Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

fajowo sobie wasze zdjęcia pooglądać...żyrafa...rewelacyjna z ciebie kobitka :) ...ja się i tak nie połapie kto jest kim :) ale poogladać sobie można no nie ?:) jak ja będę mieć w końcu zdjęcia nadające się do publikacji to zapodam...na razie męża musze uprosić żeby mi jakieś ładne zrobił...on ma rękę do zdjęć ...dobrego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dziewczyny ja na razie nie nie zapraszam wszystkie na nk bo nie wiem które to były zgłoszone do usunięcia, poczekam do jutra..pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej weekendowo, jestem padnięta po szkole! gratulujemy nowego chłopaczka w gronie! u mnie też dziś grill w planach mnniaaamm :) żyrafa - polecam Lagunę :) mamy kombi tylko 2003, bardzo wygodne, ja nie widzę wad jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) przyznam ze nie czytalam o czym dzis pisalyscie tak dokladnie bo jakas jestem dzis nie do zycia:( rano wyladowalam w szpitalu z tym twardniejacym brzuchem:( to nie jest normalny objaw chcieli mnie zostawic na oddziale ale ja nie chcialam za bardzo wiec dali mi zastrzyk i 3 razy dziennie no spe i jak nie przejdzie to mam wrocic do szpitala... boje sie bardzo:( a tak wogole to bede zmieniala swojego lekarza... a jutro szkola i zaliczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu.... Ja na Twoim miejscu nie poszłabym do szkoły, tylko leżała plackiem w łóżku, zaliczysz w innym terminie. To, że nie chciałaś iść do szpitala - Twój wybór, ale skoro będziesz w domu to po prostu leż i nigdzie nie chodź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Zyrafko lekarzowi mowilam ze jade do szkoly i nic nie mowil... a na usg stwierdzil ze narazie zagrozenia nie ma a mnie maz zawiezie... mam nadzieje ze bedzie dobrze bo i tak mam juz jeden egzamin w plecy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa ja tez dzis dokladnie polowa bo mamy taki sam termin, na 5 wrzesnia, ale to wg usg z mojego obliczenia wynika 6 wrzesnia :) hehe zobaczymy. Szybko zlecialo :) Basia skoro nie zostalas w szpitalu to w domku odpoczywaj i lez jak najwiecej! TYlko relaks przez najblizsze dni, a szkola sie nie martw, napewno pozniej zaliczysz. Ja sie wypisalam z nk naszego topiku, ale na prywatnym moim mozecie mnie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska Osa... A Ty jakiej jestes specjalnosci???Bo widzialam Twoje zdjecie na bloku...instrumentariuszka czy anestetyczna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam Polmetek wczoraj...No Siostry..teraz to juz z gorki :p Trzymajcie kciuki,jutro licytujemy wozek na e bay-u...jak sie uda to bedzie super!!!!Dobra jakosc za rozsadna cene!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszytkie Mamuski. Z ta n-k to naprawde niezle ,nie zdawalam sobie sprawy ze ludzie tacy ciekawscy sa .Okropne to .Zaczynam sie cieszyc ze zapislam sie pod nikiem z Forum .Ludzie najchetniej weszli nby z buciorami do czyjegos zycia . My dzis z mezulkiem spedzilismy caly dzien na szukaniu tapet do pokojiku dzieciecego .Moze troche szybko ale czy zrobimy to teraz czy za 3 miesiace to juz bez roznicy.Takie sliczne tapety sa dla dziewczynek szok poprostu .Dla chlopczykow troche mniejszy wybor :-( ale po dlugich debatach i odwiedzaniu sklepow ciagle tych samych zdecydowalismy sie .Ja juz najchetniej chcialabym zeby maz je polozyl odrazu .Ale bede musiala czekac do maja .Wkazdym razie sa sliczne w kolorach zioleno zoltych w pajacyki .Na usg wyszlo ze Chlopak ,ale ... jakby miala byc pomylka i dziewczynka to tez bedzie pasowalo :-) Pokojik juz bedzie a imienia dalej nie ma !!!! Jakos nie mozemy sie zdecydowac narazie wybralm Mikolaj ale ciagle mi cos nie pasuje ,wiec pewnie sie cos zmieni jeszcze . Gopraco pozdrawiam i zycze milego i spokojnego wieczoru . ps.Widzilam na n-k ze niektore z was maja juz sliczne duze brzuszki ,musze poprosic ukochanego zeby tez mi zrobil jakas foteczke to wstawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się przywitać i zmykam się kisić cały dzień na uczelni:-( buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja też zrobiłam sobie fikcyjne konto, więc jak mnie zaakceptujecie jako szkrabek9 u was w znajomych to wtedy usunę Was z mojej prwdziwej nk. Racja z tymi ciekawskimi znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
