Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arletka AM

Pigułki GWAŁTU - chciałam ostrzec wszystkie dziewczyny!

Polecane posty

Na dyskotekach są ustalone gesty i wygląd.- a tak coś konkretniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie chodzę na dyskoteki , bo nie lubię. A gdyby raz poszłabym z ciekawości, udawałabym kogoś innego, poobserwowałabym ludzi jak się zachowują, co piją, jakie towarzystwo się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 19
A mnie nie trzeba pigułek gwałtów@&&^#% Sama chcę sie kochać z każdym. Byle nie śmierdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiaaaaaa
jak ide na impre to po to zeby mnie ktos zerznol swoim wielkim kutasem wiec nikt mi tabletek gwaltu wsypywac nie musi :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korpys
Czy to że laska lubi się sexić oznacza coś złego? Lubi i tyle tak jak ja lubie nowe laseczki więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee to bzdety
mitomani i trole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfadfa
" co jest złego w postawieniu kobiecie a nawet facetowi drinka czy piwa? co jest złego w kupieniu koledze czy koleżance hamburgera? " a kto pisał że coś złego? tylko jak kogoś nie znasz i nie wiesz co robił z tym czymś to jest to cholerne ryzyko :O Zresztą pigułka gwałtu to mały pikuś. Gorsze co można wyczytać w necie, były linki kiedyś na kafe do jakiegoś ich forum , to opisy chorych na HIV jak to starająsiedolewać swojej krwi/spermy ludziom do żarcia napojów żeby zwiększyć ilość chorych i wywalczyć sobie tolerancję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambolinol
Więc jest sposób na laski które oskarżają o gwałty. laska jak pije drinka na koszt faceta to facet powinien jakoś nagrać rozmowę z laską, że się zgadza z nim wyjść na sex i już. Później nie będzie mogła oskarżać. No wiadomo, nie wolno laski bić ale lekkie przyduszenie ciałem zawsze pomaga pokonać resztki oporu :-) I jeszcze oczywiście nie podawać nigdy prawdziwego imienia ani nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie poprosic
jak idziecie ze znajomymi to niech was pilnują!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może udawać kogoś innego , a tu wielkie zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelnik światły
Nie niech was pilnują ale niech płacą wasze rachunki za drinki. niech pilnują żebyście nie wyglądały jak prostytutki i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niech policjantka przebierze się za prostytutkę, udaje ,że zamawia sobie drinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpenter USA
Policjantki po pierwsze takie ładnie nie są, bo ładna nie pójdzie tam do pracy. Po drugie nie można prowokować przestępstw na siłę. Jeżeli nie szukają seryjnego gwałciciela to im nie wolno tak działać, bo to jest Państwo prawa. Niech same sobie winne nie dopuszczają do takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checiara89
a ja pojde z kazdym do lozka bez pigulki kto chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no dobre haha
ja ostatnio czyytałam na forum tora o tym a wlasciwie to o OPRAWCACH ktorzy czuja sie bezkarni na torze bo policja ani nikt nie moze ich namierzyć :o TO CHORE :o czytajcie to z forum posty Topic 16, 2008, 10:29 am by XaXeXiXoXuXyX #3197 Pigułki gwałtu Przeczytałem temat o narkotykach. Ktoś tam napisał o pigułkach gwałtu. Gdzie je można kupić? Jak je można zrobić? Czy są jakieś inne środki na kobiety? Chodzi o środki które można dodać do napojów i się rozpuszczają? Żeby kobieta chciala iść do łóżka i na seks. Szukam przepisów na takie środki albo miejsc gdzie je można kupić. XaXeXiXoXuXyX -------------------------------------------------------------------------------- Quote PM XaXeXiXoXuXyX top Guest Mr. Anonymous Group: Posts: Posted on Apr 16, 2008, 9:39 pm by Guest #3202 najpopularniejsze to pigułki zawierające flunitazepam czyli "rohypnol" i "narcozep". nazwa zależy od regionu swiata i producenta. najczesciej