Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ostatnio tez sie zastanawialam czy ze mna wszystko ok. no i raczej niedobrze :( muszę iść do lek. z tymi wynikami glukozy :O A jak cukrzyca to kojarzy mi sie z duza waga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majunia ja to nawet przed ciaza nie mialam tyłka to troszkę moze mi przybyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia79
NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... ..KG NABYTE 1.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 2.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 4.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 5.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 6.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........7KG 7.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 8.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 9.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 10.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 11.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 12.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k.......+10,5kg 13.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 14. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 15.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 16. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... ........+1 17.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 18.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 19.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 20.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 21.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 22.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+5kg 23. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... ...+6 kg 24.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... ..3 kg 25.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... +2,5 26.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........5kg 27.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 28.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 29.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 30.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 31.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 32. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 33.aga86..........23..........?............16.09.......N asielsk.........+3,5 34.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 35.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............1kg 36.Magdakate...25.......syn............17.09...Cambridge .. .......+4kg 37.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 38.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 39.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 40.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 41.Puchatek22...24.....córcia......20.09......Skierni ewice.......5kg 42.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 43.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 44.agunda.........27....Chlopak......22.09......wroc ław...........3kg 45.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 46.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 47.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........5kg 48.szczesliwaaa..26......Adaś......23.09…...... Dębica ............+2kg 49.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 50.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 51.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląs k .............7kg 52.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............5kg 53.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 54.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 55.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 56.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B.............+4kg 57.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 58.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......P i astów.......1,5kg 59.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła...........+2,5kg 60.kasienka123...29.......?............29.09.......Kros no.............7kg 61.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............0kg 62.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg 63.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dziewczyny mi trochę poszło w pupę.. podzieliło się po równo troszkę w brzuszek i pupę a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia79
nitaanita napewno będzie dieta, ale ja robiłam tydzień temu test na obciązenie glukozą 4,4 mmol/l a po godzinie 5,2 mmol/l Myśle, że to nie są złe wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majunia gdybyś zmieniła jeszcze nick na czarny byłoby idealnie, bo z pomarańczówkami to tu już się działo... jeden topik się nawet przez to rozleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam sie na interpretacji :( ale pisalam do mojego lekarza i kazał zgłosic sie do diabetologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat ]NikaP 🌻oraz 🌻Majunia79🌻 Przede wszystkim Witajcie NikaP dziękuje za podpowiedź jeśli chodzi o ZUS to moje 3 L4 zawsze dostawałam chodzące a tym razem :( byle do 18czerwca09. moja sąsiadka pół roku temu miała chodzące a i tak przyszły dwie panie z ZUS i podobno jak by jej nie było to musiałaby udowodnić, że była u lekarza :) Dlatego zostają mi szybkie zakupy o 6 rano i spacer po 22 :( Jeśli chodzi o przytycie to jestem 25t.c i już mam na plusie około 4 kg w sumie tylko brzuszek choć przy dobrych lotach szczególnie jak przez jeden dzień wcinam jogurciki to jak wstaje na drugi to nie ma brzuszka :) A dziś sobie opatentowałam nowa zabawę kładę się na plecach włączam mp3 na telefonie i kładę na pępuszku telefonik a mały Samuel zaczyna kopać kopać kopać aż telefonik spada na kołderkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanitko ja mialam tez 53 a teraz 60 tylko przy wzroscie 165:) MDream super zabawa tez poznej sprubuje:) ja sie ciagle ucze i wydaje mi sie ze nic nie potrafie:( a w piatek mam warunek:( tak bardzo sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nitaanita ja też dzisIaj byłam na badaniach obciażenia