Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robicc

******osoby z pracy********zapraszacie????

Polecane posty

Gość nie wiem co robicc

Ja z koleżankami z pracy bardzo się zżyłam, bardzo je lubię. Nie wiem co robic, bo nie mam juz miejsca na sali, żeby je za prosic ,a to dodatkowe 10 osób :( A jak Wy robicie? Możecie coś poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ja z pracy nikogo nie zaprosiłam. Z zakładu pracy przyszły 3 osoby, na wesele - prezent, gratulacje , itd. no i zostały tak z 4-5 godzinek na zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie zapraszam z pracy bo slub mam 250 km od miejscowosci w ktorej pracuje...zreszta pracuje z samymi kobietami, a wiecie jak to jest w takim babincu, niby wszystko ok ale na naprawde to wszystkie tylko obrabiaja sobie dupe, sam falsz i obluda. nie lubie ich wiec nie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottekk
Ja mam plan, żeby namówić narzeczonego, żeby nikogo nie zapraszał z pracy, ale nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
No, ja pracuję z 3 osobami, dwie są mi bardzo bliskie, bo znałam je wcześniej. Jeśli ta trzecia osoba jeszcze będzie z nami pracowała, to też ją zaproszę, jeśli nie - to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że należy zaprosi
że należy zaprosić na ślub koleżanki z pracy. Ja tak właśnie zrobiłam dałam jedno wspólne zaproszenie dla działu w którym pracuję i do 2. z którym jestem zaprzyjaźniona. Zaproszenia wręczyłam przy wszystkich pracownikach na ręce kierownika. Na wesele nie zapraszam, bo po pierwsze - nie organizujemy, jedynie mała kolacja dla najbliższych w restauracji, po drugie - bierzemy ślub w mojej rodzinnej miejscowości, tj. ok. 280 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym musiała zaprosić 90 osób;) zaproszę tylko te najbardziej mi bliskie, z którymi mam dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprosic tylko na slub
jesli uroczystosc odbedzie sie tej samej miejscowosci, gdzie pracujesz,,,,,, a jesli w innej to tylko najblizsza kolezanke, a reszte zapros innego dnia na imprezke w jakims klubie,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zainteresowana...
ja zapraszam na ślub dział w którym pracuję i dwa zaprzyjaźnione. w jaki sposób wręczę zaproszenia jeszcze nie wiem tzn. w moim dziale na ręce kierownika, a w pozostałych to chyba niekoniecznie (dzieli nas kilka dzielnic), chociaż kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablaaaaa
z obecnej pracy nie zapraszalam na wesele nikogo, ale na slub wyslalam maila z zaproszeniem od siebie i narzeczonego ale tylko na slub. jestem w bardzo dobrych stosunkach z kolezanka i kolega z poprzedniej pracy wiec ich zaprosilam rowniez na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak zaręczyn
Z tymi współpracownikami to jest niezła jazda. Jak zaprosić ich tylko na ślub, skoro podróż w jedną stronę zajęłaby więcej czasu niż uroczystosć w kościele? Jeśli juz to chyba wypada zarosic tez na wesele. Tylko jak dokonać selekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
ja nie zapraszam, teraz musze przekonac faceta aby on tez nie zapraszał - bo niecierpie jego koleżaneczek z pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiek
kolega z pracy bedzie moim swiadkiem :D no i szefowie beda obowiazkowo bo sa super! kolezanka nie chce przyjsc na wesele ale do kosciola moze i przyjdzie. Zzylam sie z nimi bardzo bardzo - mala firma to i latwo zzyc sie mozna :D od chlopaka z pracy to nikogo na wesele nie zapraszamy. On nie chce, ja nie znam. On z kolei ludzi z mojej firmy zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aann//
Ja z znajomych z pracy zapraszam tylko na ślub, moj narzeczony tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zapraszam na sam slub
ale watpie by ktokolwiek przyejechal (okolo100km) na wesele nie prosze z prostej przyczyny: mala firma, kazda znajomosc jest na takim samym "poziomie",wiec prosic musialabym wszystkich, z osobami towrzyszacymi. nasze wesele jest na okolo 50 osob wiec dodatkowe 12 + 12 os.towarzyszących i 3 szefowe+3 ich mezów to ponad polowa juz zaproszonych gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×