Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ja nie wiem ale może ten strach to przez hormony i wszystko przed samym porodem minie :) marusia moj mąż też czesto jest w delegacjach więc cię rozumie np dziś wyjechał a wraca dopiero koło czwartku :( w sobote pewnie mu coś wypadnie i tez na chwile zniknie dziewczynki a co robicie na obiad ja nie mam na nic ochoty nie lubie gotowac sama dla siebie zrobiłam sobie tylko frytki :( ale jesli ktoś ma pomysł na szybkie smaczne danie to ja chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia i ania mała wspolczuje wyjazdow mezusiow, ja nie lubie nawet jak maz na nocke idzie do pracy bo bez niego nie umiem zasnac............. Gratuluje brzuchatka ktore zaczely czuc ruchy :) Moj Nicpon czesto sie kreci i kopie :) cos pieknego.... a jak sie dlugo nie odzywa to juz sie martwie, ale mam sposob na ktory zawsze reaguje, puszczam Beethovena albo Mozarta i po kilku minutkach kopie :) Dlatego wlasnie ta muzyke bo poraz pierwszy poczulam ruchy malenstwa po truskawkacha a silny kop przy wlasnie takiej muzyce :) Pogoda piekna wiec wybywam na dwor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban raz jeszcze dziękuję za szybką pomoc w pozbyciu się wstrętnych i wścibskich osób z naszej wrześniowej klasy :) teraz spokojnie wstawię fotki pod nickiem Puchatek22. Twój pomysł, aby wybrać dwie osoby, które upoważnimy do akceptowania nowych osób wydaje mi się rewelacyjny. Co wy na to dziewczyny? Wtedy byłoby to dobrze zorganizowane i uniknęłybyśmy takiej sytuacji jaka ostatnio nastąpiła, że ktoś zaakceptował nowe osoby jak leci, nie upewniwszy się wcześniej kim są. Koliban pisz jak najczęściej i oczywiście daj znać jak będziesz już po USG. Może upewnisz się na 100% jakiego rodzaju (męskiego czy żeńskiego) człowiek rozrabia w Twoim brzuszku :) Gratuluje kolejnym dziewczyną rozpoznania płci :) Zazdroszczę Wam że już wiecie :) ja dowiem się może 4 maja :) Karila nie zadręczaj się tak kochana. Wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze! Też się boję porodu ale nie mam aż takich myśli. Psychiatra wydaje mi się nie będzie potrzebny, ale jakby się to pogłębiało to ja na Twoim miejscu poszłabym do psychologa. Może taka rozmowa ze specjalistą mogłaby pomóc. Trzymaj się cieplutko i głowa do góri i pisz oczywiście jak najwięcej. To też może Ci pomoże :) Basiu co z Tobą? Martwimy się. Odezwij się. Chochlik jak będziesz po wizycie u lekarza to oczywiście od razu siadaj do kompa i pisz, pisz bo ciekawe jesteśmy co masz w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban, masz rację - dwie osoby kontrolujące nowych gości powinny nam wystarczyć :) Kogo typujemy na wybrańców? ;) Co z basią19g? Dziewczyno, daj znać że jest ok .. Ja dziś na obiad robię schabowe. Na frytki też mam ochotę, ale chyba nie starczy mi oleju, a drugi raz nie chce mi się wychodzić do sklepu... Dobre i szybkie danie - mój makaron z sosem śmietanowo - pieczarkowym: Rozpuszczasz na patelni kostkę masła i dusisz w nim przez ok. 10 min pokrojone pieczarki (jakieś 20 dag). Dodajesz do tego 200 ml słodkiej śmietany, natkę pietruszki, sól i pieprz, można dodać rozgnieciony ząbek czosnku i duś jeszcze chwilę - pychota!!! Oczywiście możesz to zrobić z jakimś mięskiem, np. z polędwicą lub z kurczakiem, wtedy przygotowanie jest trochę dłuższe. Ale efekt jest przepyszny :) A ja mam jeszcze tydzień do USG połówkowego. Odliczam dni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Koliban jako moderator klasy to mogłabybyć pierwsza osoba, a druga .... czekamy na ochotnika :) Zaznaczam, że jeżeli się nikt nie zgłosi mogę podjąć się tej zaszczytnej roli :) Żyrafko to już niedługo Ci zostało do USG połówkowego. Ja czekam do 4 maja i ... też odliczam dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! DZiś nad ranem moja siostra urodziła zdrowego, ślicznego chłopca.....jak ja jej zazdroszczę też już chciałabym mieć to za sobą i przywitać na świecie mojego synka. Zapowiada mi się rozrywkowe popołudnie, wybieram się z córką do cyrku:) Napiszcie, czy któraś z mas miewa bóle kręgosłupa, bo mi ostatnio bardzo daje się we znaki (najbardziej dolna jego część) i to nie gdy chodzę lub siedzę , ale w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do typowania osób mi to jest \"ryba\", ;):):):);) oby tylko były to osoby które ambitnie będą weryfikować hehe może takie które ogarniają wszystkie osoby, albo które logują się tu codziennie ;) Dwie powiedziałam tak po prostu mogą być i trzy ;);) jakby miała by być wojna przez to. może żyrafka, szczęśliwa, czy ania mała bo też często zaglądają to raczej powinny kojarzyć tubylców ;) dogadajcie się dziewczynki :D A Puchatek zmobilizowałaś mnie żeby do Was też znowu częściej zaglądać ;) Ania mała - tylko dla siebie to ja też nie lubię gotować.. ale ja to lubię dania włoskie powiedzmy, dziś mam spaghetti np i już od razu na 2 dni zrobię bo mam za dużo mięska zmielonego i przynajmniej problem z jutrzejszym obiadem z głowy. Lubię tez lazanię, albo po prostu takie śmieciowe szybkie dania typu: mięsko z kurczaka pokroić w kawałki i przesmażyć i przerzucić gdzieś na talerz na tej samej patelni podsmażyć/ poddusić cebulkę pokrojoną w piórka 2-3 szt plus ze 4 ząbki czosnku (ale ja uwielbiam go) do tego np papryka