Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arletka AM

Pigułki GWAŁTU - chciałam ostrzec wszystkie dziewczyny!

Polecane posty

Gość 3144444
milusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruhanko bujanko
a czemu dupy nie chciałaś dać bez piguły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwigalska
bo była oszustkom i naciągaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupcia
To prawda z tymi barmanami i to jest juz totalnie podle. Sa miejsca w Warszawie, gdzie cudzoziemcy placa gruba kase barmanom zeby dziewczynom dosypali to co trzeba do drinka .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barman-mikser
kobiety ktore nie placa dostaja wkladke do drina i zwracaja z nawiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłalolitka
Już nie chodzę na imprezy żeby się zabawić na cudzy koszt. Wyleczyłam się z tego, bo faceci chcą tylko jednego. Jak nie mam za co to nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAŻAJCIE
NAWET NA ZNAJOMYCH, ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ TAKI, KTÓRY UDAJE PRZYJACIELA, MOŻE BYĆ FAŁSZYWY, ZŁY, NIE UFAJCIE LUDZIOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dosypiali coś do drinka.. kiedy? NIE WIEM czy brałam od obcych alkohol? NIE, Z NIKIM OBCYM NAWET NIE ROZMAWIAŁAM z kim byłam na dyskotece? Z DOBRYMI ZNAJOMYMI czy znajomi mi coś kupowali? RAZ KOLEGA ZAFUNDOWAŁ WSZYSTKIM WŚCIEKŁE, ALE BYŁAM PRZY TYM JAK BARMAN POLEWAŁ Wypiłam bardzo mało. Obudziłam się w innym mieście. Początkowo to wyglądało na zasadzie: mam oczy otwarte, ale mój mózg jeszcze nie funkcjonuje - jak takie warzywko. Po kilkunastu minutach zaczęło do mnie docierać, że jestem w obcym miejscu. Obudziłam się bez butów i bez torebki. Podobno ostro nawrzucałam znajomym, chcieli mnie do domu zawieźć taksówką, ale ja usiadłam na chodniku i zaczęłam na nich bluzgać, żeby się ode mnie odwalili. Najlepsza koleżanka aż się popłakała, bo podobno na nią tak nabluzgałam :/ czy zostałam zgwałcona? NIE - zostałam przebadana i gwałt został wykluczony. Nie wiem jak to wszystko się wydarzyło, nic kompletnie nie pamiętam.. Wnioski? nie ważne z kim, nie ważne gdzie, nie ważne ile się wypije... zawsze znajdzie się okazja, żeby komuś coś dosypać. NIE DA SIĘ PRZYPILNOWAĆ SZKLANKI. NAWET JEŚLI W RĘKU SIĘ JĄ TRZYMA (nigdy nie zostawiam alkoholu.. jak już coś kupuję to wypijam i dopiero wtedy idę się dalej bawić na parkiecie). DOSYPAĆ MOGĄ ZAWSZE. NIESTETY :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujcie napoje
w puszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To strzeż jej
jak oka w głowie, kiedyś jakaś koleżanka ukradła mi pieniądze, zauważyłam to, wyrwałam z rąk, ale miała minę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i prawda
Lubie sie ruchac bez pigulki. Jak ide do lokalu to po faceta i nie muszom mi nic dosypywac. Jak nie chcem siem pierdolic to nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalny joe
Czym się różni gwałt normalny do brutalnego? Czy wyruchanie po pigułce gwałtu jest gwałtem czy nie jest? Czy stosunek ten jest brutalnym czy nie? Co to kurwa za klasyfikacja? Czasem pizdy mówią, że je boli odbyt ale po normalnym ruchaniu w dupę też czasem boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekinier z f=23 to bobek
..taki mial byc nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samesobiewinne
W większości zgwałcone są same sobie winne i nie mówcie że to nie prawda. Po co pijecie drinki na czyjś koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pla1988a
dostałam kiedyś po impezie po gębie i mam teraz nauczkę. jak nie mam za co to nie idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigułka gwałtu to wina mediów
Przecież substancje rozpuszczalne w płynie, które powodują amnezję i bezsilność są znane od baaardzo dawna! Te substancje trafiły do powszechnego obrotu, wraz z rozpowszechnieniem antydepresantów- czyli niemal PÓŁ WIEKU TEMU! To pieprzone media, rozniosły informację, że istnieje coś takiego. A tym samym, zrobiły tym substancjom ogromną reklamę i przyczyniły się do rozpowszechnienia tego zjawiska na tak ogromną skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam takie cos
Tak,tak-temat jest wazny bo kazdy z tych obrzydliwych molestujacych ktora tylko sie da facetke tylko czeka zeby was gwalcic.za kazdym naroznikiem czai sie po 20,30 gwalcicieli.Uwaga,uwaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam takie cos
