie ma słów :-(, jeszcze brzęczy ale juz chyba dogorywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️, a co to taka cisza, gdzie sie wszyscy podziali, czyżbyście tak dietowały że nie macie siły podejść i kliknąć kilka słów a z telefonem:-(, sprawa, jak na razie zawieszona, oczywiście zepsuty, a miał dopiero 2 miesiące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafinak80
HeJ Laseczki co tak cicho siedzicie?? Abs a gdzie utopilas tel?? W kiblu??:P Majka walnij no jakiegos posta morderce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka, Ty sie śmiejesz ":-(a on naprawdę nie chciał pływać, gdym to wiedziała, to bym go nie uczyła, :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka MAM 5 Z PRZODU a dokładnie 59,7 :) :) :) :) :) jutro pewnie bedzie więcej ale dzis sie jeszcze ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mój post???? przeciez pochwaliłam sie ze mam 5 z przodu a dokładnie 59,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to na specjalne życzenie Mafinki było :P Kasiunia :) GRATULACJE !!!!! ja chyba tego szczęścia nie dożyję :P Abs:) a wysuszyć sie nie da? Moje dzieciaki jak były małe wrzuciły telefon do studzienki z wodą , ale rozebrałam go na części, wysuszyłam i dalej działal :P ale co fakt to fakt- to była stara poczciwa nokia - cegła, a nie takie tam wynalazki jak teraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) coś ostatnio tempo nam spadło, może za mało jecie i nie macie siły?? :P a ja miałam dziś dzień kuRturarny :D na 12 mój R wyciągnął mnie na wernisaż prac pedagogów łódzkiej ASP. dobrze, że poszliśmy, bo pogadałam z jedną potrzebną mi babką :classic_cool: a potem na 19 byłam zaproszona do teatru przez moje studentki - nauczycielki. Laski, popłakałam się ze śmiechu. No po prostu genialna sztuka, a wykonanie jeszcze lepsze :D myślałam, że skonam. dlatego rzadko chodzę do kina czy teatru, bo ja reaguję dość spontanicznie i wylewnie :P zdarza mi się w kinie, w krytycznym momencie krzyknąć jakieś "oooh", albo "oo matko!" i reszta widzów ma zabawę ;) a jak się śmieję, to mi łzy lecą jak głupie, więc wolę oglądać wszystko w domu, gdzie mogę reagować jak chcę :P i płakać i smarkać i śmiać się w głos :D tak więc wychodząc po spektaklu, zastanawiałam się, ile zostało z mego makijażu ;) ale lata praktyki nauczyły mnie płakać tak, żeby się nie rozmazać :P generalnie dzień zaliczam do udanych. chociaż zimno tu jak przysłowiowy ch... jak wracałam to było -18 :O ABS - przecież zalanie to jeszcze nie śmierć, laptopa można uratować, a telefon nie? może w serwisie zerkną na niego? całuję pitunie TTIJA może byś się odezwała jednak czasem SERUM to samo!!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszku mnie nie bylo ale nic sie nie zmienilo nadal ta sama stronka od piątku 🌼🌼🌼🌼🌼 Mój kompa odpoczywał porzez pare dni ale wczoraj został uzdrowiny 🌼🌼 Tija ZAWSZE RANO NALEWAŁAS KAWUNIE A TERAZ CO SIE Z TOBA DZIEJE ZAPOMNIAŁAŚ O NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem czy pisaalam 7 marca mam egzamin tak że jak sobie tylko wspomne to dostaje gesiej skórki nie mowiac o innych objawach Raz mi sie uda zrobic ten zasrany łuk a za ktoryms razem wyjade za linie Ja tam do zasranej śmierci bede jeżdzic 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D u mnie słoneczko świeci ale lodóweczka jak się wyjdzie na dwór :o Mąz dzisiaj w delegację pojechał synek jeszcze na desce szaleje , i same z Carmena zostałyśmy . od wczoraj sprzątam i wywalam graty od młodego z pokoju ba ma ogrom nie potrzebnych rzeczy więc korzystam z chwili jak go nie ma :Dno i znalazłam moja starą dietkę na której chudłam więc czas