świeża pokrojona w słupki albo pomidorki albo jedno i drugie, jak zmięknie to wrzucam to podsmażone wcześniej mięsko, aa i trochę wody dolewam, bazylię, sól, pieprz i jemy takie cudo z ryżem albo makaronem... ale to szybka śmieciówa jak nic nie mam absolutnie a czas na przygotowanie obiadu 30 minut :D Kasia1182- super! pogratuluj siostrze a nam też zobaczysz czas szybciutko zleci.. A bóle kręgosłupa to ja też mam ale na własną prośbę, bo przestałam ćwiczyć a mam zwyrodnienie kręgosłupa :( muszę się po prostu znowu za siebie wziąć.. a jak się ćwiczy to mniej boli może też się jakoś zmobilizuj, albo zmień pozycję do spania, może śpij na boku z poduszką pod kolanem albo ja czasem pod pupę podkładam cienką poduszkę i jak mam wyżej to mniej boli ;) ale ja to najlepiej się wysypiam od zawsze na plecach... A przy okazji Żyrafko a Ty jak tam ćwiczysz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1182 wilekie gratulacje dla siostry :) chochlik_ napisz koniecznie jak juz bedziesz po wizycie :) basią19g co u Ciebie?? Odezwij się kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dołączyłam sie wlaśnie do NK. Czekam na akceptacje :) Anna Jurga to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. byłam dzis u gina i na 98% chłopak, pięknie rozłożył nózki, a pomiędzy nimi piękny siusiak, ale gin powiedział że na 100% potwierdzi za miesiąc, wpisuje imie bo mamy wybrane z poprzedniej ciąży:) poza tym z dzidzia ok, ja dostałam tylko tabletki bo mam bakterie w moczu i jakis tam stan zapalny:P NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26.........?...........24.08.......Gda ńsk............-2 kg 2.Aska 1978....30..........?............28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 4.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 5.justa140283….26.........?............1.09....... k/Łodzi.............7KG 6.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 7.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 8.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 9.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka......04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24...córcia Basia..05.09......Białystok.........+6,5kg 12.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge..........0kg 13. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... .........+1 14.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 15.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 16.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 17.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 18.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 19.ewelkajaw....25..córcia Wiktoria....11.09......Jaworz n o....-2kg 20. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 21. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 22.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 23.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 24.emce...........29.........chłopak..........16.09..... ..Świn o ujście........ 25.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 26.misha85 .......24....synuś....16.09.......Warszawa......8kg 27.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 28.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 29. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 30.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 31.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 32.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 33.MDream .......30 .....chłopak ......19.09.09 ...Sosnowiec.....+/- 1kg 34.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 35.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 36.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 37.agunda.........27....Chlopak........22.09......wroc ław...........3kg 38.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 39.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 40.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 41.szczesliwaaa..26.....chłopak.....23.09…... Dębica .................. 42.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 43.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 44.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 45.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 46.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 47.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 48.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 49.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 50.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 51.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów..........-3kg 52.Stelka.........28......Tomek.......30.09.......B rzeg.............0kg 53.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 54.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........-2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
