Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość sarannnnnnnnnn
to nie był okres to było plamienie trwajace 5 dni i dlatego podejrzewam ciazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa-dluga dzieki bardzo 😘 Macica jest ponoc jeszcze nisko wiec wierze ze jak sie podciagnie to i zabierze ze soba w gore i nie najdzie na szyjke bo narazie nie nachodzi jeszcze........ Najgorsze jest to ze przeraza mnie ta nie wiedza sluzby zdrowia tutaj!! Z lekarzem stycznosci brak. Polozna widze co 8 tyg mniej wiecej, ktora nie bada nic, nawet cisnienia i wagi, wszystko sobie samam w domu kontroluje, nawet serce sama slucham w domu bo polozna nigdy nie ma czasu, ah szkoda gadac, do tego wiecie jak to jest ani kontaktu z mama, czy kuzynkami, przyjaciolmi ktorzy moga wesprzec wiec troche ciezko, maz juz zna kobieca ginekologie na pamiec i wszystkie kobiece problemy i pomaga jak moze, dobrze ze jest taki kochany. USG robila mi dzis technik i jak maz zaczalbardziej szczegolowo wypytywac o lozysko to powiedziala ta \" jest przodujace, ale moze jeszcze zmienic swoje polozenie jak sie przyczepi do sciany bo jeszcze sobie plywa\" przeciez myslalam ze zwarjuje, coz za wiedza, co za bzdury!!! Ja naprawde nie wiem czego ich tu w szkole ucza!! Ale co oczekiwac po kraju gdzie legalne jest usuwanie ciazy do 24tygodnia!! no sobie ponarzekalam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
no tak zrobie jutro,tylko chciałam sie zpytac moze ktos miał podobna sytuacje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam Waszych namiarow na nk. A chetnie bym brzuszki poogladala, ja swoj tez mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze jak ktos chce powanie pisac to powinien byc zalogowany, a nie za pomaranczowym kolorem sie chowac, po drugie te pytania nie dotycza topiku.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa, biedna tam jesteś. Co to za technik, który nie wie że łożysko jest połączone z macicą siecią naczyń, a nie pływa sobie swobodnie....? Mów tu o wszystkich wątpliwościach, ja chętnie pomogę swoją wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa dluga wyslalam Tobie moje dane na nk, jak mnie dodasz to inne dziewczyny moga sciagnac Twoj ostatni kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo Zyrafa. Wrazie pytan dam zawsze znac. Fajnie ze mozna na Ciebie i inne dziewczyny liczyc, to naprawde pomaga, to naprawde pomaga nie czuc sie jak na bezludnej wyspie ze swoimi problemami. Cos tam jeszcze ze szkoly pamietam ale nie jestem specjalista wiec zawsze cos tam chcialoby sie wiedziec, tym bardziej przy pierwszej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo, juz sie dodalam........ Nasze polskie polozne to nie dosc ze madre to jeszcze bardzo ladne sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska.osa wysłałm Ci zaproszenie do NK :) Wstawiłam też zdjęcie mojego brzuszka do galerii klasowej. Wolałam tam niż na moje konto :) Dziewczyny wy też wstawcie tam swoje brzuszki. będziemy je miały w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie wruciłam po USG miałam dopiero teraz bo moja lekarka nie jest zwoleniczką częstego robienia USG. Ale wszystko jest ok dziecko ma 13 cm i wagę 308g :) i to będzie Córeczka z czego bardzo się cieszę wszystko mieliśmy pokazane bo mój M też był przy USG:) tak więc przybyła nam jedna dziewczynka :) NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26.........?...........24.08.......Gda ńsk............-2 kg 2.Aska 1978....30..........?............28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 4.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 5.justa140283….26.........?............1.09....... k/Łodzi.............7KG 6.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 7.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 8.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 9.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka......04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24...córcia Basia..05.09......Białystok.........+6,5kg 12.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge..........0kg 13. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... .........+1 14.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 15.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 16.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 17.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 18.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 19.ewelkajaw....25..córcia Wiktoria....11.09......Jaworz n o....-2kg 20. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 21. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 22.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 23.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 24.emce...........29.........?..........16.09.......Świn o ujście........ 25.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 26.misha85 .......24....synuś....16.09.......Warszawa......8kg 27.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 28.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 29. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 30.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 31.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 32.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 33.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 34.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 35.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 36.agunda.........27....Chlopak........22.09......wroc ław...........3kg 37.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 38.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 39.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 40.szczesliwaaa..26.....chłopak.....23.09…... Dębica .................. 41.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 42.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 43.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 44.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 45.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 46.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 47.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 48.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 49.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 50.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów..........-3kg 51.Stelka.........28.........?............30.09.......B rzeg.............0kg 52.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 53.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........-2kg 54.MDream ......30 .....chłopak ......19.09.09 ...Sosnowiec....+/- 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elkajaw gratuluje córeczki :) Super, że wszystko jest w porządku. Czyżby wreszcie się kobietki zaczynały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku, chyba przy dodawaniu zdjęcia powinnaś zaznaczyć opcję, aby nie pokazywali twojego zdjęcia w ostatnio dodanych, bo Twoi znajomi widzą jakie zdjęcie dodałaś. Ewelkajaw, gratuluję rozpoznania dziewczynki :) Nareszcie babeczki ruszyły, może rozwiąże się worek z córciami :D Aska.osa, w ogóle to masz rewelacyjne zdjęcia ślubne... Naprawdę piękne ujęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw gratuluję maluśkiej Wiktorii:-) asiu ja też Ci wysłałam zaproszenie na nk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która z Was to Ania K z Bukowej i Aleksandra z Paskrzynia? Dziewczyny, ujawniajcie się bo nie wiemy kogo zapraszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Zapisalam sie do Nk-macierzynstwo....tylko Ktosik musi to zaakceptowac... Aska.Osa...wspolczuje Ci tej \"fachowej\"opieki...mam kolezanke w Ladku,tez jest w ciazy(notabene pigulka jak my) i tez narzeka na opiueke..z tym,ze Ona ma dostep do jakiegos polskiego lekarza wiec ma czesciej usg,przez co jest spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaakceptowalam zaproszenia :) Ja mam do polskiej kliniki 3 godziny samochodem,, wiec troche nie bardzo, ale juz raz bylam, bo nie umialam czekac do 13tyg ciazy z pierwszym usg, ktore tutajj oferuja. Wiec jak bede miala jakies ogromne watpliwosci to raz jeszcze pojade, bo tu szkoda nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja rowniez chcialabym dolaczyc do was na naszej klasie .JUz was znalazlam .Tez chetnie sie pochwale mojim brzuszkiem.Narazie utworzylam konto fikcyjne bo niezabardzo chce zeby znajomi wiedzieli ci dalsi oczywiscie .Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska.osa Dobre i to...jakas alternatywa dla tych pseudo fachowcow...choc trzy godziny w aucie czasem moze sponiewierac... Trzymaj sie tam i nie daj..w koncu POLSKA PIGULA jestes!!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunda ja już cię znalazłam :) Ktoś mówił już o mierzeniu brzucha? W ciąży mierzy się go w dwóch miejscach: na wysokości miejsca i w najszerszym miejscu - tak przynajmniej mierzy się na porodówce. No więc u mnie na wysokości pępka jest 90 cm, a w najszerszym miejscu 99 cm :) A na liczniku mam +6,5 kg. Rany, jak to wszystko rośnie :) Zdjęcie zamieszczę jak mąż zrobi mi jakieś ładne :) Ostatnio cykał mi ładne fotki ale niestety nie nadają się do publicznego pokazywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×