rohypnol. kupować najlepiej w dubaju lub w luźniejszych krajach arabskich. araby to lubia dawac europejkom by poruchac za darmo. po dobie nie da sie wykryć w krwi delikwentki. w polsce jak i w europie sluzby tego pilnuja i to ścigają mocniej niż dragi. trzeba bardzo uwazać. w uslandowie tez to scigaja. lepiej sie w polsce o to nie pytaj bo diler to zazwyczaj kapus a wtedy pytanie bedzie odnotowane w twoich papierach. jak juz to pyta sie pedalów oni to czesto urzywają by wydupczyć normalnych facetów jak się bardzo na niego napali. są tez wiele produktow o podobnym dzialaniu. ukrainskie krople do oczu w alkocholu dzialaja podobnie , ale nie wiem jak sie nazywają. HeHe !!! może koledzy dziciojeby napisza coś wiecej o tym. maja doświadczenie praktyczne bo oni tez to na dzieci urzywają co by nie było ze oni na chama. --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no dobre haha
Posted on Dec 5, 2008, 9:21 am by Guest #7274 Nic nie przebije 'kapsułki rypania' jak my w środowisko o tym mówimy. Obecnie cena to 100 zł za sztuke. Przynajmniej u mnie za tyle można kupić. Szkoda że nie da się tego sprzedawać przez sieć bo miałbym tu wielu klientów. Najzabawniejszą opowieść jaką słyszałem to że ponad 40 kolesi zgwałciło dziewczyne gdy jej rozpuszczono w drinku kapsułke. Hehe miała zabawy na całe życie. Ciekawe jak jej pizda wtedy była rozjebana. Szkoda że nikt nie nagrał tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no dobre haha
Mr. Anonymous Group: Posts: Posted on Feb 24, 2009, 1:48 pm by Guest #9693 słyszał ktoś o nowej generacji GHB? Aktualna pigułka jest niewykrywalna po 5h (w stanie płynnym po 3h) Słyszałam, że obecnie jest w fazie testów nowa generacja która ma być niewykrywalna kilkakrotnie szybciej po przebudzeniu niż aktualnie. Ktoś o tym słyszał? -------------------------------------------------------------------------------- Quote top Guest Mr. Anonymous Group: Posts: Posted on Feb 25, 2009, 8:26 am by Guest #9719 Niewykrywalna po 1h. Już jest. Trudno dostępna i droga ale to się zmieni. Poza Emiratami Arabskimi i Bahrajnem gdzie jak zwykle jest wielu chętnych słyszałem że w Japonii i HongKongu jest najłatwiej dostępna. Yakuza i Triady trzymają całą dystrybucję. Arabom sprzedają ruscy. U nas na razie nieosiągalna. Oby się to wkrótce zmieniło. -------------------------------------------------------------------------------- Quote top Guest Mr. Anonymous Group: Posts: Posted on Feb 25, 2009, 8:51 am by Guest #9721 Czy ruchanie odużonej narkotykami kobiety jest takie przyjemne? Zawsze udawało mi się zbajerować laskę samemu z ewentualną pomocą wódki ale wydaje mi się, że taka odużona panienka będzie miała suchą pizdę i w związku z tym żadnej przyjemności dla nas. Obetrę sobie chuja. Loda nie zrobi, bo nie będzie w stanie będąc nieprzytomna. To, że pigułka wywietrzeje po godzinie nie zmienia faktu, że plemniki nie uciekną jak węże ani otarcia z waszym DNA nie znikną więc można was po tym zidentyfikować. Inna sprawa, że kobiety wyglądające jak dziwki chcą tylko naciągnąć faceta na whisky i szampana w drogim lokalu ale dupy dać już nie chcą. Nie powinny mieć w związku z tym pretencji, że facet odbiera sobie to za co zapłacił. Do pigułki powinien być dołączany zestaw z instrukcją jak po wypierdoleniu pozbyć się śladów własnego DNA, może butelka z jakimś płynem dezynfekująco czyszczącym, gruszka do lewatywy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no dobre haha