hej dziewczynki, po dlugiej nieobecności - melduje się ;) - wróciłam z urlopu...andaluzja piękna, słoneczna - ech...mam nadzieję, że dzidziuś czuje się dobrze po wyjeździe - czy wy czujecie już ruchy?? zaczynam się martwić, że ja jeszcze nic - może czasem jakieś przelewanie w środku ale to by było tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDream
POPRAWIONA WERSJA TABELKI :D NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26.........?...........24.08.......Gda ńsk............-2 kg 2.Aska 1978....30..........?............28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 4.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 5.justa140283….26.........?............1.09....... k/Łodzi.............7KG 6.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 7.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 8.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 9.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka......04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24...córcia Basia..05.09......Białystok.........+6,5kg 12.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge..........0kg 13. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... .........+1 14.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 15.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 16.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 17.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 18.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 19.ewelkajaw....25..córcia Wiktoria....11.09......Jaworz n o....-2kg 20. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 21. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 22.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 23.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 24.emce...........29.........chłopak..........16.09..... ..Świn o ujście........ 25.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 26.misha85 .......24....synuś....16.09.......Warszawa......8kg 27.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 28.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 29. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 30.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 31.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 32.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 33.MDream .......30 .....chłopak ......19.09.09 ...Sosnowiec.....+/- 1kg 34.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 35.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 36.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 37.agunda.........27....Chlopak........22.09......wroc ław...........3kg 38.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 39.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 40.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 41.szczesliwaaa..26.....chłopak.....23.09…... Dębica .................. 42.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 43.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 44.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 45.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 46.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 47.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 48.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 49.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 50.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 51.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów..........-3kg 52.Stelka.........28.........?............30.09.......B rzeg.............0kg 53.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 54.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........-2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDream
A JESLI CHODZI O RUCHY TO JAK NA RAZIE NIC SZCZEGÓLNEGO :-( *** PODOBNIE JAK "cleo123" TYLKO JAKIEŚ PRZELEWANIE ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki u mnie dzis piekne slonce za oknem wiec do parku sie zaraz wybierzemy :) Mamabelgie jestem anestetyczna z doswiadczenia, bo jako anestetyczna pracowalam, a z zainteresowania psychiatryczna :) Z psychiatrii pisalam licencjat i mgr, a teraz doktorat....... Kocham dwie te specjalizacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
