Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arletka AM

Pigułki GWAŁTU - chciałam ostrzec wszystkie dziewczyny!

Polecane posty

btw. chodze do klubów, pubów potanczyc napic sie non stop od kiedy zaczeli mnie wpuszczacz (warszawa) i NIGDY NIE WIDZIAŁEM SYTUACJI BY JAKAS LASKA NAGLE TRACIŁA SWIADOMKĘ< CHWIAŁA SIĘ, itd byłą przymroczona i jakiś koleś czy kolesie ją wyprowadzali!!!! ja kurna nie wiem gdzie wy sie bawicie i w jakim towarzystwie:D:D:D ponadto jak ja nie moge isc a dziewczyna ma czas to ją puszczam do klubu ale tylko z jej bratem, najlepszym kumplem, kuzynką itd NIGDY SAMEJ Z KUZYNKĄ. a teraz proszę o skasowanie tego topika bo to reklama tora i dewiacji tam rozpowszechnianej🖐️ ps.2 co za frajda posuwać bezwładną kobietę?:D kurwa no...kłodę taką przelewającą się przez ręce?:O już wole mniej ładną ale zywą i sprawna w łóżku niż rooochac jakiegos flaka:O ps.3 moj kumpel nie potrzebuje tabletki gwałtu. ma jedna niezawodna taktykę (dodam ze jest malo urodziwy i zdnaiem kobiet hm oblesny). Otóz ow znajomy podchodzi do kazdej laski i po krótkiej wymianie zdan o niczym proponuje poprostu sex. skuteczność ma myślę 1/100 albo i wiecej ale on zagaduje do każdej:D:D:D i jak jest podpita jakaś to zawsze coś upoluje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się panienka chciała napić na krzywy ryj a koleżanki jeszcze zachęcały bo lubią tak samo to nie ma w tym nic dziwnego, że trafił się zboczeniec. Łazicie po klubach gdzie pełno takich, a także narkomanów, handlarzy kobietami, mafiozów, itd. to macie za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnygfdgv
Jestem nieśmiałym, niezbyt ładnym, prawiczkiem. Od wielu lat szukam tych pigułek, żebym w końcu mógł zaznać szczęścia z jakąś dziewczyną. To mit, że można je kupić wszędzie. Mnie się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojo
A ja mam dostęp. Jak coś pisać, to się informacją podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojo
Wojo A ja mam dostęp. Jak coś pisać, to się informacją podzielę emilwvp.pl gg:39856299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny29
Ejjjjjj , Dekle Ghb,czy inne tabletki gwatu, sa tak nazwane poniewaz usypiaja ludzi, i powoduja utrate swiadomosci czy pamieci wstecznej,rownie dobze mozna wykozystac okrasc kobiete,upijajac ja,wiec nie pieprzcie tylko o wadach tych specyfikow. Heh Ja uzywalem tych tabletek do wlasnych ,potrzeb sa dooooozo leprze niz tabletki Extazy, Policja nie jest tak zawzieta o karanie za posiadanie tych srodkow poniewaz sa one, legalne sa b tanie do nabycia i jest zajebista faza po nich , w odpowiednich dla siebie dafkach, moznea je skruszyc i wciagac jak fete,albo rozposcic w kawie wodzie i wypic, efekty kazdy opowiedziec moze po spozyciu na Wlasna odpowiedzialnosc. Ja nikogo do niczego nie namawiam mowie co przezywalem. Wada!!!!!! Jest wadą to ze Uzalezniaja niestety jak Amfa,czy Papierosy to Ich Mankament. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anestazjanka
@Normalny29 - gdzie to kupić? Nie chodze na dyskoteki a nie jestem w temacie "zakupów" a chce mężowi zrobić psikusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ją też jestem głupia ? Mieszkam we francji raz do roku organizowana jest impreza dla polaków"Andrzejki "szkoda że nie sami polacy tam się bawią tego roku padlam ofiara choć nie wiem tak naprawdę czego dzięki bogu nic się strasznego nie stało bo wróciłam do domu całą i zdrową choć imprezy nie pamiętam mam tylko delikatne przybylski dosłownie chwilowki tego co było ale zebrać to wszystko do kupy uzbierało by się może 10 min .napewno nie byłam pijana bo wypiłam jedno piwo co poświadczył znajomy ale na drugi dzienbbardzo bolała mnie klatka piersiową wręcz kula i miałam duże napady gorąca pot mnie oblewal można było wykręcić podkoszulek i zarazem napad zimna ręce miałam lodowate jak mięso wyciągnięte z zamrażarki nigdy nie zdawałem sobie tego sprawy że należy pilnować swoich szklanek dopóki mnie to nie dotyczyło a może to nie była pigułka tylko coś innego nie wiem bo się nie znam na tym jeśli ktoś wie niech mi napisze w każdym bądź razie teraz będę bardziej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jestem dziennikarką i chciałabym przygotować reportaż o pigułce g****u. Jeżeli macie jakieś doświadczenia i chcialibyście ze mną porozmawiać zapraszam do kontaktu: florencja.florencja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba obcych. Bliski znajomy też potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×