Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

basia zadzwoń. Jak się będziesz martwić to na dobre Ci nie wyjdzie;-( Jeśli lekarz stwierdzi, że to tylko zapalenie pęcherza i każe brać urosept, to dodatkowo radzę Ci bardzo dużo pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do poloznej bo do mojego lekarza nie moge sie dodzwonic bo jest na dyzurze i ona twierdzi ze moge z tymi wynikami poczekac na piatkowa wizyte ale martwi mnie ten brzuch... twardnieje ale inaczej niz wczesniej:( i nie wiem czy to od tego ze czesto chce mi sie siku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Mamusie:) nie było mnie 2 dni na forum a tu tyle nowości!!!!! Zyrafko wszystkiego naj!!!!! Też nie słyszałam o takim święcie a powinno być o nim głośno bo położna dla nas przyszłych rodzących to jak Anioł Stróż! A ja się dzis strasznie wymęczyłam, bo przyszła do mnie znajoma na pedicure i się musiałam schylać a z moim brzuszkiem to już ciężko... no ale przynajmniej klientka zadowolona i mi się troszkę rozerwało:) Mam tylko nadzieję że dzidziusia nie przygniotłam za bardzo!!!! Ja też mam zrobić badanie moczu, ostatnio miałam wyniki dobre ale jeszcze przed ciążą miałam bakterie w moczu, brałam antybiotyk po którym mnie strasznie wysypało, więc zaprzestałam ale i tak przeszło. I wtedy strasznie mi się chciało sikać, teraaz też mi się chce ale nie aż tak bardzo, w ciąży to normalka ze się chodzi częściej do wc, ale jak się ma jakieś zapalenie pęcherza to jest się w toalecie zdecydowanie częściej i oddawaniu moczu towarzyszy ból... tak że może te wasze bakterie nie są aż tak groźne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jaka jestem zła!!!!!!!!! mam ten remont w kuchni za 2 dni przyjdą meble płytki położone tylko wymalować więc mąż wszystko dołączył wode prąd gaz szaki stare ze scian a facet co miał pomalować dzwoni że on nie przyjdzie w tym tygodniu bo cos mu wypadło :( no nie a co ja teraz sama raczej malować nie będe wryyyyyyyyyyyy jaka jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko wszystkiego najlepszego :) Ale dzisiaj naprodukowałyście dopiero nadrobiłam :) Witam nowe mamusie :) JA byłam dzisiaj u dziewczyn w pracy i wziełam sobie płytkę z muzyką relaksującą dla maluchów(przy niej dzieci nam usypiają po obiadku :) ) i właśnie sobi puszczam żeby moja mała posłuchała:) jest naprawdę fajna. Zgram sobie i jak się już urodzi to też jej będę puszczać :) A moja niunia jak wczoraj szalała to dzisiaj spokojna :( Martwi mnie to ale co zrobić chyba taki jej urok, ale wolę jak cały dzień kopie niź jak jest spokojna. Dziewczyny tak piszecie o tym twardnieniu brzucha że ja chyba też mam albo się już odwaz zaraziłam :) Wiem że napewno mi twardnieje jak sobie pojem albo zbyt dużo wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez moze mam od picia:) bo tez ciagle pije... a tak mnie zoladek boli od kawy:( a juz sobie postanowilam ze nie jem slodkiego i nie pije kawy a tu.... aj teraz trzeba pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny:) tak piszecie o tym twardnieniu brzucha, że i ja się zaczęłam ciągle po nim macać;) ;P Może to stres powoduje, że tak się dzieje - nie mam pojęcia, ale na pewno musimy wyluzować bo się w jakiś amok brzuszkowy wpędzimy. Basiu ja też ciągle latam do wc i już się do tego przyzwyczaiłam pomimo, że dopiero teraz lekarka kazała mi brać urosept na te bakterie. A co będzie jak zacznę pić wodę hektolitrami:) całkiem z łazienki nie wyjdę ;P hehe. Dzisiaj moja dzidzia o dziwo spokojna, ale jak przyłożę rączki od razu rozrabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i steres tez wpływa ale ale o dziwo po moim wielkim stresie zmiekł mi brzuch.... jak dziecko jest ułozone na pecherzu to niestety czesto sie siusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku ja ciagle biore magnez i no spe... Aga ja tez i wlasnie wtedy brzusio robi sie twardy jakby pecherz byl pelny ale mi dzidzia teraz daje popalic, fajniutko kopie moze dlatego ze jem serek bialy ze szczypiorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja mam to samo. Ja wczoraj jadłam twarożek ze szczypiorkiem i miałam po nim taki twardy brzuch, że olala:) Ja od samego początku mam problemy z warzywami które są pochodnymi od cebuli. Zaraz