zacząć kolejne odchudzanko :D no i dzisiaj zmienie kolorek włosów z rubinowej czerwieni na czekoladowy brąz :) bo mi tak szybko włosy rosną że co 2 tyg. muszę je farbować a jak mam brąz to moge raz na miesiąc no i mam tyle ciuchów letnich w róznych czerwieniach fuksjach że ten moj czerwono rubinowy kolor troche się z nimi gryzie a juz tak po ente to kobieta zmienną jest więc zmiana mi się należy :D KASIUNIA- :D gratuluje 5 z przodu :D alez to musi być cudne uczucie zobaczyc ją na wadze :D pozytywnie zazdroszczę :D MAJA- jak po wódeczce z koleżanką MAFINKA- ❤️ KICIA- nasz ty pracusiu kochany :) DZIADEK razy 2👄 TIJA- halo, halo jak remoncik ?? MYSZKA- gratuluje stronki :Dze zdrówkiem juz lepiej jeszcze mi tarczyca została do zbadania bo po tej grypie mam bardzo powiększoną i muszę ją skontrolować :o ABS- a jak twoje odchudznako ??i jaka reakcja szefa na ten utopiony tel. mam nadzieję że nie krzyczał dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniochha
Kicia :) Do2do :) jeszcze troszkę i zaczniecie pisać dłuższe posty niż ja :P Bo Mafinka to już dawno mnie przegoniła :P Co by się ściaśniać odpowiem hurtem na pytania do mnie skierowane :P U mnie ferie w pełni, nie dobrze mi sie robi na myśl ile zaległych papierów i spraw mam do załatwienia (w czasie tych ferii :P ). Na pewno realizuję podstawowy plan - znaczy spanie - z wyra nie wychodze przed 10.30 :P Wolę nie mysleć co będzie jak znowu o 6 rano ten mój pierdziel zadzwoni :P Dieta leci jak krew z nosa - kilogram w dół, pół kilo w górę .... ale jeszcze jakoś ciągnę. Ostatnio odkryłam wątróbkę drobiową duszoną na cebulce :classic_cool: PYCHA !!!!!! Nawet dukanowe naleśniki smażę rzadziej :) Dziś na obiad dukanowe gołąbki :P Dziś też postanowiłam zrobić czystkę w piwnicy (Do2do :) jakaś intuicja ? ) - w czasie letniego remontu powynosiłam do piwnicy skarby moich dzieciorków, czas zrobić z tym porządek , bo już tylko ścieżka do okna zostala :P Spotkanko z koleżanką owocne było :P Niestety ten jej mąż okazuje się coraz wiekszym palantem ..... Dziewczyna musiala znaleźć sobie adwokata, bo tamten pierdziel postanowił chyba zostawić ją na ulicy z walizkami :( Okazało sie, ze tamta jego warszawska gwiazda- artystka nie ma NIC. Wszystko prawnie nie należy do niej tylko wyłącznie do jej męża, a gosć ma już dość jej romansów i postanowił się z nią rozwieść, zostawiając ją bez niczego. Nawet prawa do dziecka chce jej odebrać. Zresztą skontaktował się z moją koleżanką i opowiedział jej o swoich planach. No więc w tej sytuacji mąż mojej koleżanki zaczął wymuszać na niej sprzedaż firmy i ich wspólnego, nowego domu !!!!! A jeszcze parę tygodni temu mówił, że wszystko tutaj zostawi jej i dzieciom ..... Ech ... szkoda słów :( Koleżanka jest załamana , ale na szczęście jest silna i postanowila za wszelką cenę walczyć o swoje. A tamten kutas niech spada do swojej ździry ..... Ciekawe na jak długo teraz sama szalona miłość wystarczy im do życia :P Mam nadzieję, ze oboje szybko znajdą sie na ulicy :O eee co tam u mnie jeszcze?????? :P Chyba starczy :P Mafinka 👄 nie lubi jak ja się za bardzo uzewnętrzniam :P Buziorki dla wszystkich 👄👄👄👄 Piszcie dziewuchy !!!!! Szczególnie Wy - PIJAWKI :P po cichaczu podczytujące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??????? wcięło mój malutki post????? :P Myszko :) cwaniarko, to chyba Twoja sprawka !!!!!! Nie dość, ze ostatnio lykasz wszystkie nowe stronki, to jeszcze chcesz sama całą zapisac??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwiejność jak cholera, wydzieram się na wszystkich, poza synem, mąż mnie nienawidzi, chyba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×