a jak jest u was z kilogramami?? bo pewnie nie wszyscy na bieżąco uaktualniają ;) - tzn ja martwię się, że dopiero przybył mi 1 kg...a to już 19 tydzień - tak by wypadało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo, ja skonczylam 20 tydzien a na plusie 1 kg :) p.s. dziewczyny dlaczego piszecie na pomaranczowo, dziwnie, bo tak pisza osoby ktore nie sa zalogowane, czyli niepowanie traktuja topik... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
czyli to nic złego - to dobrze... ps. aaa bo ciągle nie mogę się zabrać do utworzenia konta ;) - ale traktuję ten topik bardzo poważnie - zwłaszcza ten! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Witam! ja nie jestem na czarno tylko dlatego że nie mogę zmienić ustawień, bo kiedyś zabezpieczyłam mój profil hasłem i go nie pamiętam..Dziewczyny ja chyba założę sobie fikcyjne konto na nk,bo chętnie wstawiłabym sobie nowe zdjęcia ale nie chcę aby oglądały je pewne osoby z nk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) ja juz po uczelni w domku tylko mąż musiał na chwilke do pracy ale tak to już jest jak się prowadzi własną działalnośc :p ja cyba czuje ruchy dzidzi już na 100 % więc bardzo się ciesze tylko czasem brzuch robi mi się ciężki wielki i twardy troche się martwie co to ?? i mam czasem problem z oddychaniem widze że znacie już płec dzidzi ja jeszcze musze poczekać usg za 2 tygodnie ale chyba będzie chłopak wczoraj mąż stwierdził że powinnam więcej odpoczywać i zabrał mnie na pycha obiad do fajnej knapki ummmmmm a mam traszną zachcianke na frytki i przytyłam już 7 kg zaprosiłam was na NK Ania z Krakowa to ja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dziewczynki wpisałam się do nk jako aniabuu23 i czekam na potwierdzenie, przynajmniej żadne wścibskie osoby nie będą oglądały zdjęć..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa, psychiatryczna? rany, podziwiam... byłam na oddziale psychiatrycznym na praktykach może 2 tygodnie i za każdym razem szłam tam jak na ścięcie.... ogólnie przerażają mnie te choroby i ci ludzie, szczególnie w takim skupisku. do tego pewnie dochodzi fakt, że szpital psychiatryczny pod Białymstokiem nie wygląda zbyt wesoło, co dopełnia wrażenia jak z horroru ;) a czepki... ja lubię swój czepek i nie mam zdania co do noszenia ich w szpitalu. nie wiem czy to dobrze czy niedobrze, że już ich się nie nosi, ale chciałabym spróbować jak to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam propozycję co do naszej klasy... żeby te, które na n-k mają swoje prawdziwe konta, założyły nowe konta z nikami z kafe - nam będzie dużo łatwiej się rozpoznawać, nikt ze znajomych nie będzie się wścibiał, żadne koleżaneczki nie będą się zapisywały do naszej klasy jako goście żeby pooglądać zdjęcia. i proponuję te koleżanki podglądaczki po prostu wyrzucić, ale to może zrobić tylko moderator klasy. wtedy będziemy miały porządek. i proszę, żeby wpisywały się te dziewczyny, które mają czarne niki i potwierdzały to tutaj, bo wiadomo że są w 100% autentyczne. w ten sposób będziemy bezpieczne. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. co do nk ja nie będę nowego konta zakładać bo dla mnie to za duże zamieszanie, ale mam na dole w zakładce o \"o sobie\" napisany swój nick, chyba zaraz wpiszę na górę w pseudonim i będzie jasne:)z tego co pamietam to dałam sobie profil zamkniety jedynie z możliwością oglądania moich ostatnich zdjęć, ale nie wiem czy to działa bo nie mam jak sprawdzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa pomysl dobry, ale ja jestem za leniwa i za bardzo zakrecona zeby miec i prowadzic dwa konta :) Ale w swoim prywatnym w pseudonimie dodam ten ktory tu uzywam :) Ja psychiatrie uwielbiam ale bardziej jako hobby, schizofrenia to choroba w ktorej sie zaglebiam i wprowadzam swoje treningii i pewne zmiany w nauce chorych. Niesamowicie inteligentni i wrazliwi to ludzie...... A czepkami, to tak z doswiadczenia zawodowego, na anastezji wiadomo nigdy sie nie nosilo z wiadomych przyczyn, a pracujac na OIOM to sobie nie wyobrazam, przy tej bieganinie tam, reanimacjach itd. Ale zdjecie superowe :) A i jeszcze jedno pytanko, co myslisz o plywaniu w ciazy, ale z tym moim lozyskiem przodujacym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co do NK to ja zostanę przy swoim autentycznym niku mo mi nie zależy ja mam swoje konto zablokowane, a w pseudonimie szkolnym mam wpisany nik z kafeteri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×