a ja czekam z niecierpliwością na poznanie płci dzidziusia...albo raczej upewnienie się, że ostatnie loty nie wpłynęły na jego zdrowie i samopoczucie... koliban chodzisz na ćwiczenia?? ja się nie miałam czasu, żeby zmobilizować - no i jazdy wreszczcie muszę odbębnić ;) no i upierdliwie boli mnie głowa...podobno w 2 trymestrze następuje wzrost energii - a ja chodzę jak cień - bez siły, zmęczona i ospała...do tego ciągle drażliwa lub nostalgiczna - i tak cyklicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Puchatku:) szczerze Wam powiem że jakoś to dla mnie dziwne mieć syna, bo nastawiałam się na dziewczynkę, już sobie ja wyobrażałam a tu będzie syn, mąż oczywiście dumny, a ja muszę przywyknąć do tego siusiaka:P:P:P ale w tym tygodniu poprzeglądam ciuszki po Karolince i te typowo dziewczęce posprzedaje, a resztę sobie juz posortuje na miesiące, i trzeba będzie pomyśleć o dokupowaniu tego czego nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mnie zakceptowałyście na nk:-) Ja też się boję porodu, ale staram się sobie wytłumaczyć, że dam radę. Tylko nie zawsze mi to wychodzi... Mój luby stwierdził, że jak mi się go uda przetransferować, to on może urodzić, bo ja ostatnio mam kiepski próg bólu... Dzidzię czuję już n 100%. Wydaje mi się, że trochę szybko, ale to dzidzia:-) Odebrałam dzś ponowne wyniki Toxo i są prawidłowe, więc się bardzo cieszę. Musze gdzieś dorwać skaner i porobic skany fotek z USG - jest tego trochę, bo co 2 tygodnie chodziłam do gina:-) Wtedy wstawię na nk. Stelka gratuluje synla:-) My chcemy córę, ale oboje mamy przeczucie, że będzie syn:-/ A imienia dla syna brak... Basia odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Wlasnie wrocilismy od ginekologa i..............CORKA jak malowana!!! Tak dobrze bylo ja zobaczyc no i wszystko jest w jak najlepszym porzadku,a moja waga +5kg :p Jejciu...jeszcze mi sie lapy trzesa z wrazenia...bedziemy miec Coreczke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26.........?...........24.08.......Gda ńsk............-2 kg 2.Aska 1978....30..........?............28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 4.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 5.justa140283….26.........?............1.09....... k/Łodzi.............7KG 6.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 7.mamabelgie…..32.........coreczka..........3.09....... Belgia. .......5kg 8.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 9.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka......04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24...córcia Basia..05.09......Białystok.........+6,5kg 12.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge..........0kg 13. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... .........+1 14.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 15.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 16.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 17.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 18.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 19.ewelkajaw....25..córcia Wiktoria....11.09......Jaworz n o....-2kg 20. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 21. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 22.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 23.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 24.emce...........29.........chłopak..........16.09..... ..Świn o ujście........ 25.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 26.misha85 .......24....synuś....16.09.......Warszawa......8kg 27.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 28.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 29. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 30.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 31.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 32.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 33.MDream .......30 .....chłopak ......19.09.09 ...Sosnowiec.....+/- 1kg 34.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 35.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 36.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 37.agunda.........27....Chlopak........22.09......wroc ław...........3kg 38.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 39.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 40.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 41.szczesliwaaa..26.....chłopak.....23.09…... Dębica .................. 42.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 43.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 44.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 45.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 46.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 47.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 48.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 49.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 50.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 51.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów..........-3kg 52.Stelka.........28......Tomek.......30.09.......B rzeg.............0kg 53.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 54.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........-2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystkim gratuluję rozpoznania płci :) Mamabelgie, gratki z córci, Stelka z synusia, i całej reszcie której nie wymieniam :) Moja Mała tak dziś wyrabia, jak nigdy! Jakieś pół godziny temu dała mi takiego kopniaka, że chyba odbiła się o tylną ściankę macicy, aż brzuch mi podskoczył ;) Kto by pomyślał, że będę tak się cieszyć z tego że ktoś mnie skopał ;) Aż mi łzy stanęły w oczach... :) Skoro Puchatek zgłasza się na ochotnika do akceptowania na nk, nie widzę nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlkajaw
