Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość justa140283
Dziewczyny jakie macie brzuszki od pępka w dół napięte czy miękie jak pluszowy miś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba taki troche napiety... tzn nie twardy jak kamien ale taki napiety chyba ze moze to przez to ze sie najadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nigdy nie zwracalam na to uwagi a jak teraz sprawdzilam to taki troche napiety ale nie twardy jak kamien:) chyba ze to od tego ze sie najadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie komputer zawiesza i pisze dwa razy bo myslalam ze sie nie wyslalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, dziewczyno, zdrowiej bo musisz mieć silny organizm dla swojego maleństwa! witaj basia19 :) popraw tabelkę i ustaw się w miejscu terminu porodu :) a mnie dziś pobolewa brzucho, raczej tak dziwnie mnie kłuje po bokach przy kolcach biodrowych. sama też się trochę wystraszyłam historią Doroty, ona nawet nie poczuła, gdy jej maleństwo zasnęło... czasem człowiek jest bezradny i nie wie co się naprawdę dzieje... nie mogę się doczekać kiedy mój szkrab zacznie się wiercić, przynajmniej będę wiedziała że wszystko jest z nim dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
Widzialyscie juz na USG swoje malenstwa jak sie wierca??:) ja widzialam niesamowity widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
Widzialyscie juz na USG swoje malenstwa jak sie wierca??:) ja widzialam niesamowity widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
Widzialyscie juz na USG swoje malenstwa jak sie wierca??:) ja widzialam niesamowity widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ewela ja przy każdej wizycie mam robione usg 3d lub 4d nie pamiętam które ale widzę bąble w realu już w sobotę kolejne odwiedziny!!!!! Świetny widok mam płytę w domu z badania więc mogę ogladać je do woli jedno zasłoniło oczka rączką (wstydliwe po tacie) a drugie plecki pokazywało i podskakiwało ( także coś z mamusi) POZDRAWIAMY :) :) :) :) no i płeć juz prawie określona czekam tylko na potwierdzenia prosze myslec pozytywnie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwaaa te ruchy które opisywałam to z pierwszej ciąży, w tej jeszcze nie czułam. Ale w drugiej podobno szybciej są odzuwalne więc czekam z niecierpliwością Basia. Unduraaa witajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala raczej jakie to płcie :> pochwal się, wiadomo że jeszcze nic nie wiadomo na pewno ;) u mnie może być chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Ja dzis czuje sie lepiej-psychicznie i fizycznie...juz mnie nie boli tak jak wczoraj..a swoja droga to bylo dziwne..najpierw prawy jajnik(okolice)a potem bol przeniosl sie na wysokosc kolca biodrowego, prawego..taki bol wedrowniczek... ;) A my dzis weszlismy w 17 tydzien... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
ooo a ja mam zwykle i dostaje tylko zdjecie:( fajnie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a co wy na to, żeby z tabelki usunąć datę ostatniej miesiączki a w przyszłości wpisywać płeć lub imię dziecka? w sumie ost @ nie jest już taka ważna, a zabraknie miejsca na inne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1988
Ja sie dowiedzialam o plci dziecka gdy mialam USG 3D - (wykrywanie wad genetycznych) to byl 12 tydz, pani dr powiedziala ze to dziewczynka ale dodala, ze mam przyjsc w 16 tyg na potwierdzenie:D Ciesze sie ale wole sie nastawic bardziej nautralnie, nie chce sie rozczarowac pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
a na zwyklym usg kiedy bedzie widac plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy już powoli ruchy wyczuwacie!!! ale wam zazdroszczę!! Ja dopiero 12/13t mam. Nie wiem jakie mój gin będzie usg mi dziś robił, wiem, że ma 4d, ale nie pytałam się na jakich zasadach je robi. Może gdyby dziś zrobił też widać byłoby płeć. Koliban dziękuję za informacje, jedyny problem jest taki, że mieszkam na samym południu - przy samej granicy czeskiej prawie i do warszawy raczej niemożliwością jest żebym pojechała. Ale porozglądam się po swojej okolicy i poszperam w necie. żyrafa - ja też jestem za usunięciem ost@ z tabelki mamabelgie - dobrze, że czujesz się lepiej, nic nie pwływa tak korzystnie na bejbika jak dobry humor mamusi :) sytofala - powiedz co będziesz miała !!! :):):) zmykam po bułeczki i coś na śniadanie bo lodówa pusta, przez mdłości nadal zaniedbuję obowiązki \"dobrej pani domu\" :) trzymajcie się 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafa-dluga ja też jestem za usunięciem daty ostatniej @ Fajnie, ze niektóre z Was mają juz jakieś przypuszczenia co do płci bejbika. Ja jutro idę na wizytę do mojej gin ale nie wiem czy bedę miała jutro usg - w szpitalu do którego chodze usg jest w innym pomieszczeniu (gabinecie) i nie wiem ja to wygląda z wykonaniem, czy na wizycie czy trzeba się osobno umawiać. Ale jutro sie pewnie dowiem. Zmykam zrobić jakieś śniadanko - taka mi ochota przyszła na gotowane jajka :) Miłego dnia Wam życzę :) (u mnie pada snieg i jest mróz) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytofala- pochwal sie bo jestem ciekawa:) U mnie nie bylo widac plci, ginek mowil ze moze za miesiac jak przyjde wiec musze cierpliwie poczekac. U nas snieg, kiedy ta wiosna przyjdzie? Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:), tak piszecie o plci ja bylam na usg wykluczajacym wady genetyczne w 13 tyg i pan doktor nie mogl stwierdzic plci... mowil ze dopiero za ok miesiac bedzie wiadomo... u mnie wyszlo przed chwilka sloneczko ale jest zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Żyrafka- też jestem za wykasowaniem ostatniej @... U mnie nic ciekawego sie nie działo... Ruchów jeszcze nie czuję- dopiero jestem w 13 tyg... Ale mam przeczucie, że to będzie dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ooooo jak mozna rozbudzić ciekawość ludzką :) :) :) :) dobra to powiem wam tyle , że jednego dzieciaczka gin jest pewien i mówi , że to córcia a co do drugiego to nie jest całkiem pewny więc nie mówię jeszcze ale w sobotę USG więc moze w poniedziałek wam powiem jak wrócę....... Dobra pozdrawiamy i życzymy pogodnego choć w humor dzionka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciala usg robic co tydzien i patrzec jak moj maluszek sie rusza i sluchac jego tetna:) a wizyte mam dopiero 1 kwietnia... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala to przymij moje wielkie gratulajce :) basia ja też bym chciała ciągle słyszec i widzieć moje maleństwo. Myśle ze bedę troszke spokojniejsza jak zacznie sie w końcu rozpychać albo kopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno ja tak samo, bede chociaz czula ze malenstwo sie rusza i jest ok:) ja to taka panikara jestem przez te plamienia co mialam na poczatku, strasznie sie balam o mojego dzidziusia tym bardziej ze staralam sie o niego ponad 8 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia nam sie udało za 3 razem, niby nie dużo ale też już od zmyslów odchodziłam co jest nie tak. Ja pomimo tego, ze nie miałam zadnych plamień ani innych strasznych dolegliwosci i tak sie strasznie boje.... Ciągle myślę czy wszytsko jest oki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×