Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Zyrafko dobrze ze udało ci sie pujsć na wczesnejszą wizyte :) :) wyleguj sie z ksiazkami w łóżeczku . A mnie dzisaj przepusciła pani w kolejce w lidlu :) zrobio mi sie miło : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
cześć dziewczynki! ale dzisiaj naprodukowałyście... Co do tych ubranek robionych na drutach to ostatnio taka starsza pani w pracy dała mi prezent: 2 kaftaniki dla dzidzi zrobione na drutach, piękne.Aż mnie zatkało, nie wiedziałam co powiedzieć.. Dziewczynki jeszcze dokładnie nie wiem, ale najprawdopodobniej od jutra nie będę miała już neta i tak muszę przeżyć przez następne 3 tyg.Już powoli zamykamy wszystkie sprawy w uk i uciekamy do pl... jakby co to trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia po moim powrocie do Polski..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamom z okazji dzisiejszego Święta ❤️ Mamusiu jedyna, przyjmij szczere życzenia. Niech każda godzina szczęściem Cię spromienia. Niech życie ulata wśród ciągłej radości. Przy blasku promiennym- nadziei, miłości. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłe Mamuśki, wszystkiego dobrego z okazji Dnia Matki :) Basieńka obudziła mnie dziś przed 6 poranną gimnastyką. Trwało to chyba z 10 minut, to jej przeciąganie ;) Uwielbiam to :) Niestety boli mnie podbrzusze, a brzuch robi się twardy, nawet po nocy. Nie podoba mi się to, a mąż chodzi jak struty. Zrobił mi dziś śniadanko, podał leki i poszedł do pracy. Zapowiedziałam mu dziś że cały dzień będę leżeć i się uczyć, i że niestety nie będę mogła ani poogarniać w domu, ani pójść po zakupy, ani nie przygotuję obiadu. Dziś to jego rola, bez gadania się zgodził. A lekarz przypisał mi No-spę forte, Scopolan i Spasticol. Na razie bez hormonów, nie mam plamienia. Mam nadzieję, że te leki mi wystarczą i nie będę musiała iść na patologię :/ Wieczorem mają przyjechać znajomi zapraszać nas na wesele (to wesele 6 czerwca, dopiero teraz rozwożą zaproszenia). Będą chcieli od razu otrzymać odpowiedź czy będziemy. A skąd ja to mogę wiedzieć? Może dzień przed będziemy wiedzieli. W obecnej sytuacji niczego nie mogę być pewna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafka... Trzymaj sie dzielnie...duzo wypoczywaj-zreszta komu ja to mowie,sama wiesz najlepiej... Wczoraj mielismy wizyte u gina...Nasze dziewcze rosnie i rozwija sie dobrze...nie pamietam dlugosci ale wazy 845 g... :) Dostalam tez skierowanie na test obciazenia glukoza-brrrrrrr....no ale jak trzeba to trzeba... Dzis w nocy przeszla u nas taka burza z silnym wiatrem i ulewa...balam sie ,ze mi kwiaty na tarasie polamie..na szczescie ocalaly....teraz tez zreszta pada....ale to nic bo ja sie dzis lenie!!!!No w koncu Dzien Matki!!!! Wszystkiego NAJ Dziewczeta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wszystkiego najlepszego :) Co kupiłyście dla swoich mam z tej okazji bo ja niemam żadnego pomysłu?? Żyrafko trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej mamie kupiłam blender:)zostawiłam siostrze i ma mamie podac bo mnie oczywiscie nie ma... a ja dostałam prezent od synka i tatusia:))) dostałam obrazek namalowany przez synka i zawieszke do łanduszka takie otwierane serduszko i tam jest zdjecie misia:)i oczywiscie sie popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Zyrafko zycze aby jak najszybciej minely Ci te skurcze, wiem jak to jest bo ja do dzis biore leki:( moja dzidzia dalej jakas spokojna delikatnie tylko sie odezwie... i znow dzis nauka ale jakos nie mam motywacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń. wszystkiego Najlepszego Mamusie!!!! Żyrafko trzymam kciuki, dbaj o siebie.... ja też włączyłam dzisiaj lenia:):) jest bardzo gorąco i przed chwilką oglądałam niemieckie wiadomości i zapowiadali u nas nawet do 34 st... chyba się upiekę..... mierzyłam niedawno ciśnienie i super, martwi mnie tylko puls 112..wysoki, prawda??? nie wiem dzwonić do gina?? może coś doradzicie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko dobrze, ze już jest wszystko ok . jest tak ciepło a opalać się nie wolno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita nie matrw sie ja tak samo, i tylko bardziej moje oczy widac, mam naturalny permamentny makijaz zarowno na powiekach jak i pod nimi, a teraz przez ciaze kazdy sie pyta czy aby napewno sie wysypiam bo oczy jakos mam bardziej podkrazone, ehhhh mam plan zlapac troche sloneczka jak pojade do Pl ale oczywiscie w rozsadnych granicach i w rozsadnych porach sie pokazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras z Was na poprzedniej