mam wzdęcia i mnie boli brzuch, więc po wczorajszym muszę stwierdzić, że mi to nie przeszło i muszę znów wyeliminować je z diety:( a tak lubię takie warzywka mimo, że brzydko pachną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, miło że tak o mnie mówicie :) Które są zarejestrowane na n-k - zajrzyjcie na forum klasy. Zamieściłam tam link, bo moja publikacja właśnie ukazała się w internecie na stronie Zdrowia Publicznego :) Nie zamieszczam linka tutaj, bo są w nim nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafa wszystkiego dobrego z okazji Twojego święta 🌻 a ja mogę się też dopisać do klasy na nk bo też mam konto :) ja byłam dzisiaj w sklepie kupiłam sobie gofry już gotowe i zjadłam razem z córką mój maluszek też dzisiaj jakiś spokojny a co do kilogramów nie martwcie się zgubi się po ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do toalety wstaje 2 razy w nocy a w dzień potrafie nawet czasem chodzić co pół godziny ale pije dużo wody mineralnej pewnie dlatego. Brzuszek może być tez twardy przy zaparciach mi odrazu lekarz się pytał czy nie mam problemów z wyprurznianiem . w czwartek byłam na usg i przy okazji miałam robione usg dopochwowe zeby stwierdzić długosć szyjki i co sie okazało że szyjka jest ok tylko mam tzw łóżysko prządujące-czyli łożysko spoczywa na szyjce któraś z dziewczyń wspominała że ma to samo jakby mogła mi napisać co jej mówił o tym lekarz była bym wdzieczna ja musze poszperać na ten temat w internecie Kontrolnie musze wykonać w 28 tygodniu usg orientujecie sie czy na usg 3d nie jest za pużno bo zchęcia bym je zrobiła .Morfologia ok bałam sie ze mam za mało krwinek czerwonych ale lekarz mówił że jest ok. zyrafa -długa buziaki z okazji twojego swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o ubranka to mam 3 body na 56 ale sa dość małe jak dzidzius bezie duży dojdzie jeszcze pampers to niewiem czy nie będą za małe a reszte mam na 62 i 68 jestem pewna że w te wejdzie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate- zaakceptowałam Cię na NK ;) jestem z Ciebie dumna bo pięknie wpisałaś pseudo z cafe :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazałam przykładowe zdjęcia mężowi z usg 3d lub 4d powiedział że nie pójdzie bo mu się to niepodoba wiec nici z usg 3d:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka wpisz w pseudo nick z cafe. Ułatwi to panowanie nad tym kto jest obcy i chce się wedrzeć nieproszony...żeby Cię nikt niechcący nie usunął z klasy... jest nas dużo i nie jesteśmy w stanie pamiętać kto jest kto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dziewczyną wysłałam zaproszenia :) ale dużo Was jest :) Koliban ok wpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :) Razem z mezem bylismy na usg 3/4 d w 20 tc... Nam sie bardzo podobalo choc buzie widzieliśmy tylko 2 razy a nasza mała wystawiala jezyk :P :D :D reszta nagrania to plecki :) Ale im wieksze dziecko tym bardziej sie zaslania. Nasza znajoma była w 30 tc i juz nic nie dalo sie zobaczyc, oddali jej czesc pieniedzy (zaplacila jak za zwkle usg). Duzo tez zalezy od ułozenia maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Witam wszystkie nowe mamusie i stare również :) ja mam jakiś dziwny tydzień. brzuchol mnie pobolewa jak tylko połaże troszkę więcej, zaczęło się od niedzieli bo dałam czadu z łażeniem - ale było taaak pięknie!! całą niedziele i poniedziałek nie czułam malucha i byłam niespokojna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aż tu nagle jak już zasypiałam zasadził mi niezłego kopa, że wzdrygnęłam się, bo mnie wystraszyło to :) jutro mam połówkowe, bo u mnie dopiero 20t, albo az, bo czas leci jak oszalały, wiec czekamy żeby dowiedzieć się jaka płeć :) dziś babka obcamówi mi nagle - od razu widać, że chłopak! niech będzie i chłopak byle zdrowy - ale ja i tak mówię do brzuszka Rozalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki:) dopisałam się do n-k, ale trzeba mnie zaakceptować:) Szkrabek9 - ja miałam całkiem niedawno usg i moje maleństwo nie chciało się pokazać. Mi nie mówią na co wyglądam- chociaż ostatnio moja sąsiadka, któryś raz powiedziała mi, że wyglądam na dziewczynkę:) :P Mnie tam wszystko obojętnie bo to nasze pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×