Posted on Feb 26, 2009, 8:59 am by Guest #9773 Hmm widzę że nie znasz podstaw genetyki chyba... Prosty przykład... Na podstawie DNA matki, ojca i dziecka można wykluczyć lub też potwierdzić ojcostwo, lecz nie można wskazać ojca dziecka na podstawie DNA. Jeśli nigdzie nie zachowujesz się podejrzanie, że musisz dać swój włos, mocz czy kawałek skóry do analizy to nie musisz się o to bać:) No chyba, że ktoś Cię rozpozna i będziesz podejrzanym;) Co do pigułki. Na początku istnienia tych pigułek, stosowano mieszankę jakiś tam składników z flunitazepamem, który działał około 48 h i często powodował zgony osób które go zażywały. Jest to jeden z psychotropów działających w taki sposób, że osoba nie pamięta co się z nią działo w dany dzień. Ma po prostu luki w pamięci. Medycznie jest nazywana GHB (lub GRB) i badania krwi moczu i wszystkiego co można zbadać nie wskażą obecności tego środku po 5h (w stanie ciekłym np z wodą zmieszane - po 3h) od przebudzenia się ofiary. Właśnie niedawno się dowiedziałem, że powstała nowa generacja tego środku, który prawdopodobnie działa o wiele skuteczniej i szybciej znika z organizmu. Hmm teoretycznie mówiąc, jeśli się przedawkuje aspiryny to podobne skutki mogą nastąpić ;) ktoś może wie jak zdobyć taką pigułkę gwałtu? Tyle już o niej samej wiemy ale nikt nie mówi jak to bezpiecznie zdobyć a) Bardzo dobrze napisane. Faceci biorą to, za co zapłacili. Świetny komentarz z tą instrukcją obsługi dołączaną do tabletki. Ja lubię ruchać nieprzytomne analnie. b) I właśnie dlatego w tym temacie pisano o różnych pigułkach gwałtu czy raczej o różnych substancjach o podobnym działaniu. O aspirynie też. Zdobyć to jest trudniej niż narkotyki i nikt ci tu konkretnych adresów i namiarów nie poda. Ale na podstawie tego co zostało napisane każdy inteligentny facet - a chyba tacy tu głównie powinni siedzieć - powinien to zdobyć: kupić lub samemu spreparować. -------------------------------------------------------------------------------- Quote top Guest Mr. Anonymous Group: Posts: Posted on Mar 3, 2009, 7:14 am by Guest #9953 Ad rem. Rohypnol a raczej Flunitrazepam jest ciągle składnikiem wielu leków dostępnych na receptę i często zapisywanych, głównie przez psychiatrów. Nawet nie mając znajomości wystarczy iść prywatnie na wizytę parę razy, zasymulować odpowiednią chorobę a dostaniemy legalnie receptę (można podać fałszywe dane) i lek sprzedadzą w aptece. Później prosta, naprawdę prosta, destylacja i mamy składnik. Jak mi się zechce to napiszę jakie leki i na jakie schorzenia oraz o tej destylacji. Teraz mi się nie chce. Stej tjun. --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no dobre haha
tak na przyszlosc.... nie bierzcie od nikogo drinkow!!!!!!!!!! ani glupiej coli bo powie skurwysyn ze musi DOSTAĆ ZA CO ZAPŁACICL :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrapuczkaaaaaa
a mama mówiła nie bierz cukierków od nieznajomych!! gdzie nauka mam? poszła w las?? to tak to potem wyglada ze są gwałcone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko prawda
kobieta powinna zachowywać sie godnie i nie żerować podstepnie na innych po czym się wykręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kazałabym wypić to świństwo draniom.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
Skurwysyny! Napoiłabym ich wszystkich a później dała pedałom do rypania 😡 Dobrze, że nie chodzę na dyskoteki. Raz byłam i swojego piwa pilnowałam jak oka w głowie. Kurwa, na jkaim świecie przyszło nam żyć. Tam jeden chuj wyraźnie napisał, że pedofile tego gówna używają. Skurwysyny! Do pierdla i niech im odbyty polerują na wysoki połysk!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nośmy takie koszulki z napisami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pipyyyyyy
Po co na dyskoteki łazicie? Skoro łazicie to tylko na ruchanie co nie? Szczucie wyglądem dziwki tak się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megamixme
mojej kolezance ktora SAMA sobie kupila drinka w dyskotece barman dosypal taki srodek!!! na szczescie znajomi zauwazyli ze z nia cos sie dzieje i zabrali ja do domu, bo to byl pierwszy drink, nie mogla byc po nim tak pijana! a dwa: czesto dzieje sie tak ze jak na chwile odwrocisz glowe to ci dosypuja do twojego wlasnego za twoje pieniadze kupionego drinka! powinno sie kupowac cos co jest kapslowane i przy tobie barman otwiera, wtedy jest najbezpieczniej! mi dosypal taki srodek kuzyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu się..
ostro gwałcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×