Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyrada ciągle od nowa

170 cm, 70 kg. zaczynam od jutra. kto wchodzi??

Polecane posty

A JA JUŻ JESTEM PO ŚNIADANKU I PO ĆWICZENIACH A6:) ZJADŁAM 2 KROMKI CHLEBA CIEMNEGO I DWA LISTKI WĘDLINY A TERAZ PIJĘ KAWKĘ OCZYWIŚCIE BEZ DODATKÓW:) MAM NADZIEJĘ ŻĘ WAM TEŻ DOBRZE IDZIE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zpracy wrocilam :) jestem w trakcie sniadania: dwie kromki chleba razowego z serkiem topionym i do tego gorący kubek (wiem ze niezdrowe, ale po prostu uwielbiam i nic na to nie poradze) nie waze sie na razie, ale powiem wam szczerze ze spodnie leza na mnie lepiej - tzn. nie sa juz za ciasne :) nie ukrywam - przyjemnie mi z tym wydaje mi sie ze to efekt sklonow oi brzuszkow, bo dietetycznie to ja sie za bardzo nie wysilam no ale mam nadzieje ze i do tego sie zmobilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJWAŻNIEJSZY JEST RUCH BO SPALISZ WSZYSTKO CO ZJESZ I TŁUSZCZYK NIE BĘDZIE SIĘ ODKŁADAŁ A SPALAŁ SIĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexi - w pełni sie z toba zgadzam i dlatego powoli, powoli zaczynam sie ruszac ogolnie wychodze z zalozenia ze lepiej sie poruszac chociaz troche ale za to regularnie od razu sie czlowiek lepiej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie! a więc tak, cud to to nie byl, ale nie zjadlam nic slodkiego. :Dsniadanie: kawalek chleba pelnoziarnistego z serem zoltym+ herbatka slim max.II sniadanie: (cos co mnie gubi, 8h spedzam poza domem)kawałek chleba, w sumie dwa bo zlozone,  tez z serem+wodaobiad:zupka warzywna(mrozona jarzynowa+kostka rosołowa)zaraz zjem kolacje:kubek warzywnej i pomarancze.trzymam kciuki za Was i za nast dzien:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja cały dzień poza domem więc i z dietą dobrze ogólnie ok 800kcal dziś przyjęłam :) jutro rano będę się ważyć więc zobaczymy co od świąt spadło :) trzymam za was kciuki Dziewczyny ile macie lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majca jeśli mogę Ci polecić to owoce jedz max do godz 15:00 a najlepiej 12:00 a wieczór to coś białkowego, warzywnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfekto, wiem wiem, ale poprostu potrzebowalam czegos slodkiego bo bym padla:P mialam taki napad glodu slodyczowego, ze szok, a ze mama szla do sklepu to poprosilam o pomarancze, lepsze to niz czekolada..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majca dokładnie tak :) Witam z rana Waga wskazała 64,5kg czyli już 1,5kg za mną :) a tak bym chciała już napisać,że zeszłam poniżej 60kg :) drugi dzień diety jak za razie rozpoczęłam od herbaty i za chwilkę pędzę na śniadanko miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy dzisiaj :) wczoraj bylam grzeczna, nie za bardzo - 800 kcal perfekto to dla mnie cos nieosiągalnego, zreszta kiedys tez sie tak odchudzalam i ... no wlasnie .. ciągle musze sie odchudzac to jednak nie jest sposob dla wszystkich w każdym razie gratuluje wytrwalosci, takie ograniczenmia sa skuteczne :) mam za soba dzisiaj maly spacerek, w planach jeszcze jeden jutro mam wolne to sie troche wiecej poruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!drugi dzien za mna, znowu szalu nie ma, ale nie jest zle:DI sniadanie:Kawałek chleba razowego z twarozkiem,II sniadanie:kawalek chleba razowego z twarozkiem, jogurt muesli i jabłko,Obiad:warzywa na patelnie [bez tluszczu of course!] i piers z kurczaka smazona na wodzie:)podwieczorek:pomarancza,kolacja tez pomarancza;)) znowu ochota na slodkie, ehhh:DDajemy rade, ale bedziemy laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie majca - damy rade coraz wyrazniej widze ze mnie troche mniej :) ale sie jeszcze nie waże, zobaczymy za bardzo diety nie trzymam wiec wlasciwie nie wiem czemu chudne, cvo prawda po trochu ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu, szalu nie ma, ale dalam rade. ;) nie zjadalam nic slodkiego! zero bialego chlebka! ahhhh, 3 dzien ;)) najgorszy dla mnie jest brak slodyczy i bialego