---->>megamixme mojej kolezance ktora SAMA sobie kupila drinka w dyskotece barman dosypal taki srodek!!! na szczescie znajomi zauwazyli ze z nia cos sie dzieje i zabrali ja do domu, bo to byl pierwszy drink, nie mogla byc po nim tak pijana!"------------------------ No i oczywiscie jak facetka sie schleje-to jasny dowod na to ze ten barman ktory jej nalewal drinka to istny gwalciciel.No bo przeciez kazdy facet to gwalciciel.Po 20,30 sie czaja za naroznikami i tylko czekaja az ktoras wejdzie do knajpy zeby jej dosypac czegos.Pamietej jedna z druga-!!!! :jak idziesz do knajpy i sie upijesz-znaczy ze barman -GWALCICIEL !!!! Wal wtedy prosto na policje !!! Albo jeszcze lepiej do ministerstwa !!! Pamietaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam takie cos
---->>UWAŻAJCIE NAWET NA ZNAJOMYCH, ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ TAKI, KTÓRY UDAJE PRZYJACIELA, MOŻE BYĆ FAŁSZYWY, ZŁY, NIE UFAJCIE LUDZIOM.--> Ja powiem jeszcze wiecej-nawet jak nie znajdzie sie pod reka barman gwalciciel,czy jakis udawacz,to mozesz nawet sama ty sobie dosypac czegos a pozniej zgwalcic pod pozorem pozoru.A pozniej jakby nigdy nic !!!! Wiec uwazaj nawet na wszystkich wlacznie z sama soba.!!!!!Wszedzie pelno tego gwalcicielstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczek polny
niestety to prawda - zdaza sie,ze barmani pomagaja pozniejszym gwalcicielom. Ten problem nie dotyczy tylko i wyl. polskich klubow. Ja czesto chodze sie bawic i zawsze nosze przy sobie tester. W trzech lodynskich klubach nagminnie dodaja narkotyki /w niewielkich/ ilosciach do drinkow,zeby ludzie sie dobrze bawili. A jak dobrze sie bawisz to napewno wrocisz za tydzien w to samo miejsce - wiec z punktu widzenia wlascicieli klubu ma to sens. I rzeczywiscie ciesza sie swietna opinia,a zabawa jest tam zayebista - teraz juz wiem dlaczego. Noszenie testerow powinno stac sie znakiem naszych czasow, tak jak uzywanie prezerwatywy czy czeste mycie rak. A pilnowanie drinkow i wszelkiego rodzaju napoi to podstawa,choc po ostatnich wydarzeniach,okazuje sie ,ze jedzenia tez. Mojej kolezance dodali czegos do pizzy.... wiadomo co sie stalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrzezweSpojrzenie
Chciałam zwrócić tylko uwagę, że alkohol to też narkotyk, więc najlepiej oraz najbezpieczniej bawić się bez żadnych "rozluźniaczy barier moralnych". Ja się dziwię tym wszystkim "akcjom ochrony drinków" - przecież wystarczy zrezygnować z odurzającego etanolu i już jesteśmy bezpieczne. Szanuje siebie - nie truję się ani alkoholem ani innymi wynalazkami. W końcu najczęstszą przyczyną przygodnych stosunków seksualnych, z który nie zawsze jesteśmy dumne jest właśnie alkohol :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAZNE moja kumpela zostala po tej pigule zbiorowo zgwałcona! Musze pogadac z kims kto stal sie ofiara gwaltu po pigule! Chece pomoc kumpeli!jestesmy jak siostry nie wiem jak mam z nia gadac! ona nie chce tak zyc! Podam nawet mail: marlenag4@tlen.pl PORADZCIE COS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22znawca tematu
naciagacie facetow na kase i myslicie ze kazdy wam sie tak da???? jedena da drugi da a trzeci da pigule i buzdygana miedzy wary a kto wie czy nie w pupke bo teraz to modne po same jajka i budzi sie taka z obolala dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Kiedyś mój chłopak wpadł na genialny pomysł. Na naszej romantycznej kolacji u mnie dodał mi do wina tabletkę gwałtu. Podobno pieprzyłam się z nim jak nigdy! Robiłam mu lody, wylizywałam ciało, zachowywałam się jak dziw*a. Potem ja w ramach zemsty wrzuciłam mu tabletkę do wina. Jaki on był wtedy... Zrobił mi 4 minetki, ssał, gryz, lizał piersi... Ach... kiedy się dowiedział co zrobiłam krzyknął: - Ty mała k***o. Ja ci dam! Złapał mnie za włosy, przyciągnął do twarzy, pocałował. Potem rzucił mnie na łóżko i pieprzyliśmy się lepiej niż po tabletce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutyut
ja tam chodzę na dyskę tylko aby wyrwać kogoś na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RitaCalo
Pigułka gwałtu ... hmmm ... teraz mogę się wypowiedzieć na ten temat. Kupiłam sobie drinki sama! Dostałam od kobiety barmanki przyrządzone z wkładką po 2 drinku nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Czułam się że zaraz zemdleje, byłam tak pijana jakbym morze alkoholu wypiła. Okropne uczucie ale nie powaliły mnie! dzięki Bogu! Zmierzałam do domu i dotarłam przy pomocy brata który uratował mnie z opresji. Dochodzę do siebie nadal ... Nigdy więcej alkoholu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik , tzn tego nie wiem, ale ta skopiowana wiadomosc z onetu nie jest w rzeczywistosci fajnym pozytywnym ostrzeżeniem ale reklamą sieci tor gdzie siedzi maja pedofilów, gwałcicieli, wszelkiej masci dewiantów od razu uspokoję podnieconych którzy wlasnie szukaja co to jest tor. moze i onion jest bezpieczny ale....tak zajebiscie wolny ze nawet z netem 25mega bedzie wams ie stronka otwierać jakbyscie mieli predkosc modemową...o sciąganiu sobie filmików można zapomnieć🖐️ ostrzeżenia jak najbardziej, laski powinny uważać ale ta wiadomosc to reklama tora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×