glukoza 50g wyniki będe miała w piatek :) Wzieła mnie ochota na knedle z truskawkami szybko sie uwinełam i obiadek zrobiony i jaki pyszny :) U mnie od rana pada:( Malinka napisz jak tam po wizycie u lekarza:) pozdrawiam:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanita Niestety muszę Cię zmartwić, bo te wyniki mówią o cukrzycy ciążowej. Prawidłowa wartość glukozy po 2 godzinach od obciążenia 75 g glukozy powinna wynosić 140 mg% (lub 7,8 mmol/l). Dostaniesz od lekarza skierowanie do poradni diabetologicznej i będziesz musiała nauczyć się diety cukrzycowej oraz robić pomiary cukrów po posiłkach. Cukrzycę ciężarnych w większości przypadków leczy się dietą, insulinę wprowadza się bardzo rzadko (gdy leczenie dietetycznie nie daje rezultatów). Wszystko będzie dobrze, tylko szkoda że jeść nie będziesz już mogła wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojej wagi - tragedia.. Przy wzroście 174 cm startowałam z 71 kg. Wczoraj mnie zważyli i ważę już 84, a przecież dziecko dopiero rozkręca się ze wzrastaniem. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zyrafka, nie przejmuj się Ty przynajmniej jesteś wysoka. Ja przy 164cm wzrostu ważyłam 69kg, a teraz mam 71,5- dopiero ze mnie kulka będzie...lepiej będzie mnie przeskoczyć niż obejść... i pomyśleć że zaledwie rok temu ważyłam 56kg, jak to wszystko się zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja będę wielką big-mama, przerażającą sunącą się kolumną :P Kuleczki moim zdaniem są sympatyczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak dziewczyn waga rośnie ale jak to potem zgubić? moja kuzynka urodziła 7 mies temu i już schudła 14 kg, taką sobie narzuciła dietę, no ale nie karmiła piersią... podziwiam ją za to zacięcie....ja tak nie potrafię i mam nadzieję, że będę miała pokarm to może trochę waga spadnie:) a z drugiej strony to kilogramy zrzuciła ale fałda skóry po brzuchu została i mówi, że to się tylko nadaje do operacji plastycznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomyscie ze to nie jest jakas tam otylosc tylko dzieki naszym dzieciaczka:) ale mam dzis zly dzien ciagle jakies problemy a tu musze sie uczyc...i nie moge przez to sie skupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Basiu, że to zasługa Bąbelków.. a co tam znowu Kochana u Ciebie? martwisz się egzaminem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwie sie egzaminem, rano mnie wkurzyl Urzad pracy a teraz znow mi cos napsuli na podworku bo przywiezli material na budowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym urzędem to nie odpuszczaj jak coś to idź na pocztę główną i pisz zażalenie.... przecież skoro to nie Twoja wina to dlaczego masz mieć problemy.. a swoją drogą to się zastanawiam dlaczego nie dostałaś listu poleconego albo jakiegoś ponownego wezwania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dzisiaj właśnie odebrałam wyniki i niestety hemoglobina po miesiącu brania żelaza dalej mi spada od 3.04 z 10.6 na dzień dzisiejszy 10.5 może to nie jest duży spadek, ale jest. Miałam tez cukier i na czczo 76 mg/dl [wartości 60-100], a po godz 50g- 121mg/dl [wart: 60-100] i właśnie mnie dziwi ta wartość po glukozie czy nie jest zaniżona?? proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny... Laboratoria i panie w laboratoriach to żadni specjaliści od wyników. Po godzinie od obciążenia 50g glukozy norma wynosi do 140 mg/dl. Kajojcia, wszystko masz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asko to samo mnie zastanawia dlatego im nie odpuszcze, jak trzeba bedzie to pojde do dyrektora i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa-dluga Dziękuję za odpowiedz, tak tez się domyślałam, bo jak wcześniej czytałam, ale wolałam się upewnić i być spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam od diabetologa :) wizyta 80 zł. jak na fundusz to miejsca wolne dopiero w lipcu!!! a prywatnie to odrazu zotałam przyjeta. no i nie jest zle :) musze sie tylko pilnowac by nie obciazac dodatkowo organizmu cukrem... ale z tego co mi pani mowila to chyba nie będzie trudne bo praktycznie tak się odżywiałam :) i powiedziała ze jestem chudzina to widać że zdrowo sie odzywiam :D :D //tylko chudzina z waga 60 kg to taka większa chudzina :D // no i nie mogę jeść całej blachy ciasta tylko raz na jakis czas kawałek :) truskawki moge ale tylko bez cukru :) a to nie szkodzi bo takie sa lepsze.. herbaty nie słodze, sodyczy nie jadam to bedzie dobrze :) i liczy sie ten wynik po 2 godzinach u mnie był 158 to tylko 18 ponad norme ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , ja wlasnie wrocilam od lekarza, maluch rosnie, wszystko w porzadku no i ma nogi bardz dlugie , po tatusiu, bo ja niziutka jestem, hihi,ulozenie posladkowe, no i lekarz mowil ze starsznie ruchliwy, pewnie przez te dlugie nozki, to nimi tak kopie. dostalam skierowanie na badania no i na obciazenie glukoza. za 2 tyg musze je zrobic, a za 4tygodnie kolejna wizyta :D pozdrawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanitko to fajnie ze ta dieta nie bedzie Cie duzo kosztowala:) Small gratuluje ze z dzidzia wszystko ok, mi tez lekarz mowil ze moj maluszek bardzo ruchliwy:) ja pojadlam truskawek:) i dalej sie ucze juz od tego siedzenia kregoslup mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie was nadrobiłam bo strasznie tego naprodukowałyście. Co do wagi to ja przyznam się wam zaczynałam z nadwagą 85kg (po ślubie mi tyle przybyło :P) a teraz mam 90kg:( a mój zwrost to 166cm. więc możecie sobie wyobrazić jak ja wyglądam :( Witam nową mamusue. Właśnie kupiłam sobie spodnie na allegro http://www.allegro.pl/item642016591_odjazdowe_rybaczki_ciazowe_xl.html jak mi przyjdą to wam powiem czy się opłacało zamówiłam białe bo po wczorajszym upale miałam doś czarnych spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Wróciłam od lekarza... No i generalnie ok... Szyjka się nie skarac, rozwarcia nie ma... Skurcze mam prawdopodobnie przez to, ze rozciaga mi się macica.... Mam duuuużżżżżżooooo leżeć.... Jeśli już coś chcę zrobić, np. ugotowac obiad. to mam mieć ruchy jak flegmatyk....Hheeh... Humorek mi się zaraz poprawił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×