chleba:) na obiad zjadlam to samo co wczoraj na kolacje zjem jablko;D oby tak dalej, moje mile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie wczoraj było dużo grzeszków, tłumaczę to sobie @ na którą czekam dziś 3 dzień już ok :D już zakończyłam moje jedzenie na dzień dzisiejszy może jeszcze uraczę się jakąś mini przekąską białkową dziś spotkałam kumpele, schudła 15kg w 3 miesiące. a jadła wszystko prócz słodyczy tylko w małych ilosciach. Rano śniadanie, drugie śniadanie i obiadokolację ok 17-18 i nic więcej, do tego trochę ruchu i samo zeszło stosuję ten sam plan i mam nadzieję,że sie uda :D buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj trzymalam sie planu - odnośnie kcal, ale za to w ogole nie cwiczylam :( dzisiaj zamioerzam to zmienic i chociaz troche aerobiku sobie zafundowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem cały czas z wami dziewczęta choć nie mam czasu pisać to śledzę jak wam idzie a mi jako tako a minowicie dziś zjdłam 2 kromki chl razowego z 2 lyżeczkami dżemu 1 jogurt 1 serek darek 2 kromki chl. z wędlinką i 4 kostki gorzkiej czekolady narazie tyle a jak wam dziś idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak, wczoraj zjadlam polowe jednego paluszka Twixa;/ nie dalam rady. ale reszta wporzadku.. od dzisiaj zaczynam z wspomagaczami z Herbalife- koktajl, blonnik aktywny i blonnik z ziolami. :)) zobaczymy co z tego wyjdzieeee;)) jak bedzie dzialac to dam Wam znac, tymczasem uciekam... ;)) buziaki i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie bylo idealnie, zjadlam maly kawalek batonika;/ ale reszta bez zmian! dzisiaj zaczynam z herbalife, koktail i blonniki;) jak bedzie dzialac to Wam powiem,:) pozdrawiam i buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to woidze ze oidzie wam nie najgorzej - za to ja wczoraj totalnie przesadzilam :( musze sie za siebie wziać wreszcie na serio bo inaczej nigdy nie schudne zaloze sobie zeszyt w ktorym bede zapisywac wszystko co zjadlam - w ten sposob bedzie mi latwiej wyciagnac wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WIECIE CO JA CHYBA MUSZĘ SIĘ Z TĄD WYPISAĆ BO WY JECIE TAK MAŁO A JA DZIŚ 2KROMKI CHL. RAZ. Z SERKIEM WIEJSKIM 4 ŚREDNIE JABŁKA 2 KROMKI CHL.RAZ Z ŁYŻECZKĄ DZEMU 2 KROMKI Z DZEMEM JA WYŻEJ 2 KOSTKI GORZKIEJ CZEKOLADY A DO TEGO PRZED 20 BO O TEJ POŻE WRÓCIŁAM DO DOMU 2 KROMKI CHL.JEDNA Z SERKIEM WIESKIM BO RANO MI JESZCZE TROCHĘ ZOSTAŁO I Z PASZTETEM DROBIOWYM DRUGA I FILIŻANKA KAKAŁA OJ CHYBA SIĘ ZAŁAMAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc ja się chwalę ;D dzisiaj zjadlam tak: sniadanie: koktajl proteinowy niskowęglowodanowy. obiad: cale opakowanie warzyw na patelnie (112 kcal) i piers z kurczaka smazona na wodzie:) kolacja: ten koktajl co rano;) i szklanka soku ananasowego wszystko poparte wodą i błonnikiem ;))) jestem z siebie dumna! trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexi to chwilowe zobaczysz dasz radę!!! U mnie ok. Diety się trzymam,ale jem wszystko oczywiście oprócz słodyczy dziś na wadze 63kg a tak bym chciała już te 59 :) bo znając życie to na 60 się zatrzymam i 2 tygodnie będę musiała walczyć aby zeszło poniżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI PRFEKTO;) JA TEŻ TAK SAMO JA TY SIE ODŻYWIAM WSZYSTKO W MNIEJSZYCH ILOŚCIACH ZERO SŁODCZY I CHLEBA BIAŁEGO CZASEM GORZKA CZEKOLADKA ALE OCZYWIŚCOE TEŻ MAŁO:) GRATULUJĘ CI JUŻ BARDZO WIELE SCHUDŁAŚ:) TAK 3 MAĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tak: warzywka gotowane z mięsem na obiad, skibka chleba ciemnego z sosem, koktajl i 2 pomarancze ok.15;) -3kg;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w3idze ze wszystkie tu dzialaja..tylko ja lasuchuje..eh musze i ja cos ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alexi - gratuluje motywacjji :) masz racje aerobik to swietny pomysl ja tez sie zapuscilam przez ostatni tydzień, ale znowu wraca motywacja tak czy owak bede wpadac regularnie zeby poinformowac o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×