mamabelgie gratuluje córeczki. Kolejna dziewczynka :) Basiu odezwij się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję rozpoznania płci!Ja już się nie mogę doczekać usg a wizytę mam dopiero 8 maja!Dzidzia rozrabia w brzuchu że aż miło! A mój brzdąc starszy codziennie mizia mi brzuch, całuje, przutula i gada po swojemu do niego. Nauczyła się od taty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja już chce miec to usg wszyscy znają płeć dzidzi a ja nie to znaczy gin mówił na usg w 13 tg że mu maluch na chłopaka wygląda ale tak na 60 % ja bym wolała dziewczynke też się nastawiłam na córke i zawsze myślałam że będzie córka ale teraz jak maluch kopie to się tak z niego ciesze że mi wszystko jedno czy syn czy córka :) ubranka kupuje takie neutralne ale po usg to będzie wielkie zakupowe szalenstwo :P Ja dzis będe spała sama tzn bez meza bardzo tego nie lubie ale co zrobie :( miłej nocy życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś i aż do piątku będę sama spała, wskoczyłabym pod kołderkę do Julci ale ucze ją samodzielnego spania. Jeśli chodzi o płeć to mąż jest przekonany że chłopak będzie a mi to jest wszystko jedno. Tak samo będę cieszyła się z chłopca jak i z dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka to super!!!! Będziesz miała parkę. :) chociaż ujmę to tak... biorąc pod uwagę Wasze pamiętne starania to dziwne byłoby gdyby było inaczej :):);):):):):);):):):):);):):):):);):):) no i \"zabrałaś mi nasze jedno z potencjalnych imion :D a waga to przypadkiem nie jeden do przodu? :):):) Ja ciągle nie wiem co bym \"wolała\" ale przyjmę co Bóg dał ;);):):):) Chociaż przeczucie na chłopaka mam.. Cleo- niestety nie :( nie mam z kim córci zostawiać.. nad czym bardzo ubolewam ale cóż zrobić... a ból głowy .. nie bierzesz duphastonu albo luteiny? bo wtedy są często bóle głowy... no a objawy masz jakby brakowało Ci czegoś w organizmie.. ale zabij mnie już nie pamiętam czego.. albo żelaza albo magnezu albo mi się jeszcze coś pomyliło... a może po prostu jakąś kawkę powinnaś sobie pijać codziennie nie za mocną.. mamabelgie super!!!! Dziewczynki są fantastyczne i te śliczne ubranka, zrujnujesz się na nie hehe :) Ania mała- zobaczysz jak to fajnie, jak Ci lekarz powie jaka płeć to będziesz się cieszyć jak szalona nieważne co Ci powie.. tak my to już kobiety mamy :) a za małżonkiem zatęsknisz on za tobą i pomyśl jak jutro będzie milutko się do niego przytulić.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sypią się następne dziewczyny i chłopaki! Gratuluję! ja muszę czekać dopiero na 14 maja :( miałam wczoraj taki zły dzień. uczę dzieci angielskiego, mam grupę, której nie umiem opanować, nie działa żaden system nagród i kar, im nie zależy na żadnej nagrodzie. są wręcz czasami bezczelni - maja po 7 lat. ja się przez to denerwuje i dzidziapewnie też. są głośni, nie umiem ich uciszyć :( wiec wieczoram popłakałam się i do tej pory mnie głowa boli. a co do kręgosłupa to też czuję, zajęcia prowadzę siedząć po turecku dość długi czasbo kilka grup dziennie mam, czasami wstane coś zatańczę, ale wieczorem odczuwam to. muszę też poćwiczyć. Basiu- mam nadzieje, że wszystko ok u Was, pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczynom rozpoznania płci. Stelka też wybraliśmy dla synka imię Tomek( tak jak u ciebie zostało z pierwszej ciąży bo urodziła sie córka). Widzę, że nie jestem sama z tym kręgosłupem. Koliban nie mam za bardzo pojęcia jakie ćwiczenia wykonywać żeby sobie pomóc a nie zaszkodzić maluszkowi. Dziś piękne słońce, więc zapowiada się dzień na świeżym powietrzu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa140283
cześć dziewczynki dawno mnie nie było jakoś tak się złożyło:( MUSZE NADROBIĆ ZALEGŁOŚCI Co do naszej klasy to zaprosiła mnie ZYRAFKA-DLUGA ale na potrzeby tego forum założylam osobne konto .nie chciała bym żeby moi znajomi oglądami moje zdjęcia z usg albo mnie z brzucholkiem ma nadzieje że mnie przyjmniecie pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to pieknie, wybierając imie Karolinka chcieliśmy aby nie było to często spotykane imię wśród rówieśników, a mąż jak rejestrował corke to usłyszał \"znowu Karlina\":P:P z Tomkiem tez chcę zeby nie było tak że w jednej klasie było ich z 5, na razie nie widzę aby było to imie popularne teraz, ale jak znam życie w tym roku sie to odmieni:P:P:P:P:P:P no ale tego nie przewidzę:P co do kg myślałam że mi przybył jeden, ale wtedy ważyła sie wieczorem, a rano jest tak jak dawniej, mam po prostu róznice między ranem a wieczorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://gorny.edu.pl/imiona/index.php? Pod tym adresem znajdziecie najpopularniejsze imiona nadawane w ostatnich latach w Warszawie Nam bardzo podoba się imię Tomek, ale niestety to imię noszą mój ojczym oraz najlepszy kolega męża, więc niestety odpada. A Tomasze to bardzo porządne chłopaki :) Koliban, nie ćwiczę ;) Jakoś mi nie przeszkadza ten ból. A wybieram się od połowy maja na zajęcia do szkoły rodzenia, będę miała okazję ćwiczyć dwa razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×