stronie pisala o klociu w okolicach pepka ja tez tak mam poczatkowo myslalm ze to skurcze albo kolka ale to sa wiazadla nic groznego, taki sam bol mialam w innych okolichac brzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, a te ciśnienie to jednorazowe? Co robiłaś przed pomiarem? Tętno w ciąży może być trochę wyższe, zmierz je jeszcze raz za jakiś czas. Boli mnie pomimo leków i leżenia.. To znaczy raz jest lepiej, a raz gorzej. Leżę bez przerwy, zrobiłam sobie stanowisko komputerowe przy łóżku bo w laptopie mam materiały do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asko ja jak pochodze chwilke to zawsze mam puls ok 100 to chyba od tego ze sie szybciej meczymy... a czy mozna wlasnie posiedziec troche na sloneczku? bo ja tez jestem biala jak sciana a przy moim mezu to juz calkiem. Dosc ze ma ciemna karnacje to jeszcze sie tak opalil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( okazało się ze musze jeszcze raz pić ta glukoze 😭 😭 😭 😭 wszystko by było ok. ale to kolejne 2 pobrania krwi..a ta glukoza taka ciepla.. FU!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanitko a wciskalas cytryne? bo jak dla mnie z cytryna nie bylo tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Mamusie!!! Wszystkiego najlepszego!!! A ja to cały czas prawie na dworze przebywam, trochę na słońcu, trochę w cieniu, i już jestem opalona. Mieszkam na wsi więc roboty mamy dużo i ja też oczywiście pomagam, mniej niż zawsze ale coś robię, byle by się tylko nie przemęczyć. Dziś na przykład byłam już plewić cebulkę, ale po godzince wróciłam bo się za gorąco zrobiło. Zresztą ileż można się schylać z brzuszkiem:) Ale za to ramiona opalone:) Mam nadzieję że się nie przemęczam za bardzo ale mi jakoś tak dziwnie nic nie robić, nie jestem do tego przyzwyczajona. Dziś jadę do pani doktor to się popytam co mi wolno a co nie, i zobaczymy czy wszystko jest dobrze, a innej opcji nie przyjmuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niko ja tez mieszkam na wsi, wczoraj mam mi wyplewila ogrodek a ja wieczorem podlalam. Chcialabym robic porzadki na podworku ale niestety nie moge ze wzgledu na moj twarniejacy brzuszek ale mnie nosi:) wczoraj caly dzien bylam na dworze lecz slonca troche unikalam bo nie wiem czy nam w ciazy mozna. Zycze Ci powodzenia u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Mamuśki! Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:) Ja dzisiaj byłam na badaniach i przy okazji zrobiłam tą glukozę:) wiecie, że w moim ośrodku nie wiedzą, że można do tego wciskać cytrynę i kazali mi ją samą wypić. Siedziałam tak przez godzinę i czekałam, a taki nie smak jest w buzi. Blee.. Ale za to moje maleństwo po tym tak fikało, że aż w głos się śmiałam. Moja siostra cioteczna po raz pierwszy czuła jak się moja dzidzia rusza i się wzruszyła:);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko,to ja pisalam o tym kluciu w okolicy pepka :( niestety nadal nic sie nie wyjasnilo i nie wiem co to i od czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja unikam słońca, z tym opalaniem to według mnie też nie najlepszy pomysł a dzisiaj jest okropnie byłam w ogródku po sałatę to myślałam, że zemdleję..... zerwałam też lubczyk(lub maggi jak kto woli), bo majowy najlepszy do zamrażarki:) no i pełną miseczkę truskawek i czereśni wciągam:) Żyrafko zmierzyłam teraz ciśnienie i jest ok, ale puls 96.. wiem, że w ciąży może być wyższy, ale zastanawiam się czy się nie wybrać do lekarza rodzinnego żeby mi zrobił ekg, bo już przed ciążą miałam podwyższony, ale jakoś to odkładałam... no i w nocy jak się budzę to nie mogę złapać tchu....... wiem, wiem pewnie to ciąża, ale może się upewnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam takie kłucie w okolicach pępka po dłuższym spacerze lub jak się za bardzo naschylałam w ogródku.... po odpoczynku przechodziło....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asko ale mi narobilas apetytu na truskawki i czeresnie, u mnie sa jeszcze zielone. Wlasnie ja tez mam pytanko czy tez tak macie chwilke posprzatalam a jest mi slabo i tak mnie dusi w klatce piersiowej. Ostatnio czesto mi sie to zdarza no i puls mam na poziomie 90-100. dla mnie najgorsze to to ze jestem ciagle sama w domu i boje sie ze padne i co wtedy... u mnie tez bardzo goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja tez to mialam faktycznie tak jak juz aska wspomniala po gimnastyce przy sprzataniu, lekarz tutejszy powiedzial ze to wiazadla wiec nie ma powodow do niepokoju jesli przytafilo sie raz i niewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×